Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalispera se olous. Enas filos pou exei to k700i Βοδα....life den mporei na dei ta videakia pou exei traviksei me to kinito sto pc. Perasame to quickTime kai oute me auto ta paizei. Kapoia vohthia.... gia to programma pou tha mporesei na lush to provlima mas?

Euxaristw.

Kανονικα θα επρεπε να παιζει με το Quicktime!

Προγραμμα με το οποιο θα παιζει σιγουρα ειναι το Nokia Multimedia Player.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera se olous. Enas filos pou exei to k700i Βοδα....life den mporei na dei ta videakia pou exei traviksei me to kinito sto pc. Perasame to quickTime kai oute me auto ta paizei. Kapoia vohthia.... gia to programma pou tha mporesei na lush to provlima mas?

Euxaristw.

καλος player ο οποιος υποστηριζει και format 3gp ειναι εδω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορεί να κάνει την εναλλαγή ανάμεσα στις δύο γραμμές.

Important things for a happy relationship:

 

1. It is important to find a woman that cooks and cleans.

2. It is important to find a woman that makes good money.

3. It is important to find a woman that likes to have sex.

4. It is important that these three women never meet.

Link to comment
Share on other sites

patas add kai sou vgazei ena pedio dialogou me tous fakelous pou exeis ston upologisth. pas ekei pou exeis mp3 kai kanontas klik automata mpainei to mp3 sto drmpackager kai meta kaneis klik sto(create drm content)kai einai etoimo gia xrhsh.

ta kanw ola ayta alla apotelesma MIDEN!!!!!!!

Το νέο παιχνίδι-μανία SUDOKU βρισκεται στο briefcase μου.
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν μπορεί να κάνει την εναλλαγή ανάμεσα στις δύο γραμμές.

 

Kai h epilogh gia 2 grammes pou vgazei sthn o8onh tote gia ti einai?

mono otan vazw karta sim ths cosmote (aplh sim oxi 2in1) emfanizonte kai mporw na allazw thn grammh gia tis ekserxomenes klhseis.

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

και στα "επίγεια" καταστήματα; Όπως Γερμανος κ.α.;Πόσο να κάνει άραγε; Και μήπως ξέρουμε και για το S700;

 

215 το Κ700 και 337 το S700(το τελευταίο βιάσου, γιατί έχει σταματήσει η παραγωγή του και δεν έχουν απομείνει πολλές συσκευές).

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες...!!!

Ειμαι και εγω κατοχος ενος SonyEricsson K700i και δουλευαν ολα ρολοι χωρις κανενα προβλημα μεχρι που μου επεσε σε νερα και σε τι νερα σε (χεστρα)με το συμπαθιο!!!Το πηγα σε ενα καταστημα Γερμανος,το κρατησαν εκει και το πηρα 2 μερες μετα!Αυτοι μου ειπαν οτι δεν γινεται γιατι θα μου παρει πολλα λεφτα!!!Μηπως ξερετε αν μπορει να γινει τιποτα,μπορει να γινει οπως πρωτα χωρις πολλα λεφτα??????????Βεβαια εχω και ενα φιλο που μου ειπε να του το παω αλλα δεν το πηγα ακομη!!!Φτιαχνεται 100%???

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες...!!!

Ειμαι και εγω κατοχος ενος SonyEricsson K700i και δουλευαν ολα ρολοι χωρις κανενα προβλημα μεχρι που μου επεσε σε νερα και σε τι νερα σε (χεστρα)με το συμπαθιο!!!Το πηγα σε ενα καταστημα Γερμανος,το κρατησαν εκει και το πηρα 2 μερες μετα!Αυτοι μου ειπαν οτι δεν γινεται γιατι θα μου παρει πολλα λεφτα!!!Μηπως ξερετε αν μπορει να γινει τιποτα,μπορει να γινει οπως πρωτα χωρις πολλα λεφτα??????????Βεβαια εχω και ενα φιλο που μου ειπε να του το παω αλλα δεν το πηγα ακομη!!!Φτιαχνεται 100%???

 

το μονο που μπορω να σου πω εγω φιλε μου ειναι οτι αν εβγαλες αμεσως το τηλ. απο το νερο και κατευθιαν την μπαταρια, εχεις πολυ μεγαλη πηθανοτητα να φτιαχτει το τηλ. με ενα απλο καθαρισμα. :cool: αν ομος δεν εκανες τα παραπανω, η πλακετα σου εχει δεχτει ηλεκτρολυση, τοτε κλαφτα..... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες...!!!

Ειμαι και εγω κατοχος ενος SonyEricsson K700i και δουλευαν ολα ρολοι χωρις κανενα προβλημα μεχρι που μου επεσε σε νερα και σε τι νερα σε (χεστρα)με το συμπαθιο!!!Το πηγα σε ενα καταστημα Γερμανος,το κρατησαν εκει και το πηρα 2 μερες μετα!Αυτοι μου ειπαν οτι δεν γινεται γιατι θα μου παρει πολλα λεφτα!!!Μηπως ξερετε αν μπορει να γινει τιποτα,μπορει να γινει οπως πρωτα χωρις πολλα λεφτα??????????Βεβαια εχω και ενα φιλο που μου ειπε να του το παω αλλα δεν το πηγα ακομη!!!Φτιαχνεται 100%???

κατα κανόνα οσο πιό γρήγορα το δώσεις για φτιάξημο, τοσο μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας θα έχεις, γιατι δεν θα έχει προλάβει να οξειδωθεί και να φάει τις κολήσεις και τις πίστες της πλακέτας η σκουριά. συνήθως, λόγω της δουλέιας μου σε τμήμα terminal service, τα βρεμένα, φτιάχνουν... αλλα΄δεν μπορούμε να κάνουμε και θάυματα :p.

οσο πιο γρήγορα, τοσο το καλύτερο...

Life is love
Link to comment
Share on other sites

κατα κανόνα οσο πιό γρήγορα το δώσεις για φτιάξημο, τοσο μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας θα έχεις, γιατι δεν θα έχει προλάβει να οξειδωθεί και να φάει τις κολήσεις και τις πίστες της πλακέτας η σκουριά. συνήθως, λόγω της δουλέιας μου σε τμήμα terminal service, τα βρεμένα, φτιάχνουν... αλλα΄δεν μπορούμε να κάνουμε και θάυματα :p.

οσο πιο γρήγορα, τοσο το καλύτερο...

peripou posa lefta dld les oti 8a 8elei gia na ftiaksei??

Link to comment
Share on other sites

peripou posa lefta dld les oti 8a 8elei gia na ftiaksei??

εξαρτάται, που θα το πάς. μπορει να σου το καθαρίσουν και να δουλέυει, με 10€ αλλα μπορεί και με 50€. οι τιμές διαφέρουν απο κατάστημα σε καταστημα. ο γερμανός πέρνει περίπου 25€ αλλα δεν ξέρω για την ποιότητα της εργασίας του. εννoήται οτι μετά απο την "επέμβαση" δεν παρέχει κανείς εγγύηση για μελλοντική λειτουργία της συσκευής...

 

καλό κουράγιο. :p

Life is love
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια! Πήρα πριν λίγες μέρες το φοβερό κινητό μας αλλά δυστυχώς (λόγω επιδότησης από Vodafone). ξέρει κανεις που μπορω να βρω το DRM Packager????

και άλλη μία ερώτηση. όταν ανοίγω τις φωτογραφίες κολλάει 3-4 δευτερόλεπτα. θέλει αναβάθμιση το λογισμικό ή παίζει τίποτα άλλο?

ευχαριστω εκ των προτέρων!

naselitis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια! Πήρα πριν λίγες μέρες το φοβερό κινητό μας αλλά δυστυχώς (λόγω επιδότησης από Vodafone). ξέρει κανεις που μπορω να βρω το DRM Packager????

και άλλη μία ερώτηση. όταν ανοίγω τις φωτογραφίες κολλάει 3-4 δευτερόλεπτα. θέλει αναβάθμιση το λογισμικό ή παίζει τίποτα άλλο?

ευχαριστω εκ των προτέρων!

 

Μπορεις να το κατεβασεις απο εδω .

 

Οσο για τις φωτο, θελει καποια δευτερολεπτα για να ανοιξουν, αναλογα με το μεγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Aν μπορουσες να με φωτισεις και για το πως δουλευει αυτο το ρημαδι το drm....

Δε βρισκω ακρη με τιποτα. :(

Το νέο παιχνίδι-μανία SUDOKU βρισκεται στο briefcase μου.
Link to comment
Share on other sites

Ancient_flame, δεν ξέρω ποιο να πάρω.. Κ700μ ή S700.. Έχεις καμιά βοηθητική ιδέα;

 

Αν θες δυνατότητες και ίσως την καλύτερη οθόνη σε κινητό και δεν σε χαλάει το μέγεθος του, πάρε S700, αν από την άλλη θες κάτι πιο οικονομικό (η διαφορά τους είναι 120 ευρώ) πάρε το Κ700..

Link to comment
Share on other sites

Αν θες δυνατότητες και ίσως την καλύτερη οθόνη σε κινητό και δεν σε χαλάει το μέγεθος του, πάρε S700, αν από την άλλη θες κάτι πιο οικονομικό (η διαφορά τους είναι 120 ευρώ) πάρε το Κ700..

nomizw oti to s700i to katerghsan kai den pouliete!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...