Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γίνεται εγκατάσταση παιχνιδιών σε Κ700 μέσω bluetooth. Προσπάθησα μέσω του bluetooth manager αλλά αρνείται να μεταφέρει τα .jar αρχεία στο κινητό μου. Κάποιος μου είπε ότι δοκίμασε με usb καλώδιο χωρίς πρόβλημα. Αν κάποιος το έχει καταφέρει και μέσω bluetooth ας με βοηθήσει!
Link to comment
Share on other sites

Γίνεται εγκατάσταση παιχνιδιών σε Κ700 μέσω bluetooth. Προσπάθησα μέσω του bluetooth manager αλλά αρνείται να μεταφέρει τα .jar αρχεία στο κινητό μου. Κάποιος μου είπε ότι δοκίμασε με usb καλώδιο χωρίς πρόβλημα. Αν κάποιος το έχει καταφέρει και μέσω bluetooth ας με βοηθήσει!

Με τους οδηγούς της Microsoft είναι παιχνιδάκι.

Με δεξί κλικ στα jar που θέλεις να στείλεις, επιλέγεις Send to... Bluetooth receiver

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι, πρέπει να γίνει αλλαγή του firmware.

Έκανα αναβάθμιση σήμερα, εδώ στη Γαλλία, και μου τοποθέτησαν το R2AC003 Όμως εξακολουθώ να μην έχω Τ9 και η φωτογραφική να κάνει θόρυβο ακόμα και στο αθόρυβο... Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πώς τους λένε αυτούς τους οδηγούς και που θα τους βρω για να τους περάσω στο pc μου; Γίνε πιο σαφής σε παρακαλώ!!

Υπάρχουν στο Service Pack 2 των Windows XP.

Απεγκατέστησε τους παλιούς, βάλε το SP2 αν δεν το έχεις και όταν συνδέσεις το Bluetooth μην βάλεις τους οδηγούς που σου έδωσαν, αλλά αυτούς τους γενικούς που περιλαμβάνει το SP2 (αυτόματη εγκατάσταση δηλαδή) .

Εκτός κι αν έχεις το Bluetooth Mobile Action MA-700, οπότε θα πρέπει να ακολουθήσεις ειδική διαδικασία, ψάξε στο θέμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=31786

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λεω να αγορασω Κ700. Το joystick ειναι αξιοπιστο? Γιατι στο Τ610 τα επαιξε.

Φίλε μου δεν καταλαβαίνει τίποτα !

 

Το έχω περίπου ένα χρόνο και με τα εκατοντάδες παιχνίδια που το

βασανίζω καθημερινά είναι όπως και την πρώτη μέρα που το πήρα !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης έχει πολύ, μα πολύ καλύτερη αίσθηση από του Τ610.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Έκανα αναβάθμιση σήμερα, εδώ στη Γαλλία, και μου τοποθέτησαν το R2AE003 Όμως εξακολουθώ να μην έχω Τ9 και η φωτογραφική να κάνει θόρυβο ακόμα και στο αθόρυβο... Τι λέτε; :(
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Πήρα και εγώ σήμερα (επιτέλους) το Κ700i. Πολύ καλό φαίνεται, μεχρι στιγμής τουλάχιστον. Το έχω στην πρίζα από το μεσημέρι αλλά συνέχεια ανοιχτό και του'χω ψιλοαλλάξει τα φώτα! Θα το αφήσω και το βράδυ κλειστό να φορτήσει μέχρι το πρωί. Καλά δεν είναι για πρώτη φόρτηση; Α! αλήθεια αν θέλω να γράφω μόνο με κεφαλαία πρέπει σε κάθε λέξη να επιλέγω να γίνουν τα γράμματα 'Αα' και μετά 'Α'!;Ταλαιπωρία είναι! Από τα θέματα το Lumic είναι τρομερό έτσι;!!! Όσο για τις φωτος, τρομερές τη μέρα, μέτριες εως κακιές τη νύχτα!

Φίλε βρήκες τρόπο να γράφεις μόνο με κεφαλαία χωρίς πρέπει σε κάθε λέξη να επιλέγεις να γίνουν τα γράμματα 'Αα' και μετά 'Α';

Link to comment
Share on other sites

re file epeidi exo kai ego to bt ma700 kai ta windows den ton anagnorizoyn san bt alla mono apo to programa toy kinitoy..ayti i diadikasia poy prepei na kanies mas edoses ena lik alla exei 272 selides.kai einai adinato na tis diabaso oles..mipos mporoyses na moy pes se pioa selida einai??eyxaristo
Link to comment
Share on other sites

Φίλε βρήκες τρόπο να γράφεις μόνο με κεφαλαία χωρίς πρέπει σε κάθε λέξη να επιλέγεις να γίνουν τα γράμματα 'Αα' και μετά 'Α';

Αν εχεις ως επιλογη γλωσσας τα ελληνικα,γραφει κεφαλαια.Αν δε πιασει αυτο,η πιο απλη λυση ειναι ειναι πριν αρχισεις να γραφεις το μηνυμα,πατας το πληκτρο με το αστερακι κατω αριστερα..οταν σου βγαλει το Α(κεφαλαιο) εισαι ετοιμος(μη το αφησεις στο Αα).Οτι εναλλαγες θες να κανεις πατας οποιαδηποτε στιγμη αυτο το πληκτρο.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα δεν πρεπει να εχεις ενεργοποιημενο το Τ9!

Ναι, αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω καταφέρει να έχω Ελληνικό Τ9! Το αγόρασα εδώ στη Γαλλία, και χθες μου τοποθέτησαν το καινούριο λογισμικό. Εξακολουθώ όμως να μην έχω Τ9 Ελληνικό. Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε προφανως αφου εισαι Γαλλια σου περνανε τη γαλλικη εκδοση που ΔΕΝ εχει ελληνικο Τ9!

Αρα ο μονος τροπος ειναι ειτε να το αναβαθμισεις με την Ελληνικη εκδοση σε καποιο εξουσιοδοτημενο μαγαζι στην Ελλαδα ειτε να το κανεις μονο σου μεσω Ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε προφανως αφου εισαι Γαλλια σου περνανε τη γαλλικη εκδοση που ΔΕΝ εχει ελληνικο Τ9!

Αρα ο μονος τροπος ειναι ειτε να το αναβαθμισεις με την Ελληνικη εκδοση σε καποιο εξουσιοδοτημενο μαγαζι στην Ελλαδα ειτε να το κανεις μονο σου μεσω Ιντερνετ.

Μάλλον έχεις δίκιο.

Όταν λαμβάνω εικόνες (μάλλον EMS είναι) από ένα παλιό siemens s35 της φίλης μου, δεν τις βλέπω, παρά βλέπω κάτι ""@trip"" κ.λ.π. Έχετε καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

kalisperaa simera egina kai ego katoxos enos k700

172euro apo germano

meta tin aganaktisi pou evgala me to z1010 pisteyo pos auto einai kalitero

epese toso poly h timh tou?

popo egw to Dekemvrio to pira 314e

http://www.zacharia.gr/lefteris/files/sigmyphone.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...