Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πε παιδια αυτη τη βδομαδα πρεπει να αγορασω κινητα .Το Κ 700 μου αρεσει.Αλλα ακουω ολλο προβληματα.Βεβαια τα τελευταια μοντελα ισως τα εχει βελτιωσει.Εχει καποιος υπ οψην τι γινεται μετα τελευταια Κ700 ή εχετε να προτεινεται κανενα αλλο μοντελο εστω και αλλης μαρκας(Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω ολλα τα προηγουμενα γιατι θελω μερες).
Link to comment
Share on other sites

Πε παιδια αυτη τη βδομαδα πρεπει να αγορασω κινητα .Το Κ 700 μου αρεσει.Αλλα ακουω ολλο προβληματα.Βεβαια τα τελευταια μοντελα ισως τα εχει βελτιωσει.Εχει καποιος υπ οψην τι γινεται μετα τελευταια Κ700 ή εχετε να προτεινεται κανενα αλλο μοντελο εστω και αλλης μαρκας(Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω ολλα τα προηγουμενα γιατι θελω μερες).
Φιλε δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το κ700 και με την τελευταια version.Το κινητο ειναι μαματο και δεν νομιζω να υπαρχει κανενα καλυτερο για τα λεφτα του.Δυστυχως εγω το δινω γιατι παω για το Ρ910. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=62015
Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλω το Vodafone Live ( που να μην υπήρχε δηλαδή) θα μπορώ να στέλνω και να δέχομαι mms;

Kαι δεύετερον (απο περιέργεια και μόνο) Θα μπορώ να στέλνω sms η mms σε διευθύνσεις email;

 

Θα μπορείς να στέλενεις και να δέχεσαι MMS, δεν παίζει ρόλο το λογισμικό Live!

 

MMS μπορείς να στέλνεις σε διαευθύνσεις e-Mail.

Για τα SMS κανονικά δεν ισχύει, αλλά αν το υποστιρίζει ο παροχέας σου σαν ξεχωριστή υπηρεσία (το έχει συνήθως στις υπηρεσίες του μενού της κάρτας SIM) μπορείς.

 

Γενικά να ξέρεις πάντως πως δεν θα σου στιχίσει όσο ένα SMS, αλλά περισσότερο.

Οπότε πιο λογικό βρίσκω να στέλνεις MMS σε eMail διεύθυνση.

Έτσι με σχεδόν την ίδια χρέωση δεν θα έχεις τον περιορισμό των 160 χαρακτήρων, ενώ θα μπορείς να επισυνάπτεις και αρχεία (εικόνες, βίντεο κλπ.)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το κ700 και με την τελευταια version.Το κινητο ειναι μαματο και δεν νομιζω να υπαρχει κανενα καλυτερο για τα λεφτα του.Δυστυχως εγω το δινω γιατι παω για το Ρ910. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=62015

gjimmys καλορίζικο!

Το P910 είναι τέλειο. Το επόμενό μου κινητό πιστεύω της σειράς P θα είναι.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

gjimmys καλορίζικο!

Το P910 είναι τέλειο. Το επόμενό μου κινητό πιστεύω της σειράς P θα είναι.

Ευχαριστω φιλε Πετρο ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλω το Vodafone Live ( που να μην υπήρχε δηλαδή) θα μπορώ να στέλνω και να δέχομαι mms;

Kαι δεύετερον (απο περιέργεια και μόνο) Θα μπορώ να στέλνω sms η mms σε διευθύνσεις email;

Λές στον τίτλο, "εαν βγάλω το καταραμένο vodafone live". Μα... αυτό σε έχει καταραστεί. Σε καταράστηκε να το κουβαλάς, να το τρώς στην μάπα. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλω το Vodafone Live ( που να μην υπήρχε δηλαδή) θα μπορώ να στέλνω και να δέχομαι mms;

Kαι δεύετερον (απο περιέργεια και μόνο) Θα μπορώ να στέλνω sms η mms σε διευθύνσεις email;

http://www.9volto.gr

piogaine ekei na xemberdeueis mia kai kali wre aderfi............... :O

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Πε παιδια αυτη τη βδομαδα πρεπει να αγορασω κινητα .Το Κ 700 μου αρεσει.Αλλα ακουω ολλο προβληματα.Βεβαια τα τελευταια μοντελα ισως τα εχει βελτιωσει.Εχει καποιος υπ οψην τι γινεται μετα τελευταια Κ700 ή εχετε να προτεινεται κανενα αλλο μοντελο εστω και αλλης μαρκας(Δεν μπαινω στον κοπο να διαβασω ολλα τα προηγουμενα γιατι θελω μερες).

Εγώ στη θέση σου θα περίμενα λίγο για αυτό ή αυτό :)

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω κι εγω με την menelia περιμενε λιγο μα δε θα αργησει το κ-750

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την πληροφορία! Επίσης, θέλω να ρωτήσω εάν υπάρχει σε κανένα κατάστημα το bluetooth αυτοκινητάκι της SonyEricsson σε χαμηλότερη τιμή από τα 70 €;

Aκόμη, ενώ έχω την κανονική version Του K700 και τη βάση συγχρονισμού του P900, όταν πάω να βρω το πρόγραμμα εκτέλεσης της αναβάθμισης, δεν το βρίσκω! Μόνο το πρόγραμμα για να απεγκαταστήσω το πρόγραμμα έχω! Σας εκλιπαρώ, βρίσκομαι σε πολύ μεγάλη ανάγκη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worry: :( :worry: :( :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και καλη Σαρακοστη!!!Εχω το κ700i το Vodafone και αυριο θα παω να το βγαλω στο 9volto με 20€.Μου ειπαν οτι θα σβηστουν ολα απλως εγω δεν εχω περασει τιποτα ακομα στο κινητο θελω να ρωτησω αν θα σβηστουν και τα θεματα και οι μουσικες που εχει απο μονο του το κινητο :O Δεν νομιζω ομως ;)

Και επισης θελω να μου πειτε πιο ανταπτορακι Bluetooth για συνδεση με το PC μου προτεινεται και ποσο κοστιζει περιπου ευχαριστω εκ'των προτερων :)

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια και καλη Σαρακοστη!!!Εχω το κ700i το Vodafone και αυριο θα παω να το βγαλω στο 9volto με 20€.Μου ειπαν οτι θα σβηστουν ολα απλως εγω δεν εχω περασει τιποτα ακομα στο κινητο θελω να ρωτησω αν θα σβηστουν και τα θεματα και οι μουσικες που εχει απο μονο του το κινητο :O Δεν νομιζω ομως ;)

Και επισης θελω να μου πειτε πιο ανταπτορακι Bluetooth για συνδεση με το PC μου προτεινεται και ποσο κοστιζει περιπου ευχαριστω εκ'των προτερων :)

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!

Σβηνουν τα παντα.Καλο θα ηταν να παρεις ενα Backup. Καλη Σαρακοστη και σε σενα.

Link to comment
Share on other sites

Και επισης θελω να μου πειτε πιο ανταπτορακι Bluetooth για συνδεση με το PC μου προτεινεται και ποσο κοστιζει περιπου ευχαριστω εκ'των προτερων :)

 

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!

 

Τα Multirama έχουν ένα φτηνό και καλό για μένα (30 euro)(της Cyclone).

Σε σχέση με αυτό που είχα πάρει 50 euro από το πλαίσιο και μου κάηκε δεν έχει καμία διαφορά (και ακόμη 50 έχει μετά από 5 μήνες), ίσα ίσα που αυτό έχει και νεότερους drivers και μεγαλύτερη εμβέλια ;)

Υ.Γ. Λίγο πέδεμα με την εγκατάσταση είχα, αλλά μετά από manual εγκατάσταση και όχι αυτόματη (των windows) όλα δούλεψαν και δουλεύουν μια χαρά :)

Life is good with what you love !!!
Link to comment
Share on other sites

Σβηνουν τα παντα.Καλο θα ηταν να παρεις ενα Backup. Καλη Σαρακοστη και σε σενα.

 

 

Eisai sigouros re file gia auto pou les? :confused: to palikari rotise an tha svistoun ta themata kai oi Hxoi pou eixe to kinito egkatestimena apo tote pou to pire! Den nomizo na svistoun auta, apla tha tou valoun kainourgio logismiko(oxi Voda :mad: ) kai tha exei kanonika ta themata kai tous Hxous pou exei to firmware apo tin arxi...... an kano lathos , diorthoste me! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους , παρόντες και απόντες... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται στο κ700 όταν γράφεις sms , στις επιλογές που σου δίνει στο menu more/ add item / animation, ή σε κάποιο αντίστοιχο, να βάλουμε τα δικά μας animated gifs ή κάτι παρόμοιο όπως smilies κλπ, γνωρίζει κανείς κάτι? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους , παρόντες και απόντες... Θα ήθελα να ρωτήσω αν γίνεται στο κ700 όταν γράφεις sms , στις επιλογές που σου δίνει στο menu more/ add item / animation, ή σε κάποιο αντίστοιχο, να βάλουμε τα δικά μας animated gifs ή κάτι παρόμοιο όπως smilies κλπ, γνωρίζει κανείς κάτι? Ευχαριστώ πολύ

Smilies μπορεις να βαλεις απο οσο ξερω

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω gjimmys αλλά εγώ μιλάω για την προσθήκη κάποιων έξτρα smilies από τα 5 που διαθέτει η συσκευή..... ευχαριστώ πάντως για την γρήγορη απάντηση
Link to comment
Share on other sites

Eisai sigouros re file gia auto pou les? :confused: to palikari rotise an tha svistoun ta themata kai oi Hxoi pou eixe to kinito egkatestimena apo tote pou to pire! Den nomizo na svistoun auta, apla tha tou valoun kainourgio logismiko(oxi Voda :mad: ) kai tha exei kanonika ta themata kai tous Hxous pou exei to firmware apo tin arxi...... an kano lathos , diorthoste me! :cool:

Σβηνουν ολα οσα εχει βαλει αυτος.Απο θεματα ηχους μεχρι και οι επαφες.Γινετε flash στο τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Guest a778899

Παιδια καλη σας μερα.

Ψαχνω απεγνωσμενα να βρω εφαρμογες για Κ700 και S700 και δεν καταφερα τιποτα.

Μπορει καποιος να βοηθησει; Θα σας ειμαι υποχρεος.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Τα Multirama έχουν ένα φτηνό και καλό για μένα (30 euro)(της Cyclone).

Σε σχέση με αυτό που είχα πάρει 50 euro από το πλαίσιο και μου κάηκε δεν έχει καμία διαφορά (και ακόμη 50 έχει μετά από 5 μήνες), ίσα ίσα που αυτό έχει και νεότερους drivers και μεγαλύτερη εμβέλια ;)

Υ.Γ. Λίγο πέδεμα με την εγκατάσταση είχα, αλλά μετά από manual εγκατάσταση και όχι αυτόματη (των windows) όλα δούλεψαν και δουλεύουν μια χαρά :)

Kala afou to xeis 5 mhnes giati de to adikatesthses me thn egyhsh kai agorases kainourio? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλη σας μερα.

Ψαχνω απεγνωσμενα να βρω εφαρμογες για Κ700 και S700 και δεν καταφερα τιποτα.

Μπορει καποιος να βοηθησει; Θα σας ειμαι υποχρεος.

Ευχαριστω.

 

Δεν υπαρχουv και πολλες εφαρμογες για java. Μπορεις να πας στο myfiles, εχει 3-4 εφαρμογες και το πολυ καλο εορτολογιo του multipetrou.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...