Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oslotas (20 Δεκ. 2004 , 20:22)

 

Μεγαλη πλακα...Το Hands Free μπηκε στο πλυντηριο και πλυθηκε κανονικα, για 45'. Κ' ομως δουλευει κανονικα.

 

 

Θα έβαλες το πρόγραμμα για "Ανθεκτικά-ευπαθή" !! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oslotas (20 Δεκ. 2004 , 20:22)

 

Μεγαλη πλακα...Το Hands Free μπηκε στο πλυντηριο και πλυθηκε κανονικα, για 45'. Κ' ομως δουλευει κανονικα.

 

Τώρα θα ακούς πιο "καθαρά" :up: :wacko: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Χμ...αν και το έχω αρκετό καιρό...τώρα που χρειάστηκε να βρω μια ώρα κλήσης ανακάλυψα ότι τις κλήσεις με απόκρυψη δεν τις κρατάει στη μνήμη ώστε να δεις πότε σε πήραν.

Κάτι που το κάνουν κινητά 3ετίας...

Link to comment
Share on other sites

help...Σημερα αγορασα απο τον Γερμανο ενα καλωδιο USB DCU-11,για το κ700,το εγκαθεστησα κανονικα αλλα μολις παω να τρεξω την εφαρμογη,δεν βλεπει καθολου το κινητο,μηπως το συγκεκριμενο cable δεν ειναι γι αυτο το κινητο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

plese dwste mou 1 sumbouli re...an den rwtisw esas pou to exete idi poion tha rwtisw?ton germano?(xaxaxa)i erwtisi mou einai:

skeftomai na agorasw 1 K700i k egw...einai kali epilogi i tha to barethw amesws?nomizw oti aksizei ta lefta tou...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelarasotrelara (20 Δεκ. 2004 , 22:24)

 

.....skeftomai na agorasw 1 K700i k egw...einai kali epilogi i tha to barethw amesws ? nomizw oti aksizei ta lefta tou...

 

 

Θα αργήσεις πολύ να το βαρεθείς .

Εξαρτάται βέβαια και τι ζητάς !

Πάρα πολλά και καλά παιχνίδια , themes , mp3 - midi ήχους ,

videos , photos , και πολλά ακόμα .

Θα σου έλεγα πως έχει μεγάλη αντοχή στο χρόνο και πως

σίγουρα ΑΞΙΖΕΙ τα λεφτά του !

 

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν υπαρχει κανεις να με βοηθησει στο προβλημα μου...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oslotas (20 Δεκ. 2004 , 20:22)

 

Μεγαλη πλακα...Το Hands Free μπηκε στο πλυντηριο και πλυθηκε κανονικα, για 45'. Κ' ομως δουλευει κανονικα.

 

 

Σκέφτομαι να το πλύνω κι εγώ γιατί χτες μου έπεσε κάτω και γέμησε λάσπες.

Λόγω πείρας oslotas, τί μου προτείνεις: πλυντήριο ή πλύσιμο στο χέρι; :D

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να το πας στο Service της SE.

Εφόσον είναι αφόρετο (δεν έχει απαντήσει ακόμα καμία φορά) μπορεί να σου μπάσει στο πλύσιμο. :happy:

Στην SE θα του κάνουν στεγνό καθάρισμα. :D

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όταν καλώ έναν αριθμό από τον κατάλογο του τηλεφώνου, ενώ η κλήση γίνεται κανονικά και κατά την διάρκεια της κλήσης εμφανίζεται στην οθόνη τα στοιχεία του αριθμού (όνομα, φωτωγραφία), όταν πάω στην λίστα κλήσεων, εμφανίζεται ο κανονικός αριθμός που κλήθηκε αλλά το όνομα δεν αντιστοιχεί στον αριθμό, αλλα σε άσχετους άλλους αριθμούς που υπάρχουν μεν στον κατάλογο του τηλεφώνου αλλά δεν κλήθηκαν. Έχει κανείς άλλος το πρόβλημα αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να περασω τον τηλεφωνικο μου καταλογο απο το sharp gx20 στο k700!Μπορει καποιος να βοηθησει??

 

Εγω εγκατεστησα και των δυο κινητων το handset manager,ανεβαζω τον τηλ κατ του sharp στο pc,μετα αντιγραφω τις επαφες στο handset manager toy k700 ,το στελνω,το αποθηκευει στο φακελο ''Αλλα'' και δεν το αναγνωριζει...

Να σημειωσω οτι το αρχειο που στελνω εχει καταληξη pbf...

Ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ρε παιδια μου δωσατε ιδεα για μεγαλες μπιζνες. Να ανοιξω

καταστημα για γενικο καθαρισμα Hands Free . Συντομα θα

ανακοινωθει και ο τιμοκαταλογος........ :cool:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

gravis απλά πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone και ζήτα τους αυτό το πράγμα...είναι τόσο απλό δεν σου κοψε να πας να ρωτήσεις εκεί πρώτα?

Πραγματικά δεν βλέπω τον λόγο να τα κλειδώνουν τα κινητά...Εκτός από την Sharp που είναι ηλίθια εταιρία δεν το καταλαβαίνω για τις άλλες...Τεσπα βγήκα εκτός θεματος

Link to comment
Share on other sites

Hellooo,

pos mporo na peraso kapoio game sto kinhto mou pou exo ston disko mou? Exo polla alla den ksero pos na ta peraso. Exo syskeyi bluetooth alla den exei epilogh gia tetoiou eidous arxeia(den thymamai thn kataliksi arxeion ton paixnidion) Epipleon den mporo na metafero arxeio pano apo 265kb me to sygkekrimeno software pou eixe h syskeyi bluetooth k etsi exo merika oraia themes pano apo 265kb alla den mporo na ta xaro :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...