Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος airb ( 4 Ιούλ. 2004 , 16:10)

 

Καλά θα τρελαθούμε εντελώς , ειλικρινά πως βλέπεται ότι η φωτογραφία που βγάζει είναι έστω και καλή !!! , αγόρασα το κινητό και το πούλησα μονό γι αυτό το λόγω μετά από λίγες μέρες , η ποιότητα σε σχέση με το SX1 το 7610 και ειδικά το GX20-30 δεν είναι μικρή είναι …ΧΑΩΔΗΣ ! :(

 

 

Eftuxws pou to poulhses kai phres nokia na exeis to kefali sou hsuxo kai emeis to diko mas :)

 

Ante na to shkwsoume shmera To mamhmeno to kupelo -:)

Link to comment
Share on other sites

τελικά για να καταλάβω....

να αλλάξω το Τ630 με το Κ700 ή όχι...?

ο μόνος λόγος για να αλλάξω αυτή τη συσκευή, προσωπικά, είναι η κακή κάμερα (τουλάχιστος σε συγκριση με το GX-20 που είχα πριν)

αν δεν υπάρχει σημαντική διαφορά τότε θα περιμένω για 3G μόλις το βγάλει η vodafone στον αέρα το φθινόπωρο

Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Tι να σου πω, η κάμερα του Κ700 πάλι υστερεί σε σχέση με τα νέα κινητά, αν και είναι πολύ καλύτερη από του Τ630.

Αν δε σε ενδιαφέρουν τα 3D παιχνίδια, το mp3 και το ραδιόφωνο καλύτερα να περιμένεις λίγο ακόμα (βλ. 3G, S700 κλπ).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για να τελειώνουμε με τις κάμερες. Το Κ700 υστερεί μόνο στην βραδυνή λήψη συγκριτικά με μερικά άλλα κινητα,μιλαμε πάντα για vga.
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yiazoo ( 4 Ιούλ. 2004 , 17:34)

 

3 θέματα προς απάντηση αν ακούει κανείς...

1. Πως το πήρε κάποιος vodafone live όταν εγώ παίρνω τηλέφωνο κάθε ημέρα στην Vodafone και δεν ξέρουν πότε θα έρθει ακόμα...

2. Το κλείδωμα των mp3 δεν θα υπάρξει στο μέλλον κανείς μάγκας που θα καταφέρει να το σπάσει; από ότι ξέρω όλο και κάτι βρίσκουν (συνήθως στο εξωτερικό) και φτάνουν και εδώ τα νέα. Τεχνικά γίνεται να το σπάσει κάποιος αυτό και να παίζει mp3 σαν ήχους κλήσεις;

3. Υπάρχει επίσης περίπτωση με καμμιά home made αναβάθμιση να βγεί το live και να γίνει όπως ένα απλό Κ700;

 

ΞΕΡΩ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΛΟΓΙΑ ( ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ..ΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑ) ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ, ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ;

 

 

Λοιπόν και η έκδοση vodafone live του Κ700, έπεσε χθες στα χέρια μου, η elen82 δεν άντεξε και μετά από πολύ και ώριμη :p σκέψη αποφάσισε να το πάρει... Φίλε yiazoo η vodafone έχει ξεκινήσει τη διάθεση του κινητού από τη Τετάρτη που μας πέρασε, τη Πέμπτη το κινητό υπήρχε ήδη σε κάποια vodafone και πιστεύω πως μέχρι αρχές τις άλλες βδομάδας θα υπάρχει σε όλα. Η vodafone αν παίρνεις στο 80011... λέει ότι έχει ήδη ξεκινήσει η διάθεση από τις 30/6!

Πάμε πιο αναλυτικά, οι διαφορές που υπάρχουν σε σχέση με τη κανονική έκδοση, είναι όπως αναφέρθηκε ότι δε παίρνει mp3, mp4, aac αρχεία για ήχο κλήσης/ξυπνητηριού, που για μένα είναι και το σημαντικότερο μειονέκτημα. Τα εικονίδια είναι πραγματικά αισχρά, άθλια, άχαρα και κόκκινα, δεν έχουν αυτή τη τρισδιάστατη αίγλη του κανονικού Κ700. Το μενού επίσης είναι αλλαγμένο και ως προς τη δομή, δηλαδή η σειρά των εικονιδίων είναι διαφορετική αλλά και οι μεταφράσεις (πχ. η διαχ. αρχείων γίνεται τα αντικείμενα μου). Ευτυχώς οι συντομεύσεις αλλάζουν όλες πλην αυτή του δεξιού κάτω από την οθόνη πλήκτρου. Και τα θέματα ευτυχώς αλλάζουν. Παρατήρησα κάποια bug που δεν υπάρχουν στο απλό όπως όσο κι αν το προσπάθησα δε βγάζει την εικόνα όταν σε καλεί κάποιος και σίγουρα δεν έκανα κάποιο λάθος, λέτε να είναι vodafone bug;;; Επίσης ότι οι ήχοι ακούγονταν μια σκάλα πιο χαμηλά (τα mp3 και το ράδιο δηλ. ίσως να οφείλεται στη προκατάληψη μου αλλά θα το συγκρίνω άμεσα και θα αποφανθώ γιατί και στην ίδια την elen τις φάνηκαν πολύ χαμηλά. Για μένα το κινητό δεν αξίζει σαν live, τώρα έπιασα του αδερφού μου και ένιωθα ότι είναι άλλο κινητό, για μένα πλέον έληξε το θέμα, vodafone σίγουρα δε πάιρνω.

 

2.Φίλε ακούγεται ότι θα προστεθεί η δυνατότητα για χρήση mp3 μιας και έχουν δημιουργηθεί νομικά προβλήματα για τη voda αφού το manual και οι διαφημίσεις μιλάνε για τη δυνατότητα και οι πελάτες δεν ενημερώνονται κάτι που θεωρείται παραπλάνηση αλλά μάλλον θα μπαίνουν μόνο mp3 κατεβασμένα από τις υπηρεσίες live (αναγνωρίζονται λόγω πνευματικών δικαιωμάτων).

 

3.Μάλλον θα γίνεται σε λίγο καιρό, σε κάποιο κατάστημα με πληρωμή πάντα αλλά έτσι θα χάνεται η εγγύηση οπότε...

 

Για μένα πάντως μακριά από τη live έκδοση δεν αξίζει

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ζηλεύω!!!!! :cry: :worry:

 

Πάντως θα περάσει ακόμα καιρός μεχρι να αποκτήσω κα 'γω ένα Κ700ι....

 

Bρήκα ένα WAP site με καλούδια για Κ700i

(.......μάλλον ήδη γνωρίζετε οτι τα παιχνίδια των Νοκια series 60 παίζουν και στο Κ700i....)

 

Το site είναι : h**p://myk700.mywap.o2.co.uk/

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron ( 4 Ιούλ. 2004 , 18:37)

 

τελικά για να καταλάβω....

να αλλάξω το Τ630 με το Κ700 ή όχι...?

ο μόνος λόγος για να αλλάξω αυτή τη συσκευή, προσωπικά, είναι η κακή κάμερα (τουλάχιστος σε συγκριση με το GX-20 που είχα πριν)

αν δεν υπάρχει σημαντική διαφορά τότε θα περιμένω για 3G μόλις το βγάλει η vodafone στον αέρα το φθινόπωρο

 

 

Aμα περιμένεις 3G θα χρειαστείς πάρα πολυ καιρό για να εδραιωθεί...

Τi να το κάνεις το video conference αν δεν το χρησιμοποιεις?

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος 21century ( 4 Ιούλ. 2004 , 22:46)

 

Η καμερα δηλαδη παιδια στα ποσα Μεγκαπιξελ κυμαινεται τελικα?

 

 

Λιγότερο από 1, η ανάλυση VGA (δηλ. 640Χ480) είναι γύρω στα 0,7 mpixel αν δεν κάνω λάθος!

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Ε Ι Μ Α Σ Τ Ε . . . Π Ι Α . . . Π Ρ Ω Τ Α Θ Λ Η Τ Ε Σ . . . ! ! !

 

Ε Λ Λ Α Δ Α Ρ Α . . . Ο Λ Ε . . . ! ! !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

H καμερα είναι 640x480 και με interpolation γίνεται 1280x960(extended mode)

 

 

Tι νύχτα και η σημερινή! Θρίαμβος!

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:29)

 

Λοιπόν και η έκδοση vodafone live του Κ700, έπεσε χθες στα χέρια μου, η elen82 δεν άντεξε και μετά από πολύ και ώριμη :p σκέψη αποφάσισε να το πάρει... Φίλε yiazoo η vodafone έχει ξεκινήσει τη διάθεση του κινητού από τη Τετάρτη που μας πέρασε, τη Πέμπτη το κινητό υπήρχε ήδη σε κάποια vodafone και πιστεύω πως μέχρι αρχές τις άλλες βδομάδας θα υπάρχει σε όλα. Η vodafone αν παίρνεις στο 80011... λέει ότι έχει ήδη ξεκινήσει η διάθεση από τις 30/6!

Πάμε πιο αναλυτικά, οι διαφορές που υπάρχουν σε σχέση με τη κανονική έκδοση, είναι όπως αναφέρθηκε ότι δε παίρνει mp3, mp4, aac αρχεία για ήχο κλήσης/ξυπνητηριού, που για μένα είναι και το σημαντικότερο μειονέκτημα. Τα εικονίδια είναι πραγματικά αισχρά, άθλια, άχαρα και κόκκινα, δεν έχουν αυτή τη τρισδιάστατη αίγλη του κανονικού Κ700. Το μενού επίσης είναι αλλαγμένο και ως προς τη δομή, δηλαδή η σειρά των εικονιδίων είναι διαφορετική αλλά και οι μεταφράσεις (πχ. η διαχ. αρχείων γίνεται τα αντικείμενα μου). Ευτυχώς οι συντομεύσεις αλλάζουν όλες πλην αυτή του δεξιού κάτω από την οθόνη πλήκτρου. Και τα θέματα ευτυχώς αλλάζουν. Παρατήρησα κάποια bug που δεν υπάρχουν στο απλό όπως όσο κι αν το προσπάθησα δε βγάζει την εικόνα όταν σε καλεί κάποιος και σίγουρα δεν έκανα κάποιο λάθος, λέτε να είναι vodafone bug;;; Επίσης ότι οι ήχοι ακούγονταν μια σκάλα πιο χαμηλά (τα mp3 και το ράδιο δηλ. ίσως να οφείλεται στη προκατάληψη μου αλλά θα το συγκρίνω άμεσα και θα αποφανθώ γιατί και στην ίδια την elen τις φάνηκαν πολύ χαμηλά. Για μένα το κινητό δεν αξίζει σαν live, τώρα έπιασα του αδερφού μου και ένιωθα ότι είναι άλλο κινητό, για μένα πλέον έληξε το θέμα, vodafone σίγουρα δε πάιρνω.

 

2.Φίλε ακούγεται ότι θα προστεθεί η δυνατότητα για χρήση mp3 μιας και έχουν δημιουργηθεί νομικά προβλήματα για τη voda αφού το manual και οι διαφημίσεις μιλάνε για τη δυνατότητα και οι πελάτες δεν ενημερώνονται κάτι που θεωρείται παραπλάνηση αλλά μάλλον θα μπαίνουν μόνο mp3 κατεβασμένα από τις υπηρεσίες live (αναγνωρίζονται λόγω πνευματικών δικαιωμάτων).

 

3.Μάλλον θα γίνεται σε λίγο καιρό, σε κάποιο κατάστημα με πληρωμή πάντα αλλά έτσι θα χάνεται η εγγύηση οπότε...

 

Για μένα πάντως μακριά από τη live έκδοση δεν αξίζει

 

 

Αν και συμφωνώ σε πολλά σημεία με τον φίλο και επίσης...δεν έχω σκοπό να ασχοληθώ με καμμιά live έκδοση οποιουδήποτε κινητού τηλεφώνου,απλά να επισημάνω ότι...δεν εντόπισα κάποιο bug στην live έκδοση της συσκευής...η φωτογραφία του καλούντα ενφανίζεται κανονικά και...η ένταση των ήχων μου φάνηκε η ίδια και στις 2 εκδόσεις συσκευής που είχα στα χέρια μου!(Έπαιξα την ίδια μελωδία,με την ίδια ρύθμιση έντασης ήχου και μου ακούστηκε το ίδιο δυνατά). Εθνικάρα Ολέεεεεεε ! ! ! :happy:

EXPERT IN HIGH TECHNOLOGY
Link to comment
Share on other sites

4 Ιουλίου! Μέρα εθνικής Ανεξαρτησίας για τους "φίλους" μας τους Αμερικάνους!!!

4 Ιουλίου! Μέρα Εθνικής Υπερυφάνειας για την ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!!

Συγχαρητήρια στην πειρατική μας ομάδα!

 

 

Back to the forum...!

 

Δεν ξέρω αν θυμάστε το πρόβλημα που είχα με την κάμερα (καμέναο πίχελ στον αισθητήρα)?

Τελικά μου το άλλαξαν αμέως μώλις είδαν την βλάβη!

Το θέμα είναι πως το πλήκτρο 2 στη πρώτη συσκευή δούλευε άψογα.... στην δεύτερη γ@μιeτ@ι!!! Πώς γίνεται αυτό! Σε άλλο εργοτάσιο φτιάχτικαν?

Κατα τα άλλα όλα καλά. Υπερευχαριστημένος απο το τηλέφωνο!

 

Και πάλι συγχαριτήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος balakof ( 4 Ιούλ. 2004 , 10:56)

 

Παιδες βοήθειααα....

Εχω προβλημα στη προσπαθεια συγχρονισμου του κ700 με το pc (outlook 2003). εγκατεστησα τη σουιτα του κ700 απο το cd, παω να κανω συχρονισμο αλλα μολις ξεκινα να μεταφερει τις επαφες το κ700 κανει restart μονο του (το κ700 !!! οχι το pc). οποτε βγαινει και το μηνυμα οτι συνδεση και μεταφορα απετυχε. εχω win xp.

 

Ξέρει κανείς τι γίνεται; Κάνω κάτι λάθος; (την μεταφορα την κανω με irda)

 

 

Το ίδιο μου συμβαίνει και εμένα με τη διαφορά ότι από άδειο το κινητό δέχτηκε τις επαφές από outlook xp μέσω irda αλλά τώρα μου σταματάει τον συγχρονισμό στη μέση με restart...

 

:(

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ!!!!!! ΤΙ ΠΡΩΙΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ Ε; ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ;

ΛΟΙΠΟΝ, ΜΟΛΙΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ VODAFONE LIVE ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ...ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΩΣΩ 450 ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΑΣΧΗΜΑ ΑΛΛΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.. ΑΑ ΤΙΜΗ 289 + ΦΠΑ (ΕΠΕΣΕ ΚΙΟΛΑΣ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχετε δίκιο. Παρήγγειλα την nikon coolpix sq...Για φωτογραφίες θα χρησιμοποιήσω την ψηφιακή μηχανή...Οπότε αλλαγή σε κινητό αργεί...Είμαι ευχαριστημένος με το T630 τόσο αισθητικά όσο και σαν λειτουργίες...Δεν γίνεται να τρέχουμε συνέχεια πίσω από κάθε νέα συσκευή...Σημειώνω πως το Τ630 το αγόρασα πριν ένα μήνα...Ωστόσο, παρατηρώ μια υστέρηση στην ποιότητα της κάμερας που χρησιμοποιούν στην SE...Δεν γίνεται να συμφωνήσουν με Sharp τόσο για LCD οθόνες όσο και για κάμερες???
Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron ( 5 Ιούλ. 2004 , 12:10)

 

Τελικά έχετε δίκιο. Παρήγγειλα την nikon coolpix sq...Για φωτογραφίες θα χρησιμοποιήσω την ψηφιακή μηχανή...Οπότε αλλαγή σε κινητό αργεί...Είμαι ευχαριστημένος με το T630 τόσο αισθητικά όσο και σαν λειτουργίες...Δεν γίνεται να τρέχουμε συνέχεια πίσω από κάθε νέα συσκευή...Σημειώνω πως το Τ630 το αγόρασα πριν ένα μήνα...Ωστόσο, παρατηρώ μια υστέρηση στην ποιότητα της κάμερας που χρησιμοποιούν στην SE...Δεν γίνεται να συμφωνήσουν με Sharp τόσο για LCD οθόνες όσο και για κάμερες???

 

 

Πολυ καλα εκανες...

Γινεται ΑΛΛΑ αυτο θα αυξησει το κοστος ενος κινητου SE κατα πολυ.

Επισης αφου υπαρχουν 2 εταιρειες η Sony και η Εricsson που η καθεμια χρησιμοποια την τεχνογνωσια της δεν βλεπω κανενα λογο να χρησιμοποιουν οθονες και καμερες της sharp.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Μια εταιρεία που θέλει να κατακτήσει την κορυφή δεν μπορεί να συμβιβάζεται σε κατώτερης ποιότητας υλικά επειδή δεν θέλει να τα εξασφαλίσει από τρίτες πηγές...Είναι κρίμα να μείνει η SE πίσω από τη ΝΟΚΙΑ ενώ έχει τη δυνατότητα να την ξεπεράσει σε όλους τους τομείς...
Βιομηχανία Υποταγής Συνειδήσεων - Νέα Τάξη Πραγμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Othones sharp xrisimopia i motorola sta vxxx.I othoni tou p900 apoti lexthike eine NEC.Opos kai na xei omos i othoni tou k700 eine foveri.Perasa kati wallpapers tis ethikaras pano kai fenonte apsoga.O zagorakis na ton sikonei..........................a re ethnikaraaa. Gia polles photo tis ethnikaras visit :

http://www.e-go.gr/ethnosport/article.jsp?pubid=160549&artid=133002&catid=308

Link to comment
Share on other sites

Ti les re cameron tora??????????/ siniditopias ti les.........i aplos postareis na perna i ora? ti paei na pei katoteris piotitas ilika???????? sovara milame?? dld ta ilika tis Nokia pou eine No1 se poliseis eine ta kalitera..........i diladi na protimiso ena xilioklidomeno gx30 me menu mappa apo ena k700 epidi exei mp camera.........min leme oti theloume.Diladi i Nokia pou mas petage tis stn 4.000xromaton kai 128x128 pixels tosa xronia ti eine??????

Ate pare to 6230 me ta super ilika vale to stin tsepi sou 5-6 fores kai tsekare posa gdarsimata tha exei i othoni....kai ama gdarthei dose alla 30 euro na pareis ta covers tis nokia........ekei pragmatika eine katoteris piotitas ilika mono kai mono gia na agorazei o kosmos covers.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος cameron ( 5 Ιούλ. 2004 , 12:49)

 

Μια εταιρεία που θέλει να κατακτήσει την κορυφή δεν μπορεί να συμβιβάζεται σε κατώτερης ποιότητας υλικά επειδή δεν θέλει να τα εξασφαλίσει από τρίτες πηγές...Είναι κρίμα να μείνει η SE πίσω από τη ΝΟΚΙΑ ενώ έχει τη δυνατότητα να την ξεπεράσει σε όλους τους τομείς...

 

 

Δηλαδη μου λες οτι αν η SE(η και η καθε SE)επαιρνε οθονες και καμερες απο την sharp που ειναι κορυφη στης οθονες και λογο του υψηλου κοστους εβαζε τα κινητα της 600+ ευρο (διαφημιζοντας οτι ειναι της sharp)θα το αγοραζες;Εγω ΟΧΙ.

Αν ξερεις απο marketing θα ξερεις οτι δεν εχει σημασια τι πουλας αλλα το ΠΩΣ το πουλας.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

αν θέλετε vodafone, πάρτε το από το ΠΛΑΙΣΙΟ που έχει την κανονική έκδοση και όχι την άθλια βοδα-live.

 

Η βοδαfone τις ίδιες μ@λ@κίες έλεγε και πέρσυ ότι δλδ το Τ610 βοδα-live δεν έχει διαφορές από το κανονικό το Τ610 και μετά κάνανε την πάπια, οπότε μη τους πιστεύετε και πολύ.

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...