Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 (30 Ιούν. 2004 , 09:28)

 

Για το F700 εχω ακούσει και εγώ κάτι λίγα. Θα είναι λέει ο αντικαταστάτης του Κ700 με 1,3mp καμερα και memory stick duo. Εχω ψάξει για καμια φωτο αλλα τίποτα. Θα παρουσιαστει κατα τον νοέμβρη αν θυμάμαι καλά, οπότε στα καταστήματα με το νέο έτος!

 

Μόλις πήρα τηλ στο πλάισιο. 420€

 

Και μια καινούρια τιμή. SONY CENTER Ηρακλείου 405€ τελική!

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! ..λένε ότι θα έχει το design μάλλον του 8910.. συγνώμη πάντως αν ήμουν εκτός του topic σας.

 

Μεγια το νέο κινητό

 

Να είσαι καλά!

:)

Old programmers never die. They just terminate and stay resident.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eretzum33 (30 Ιούν. 2004 , 14:38)

 

Πείτε σας παρακαλώ πώς ενεργοποιείται η ανοιχτή ακρόαση κατά τη διάρκεια της κλήσης.

 

Πατάς το κεντρικό πολυπλήκτρο μέσα και επιλέγεις μεγάφωνο.

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (30 Ιούν. 2004 , 14:36)

 

Αν πηγαίνει έτσι στην πρώτη φόρτιση είναι μια χαρά.

Μήπως τα παιδιά που είχαν πρόβλημα έχουν πάρει από παρτίδα με προβληματική μπαταρία;

 

 

Exw thn entupwsh oti tou filou viper krathse perissotero apo to diko mou giati den to ekleise to vradu.

Kanw thn 2h fortish twra kai 8a enhmerwsw pali .Kala paei pantws den einai toso apelpisia h mpataria opws fanhke apo prohgoumena posts allwn paidiwn.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να παιζει μονο τα παιχνιδια και οχι και java εφαρμογες για series 60?Αφου αναγνωριζει τα .jar!
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον: Φορτισμενο Κυριακη μεσημερι για 1:30 ωρα περιπου. Κυριακη βραδυ ανοιχτο με εξοικονομιση ενεργειας (οπως και ολη την μερα), Δευτερα βραδυ ανοιχτο και απο την Τριτη το απογευμα (περιμενα να κλεισει) μεχρι τωρα ειναι στην τελευταια μπαρα!!! Δηλαδη κραταει μια ολοκληρη μερα η τελευταια μπαρα!! Τωρα ειναι ακομα ανοιχτο. Δοκιμαστε το και εσεις να δουμε τι γινεται ρε παιδια.

 

Υ.Γ: Μολις το ειδα, στο προηγουμενο ποστ εγραψα δυο μερες γιατι νομιζα οτι σημερα ηταν Τριτη. Sorry παιδια!!!! Αρα εμενα μου κραταει 3 μερες γεματες με την τελευταια μπαρα να κραταει 1 μερα (μεχρι τωρα γιατι ακομα δεν εχει κλεισει το κινητο οποτε μπορει να αντεξει κι αλλο).

Και παλι συγνωμη για το λαθος μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (30 Ιούν. 2004 , 20:28)

 

Λοιπον: Φορτισμενο Κυριακη μεσημερι για 1:30 ωρα περιπου. Κυριακη βραδυ ανοιχτο με εξοικονομιση ενεργειας (οπως και ολη την μερα), Δευτερα βραδυ ανοιχτο και απο την Τριτη το απογευμα (περιμενα να κλεισει) μεχρι τωρα ειναι στην τελευταια μπαρα!!! Δηλαδη κραταει μια ολοκληρη μερα η τελευταια μπαρα!! Τωρα ειναι ακομα ανοιχτο. Δοκιμαστε το και εσεις να δουμε τι γινεται ρε παιδια.

 

Υ.Γ: Μολις το ειδα, στο προηγουμενο ποστ εγραψα δυο μερες γιατι νομιζα οτι σημερα ηταν Τριτη. Sorry παιδια!!!! Αρα εμενα μου κραταει 3 μερες γεματες με την τελευταια μπαρα να κραταει 1 μερα (μεχρι τωρα γιατι ακομα δεν εχει κλεισει το κινητο οποτε μπορει να αντεξει κι αλλο).

Και παλι συγνωμη για το λαθος μου.

 

 

Exeis vgalei kai to animated background h kanw la8os?

Link to comment
Share on other sites

egw eimai sthn deuterh fortish (xtes to brady), kai apo shmera to prwi, stis 6:50 mexri twra, h mpataria exei ftasei sto telos, alla me xrhsh gam@@@@:

3 wres radio

mia mish wra mp3 player : auta ta dyo mono apo ta akoustika

kanena misawro radio + mp3 apo to megafwnakh

kamia 10aria klhseis 5 leptwn h kathemia

kamia 50 aria sms mexri twra!

kai panta me ekshkonomhsh energeias!

 

kai kati asxeto twra!!! :

an perasei kaneis apo kanena TIM magazi, pare ena apo ta kainourgia fyladia, kai sthn 4h selida, deite ti menu exei ena n@kia 5%$#!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pedia apoti katalava o deiktis tou k700 exei mia idiomorfia.Nai men mporei na peftei efkola sta prota stadia alla meta kai sto 1/5 na eine antexei eno alla kinita otan eftanan sto 1/5 p.x sto 1o tilefonima esvine.Pantos ego eime stin 8 fortisi kai i mpataria den paei perissotero apo 24-28 ores me metria xrisi kai e3ikonomisi energias.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 4 ημέρες:

1) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί φωτογράφησης (μόνο την πρώτη μέρα λειτούργησε)

2) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί + της έντασης (πλέον η αύξηση της έντασης γίνεται πατώντας πρώτα το - και μετά το κεντρικό κουμπί δεξιά)

3) Έκανα συγχρονισμό με Notebook χρησιμοποιώντας το XTND για το t39m που είχα πριν. Όταν όμως εγκατέστησα το PC Suite του K700 δεν μου αναγνωρίζει τη συσκευή!!! Προσπάθησα να απεγκαταστήσω και τα δύο αλλά δεν γίνεται με τίποτα να φύγει το Phone Monitor Options από τον Πίνακα Ελέγχου!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχεις πρόβλημα...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΜΕΝΟ PIXEL ΣΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ!!!!!!!! ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΞΟΥΝ? ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΓΑΜΩ ΤΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ! (την συμπίεσα παραπάνα για μικρενει

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ K***VODAFONE; ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ) ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ; ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ; ΤΟΣΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ lIVE ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΕΚΠΛΗΞΟΥΝ;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα-αυριο θα έχω το κινητό, τρέχουν και 2 επιδοτήσεις :D +85 euros έκπτωση απο το TIM Avantage! :rolleyes: :rolleyes:

 

 

Δεν μας έφτανε το Live ήρθε και η cosmote με το i-mode να καταστρέψει τα καημένα τα nec με αυτοκολλητάκια...

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και για ποιο λόγο τα κλειδώσανε; Δεν το καταλαβαίνω. Και sorry αλλα που το ξέρεις όταν δεν έχει έρθει ακόμα; Είναι σίγουρο;
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος oxin_rain ( 1 Ιούλ. 2004 , 00:51)

 

 

kanena misawro radio + mp3 apo to megafwnakh.......

 

 

 

Ginete auto pou les???

An pas na valeis radio xwris hands free sou leei oti den ginete giati leitourgei san keraia.

Esi pos akouses radio apo to megafonaki?

 

 

(AKYRO TO POST!)

Vrika telika pos ginete apo tis epiloges dexia.....

 

 

Euxaristo

Link to comment
Share on other sites

Sto Vodafone sto Aigalew-yparxei to k700i se live ekdosi fysika ...Gia opoion endiaferetai!!!(as parei ki ena tilefwno na rwtisei gia epivevaiwsi)... ;)

 

Re paidia mia erwtisi krisews diavazontas,ola ta parapanw...Telika aksizei na to paroume to kinito H' einai apotyxia??? :eek:

Ksekinisame (mazi ki egw, pou simera paw na to parw apo TIM) kai exw apogoiteytoi apo ayta pou grafoun oi filoi,edw!!!

 

Anarwtiemai,telika... :worry:

Link to comment
Share on other sites

καλά όλοι γράφουν ότι είναι τέλειο το τηλέφωνο, εσύ πως το κατάλαβες ότι είναι αποτυχία? Είδες κανέναν να λέει ότι μετάνιωσε που το πήρε?

 

Εγώ προσωπικά δεν λέω ότι θα το πάρω, γιατί δεν τρελαίνομαι και τόσο πολύ να έχω πάντα το καλύτερο κινητό, αλλά αν έπρεπε να πάρω κινητό τώρα μόνο το Κ700 θα έπαιρνα. Δε νομίζω να έχει ανταγωνιστή αυτή τη στιγμή (my point of view, φυσικά)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Sevasti i apopsi sou ,Dave_Steele, alla an diavases stin proigoumeni sellida enas filos diamastyrete giati tou exei kaei pixel stin kamera(paokaras45 )...

Enas allos pali leei oti meta 4 Hmeres (o eretzum33):

1) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί φωτογράφησης (μόνο την πρώτη μέρα λειτούργησε)

2) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί + της έντασης (πλέον η αύξηση της έντασης γίνεται πατώντας πρώτα το - και μετά το κεντρικό κουμπί δεξιά)Liga einai ayta?????

[syn pws oloi psilodiamartyronte gia tin mpataria!!!!!!!]

Kai na fantasteis pws eimai poly kollimenos m'ayto to kinito!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spyroseva ( 2 Ιούλ. 2004 , 16:51)

 

Sevasti i apopsi sou ,Dave_Steele, alla an diavases stin proigoumeni sellida enas filos diamastyrete giati tou exei kaei pixel stin kamera(paokaras45 )...

Enas allos pali leei oti meta 4 Hmeres (o eretzum33):

1) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί φωτογράφησης (μόνο την πρώτη μέρα λειτούργησε)

2) Δεν λειτουργεί το πλαϊνο κουμπί + της έντασης (πλέον η αύξηση της έντασης γίνεται πατώντας πρώτα το - και μετά το κεντρικό κουμπί δεξιά)Liga einai ayta?????

[syn pws oloi psilodiamartyronte gia tin mpataria!!!!!!!]

Kai na fantasteis pws eimai poly kollimenos m'ayto to kinito!!!

 

 

καμένο pixel στη κάμερα δεν γίνεται, γιατί πολύ απλά η κάμερα δεν είναι tft που αποτελείτε από pixel. Κάτι άλλο να συμβαίνει το δέχομαι, αλλά όχι και καμένο pixel. το να βγει κάποιο κινητό ελαττωματικό όπως του eretzum δεν είναι και ασυνήθιστο.΄

 

τώρα για την μπαταρία, τα είπαμε και πιο πάνω. Στο Τ630 στην αρχή που το είχα ξεσκίσει μου κράταγε 15 ώρες, τώρα κρατάει 4 μέρες χωρίς να το κλείνω το βράδυ.

 

Κανένα κινητό δεν είναι τέλειο, ψάχνουμε αυτό που μας καλύπτει περισσότερο από τα άλλα

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Se eyxaristw poly gia tin paremvasi sou filarako "haki" ....

Allwste ki egw simera tha paw stin TIM kai tha to agorasw.

Kai exw peisei kai tin kopelia mou na to agorasei,kai fovamai min mas vgei mapa kai me kinygaei!!! :p

Den eimai Arnitikos!!

Alla na kapou provlimatistika.... :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dave_Steele ( 2 Ιούλ. 2004 , 16:58)

 

καμένο pixel στη κάμερα δεν γίνεται, γιατί πολύ απλά η κάμερα δεν είναι tft που αποτελείτε από pixel. Κάτι άλλο να συμβαίνει το δέχομαι, αλλά όχι και καμένο pixel.

Η κάμερα αποτελείτε απο μικροσκοπικά ccd στειχεία τα οποία λέγονται και αυτά πίχελ! Αν εσύ τραβούσες φωτογραφίες και σε κάθε μία υπάρχει το ίδιο μαύρο στίγμα στο ίδιο ακριβώς σημείο και ο φακός είναι πεντακάθαρος τότε τί συμβαίνει!!!! Όταν τραβάω σε μικρότερη ανάλυση και χρησιμοποιώ το ζούμ το στίγμα χάνετα γιατι πολύ απλά το "καμένο" πίχελ είναι εκτός του κάδρου!

Φεύγω τώρα για το οτεσόπ για αλλαγή! Απο δευτέρα πάλι με την κούπα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

@ paokaras: η ουσία είναι ότι έχει πρόβλημα, όπου και να οφείλεται αυτό, και θα στο αλλάξουν

 

άντε και με τη νίκη

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spyroseva ( 2 Ιούλ. 2004 , 17:11)

 

Den Diafwnw mazi sou Dave_Steele, swsta einai ayta pou les....

 

Apla apaitw otan dinw 420e gia ena tilefwno, na exei kai tin analogi poiotita!!!An den eimaste apaititikoi kai den prostateyoume ta xrimata mas xathikame!!!!

 

 

συμφωνώ

 

ενημέρωσέ μας για τις εντυπώσεις σου σε σχέση με το 610

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...