Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy S III


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι διαφορετικα χρωμματα το Pebble Blue, με το metelic Blue;

 

το ιδιο ειναι!κοιταξε για το s3 lte αν μπορεις να παρεις 2gb ram!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το ιδιο ειναι!κοιταξε για το s3 lte αν μπορεις να παρεις 2gb ram!!

 

Δεν αξίζει, κοστίζει 5 ευρώ πιο φθηνά από το S4!

Link to comment
Share on other sites

Κατά την αγορά βλέποντας το κουτί πως μπορούμε να διαπιστώσουμε σε πια χώρα προορίζετε το κινητό?

 

 

Καλη ερωτηση. Ξερει κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Στο πίσω μέρος του κουτιού, κατω δεξιά, έχει τα αρχικά γράμματα κάθε χώρας. Σε ενδιαφέρει να περιέχει και το GR της Ελλάδας. :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά τι γίνεται στο skroutz 279 ευρώ στις 15 Οκτ. και σήμερα ένα μήνα μετά το ποιό φθηνό 287,17 όπως φαίνεται πάμε για καμία Xριστουγεννιάτικη προσφορά
Link to comment
Share on other sites

η πας για άλλο κινητό; τόσα διαβαζουμε καθημερινά και ακόμα ο κόσμος ασχολείται με ενα "προβληματικό" μοντέλο επειδή ειναι samsung. ακομα και στην υποστηριξη εβγαλε αναβαθμιση και την απέσυρε. τι να πω τουλάχιστον οταν την ξαναβγάλει να ειναι αψογη τουλάχιστον

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

η πας για άλλο κινητό; τόσα διαβαζουμε καθημερινά και ακόμα ο κόσμος ασχολείται με ενα "προβληματικό" μοντέλο επειδή ειναι samsung. ακομα και στην υποστηριξη εβγαλε αναβαθμιση και την απέσυρε. τι να πω τουλάχιστον οταν την ξαναβγάλει να ειναι αψογη τουλάχιστον

 

Δεν αξίζει πλέον να πάει κανείς στο S3. Το 1 GB RAM αποτελεί τροχοπέδη και ουσιαστικά καταργεί την δυνατότητα multitasking (είναι απαράδεκτο να έχεις π.χ. ανοικτό έναν browser και επειδή σε πήραν τηλέφωνο να κλείνει ο browser και φτου και από την αρχή να φορτώνει ξανά τα tabs) και γενικά το S4 το "γονατίζει" σε όλους, μα όλους τους τομείς, από ποιότητα πλαστικών, μέχρι οθόνη, κάμερα, επεξεργαστική ισχύ, φωτεινότητα και ότι άλλο μπορείτε να σκεφτείτε (εκτός από fm δέκτη που λανθασμένα κατ' εμέ, καταργήθηκε).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα! ενδιαφερομαι για το samsung galaxy s3 απο το kaiserstore http://kaizerstore.gr/samsung-galaxy-s3-16gb-%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF-eu?filter_name=s3 Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο σαν μαγαζι και αν υπαρχει κανα προβλημα με την εγγυηση? ευχαριστω...!
Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο eshop 333.Γαλλικο με εγγυηση εξωτερικου μαλλον(απο το eshop δεν ξερουν να μου πουνε).Παλαιοτερο samsung που ειχα παρει ειχε εγγυηση απο samsung hellas και το εστειλα για αναβαθμιση 3 φορες σε 2 μηνες για restart με το προβλημα τελικα να μην εχει λυθει.Δηλαδη ερχεσαι και σκεφτεσαι οτι καλυτερα να πηγαινει εξωτερικο για επισκευη και ας κανει και 2-3 εβδομαδες παραπανω...Παντως απο καταστηματα Λαρισας η καλυτερη τιμη που πηρα μετα απο παζαρια ηταν απο Κωτσοβολο 350.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! ενδιαφερομαι για το samsung galaxy s3 απο το kaiserstore http://kaizerstore.gr/samsung-galaxy-s3-16gb-%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF-eu?filter_name=s3 Ξερει κανεις αν ειναι αξιοπιστο σαν μαγαζι και αν υπαρχει κανα προβλημα με την εγγυηση? ευχαριστω...!

 

Έχω αγοράσει πολλές φορές από κει, μια χαρά μαγαζί, μάλιστα το s3 που έχω αυτή τη στιγμή, το πήρα από αυτούς πριν λίγες μέρες στο κόκκινο-μπορντώ χρώμα και είναι πολύ ωραίο. Η συσκευή απροβλημάτιστη και προορίζεται για την ουγγρική αγορά. Δίνουν κανονική απόδειξη με imei και κάποια δωράκια μαζί με τη συσκευή θήκη ή και ζελατίνα ότι έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα σε αγγελια ενα S3 μαλιστα σε καφε χρωμα που ο τυπος μου ειπε οτι το πηρε απο Γερμανια.

 

Ειναι sim-free εχει ελληνικα και το δινει 230.

 

Πιστευετε οτι αξιζει; Κι αν ναι τι να προσεξω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα σε αγγελια ενα S3 μαλιστα σε καφε χρωμα που ο τυπος μου ειπε οτι το πηρε απο Γερμανια.

 

Ειναι sim-free εχει ελληνικα και το δινει 230.

 

Πιστευετε οτι αξιζει; Κι αν ναι τι να προσεξω;

 

Δεν αξίζει, με 280 παίρνεις καινούργιο.Το 50αρικο θα λυπηθείς; πάρε όμως καλύτερα nexus 4 me 290 ευρουλάκια ξεχνάς τα κολήματα του S3 λόγω μικρής ram.

Link to comment
Share on other sites

Μωρε και το 50-ρικο δεν ειναι λιγο,ασε που το καφε χρωμα δεν το βρισκεις στην ελληνικη αγορα.

 

Το nexus 4 μ'αρεσει αλλα μου την δινει που δεν εχει ραδιο και δεν παιρνει microsd.

 

Κι ενα τελευταιο: S3 ή Note 1; 230€ και τα δυο και μεταχειρισμενα...

Link to comment
Share on other sites

Μωρε και το 50-ρικο δεν ειναι λιγο,ασε που το καφε χρωμα δεν το βρισκεις στην ελληνικη αγορα.

 

Το nexus 4 μ'αρεσει αλλα μου την δινει που δεν εχει ραδιο και δεν παιρνει microsd.

 

Κι ενα τελευταιο: S3 ή Note 1; 230€ και τα δυο και μεταχειρισμενα...

 

Ένα πενηνταρικο,είναι ένα πενηνταρικο όπως και να το κάνουμε. 220 με 210 είναι πιο λογική τιμή πάντως, εκτός και αν είναι λίγων ημερών.

Το Νοτε θεωρώ πως είναι πολύ πίσω σε σχέση με το s3 σχεδόν στα πάντα , δεν νομίζω ότι αξίζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

. Άμα ψάξεις θα βρεις. 260 πήρα εγώ το lte άριστο λίγων μηνών με απόδειξη και όλα τα παρελκόμενα. Στα 260 σκάνε τώρα σιγά σιγά και τα note 2. Αν έχεις λίγη υπομονή πάρε ένα από αυτά τα 2. Για 30 ευρώ αξίζει να πας σε lte. Και στο λέω βάση εμπειρίας. Έχω αλλάξει 3 s3 και τώρα έχω το lte
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και απο εμενα.εδω κ λιγες μερες εχω στην κατοχη μου ενα s3 αγορασμενο απο καιζερ στα 290.

Η συσκευη προοριζόταν για τσεχια.ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

. Άμα ψάξεις θα βρεις. 260 πήρα εγώ το lte άριστο λίγων μηνών με απόδειξη και όλα τα παρελκόμενα. Στα 260 σκάνε τώρα σιγά σιγά και τα note 2. Αν έχεις λίγη υπομονή πάρε ένα από αυτά τα 2. Για 30 ευρώ αξίζει να πας σε lte. Και στο λέω βάση εμπειρίας. Έχω αλλάξει 3 s3 και τώρα έχω το lte

 

οντως το lte s3 ειναι απο τα καλυτερα smartphone με 2gb...τι το ηθελαν το απλο το s3...καλυτερα να εβγαζαν μονο αυτο!!!!:)

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά νομίζω πως το birdphone το είχε μέχρι χθες περίπου 285€ και τώρα είναι 308,99€ .Κάνω λάθος;

Έλεγα να το πάρω από εκεί,αλλά τώρα...Κανένα άλλο εγγυημένα καλό μαγαζί με τιμή κοντά στα 280;

Έστω και με pm απαντήστε μου plz

 

π.χ. http://kaizerstore.gr/samsung-galaxy-s3-16gb-%CE%BB%CE%B5%CF%85%CE%BA%CE%BF-eu?filter_name=s3 καλό;

Edited by tpapag
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από κει το πήρα, σε κόκκινο, μου έτυχε ουγγαρέζικο, αν και συνήθως φέρνει γαλλικά, κάνενα πρόβλημα μέχρι τώρα.
Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε παδια τοσο διαφορα εχει το lte? παντως το i9300 εχει επικρατησει στο xda....

 

Η μέρα με τη νύχτα......... Τα 2GB και η διαχείριση μνήμης του LTE μεταμορφώνουν το τηλέφωνο.

Γρηγόρης Δάρης
Link to comment
Share on other sites

σιγα ρε παδια τοσο διαφορα εχει το lte? παντως το i9300 εχει επικρατησει στο xda....

 

Δεν ειναι το lte ειναι τα 2gb ram..το 4 G για εμενα ειναι αχρηστο...πολυ καταναλωση μπαταριας κ χρεωση πολυ...μια χαρα κ το 3,5 G..

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...