Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά!Λοιπόν επειδή ένα φιλαράκι ενδιαφέρετε για τον γαλαξία σε άσπρο του πρότεινα να το πάρει από σκρουτζομάγαζο για να γλιτώσει μερικά ευρωπουλάκια!Από ότι ξέρω η εγγυηση ισχύει κανονικά αρκεί να είναι από ευρώπη το τηλέφωνο.Οποιος έχει κάποια εμπειρία καλή ή κακή ας μου στείλει ενα pm για να μπορέσω να έχω μια εικόνα!Εννοείται όποιος θέλει να προτείνει κάτι μέσω pm πάντα ευπρόσδεκτος :D

 

Φιλε γεια σου.Αν δεν το εχεις παρει ηδη θα το εχω στα χερια τη Δευτερα (επειτα απο επιδοτηση cosmote ) και σκοπευω να το δωσω.Αν χρειαστει επικοινωνησε μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kαλησπερα και απο εμενα και εγω μετα το s2 τωρα στο s3:rolleyes: Γιατι γκουγκλαροντας δεν βρηκα κατι το CSC I900DBTBLH4 Αγγλικο η Γερμανικο ειναι?Επισης εχω και ενα θεμα με την φωτεινοτητα στα βιντεο,δεν το εχω στο αυτοματο ομως και παλι οταν παω να δω ενα βιντεο επιλεγει την αυτοματη:( Κατα τα αλλα φαινεται τελειο:D
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο εμενα και εγω μετα το s2 τωρα στο s3:rolleyes: Γιατι γκουγκλαροντας δεν βρηκα κατι το CSC I900DBTBLH4 Αγγλικο η Γερμανικο ειναι?Επισης εχω και ενα θεμα με την φωτεινοτητα στα βιντεο,δεν το εχω στο αυτοματο ομως και παλι οταν παω να δω ενα βιντεο επιλεγει την αυτοματη:( Κατα τα αλλα φαινεται τελειο:D

 

Είναι Γερμανικό φίλε μου.

Θα κοιτάς τα γράμματα μετά το Ι900 DBT στη προκειμένη περίπτωση και κοιτάς τη λίστα στο FAQ,2ο ποστ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343110

Link to comment
Share on other sites

Έχει αντιμετωπισει κανείς θέμα με εισερχόμενα μυνηματα?

Είμαι με Ω 27.1 και ενώ όλα ήταν καλά εδώ και 15 ημέρες χθες και προχθές μου έστειλαν μυνηματα 2 διαφορετικά άτομα, τους πήγε αναφορά αλλά δεν ήρθαν ποτέ. Να ψαχτω σχετικά με την Rom η να κοιτάξω κάτι άλλο? Το μόνο πράγμα που έβαλα στο κινητό είναι τα Viber και Insomnia App.

Αλέξανδρος
Link to comment
Share on other sites

Είναι Γερμανικό φίλε μου.

Θα κοιτάς τα γράμματα μετά το Ι900 DBT στη προκειμένη περίπτωση και κοιτάς τη λίστα στο FAQ,2ο ποστ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=343110

 

Eυχαριστω:)

 

Στο θεμα με τα βιντεο εχει κανεις καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εχω το s3 δυο μηνες, ειναι τηλεφωναρα, αλλα σκεφτομαι να το αλλαξω με το motorola razr maxx εσεις τι λετε;ευχαριστω.μου την δινει που ειναι πλαστικο ολο.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον το καινουργι μ s3 ειναι οντως γαλλικο.αλλα στην αναβαθμιση οταν με ρωτησε για χωρα εβαλα ελλαδα και με αναβάθμισε στο 4.0.4 και τωρα η εκδοση φασματος λεει ι9300xxlh1.τα εκανα ολα καλα?μηπως επρεπε να βαλω γαλλια?:cold:

σορρυ για τη noob ερωτηση αλλα ειμαι απο symbian συμπαθατε με..

εδιτ:τα στοιχεια της συσκευης:

AP:I9300XXBLH3

CP:I9300XXLH1

CSC:I9300XEFBLH2

Edited by cute_eyes
Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις στις οποίες έχει δοθεί απάντηση στο θέμα Συχνές ερωτήσεις / FAQ για το Galaxy S III διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

 

Η ενημέρωση αυτή έχει γίνει ήδη πολλές φορές!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, εχω το s3 δυο μηνες, ειναι τηλεφωναρα, αλλα σκεφτομαι να το αλλαξω με το motorola razr maxx εσεις τι λετε;ευχαριστω.μου την δινει που ειναι πλαστικο ολο.

Τι να σου πω φίλε μου .

Αν σου αρέσει καλύτερα το razr απο το s3 τότε άλλαξε το . Αυτά είναι γούστα ,εγω παντως δεν θα το εκανα .

λοιπον το καινουργι μ s3 ειναι οντως γαλλικο.αλλα στην αναβαθμιση οταν με ρωτησε για χωρα εβαλα ελλαδα και με αναβάθμισε στο 4.0.4 και τωρα η εκδοση φασματος λεει ι9300xxlh1.τα εκανα ολα καλα?μηπως επρεπε να βαλω γαλλια?:cold:

σορρυ για τη noob ερωτηση αλλα ειμαι απο symbian συμπαθατε με..

εδιτ:τα στοιχεια της συσκευης:

AP:I9300XXBLH3

CP:I9300XXLH1

CSC:I9300XEFBLH2

 

Μια χαρά τα έκανες όλα .

Το τηλέφωνο σου ήταν και συνεχίζει να είναι Γαλλικό.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

φιλε διεγραψες καποια ερωτηση μου μη περιμενεις να διαβασουμε 200 σελιδες(αυτο που θελω ειναι απλο απο οτι ειδα εχω ισπανικη pr code gt-i9300MBDPHE στο site εδω http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=0&os=1&type=1 λει οτι εχει βγει jelly beam 4.1 vodafone greece τ πρεπει να κανω να βαλω 1 αυτη I9300BUBLG3 κ μετα αυτη I9300XXDLI5 κ πως ,που το λει αυτο Συχνές ερωτήσεις / FAQ για το Galaxy S III)
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S IIΙ

 

Για να δεις ότι έχουμε φροντίσει και για αυτό και δεν είναι ανάγκη να διαβάσεις 200+ σελίδες, αρκεί μόνο μία!

Μάλιστα τα δύο προαναφερθέντα θέματα είναι και επισημασμένα επίτηδες ώστε να βρίσκονται στην κορυφή και να τα βλέπουν όλοι.

 

Μην διαμαρτύρεστε λοιπόν για την διαγραφή των μηνυμάτων όταν δεν έχετε μπει καν στον κόπο να διαβάσετε τα δύο επισημασμένα θέματα!

 

Το θέμα κλείνει εδώ. Όποιος θέλει περισσότερες διευκρινήσεις μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου με PM.

 

Ευχαριστώ!

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

φιλε διεγραψες καποια ερωτηση μου μη περιμενεις να διαβασουμε 200 σελιδες(αυτο που θελω ειναι απλο απο οτι ειδα εχω ισπανικη pr code gt-i9300MBDPHE στο site εδω http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=0&os=1&type=1 λει οτι εχει βγει jelly beam 4.1 vodafone greece τ πρεπει να κανω να βαλω 1 αυτη I9300BUBLG3 κ μετα αυτη I9300XXDLI5 κ πως ,που το λει αυτο Συχνές ερωτήσεις / FAQ για το Galaxy S III)

 

Αυτά τα firmware είναι ΟΤΑ leaks έχουν βγει απο Σεπτεμβρη και χρειάζονται προσοχή το πως θα τα περάσεις στο τηλέφωνο .

Διάβασε λίγο εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871338

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα firmware είναι ΟΤΑ leaks έχουν βγει απο Σεπτεμβρη και χρειάζονται προσοχή το πως θα τα περάσεις στο τηλέφωνο .

Διάβασε λίγο εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1871338

 

Είσαι σίγουρος; Τα OTA δεν έχουν το κόκκινο θαυμαστικό δίπλα τους στο SamMobile;

Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι.

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος; Τα OTA δεν έχουν το κόκκινο θαυμαστικό δίπλα τους στο SamMobile;

Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι.

 

Το συγκεκριμένο firmware που θέλει μαζί με κάποια άλλα ειναι ΟΤΑ leaks .Το γράφει και στην σελίδα που παρέθεσε (SamMobile).

Δόθηκαν την περίοδο που είχαμε κάθε μέρα απο μια καινούργια διαρροή

Edited by Superuser

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!

Προστέθηκε στον οδηγό ώστε να αποφευχθούν μελλοντικά λάθη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. είμαι νέος κάτοχος του s3 και έχω μια ερώτηση. είχα το S2 kai είχα κάνει backup μέσω kies στα πάντα, αλλά βάζω το s3 για restore και μπορεί να περάσει μόνο επαφές. μηνύματα και τέτοια όχι. τί παίζει; γίνεται τίποτα ή τα έχασα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Επειδή με την αδελφη μου χρησιμοποιούμε τον ίδιο λογαριασμο στο google play store an αγοράσει η μία απο εμάς μία εφαρμογη η άλλη θα την κατεβάσει δωρεάν ή θα μας την ξαναχρεώσει. Εννοείται ίδιος αριθμός κάρτας. Οποίος ξέρει θα το εκτιμούσα αν μου απαντούσε. Ευχάριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Επειδή με την αδελφη μου χρησιμοποιούμε τον ίδιο λογαριασμο στο google play store an αγοράσει η μία απο εμάς μία εφαρμογη η άλλη θα την κατεβάσει δωρεάν ή θα μας την ξαναχρεώσει. Εννοείται ίδιος αριθμός κάρτας. Οποίος ξέρει θα το εκτιμούσα αν μου απαντούσε. Ευχάριστω πολυ.

 

Μπορείς να βάλεις σε αρκετές συσκευές τις αγορασμένες εφαρμογές. Εγω τις έχω σε 3 (δυο κινητά και μια ταμπλέτα). Κανένα πρόβλημα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι. Επειδή με την αδελφη μου χρησιμοποιούμε τον ίδιο λογαριασμο στο google play store an αγοράσει η μία απο εμάς μία εφαρμογη η άλλη θα την κατεβάσει δωρεάν ή θα μας την ξαναχρεώσει. Εννοείται ίδιος αριθμός κάρτας. Οποίος ξέρει θα το εκτιμούσα αν μου απαντούσε. Ευχάριστω πολυ.

 

Αρκει να εχεις το ιδιο email, δε παίζει κανένα ρόλο το νούμερο-sim.

Πρέπει να εχω περάσει πανω απο 10 συσκευές που εχω εγκαταστήσει αγορασμένες εφαρμογές χωρίς κανένα πρόβλημα!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα έκανες όλα .

Το τηλέφωνο σου ήταν και συνεχίζει να είναι Γαλλικό.

σε ευχαριστω για την απαντηση σου.μου έφυγε ενα βαρος.παω να συνεχισω το σκαλισμα:p

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορώ να κάνω με το μικρόφωνο;

Πολύ συχνα χρησιμοποιώ το S3 στην βάση του αυτοκινήτου σε ανοικτή ακρόαση ( πράγμα που έκανα και στο προηγούμενο μου κινητό hd2 ).

Τώρα όμως πολλοί μου παραπονιούνται πως με ακούν με δυσκολία και έτσι αναγκάζομαι να φωνάζω.

Υπάρχει κάποιος τρόπος που να δυναμώνει η ευαισθησία του μικροφώνου;

Link to comment
Share on other sites

Τι μπορώ να κάνω με το μικρόφωνο;

Πολύ συχνα χρησιμοποιώ το S3 στην βάση του αυτοκινήτου σε ανοικτή ακρόαση ( πράγμα που έκανα και στο προηγούμενο μου κινητό hd2 ).

Τώρα όμως πολλοί μου παραπονιούνται πως με ακούν με δυσκολία και έτσι αναγκάζομαι να φωνάζω.

Υπάρχει κάποιος τρόπος που να δυναμώνει η ευαισθησία του μικροφώνου;

 

Δοκίμασε να κλείσεις το Noise Reduction που βρισκεται στης ρυθμίσεις κλήσεων.

Επίσης καθάρισε λίγο και την υποδοχή του μικροφώνου .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,παραγγειλα αυτην την θηκη,γνωριζει καποιος κατι?Genuine ROCK Quicksand Cell Phone Case Cover for SAMSUNG i9300 GALAXY SIII S 3,σας παρακαλω εαν γνωριζει καποιος κατι εας μου πει,σας ευχαριστω.

Η συγκεκριμενη θηκη ειναι φοβερη την ειχα οταν ειχα το κινητο.Δινει φοβερη αισθηση στο κρατημα.

Link to comment
Share on other sites

Σε jelly υπαρχει αλλος player εκτος του flash που να τον υποστηριζει?

IPhone 15 Pro 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...