Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλημερα χτες οταν μπηκα στα αρχεια μου που μας δειχνει της καρτες που εχουμε στο τηλ ειδα πανω στο μαυρο φοντο 2 μπλε κουκιδες να ξεχωριζουν αυτα ειναι καμμενα πιξελς η κατι αλλο;πειτε μια γνωμη γιατι μαλλον εμπλεξα.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλημερα χτες οταν μπηκα στα αρχεια μου που μας δειχνει της καρτες που εχουμε στο τηλ ειδα πανω στο μαυρο φοντο 2 μπλε κουκιδες να ξεχωριζουν αυτα ειναι καμμενα πιξελς η κατι αλλο;πειτε μια γνωμη γιατι μαλλον εμπλεξα.Ευχαριστω

Καλημέρα

Κατέβασε απο το play το Dead Pixel Detect and Fix ή το Dead Pixel Test να δεις τι γίνεται .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το εχω κανει φιλε μου με πολλα pixel test και βαζω παντα μαυρο φοντο, μα σε κανενα δεν της βλεπω της κουκιδες που λεω πιο πανω, δεν ξερω τι να πω, ευχαριστω παντος
Link to comment
Share on other sites

Ε τότε ειναι κάτι άλλο φίλε μου....και το μόνο που θα μπορούσε να ειναι, αφού δεν ειναι καμένο πιξελ,ειναι να ειναι μέρος τις εικόνας..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα apps που να μπορω να βαζω φωτο&βιντεο και να εχει κωδικο για να τα βλεπω μονο εγω ? ευχαριστω

Υπάρχουν διάφορα στο play (Gallery Lock Free (media lock)--Gallery Lock κ.τ.λ)

Ε τότε ειναι κάτι άλλο φίλε μου....και το μόνο που θα μπορούσε να ειναι, αφού δεν ειναι καμένο πιξελ,ειναι να ειναι μέρος τις εικόνας..

 

Λογικά ετσι ειναι .

Αφού δεν δείχνουν καμένα πιξελ τα τεστ δεν έχει πρόβλημα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω εικονα αλλα το μαυρο φοντο της συσκευης του συστηματος οπως εχουμε ολοι οταν μπαινουμε στα αρχεια μας γι αυτο μου κανει εντυπωση anyway σας εχαριστω παντως
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις με το αρχεία μας,πια αρχεία μας ακριβώς?Δεν έχω καταλάβει ακριβώς που ειναι αυτό που λες...Να μπούμε να το δούμε και εμείς.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ζητώ την βοήθεια σας για ενα πολύ σοβαρό (για μένα) προβλημα.

Αγόρασα το GALAXY S III και θέλω να μεταφερω πολλές και σημαντικότατες σημειώσεις που εχω κρατημένες στον φάκελλο "Σημείωση" του GALAXY Ace, στο GALAXY S III.

To GALAXY S III δεν εχει αντιστοιχο φάκελλο.

Πως θα τα μεταφέρω;;;;

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εν των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχει αναφερθει παλιοτερα τι γινεται με τον flash player (που δεν υπαρχει στο market), μπορει καποιος που θυματε να πει τι κανουμε?
Link to comment
Share on other sites

Στο φακελο τα αρχεια μου λεω που δειχνει sd card με το που μπαινεις στο φακελο αυτο το φοντο ειναι μαυρο εκει βλεπω της κουκιδες δεν μπορω να το πω καπος αλλιως
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, εχει αναφερθει παλιοτερα τι γινεται με τον flash player (που δεν υπαρχει στο market), μπορει καποιος που θυματε να πει τι κανουμε?

 

Κατέβασε τον απο εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1848508 βάλτον στην sd card και με κάποιον file explοrer βρες τον και κανε install .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον απο εδώ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1848508 βάλτον στην sd card και με κάποιον file explοrer βρες τον και κανε install .
Πρεπει να ειμαι root?
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειμαι root?

 

Όχι δεν χρειαζεται .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια να στειλουμε ολοι απο αυτο το νημα email στην samsung με αιτημα να μας αλλαξουν τα s3 με αυτα που εχουν 2gb ram, τζαμπα τα εδωσα τα 670€

 

:p

 

Παιδια ξερω οτι μπορει σε καποιους να φανει χαζη η ερωτηση μου αλλα αφου λενε οτι " δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις " θα την κανω μιας και δεν μπορω να διαβασω 345 σελιδες.

μπορω να κανω root την συσκευη μου χωρις να χρειαζεται να βαλω custom rom;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερω οτι μπορει σε καποιους να φανει χαζη η ερωτηση μου αλλα αφου λενε οτι " δεν υπαρχουν χαζες ερωτησεις " θα την κανω μιας και δεν μπορω να διαβασω 345 σελιδες.

μπορω να κανω root την συσκευη μου χωρις να χρειαζεται να βαλω custom rom;

Βεβαίως !!http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336629

Μετα που θα γίνεις root αν θέλεις και όποτε θέλεις μπορείς να βάλεις custom rom

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπορει να με βοηθησει καποιος πως γινετε μεσα απο τις ρυθμισεις αυτο στο galaxy s3 ειμαι νεος με το τηλεφωνο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το δικό μου το galaxy s3 το αγόρασα από Πλαίσιο. Δυστυχώς μέχρι τώρα δεν έχει έρθει η αναβάθμιση σε jb και ακόμα χειρότερα δεν ξέρω πότε θα έρθει. Υπάρχει κανένας τρόπος να δω ποτέ θα έρθει στο δικό μου galaxy η jb; Δεν έχω κάνει root. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το δικό μου το galaxy s3 το αγόρασα από Πλαίσιο. Δυστυχώς μέχρι τώρα δεν έχει έρθει η αναβάθμιση σε jb και ακόμα χειρότερα δεν ξέρω πότε θα έρθει. Υπάρχει κανένας τρόπος να δω ποτέ θα έρθει στο δικό μου galaxy η jb; Δεν έχω κάνει root. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Οχι δεν υπαρχει

:)
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα και στις πιο πίσω σελίδες για το θέμα που έχω αλλά δεν βρήκα λύση. Όταν κατεβάζω την κουρτίνα με τις ειδοποιήσεις κάτω από την μπάρα ρύθμισης της φωτεινότητας μου γράφει < Να μην λαμβάνονται ειδοποιήσεις>. Να σημειώσω οτι το κουμπί "Ειδοποίηση" είναι κανονικά τσεκαρισμένο πράσινο. Τί μπορεί να σημαίνει αυτό?

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα. Αυτό που έκανα άλλαξα τη γλώσσα σε Agglika (United States) και το μήνυμα είναι "No Notifications". Απορώ εάν πρόκειται για λανθασμένη μετάφραση.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ εάν πρόκειται για λανθασμένη μετάφραση.

Να μην απορείς. Όντως πρόκειται για λάθος στη μετάφραση. Το σωστό θα ήταν πχ (δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις) ή κάτι ανάλογο.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Έχω το ίδιο πρόβλημα. Αυτό που έκανα άλλαξα τη γλώσσα σε Agglika (United States) και το μήνυμα είναι "No Notifications". Απορώ εάν πρόκειται για λανθασμένη μετάφραση.

Λάθος μετάφραση ειναι .Και συμβαίνει στην 4.0.4

καλησπερα μπορει να με βοηθησει καποιος πως γινετε μεσα απο τις ρυθμισεις αυτο στο galaxy s3 ειμαι νεος με το τηλεφωνο

τι εννοείς λέγοντας οπίσθιου φωτισμού

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Να μην απορείς. Όντως πρόκειται για λάθος στη μετάφραση. Το σωστό θα ήταν πχ (δεν υπάρχουν ειδοποιήσεις) ή κάτι ανάλογο.

Στο note2 γράφει "δεν υπάρχουν".. Δηλαδή και πάλι δεν έκαναν ολοκληρωμένη δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπορει να με βοηθησει καποιος πως γινετε μεσα απο τις ρυθμισεις αυτο στο galaxy s3 ειμαι νεος με το τηλεφωνο

τι εννοείς λέγοντας οπίσθιου φωτισμού

Μιχάλη υποψιάζομαι, λέω τώρα, ότι εννοεί τον χρόνο που μένει ανοιχτή η οθόνη. Οπότε, ρυθμίσεις - εμφάνιση - λήξη χρονικού ορίου οθόνης.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη υποψιάζομαι, λέω τώρα, ότι εννοεί τον χρόνο που μένει ανοιχτή η οθόνη. Οπότε, ρυθμίσεις - εμφάνιση - λήξη χρονικού ορίου οθόνης.

 

Ίσως !!δεν έχω ακούσει ξανα για οπίσθιο φωτισμό σε τηλέφωνο για αυτό απόρησα :confused::confused:

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλει να πεί ο ποιητής; Ξέρουμε κανένα νέο για τα μέρη μας;

 

http://www.samsung.com/hk_en/consumer/mobile/mobile-phones/smartphone/GT-I9305TADTGY-spec

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...