Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παλιότερα στο hd2 με windows 6.5 είχα την επιλογή να χρησιμοποιώ το κινητό σαν WiFi hot spot ( αν το λέω σωστά).

Δηλαδή μπορούσα να χρησιμοποιήσω το ίντερνετ του κινητού μου στο λάπτοπ μου φτάνει βέβαια να ήταν σχετικά κοντά μεταξύ τους οι δύο συσκευές.

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα στο S3 η αν όχι , υπάρχει κάποια εφαρμογή που να το επιτρέπει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην Αν.Τουμπα πηγα,Λαμπρακη. Στο συγκεκριμενο καταστημα που εδωσαν λαθος ρεστα τα οποια ειδα ΕΚΕΙ και η κοπελα που δουλευει ( ειναι εντελως χαζη) μου ελεγε πως μου τα εδωσε σωστα !! Τελικα μου εφαγαν 80 ολοκληρα ΕΥΡΩ. Δεν ξαναπαταω . ΑΠ@ΤΕΩΝΕΣ και δεν ξερουν να δινουν και ρεστα. Αλλα αντε βρες το δικιο σου.

 

και γιατι δε φωναξες τον υπευθυνο η την αστυνομια;ελεος κατι τετοια δε τα αφηνουν εκτος αν σου περισευουν!

φωναζεις τον υπευθυνο του λες το προβλημα και αυτος εχει υποχρεωση μεχρι και χ να τραβηξει απο τη ταμειακη του αλλιως αστυνομια

Link to comment
Share on other sites

και γιατι δε φωναξες τον υπευθυνο η την αστυνομια;ελεος κατι τετοια δε τα αφηνουν εκτος αν σου περισευουν!

φωναζεις τον υπευθυνο του λες το προβλημα και αυτος εχει υποχρεωση μεχρι και χ να τραβηξει απο τη ταμειακη του αλλιως αστυνομια

 

ΤΟ ΕΚΑΝΑ !! Μετρησαμε ΤΑΜΕΙΟ και βρηκε +50ευρω στο ταμειο . Η απαντηση της Αστυνομιας ηταν οτι αφου ΔΕΝ ειναι το ποσον μου ΔΕΝ εχει γινει ΛΑΘΟΣ. Ελλαδισταν ΔΕΝ βγαζεις ακρη φιλε. Αν θες πηγαινε σε εκεινο το καταστημα και θα καταλαβεις γιατι ατομα μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει κοβει τη καρτα του μονος και παιρνει εναν ανταπτορα, πχ http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=36278

 

Στο ebay υπαρχουν και πιο φθηνοι. Εμενα στο πλαισιο μου εδωσαν νεα σιμ δωρεαν οποτε θα παω γι ανταπτορα τωρα.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Stelios 063 το ακουστικό της συσκευής είναι πάρα πολύ καλό καθώς και η ακρόαση ραδιοφώνου μέσω του δικού του hands free είναι τέλεια!! Επί της ευκαιριας από το κουμπί της απάντησης του hf αλλάζεις και τους σταθμούς! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

για ολα υπαρχουν λυσεις φιλε μου.πχ το ταμειο της μπορει να ειχε απο πριν ελλειμα επρεπε να τσεκαρει η αστυνομια το αρχειο ταμειου και τα προιοντα που ειχε πουλησει μεχρι εκεινη την ωρα πιστευω 80 ευρω ειναι και 3μιση μεροκαματα...τεσπα και εδω που το αναφερεις πιστευω οτι πολλοι απο μας δε θα πανε να ψωνησουν οτι αυτο σημαινει για τοσο ηλιθιους επαγγελματιες...
Link to comment
Share on other sites

για ολα υπαρχουν λυσεις φιλε μου.πχ το ταμειο της μπορει να ειχε απο πριν ελλειμα επρεπε να τσεκαρει η αστυνομια το αρχειο ταμειου και τα προιοντα που ειχε πουλησει μεχρι εκεινη την ωρα πιστευω 80 ευρω ειναι και 3μιση μεροκαματα...τεσπα και εδω που το αναφερεις πιστευω οτι πολλοι απο μας δε θα πανε να ψωνησουν οτι αυτο σημαινει για τοσο ηλιθιους επαγγελματιες...

 

ενταξει να τα παρουν μαζι τους μωρε δεν θα σκασω κιολας ! Απλα ενημερωνω τον κοσμο αφου ετσι τυχαια μου εκατσε εμενα η φαση.

Απαραδεκτο καταστημα ! Οποιος θελει λεπτομεριες και για wind-μποτσαρη και εκει μου καναν ΠουΣτι@ αλλα εκοψα συμβολαιο ΑΜΕΣΑ πριν 4 χρονια ! Ελατε πριβε να σας τα γραψω κανενα προβλημα !

Link to comment
Share on other sites

AP:I9300XXBLH1

CP:I9300XXLH1

CSC:I9300XFBLH1

Μπορει καποιος να μου πει απο ποια χωρα ειναι το κινητακι...;;το αγορασα απο birdphone..

 

Χμμμ!! Δεν μπορώ να καταλάβω για ποια απο όλες ειναι .

Αν θέλεις κατέβασε απο το play αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYW5uaWFray5jc2NzZWxlY3RvciJd (για να μην μπλέξεις μα κωδικούς ) και γράψε τι λέει .

Προσοχη δεν θα πειράξεις τίποτα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Αν ήσουν root (υποθέτω οτι δεν είσαι) υπάρχουν κάποιοι τρόποι για μεταφορά στην exdernal sd κυριως data απο "βαριά" παιχνίδια που χρειάζονται 1gb χώρο ισως και παραπάνω .

Και η μπαταρία δεν χρειαζεται να αδειαζει τελείως για να το φόρτισης ,όπως σου είπε η Μαργαρίτα οταν φτάνει στο 10-15%

 

Ναι το ξερω για το Root αλλα ειπαμε δεν τα πειραζω αυτα τα μηχανακια. Τις 10 πρωτες φορες τα ξεφορτιζω τελειως,μετα φορτιση στο 20% αν χρειαστει εννοειται !! Αλλα αυτο μεχρι στιγμης βγαζει ανετα 15-18 ωρες οποτε ολα καλα ! :D

Link to comment
Share on other sites

Για πολλοστή φορά, αν υπάρχει κάτι στο faq, διαγράφεται. Τα σχετικά με τη μεταφορά δεδομένων μηνύματα συνεπώς αφαιρέθηκαν.
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Το " καθαρο" μεγεθος οθονης ποσο ειναι γνωριζει καποιος ;;; Ειναι οσο του Galaxy Nexus ; Δηλαδη 4.3+ κατι ;
Link to comment
Share on other sites

Το " καθαρο" μεγεθος οθονης ποσο ειναι γνωριζει καποιος ;;; Ειναι οσο του Galaxy Nexus ; Δηλαδη 4.3+ κατι ;

 

Καμία σχέση με το nexus.

Η διαγωνιος του S3 είναι 12.2 cm δηλαδή σε ίντσες ακριβώς 4, 8 ( 1" = 2, 54cm )

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση με το nexus.

Η διαγωνιος του S3 είναι 12.2 cm δηλαδή σε ίντσες ακριβώς 4, 8 ( 1" = 2, 54cm )

 

ωπα δεν με καταλαβες Η λαθος το εγραψα..Εννοω σε ιντσες ποσες ειναι διαθεσιμες ;;; Δηλαδη αν βγαλουμε τα κατω εικονιδια (τηλ-μην κτλ) ποσο ειναι ;

 

Το Nexus το οποιο ειχα μεχρι πριν 10 ημερες ηταν 4.3 περιπου η και πιο λιγο λογο οτι εχει την μπαρα της google απανω.

 

Στο GS 3 ποσο ειναι ;

Link to comment
Share on other sites

ωπα δεν με καταλαβες Η λαθος το εγραψα..Εννοω σε ιντσες ποσες ειναι διαθεσιμες ;;; Δηλαδη αν βγαλουμε τα κατω εικονιδια (τηλ-μην κτλ) ποσο ειναι ;

 

Το Nexus το οποιο ειχα μεχρι πριν 10 ημερες ηταν 4.3 περιπου η και πιο λιγο λογο οτι εχει την μπαρα της google απανω.

 

Στο GS 3 ποσο ειναι ;

Δεν έχει νόημα αυτό που λές, γιατί σε χρήση που την χρειάζεσαι την οθόνη (πχ video ή παιχνίδι) την έχει ολόκληρη στη διάθεσή σου.

Και τα αντίστοιχα κουμπιά του nexus τα έχει hardware από κάτω (εκτός οθόνης).

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τι να σου πω..

Εγώ δεν έχω εικονίδια στο κάτω μέρος

Τις ελαχιστες συντομεύσεις τις έχω τοποθετήσει λίγο πιο ψηλά και προς το κέντρο της οθόνης.

Για μένα όλοι η οθόνη είναι ενεργή.

Στο nexus πάντως από όσο θυμάμαι η διαθέσιμη οθονη είναι όντως 4, 3 και ας λένε πως είναι παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα αυτό που λές, γιατί σε χρήση που την χρειάζεσαι την οθόνη (πχ video ή παιχνίδι) την έχει ολόκληρη στη διάθεσή σου.

Και τα αντίστοιχα κουμπιά του nexus τα έχει hardware από κάτω (εκτός οθόνης).

 

Για εμενα εχει νοημα γιατι θελω να βαζω οσο πιο πολλα εικονιδια γινεται αλλα με τις τελειες και τα υπολοιπα μενει λιγος χωρος !

Αυτο εννουσα ! Games στο κινητο παιζω πολυ σπανια και βιντεο δεν θα δω στο κινητο οποτε..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω ενα θεμα με τη μπαταρια... Χωρις να το πειραξω, ηταν 19% και χτυπησε η δονηση οτι ειναι στο 15%... Χωρις χρηση... Πως να δω ποιες εφαρμογες κανουν συγχρονισμο; Δλδ φβ κλπ; Γιατι τις διαγραφω απο το κουμπι αλλα κατι μου τρωει μπαταρια...
Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Μια ερώτηση.Αν κάνεις root παίρνεις ota updates?

Αν είσαι μόνο root χωρίς custom rom ναι ! δέχεσαι ΟΤΑ

Αρκετά ακριβό :(

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Mετά πρέπει να ξαναγίνει root;Χάνεται το root στα ota updates;

 

To root χάνεται σε κάθε update. Είτε είναι OTA είτε όχι.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ!! Δεν μπορώ να καταλάβω για ποια απο όλες ειναι .

Αν θέλεις κατέβασε απο το play αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manniakk.cscselector&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5tYW5uaWFray5jc2NzZWxlY3RvciJd (για να μην μπλέξεις μα κωδικούς ) και γράψε τι λέει .

Προσοχη δεν θα πειράξεις τίποτα .

 

sales code μου λεει COA

KeepWalking
Link to comment
Share on other sites

sales code μου λεει COA

 

Κοίτα στο επισημασμένο θέμα με τις συχνές ερωτήσεις... H συσκευή σου είναι ρουμανική.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...