Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ίσως έχει θέμα το usb του κινητου.

Και μένα σταματάει να φορτίζει κάπου κάπου αλλά είναι και ο φορτιστής μου κουκουρούκου.

τωρα σταματησε τελειως παλι.... -.-

δεν ξερω τι να πω! τεσπα μαλλον θα βολευτω προς το παρον με την δευτερη μπαταρια και την βαση που εχω να φωρτιζει την μπατρια μεχρι να αποφασισω πιο κινητο να παρω!(χμμ note 4/nexus 6/one plus one/M8....δυσκολη αποφαση και πολλα λεφτα...)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τωρα σταματησε τελειως παλι.... -.-

δεν ξερω τι να πω! τεσπα μαλλον θα βολευτω προς το παρον με την δευτερη μπαταρια και την βαση που εχω να φωρτιζει την μπατρια μεχρι να αποφασισω πιο κινητο να παρω!(χμμ note 4/nexus 6/one plus one/M8....δυσκολη αποφαση και πολλα λεφτα...)

Βάλε και το note 3 στη λίστα. Άψογο (εχω ακόμα και το S3, καμία σχέση μεταξύ τους...) sorry για το off topic.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Βάλε και το note 3 στη λίστα. Άψογο (εχω ακόμα και το S3, καμία σχέση μεταξύ τους...) sorry για το off topic.

 

μπα δεν νομιζω για νοτε 3 οντως πολυ καλο κινητο και επεσε πλεον στα 399! αλλα περα απο αυτο ειναι samsung και ετσι οπως το παει δεν την κοβω να δινει update του χρονου,μιας και η σαμη ειναι η πιο απαραδεκτη εταιρια στα updates!

 

στο θεμα μας τωρα το πρωι το εβαλα αρχισε να φωρτιζει κανονικα αλλα μου εκανε μια αλλη μαγκια δεν εχει σημα! εβγαλε πανω στις μπαρες ενα κυκλο με μια γραμμη στη μεση!αυτο μου το ειχε κανει παλιοτερα δεν μπορουσα να μιλησω στο τηλφ και το ειχα στειλει για service! μου αφηνει χρονους σιγα σιγα .....:(:(:(

 

επισης να αναφερω κατι που προσεξα! το κινητο αρχιει να φωρτιζει οταν πεφτει στα 40% πανω κατω και σταματαει χωρις να το βγαλω συνεχομενα απο τοτε στα 97 %! μεχρι στιγμης 2 στις 2 φορες εγινε το ιδιο πραγμα...!

Edited by kostashark
EDIT
Link to comment
Share on other sites

μπα δεν νομιζω για νοτε 3 οντως πολυ καλο κινητο και επεσε πλεον στα 399! αλλα περα απο αυτο ειναι samsung και ετσι οπως το παει δεν την κοβω να δινει update του χρονου,μιας και η σαμη ειναι η πιο απαραδεκτη εταιρια στα updates!

 

στο θεμα μας τωρα το πρωι το εβαλα αρχισε να φωρτιζει κανονικα αλλα μου εκανε μια αλλη μαγκια δεν εχει σημα! εβγαλε πανω στις μπαρες ενα κυκλο με μια γραμμη στη μεση!αυτο μου το ειχε κανει παλιοτερα δεν μπορουσα να μιλησω στο τηλφ και το ειχα στειλει για service! μου αφηνει χρονους σιγα σιγα .....:(:(:(

 

επισης να αναφερω κατι που προσεξα! το κινητο αρχιει να φωρτιζει οταν πεφτει στα 40% πανω κατω και σταματαει χωρις να το βγαλω συνεχομενα απο τοτε στα 97 %! μεχρι στιγμης 2 στις 2 φορες εγινε το ιδιο πραγμα...!

μηπως να εκανες ενα γενικο ρεσετ,μπας και στρωσει?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στη παρεα!

 

σημερα παρατηρησα πως ανοιγωντας τη καμερα γραφει "Failed to initialized camera" αλλα η καμερα δουλευει κανονικα... γιατι το γραφει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

μηπως να εκανες ενα γενικο ρεσετ,μπας και στρωσει?

 

προς το παρον σημερα φωρτιζει κανονικα παλι! τωρα αν ξανα αρχισει παλι τα ιδια θα το σκεφτω! αν και βαριεμαι να το ξαναστηνω παλι απο την αρχη ειναι λιγο σπαστικο! εκει που ηθελα να το βαλω καμια ρομ τωρα δεν το σκεφτομαι καν αμα κανει τπτ και κοπη στη μεση η αναγνωση του κινητου με το καλωδιο.....

Link to comment
Share on other sites

:!: Ενημέρωση :!:

 

Τα (34!) μηνύματα σχετικά με CyanogenMod και γενικότερα που αφορούσαν το Τροποποιημένο λογισμικό της συσκευής μεταφέρθηκαν στο σωστό θέμα.

Παρακαλώ σχετικά με custom kernel, rom τροποποιήσεις και λοιπά στο - Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy S III -.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε σε s3 να βάλουμε pure Android rom σαν αυτή που έχουν τα Google edition;

Edited : χωρίς πολλά πολλά με ένα απλό φλασάρισμα; και μετά αν δεν μας αρέσει να ξαναφλασάρουμε μια της Samsung;

Edited by BabisT
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς ,ψάξε στο xda και θα βρεις αυτο που θελεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,εχω το s3 απο τον μαρτιο... κ θα ηθελα να ρωτησω στους πιο παλιους κατοχους κ σε οποιον γνωριζει αν εχουν το λογισμικο της android το κιτ κατ 4.4
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,εχω το s3 απο τον μαρτιο... κ θα ηθελα να ρωτησω στους πιο παλιους κατοχους κ σε οποιον γνωριζει αν εχουν το λογισμικο της android το κιτ κατ 4.4

 

Μόνο με custom rom.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αυτο πως γινεται???η εταιρια δεν εχει ανακοινωσει κατι???

Έχει ανακοινώσει πως δεν έχει το απαραίτητο hardware για να υποστηρίξει αυτή την έκδοση λογισμικού.

Για custom Rom, root κλπ καλύτερα να απευθυνθείς στο νήμα τροποποιήσεων ή να κάνεις μια αναζήτηση στο ίντερνετ. :-)

Link to comment
Share on other sites

αυτο πως γινεται???η εταιρια δεν εχει ανακοινωσει κατι???

 

εδω εισαι http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=336582 ;)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να δουμε αν οι επαφες που εχουμε στο κιν μας ειναι αποθηκευμενες στο mail μας η στη συσκευη μας και αν ειναι στη συσκευη πως τις παμε στο mail ?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στο φορουμ.εχω το s 3 , 2 χρονια χωρις κανενα προβλημα.οταν λεω κανενα εννοω κανενα.ειναι αστερι και ταχυτατο.απο χθες ομως ξαφνικα κανει τα εξης :οταν ανοιγει η συσκευη και παταω το δεξια πληκτρο για να σβησω την οθονη μου βγαζει την καρτελα με τα options για κλεισιμο - επανεκινηση κλπ.εαν δεν πατησω τπτ τοτε μετα απο 3-4 δευτ. η συσκευη κανει restart.εκανα hard reset αλλα παλι τα ιδια.προφανως κατι εγινε με το hardware.αλλα επειδη την συσκευη μου την υπερπροσεχω χωρις να πεφτει ποτε κατω, να βρεχεται η οτιδηποτε αλλο που θα τις δημιουργησει προβλημα δεν με αφηνει να σκεφτω τι να φταιει.μονο η θηκη που φοραει κανει 60 ΕΥΡΩ.μηπως ειναι γεραματα? αξιζει να πληρωσω για να την φτιαξω η να παω σε LG G 3 ?σας ευχαριστω που με ακουσταε.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στο φορουμ.εχω το s 3 , 2 χρονια χωρις κανενα προβλημα.οταν λεω κανενα εννοω κανενα.ειναι αστερι και ταχυτατο.απο χθες ομως ξαφνικα κανει τα εξης :οταν ανοιγει η συσκευη και παταω το δεξια πληκτρο για να σβησω την οθονη μου βγαζει την καρτελα με τα options για κλεισιμο - επανεκινηση κλπ.εαν δεν πατησω τπτ τοτε μετα απο 3-4 δευτ. η συσκευη κανει restart.εκανα hard reset αλλα παλι τα ιδια.προφανως κατι εγινε με το hardware.αλλα επειδη την συσκευη μου την υπερπροσεχω χωρις να πεφτει ποτε κατω, να βρεχεται η οτιδηποτε αλλο που θα τις δημιουργησει προβλημα δεν με αφηνει να σκεφτω τι να φταιει.μονο η θηκη που φοραει κανει 60 ΕΥΡΩ.μηπως ειναι γεραματα? αξιζει να πληρωσω για να την φτιαξω η να παω σε LG G 3 ?σας ευχαριστω που με ακουσταε.

ισως να φταιει η θηκη,που πολλες φορες μερικες πιεζουν τα πληκτρα,οποτε φανταζομαιτωρα, ισως να φταιει αυτο.προσωπικα δεν μου ετυχε.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Από αυτά που λες μου μοιάζει να μένει πατημένο το ON...
πολυ πιθανον αλλα με εχει τρελλανει γιατι ολα ειναι υποθεσεις.
Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχεχε.

 

Για τσεκαρε το μερικές μέρες χωρίς θήκη.Εγώ του έχω μια σιλικονατη και πιέζονται αρκετά εύκολα τα πλαινά πλήκτρα.Μου έχει κάνει κι εμένα επανεκκινήσεις αλλά και είσοδο σε safe mode άθελα μου

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρε το μερικές μέρες χωρίς θήκη.Εγώ του έχω μια σιλικονατη και πιέζονται αρκετά εύκολα τα πλαινά πλήκτρα.Μου έχει κάνει κι εμένα επανεκκινήσεις αλλά και είσοδο σε safe mode άθελα μου
πολυ σωστη η παρατηρηση σου φιλε θα το κανω.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...