Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες ξερει κανεις πως μπορω να κατεβασω στο κινητο

1.video μεσω youtube

2.mp3 μεσω youtube.

Kαι επισης να ρωτησω ξερετε γιατι μου βγαζει διπλα notification μεσω μηνυματων και κλησεων? εχω κατεβασει το go sms pro και το xPhone αντιστοιχα και εχω τσεκαρει τις επιλογες default program sto go sms pro και την επιλογη για τα notifications(να μην τα "δειχνει" διπλα..Ξερει κανεις τι παιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα!ειμαι κατοχος Galaxy S , αρκετα ικανοποιημενος εως τωρα και εχω φλασαρει αρκετες rom Κτλ.

 

Ειμαι ετοιμος για την αγορα s3 , θα μεινω πληρως ικανοποιμενος; τι λετε ;

 

επισης ηθελα να ρωτησω το ακουστικο του ακουγεται δυνατα;

 

ειναι απο αλουμινιο ή πλαστικό;

 

Ναι φιλε παρτο αφοβα!!!Θα σου αρεσει πολυ το κινητακι ειναι τουμπανο σε ολα!!! Το ακουστικο

του ακουγεται αρκετα δυνατα αλλα δεν ξερω αν ειναι απο αλουμινιο η πλαστικο!!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαστε εκτος θεματος για δες απο το play το Samba Filesharing.

 

To Samba (ή κάτι σαν αυτό) είναι αυτό που ψάχνω, αλλά δυστυχώς δεν τρέχει σε jelly bean. Υπάρχει ένα patch βέβαια, αλλά είναι για rooted κινητά (και δεν είναι και free).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Έχω ένα. S3 lte γερμανικό Vodafone. Σήμερα κοίταξα για αναβάθμιση και γράφει κάτι για σειρά προτεραιοτητας. Να υποθέσω ότι έρχεται η 4.1.2 έτσι??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Έχω ένα. S3 lte γερμανικό Vodafone. Σήμερα κοίταξα για αναβάθμιση και γράφει κάτι για σειρά προτεραιοτητας. Να υποθέσω ότι έρχεται η 4.1.2 έτσι??

 

Αν το βαλεις στο samsung kies στον υπολογιστη σου κατα 99% θα σου βγαλει την αναβαθμιση!!!

Ετσι εκανε τουλαχιστον σε μενα!! Παντα το update OTA αργει ποιο πολυ ενω στο pc οχι!!! ;) :p ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν το βαλεις στο samsung kies στον υπολογιστη σου κατα 99% θα σου βγαλει την αναβαθμιση!!!

Ετσι εκανε τουλαχιστον σε μενα!! Παντα το update OTA αργει ποιο πολυ ενω στο pc οχι!!! ;) :p ;)

 

Στον υπολογιστή έβγαλε ότι έχω την τελευταία έκδοση. Θα δοκιμάσω πάλι μετά για να δω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ξερει κανεις πως μπορω να κατεβασω στο κινητο

1.video μεσω youtube

2.mp3 μεσω youtube...........

 

Tubemate.

Googlαρε το.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι για να κατεβασω βιντεακι..remoter youtube ειναι.

Εγω θελω να κατεβασω βιντεο απο το youtube στο κινητο και mp3 απο το youtube

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι για να κατεβασω βιντεακι..remoter youtube ειναι.

Εγω θελω να κατεβασω βιντεο απο το youtube στο κινητο και mp3 απο το youtube

 

Αυτό ακριβώς κάνει

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι για να κατεβασω βιντεακι..remoter youtube ειναι.

Εγω θελω να κατεβασω βιντεο απο το youtube στο κινητο και mp3 απο το youtube

 

Οπως σου ειπε ο φιλος πιο πανω Tubemate

Και video κατεβαζει και mp3 απο το Youtube

 

http://m.tubemate.net/

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι για να κατεβασω βιντεακι..remoter youtube ειναι.

Εγω θελω να κατεβασω βιντεο απο το youtube στο κινητο και mp3 απο το youtube

 

Βιάζεσαι. :rolleyes:

Ψάξε το λίγο καλύτερα.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. Από χθες είμαι και εγώ ένας από τους ευτυχείς κατόχους αυτού του φανταστικού σμαρτ. Κάτι πείραξα όπως το περιεργαζόμουν και ενώ μπορώ να πραγματοποιήσω κλήση, όταν με καλούν είναι νεκρό και βγάζει στην οθόνη "Η διαδικασία com.android.phone διακόπηκε" Όσο και αν προσπάθησα δεν μπόρεσα να το επαναφέρω -άσχετος γαρ-. Βοήθεια παιδιά τι να κάνω?

 

Επανέρχομαι στο ίδιο θέμα. Με factory reset το έλυσα το πρόβλημα που παρουσιάστηκε την πρώτη φορά. Όμως σήμερα μου το παρουσίασε ξανά, αλλά μπόρεσα να εντοπίσω τι φταίει. Μόλις το ενεργοποίησα στην λειτουργία Bluetooth και δέχθηκα την πρώτη κλήση απέρριψε την κλήση και εμφάνισε πάλι στην οθόνη τη ένδειξη '' Η διαδικασία com.android.phone διακόπηκε ΟΚ? . Αμέσως απενεργοποίησα το Bluetooth και δέχεται κανονικά άλλες κλήσεις εκτός από το νούμερο που με κάλεσε με το Bluetooth. Και εξακολουθεί να μην δέχεται κλήση από αυτό το νούμερο. Δεν υπάρχει φυσικά κανένας αποκλεισμός για εισερχόμενη κλήση και το Bluetooth είναι το Samsung HM 1500 . Τι να συμβαίνει έχει ξανά τύχει σε κανέναν;

Link to comment
Share on other sites

Βιάζεσαι. :rolleyes:

Ψάξε το λίγο καλύτερα.

 

TO kατεβαζουμε απο τον μπραουζερ αν καταλαβα ?ειναι οκ ασφαλες απο εκει γιατι παλια ηταν στα αππς στο play store &τωρα οχι

Link to comment
Share on other sites

TO kατεβαζουμε απο τον μπραουζερ αν καταλαβα ?ειναι οκ ασφαλες απο εκει γιατι παλια ηταν στα αππς στο play store &τωρα οχι

 

Ναι. Ο @motomoto00, τρία ποστ ποιο πανω έχει βάλει link για κατ' ευθειαν download. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Κατεβάζεις το apk και το τρέχεις.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στις ρυθμίσεις Λογαριασμοί και συγχρονισμού στο google έχει κόκκινο και σφάλμα στον συγχρονισμό και μήνυμα

"Ο συγχρονισμός αντιμετωπίζει αυτή την στιγμή κάποια προβλήματα . Θα επανέλθει σύντομα."

Συγχρόνως δεν ενημερώνει το Google ημερολόγιο στο PC. Το ανάποδο δουλεύει. Αν φτιάξω δηλαδή ένα συμβάν στον Υπολογιστή το βλέπει στο κινητό, όχι όμως το ανάποδο,παρότι το σφάλμα για μη συγχρονισμό βγαίνει στις επαφές και όχι στο ημερολόγιο.

Τις επαφές που δοκίμασα, παρότι εκεί δείχνει το σφάλμα, τις συγχρονίζει κανονικά και από τις δύο πλευρές

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Στις ρυθμίσεις Λογαριασμοί και συγχρονισμού στο google έχει κόκκινο και σφάλμα στον συγχρονισμό και μήνυμα

"Ο συγχρονισμός αντιμετωπίζει αυτή την στιγμή κάποια προβλήματα . Θα επανέλθει σύντομα."

Συγχρόνως δεν ενημερώνει το Google ημερολόγιο στο PC. Το ανάποδο δουλεύει. Αν φτιάξω δηλαδή ένα συμβάν στον Υπολογιστή το βλέπει στο κινητό, όχι όμως το ανάποδο,παρότι το σφάλμα για μη συγχρονισμό βγαίνει στις επαφές και όχι στο ημερολόγιο.

Τις επαφές που δοκίμασα, παρότι εκεί δείχνει το σφάλμα, τις συγχρονίζει κανονικά και από τις δύο πλευρές

Έχει κανείς καμιά ιδέα;

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ. Αν αφαιρέσεις το λογαριασμό Google και το ξανά περάσεις θα στρώσει.....

 

Όσον αφορά το Skype μου φαίνεται ότι αργεί πολύ να ανοίξει. Είναι φυσιολογικό?

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ. Αν αφαιρέσεις το λογαριασμό Google και το ξανά περάσεις θα στρώσει.....

 

ι

 

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω. Ελπίζω αφαιρώντας τον λογαριασμό να μην γίνει κάνα μπέρδεμα και χάσω ότι δεν υπάρχει στο PC!

Link to comment
Share on other sites

Βιάζεσαι. :rolleyes:

Ψάξε το λίγο καλύτερα.

 

Δεν μπορω να το βρω στο google play :s

 

EDIT: ολα οκ το κατεβασα απο το παραπανω λινκ

Edited by m4rvel
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να το βρω στο google play :s

 

Υπαρχει λινκ για κατεβασμα μερικα ποστ πιο πισω....

Το εχω και δουλευει μια χαρα αλλα εδω και καιρο το εχουν αφαιρεσει απο το play store....

Φανταζομαι οτι θεωρουν παρανομο το να κατεβαζεις βιντεο-mp3 απο youtube γιαυτο και η απαγορευση.

Παρολα αυτα αναβαθμιζεται κανονικα....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ θα το δοκιμάσω. Ελπίζω αφαιρώντας τον λογαριασμό να μην γίνει κάνα μπέρδεμα και χάσω ότι δεν υπάρχει στο PC!

 

Κάνε ένα back up πρώτα τα τηλέφωνα και το ημερολόγιο στη συσκευή για καλό και κακό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...ειμαι κατοχος galaxy siii εδω και τρεις ημερες..το πηρα αφου εδωσα τ sii..το προβλημα π εχω ειναι οτι ενω ειμαι στ διαδικτυο καποια στιγμη μου πεταει μια μαυρη οθονη κ μ εμφανιζει το κεντρικο μενου..επισης βγαινοντας πατωντας το κεντρικο κουμπι.απο καποια εφαρμογη η ακομα κ απο καποιο site αργει χαρακτηριστηκα(3-4δευτερολεπτα) να δειξει τ μενου..ειμαι σιγουρος οτι κατι συμβαινει..να αναφερω οτι τσεκαρω τς εφαρμογες π <τρεχουν> κ δν δικαιολογειται αυτο..απο εναν τετραπυρηνο επεξεργαστη..

 

Απο οτι καταλαβα ειμαι εκτος θεματος αλλα ειμαι καινουριος εδω..κ οφειλω να ομολογησω ετοιμος να τ γυρισω πισω στ καταστημα προς εξεταση..

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι καταλαβα ειμαι εκτος θεματος αλλα ειμαι καινουριος εδω..κ οφειλω να ομολογησω ετοιμος να τ γυρισω πισω στ καταστημα προς εξεταση..

 

Στο καταστημα φιλε μου δεν θα ξερουν καν γιατι πραγμα μιλας...Τι θα τους πεις; Κοιταξτε τι λενε στο myphone και στο xda;

Link to comment
Share on other sites

Δεν με καταλαβες φιλε μου..δεν ζητησα διαγνωση την οποια θα την μεταφερω στ καταστημα..ανεφερα το προβλημα μου μηπως γνωριζει καποιος τι μπορει να συμβαινει...η εχει ξανασυμβει κατι παρομοιο..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...ειμαι κατοχος galaxy siii εδω και τρεις ημερες..το πηρα αφου εδωσα τ sii..το προβλημα π εχω ειναι οτι ενω ειμαι στ διαδικτυο καποια στιγμη μου πεταει μια μαυρη οθονη κ μ εμφανιζει το κεντρικο μενου..επισης βγαινοντας πατωντας το κεντρικο κουμπι.απο καποια εφαρμογη η ακομα κ απο καποιο site αργει χαρακτηριστηκα(3-4δευτερολεπτα) να δειξει τ μενου..ειμαι σιγουρος οτι κατι συμβαινει..να αναφερω οτι τσεκαρω τς εφαρμογες π <τρεχουν> κ δν δικαιολογειται αυτο..απο εναν τετραπυρηνο επεξεργαστη..

 

Σου το κανει σε ολα τα sites ή σε καποιο συγκεκριμενο ;

Και, εχεις παρατηρησει εξ'αρχης οτι το πατημα του κεντρικου πληκτρου εχει παντα μια χαρακτηριστικη καθυστερηση στην ανταποκριση ; Ειναι διαφορετικο αν το κανεις απ το μενου προς την αρχικη οθονη πχ ;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...ειμαι κατοχος galaxy siii εδω και τρεις ημερες..το πηρα αφου εδωσα τ sii..το προβλημα π εχω ειναι οτι ενω ειμαι στ διαδικτυο καποια στιγμη μου πεταει μια μαυρη οθονη κ μ εμφανιζει το κεντρικο μενου..επισης βγαινοντας πατωντας το κεντρικο κουμπι.απο καποια εφαρμογη η ακομα κ απο καποιο site αργει χαρακτηριστηκα(3-4δευτερολεπτα) να δειξει τ μενου..ειμαι σιγουρος οτι κατι συμβαινει..να αναφερω οτι τσεκαρω τς εφαρμογες π κ δν δικαιολογειται αυτο..απο εναν τετραπυρηνο επεξεργαστη..

 

Νομίζω παλιότερα είχε αναφερθεί ότι αν απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις του S Voice το άνοιγμα του με διπλό πάτημα του home button μειώνεται το lag. Για κάνε μια δοκιμή.

Οι εφαρμογές σου είναι όλες από το google play? (από περιέργεια) Γιατί σ' εμένα άρχισε να συμβαίνει απ'όταν εγκατέστησα κάποιες από το blackmart κλπ..

 

Και αυτό με την μαύρη οθόνη με ποιον browser σου συμβαίνει? Σ' εμένα συμβαίνει καμία φορά μονο με τον Dolphin..

Edited by annie_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...