Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχει ελληνικα??

 

όλες έχουν Ελληνικά...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

όλες έχουν Ελληνικά...;)

 

[ATTACH]26949[/ATTACH] πολυ καλυτερη μετα απο official branded

 

Δυο θεματα τα οποια πιστευω να λυθουν με την official jelly..........τα γραμματα αναζητησης στις επαφες στα ελληνικα και οι ρυθμισεις στην camera να κρατανε.....

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Αν και ολιγο off topic.Απο σημερα το πρωι η εφαρμογη gmail κρασαρει τοσο στο s3 οσο και στο note.Το s3 με jb και το note με ics official γερμανικη.Το περιεργο ειναι οτι στο gnexus της γυναικας μου παιζει μια χαρα.Μπορει να το τεσταρει καποιος παρακαλω?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες.Αν και ολιγο off topic.Απο σημερα το πρωι η εφαρμογη gmail κρασαρει τοσο στο s3 οσο και στο note.Το s3 με jb και το note με ics official γερμανικη.Το περιεργο ειναι οτι στο gnexus της γυναικας μου παιζει μια χαρα.Μπορει να το τεσταρει καποιος παρακαλω?

 

Αργύρη το gmail app εδώ λειτουργεί μια χαρά.

Κάνε του μια εκκαθάριση δεδομένων μήπως στρώσει.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αργύρη το gmail app εδώ λειτουργεί μια χαρά.

Κάνε του μια εκκαθάριση δεδομένων μήπως στρώσει.

 

Ελα που του εκανα.Μεχρι uninstall και install απο το market εκανα και στα δυο.Το κουλο ειναι οτι συμβαινει και στα δυο τηλεφωνα :confused:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα by default ενεργο και δεν εχω κανενα θεμα.jb leak xxdli7 btu

 

 

Full odin flash btu dli7

 

http://hotfile.com/dl/172110047/88c74e3/I9300XXDLI7_I9300OXADLI7_I9300XXDLI7_BTU.zip.html

 

Αυτή η ρομ θέλει root για να μπει?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρομ θέλει root για να μπει?:rolleyes:

 

Όχι φίλε μου...Αυτό είναι stock firmware.

Το περνάς μέσω odin.

Μετά ΑΝ θες, κάνει root.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ρε παιδια επειδη σκεφτομαι να το τσιμπησω η οθονη του ειναι φωτινη οσο του νοτε η καμια σχεση?ειναι οντος τοσο σκοτινη οσο λενε ?στην αυτοματη λειτουργεια η φωτινιτητα της πως ειναι?
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ρε παιδια επειδη σκεφτομαι να το τσιμπησω η οθονη του ειναι φωτινη οσο του νοτε η καμια σχεση?ειναι οντος τοσο σκοτινη οσο λενε ?στην αυτοματη λειτουργεια η φωτινιτητα της πως ειναι?

 

Φιλιππε η γνωμη μου ειναι οτι αφου εισαι ηδη με το Note1 περιμενε το Note2.Εκτος και αν δεν σε βολευει το μεγεθος

 

Προσωπικα τη φωτεινοτητα του s3 τη βρισκω μια χαρα,ακομα και στο αυτοματο

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια, ειμαι με official XXLH 1 4.04.

θελω να ρωτήσω ενα θέμα που ειχε αναφερθεί και παλαιοτέρα, στο email πως γίνετε να εμφανίζεται ολο το κείμενο μαζι με τις φωτο, χωρις να κανω φορτώσει περισσοτέρων? και κατι ακομα, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιούμε για τις φωτογραφίες να εμφανίζονται ολόκληρες οταν τις κάνουμε wallpaper?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν φταίει που έχουμε άλλη rom, εγώ πάντως την έχω on τη μείωση θορύβου και δεν είχα ποτέ πρόβλημα με τον ήχο... τι να πω.

 

το ιδιο και εγω κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Πως γινεται να συνδεσεις το κινητο σε ενα pc και να σου δειξει ολους τους φακελους π.χ DCIM, Download ?? Το συνδεω στον υπολογιστη και το μονο που μου βγαζει ειναι στον υπολογιστη μου κατω-κατω στις φωτογραφικες μηχανες ειναι το galaxy s3 και μολις το πατησω δειχνει φακελους χωρις ονομα..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Πως γινεται να συνδεσεις το κινητο σε ενα pc και να σου δειξει ολους τους φακελους π.χ DCIM, Download ?? Το συνδεω στον υπολογιστη και το μονο που μου βγαζει ειναι στον υπολογιστη μου κατω-κατω στις φωτογραφικες μηχανες ειναι το galaxy s3 και μολις το πατησω δειχνει φακελους χωρις ονομα..

 

Εχεις εγκαταστησει το kies ωστε να εγκατασταθουν οι σωστοι drivers στο pc?

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία ερώτηση.φίλος έχει το s3 κι εδώ και κάποιες μέρες δεν φορτίζει με τον φορτιστή.

Και να φορτίσει φορτίζει για λίγο.

Πήγε και πήρε δεύτερό φορτιστή,στην αρχή όλα καλά,τώρα τα ίδια.

Το φορτίζει μέσω USB η ενός επιτραπέζιου φορτιστή πάλι με usb,τι να συμβαίνει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια, ειμαι με official XXLH 1 4.04.

θελω να ρωτήσω ενα θέμα που ειχε αναφερθεί και παλαιοτέρα, στο email πως γίνετε να εμφανίζεται ολο το κείμενο μαζι με τις φωτο, χωρις να κανω φορτώσει περισσοτέρων? και κατι ακομα, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιούμε για τις φωτογραφίες να εμφανίζονται ολόκληρες οταν τις κάνουμε wallpaper?

 

Για το email φιλε μου δεν γνωρίζω .

Όσον αφορά το wallpaper αν δεν έχεις κάποιον launcher (nova -apex) που έχουν αυτήν τη δυνατότητα τοτε χρησιμοποίησε το Wallpaper Wizardrii™ απο το play .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι κατοχος i phone 4 και σκεφτομαι πολυ σοβαρα την μεταβαση στο κιν διαμαντι της Samsung :rolleyes: ποια η γνωμη σας σε γενικες γραμμες ; αξιζει τον κοπο ; εχω διαβασει για μικροκολληματα στην συσκευη κ για περιορισμο στον αριθμο χαρακτηρων σε sms και εχω μπερδευτει λιγο ειναι η αληθεια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι κατοχος i phone 4 και σκεφτομαι πολυ σοβαρα την μεταβαση στο κιν διαμαντι της Samsung :rolleyes: ποια η γνωμη σας σε γενικες γραμμες ; αξιζει τον κοπο ; εχω διαβασει για μικροκολληματα στην συσκευη κ για περιορισμο στον αριθμο χαρακτηρων σε sms και εχω μπερδευτει λιγο ειναι η αληθεια

 

Τα κολλήματα για τα οποία διάβασες είναι ελάχιστα και με τις διορθώσεις στο επερχόμενο Update σχεδόν εξαλείφονται. Πήγαινε σε ένα κατάστημα να δουλέψεις λίγο τη συσκεύη ή σε κάποιο φίλο που το έχει (ακόμα καλύτερα) ώστε να διαμορφώσεις προσωπική άποψη. Το θέμα με τα sms λύνεται σε μισό λεπτό με την εγκατάσταση εφαρμογής για μηνύματα την οποία θα συνιστούσα και να μην είχε πρόβλημα η στοκ εφαρμογή καθώς σου δίνει απεριόριστες δυνατότητες.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ειμαι κατοχος i phone 4 και σκεφτομαι πολυ σοβαρα την μεταβαση στο κιν διαμαντι της Samsung :rolleyes: ποια η γνωμη σας σε γενικες γραμμες ; αξιζει τον κοπο ; εχω διαβασει για μικροκολληματα στην συσκευη κ για περιορισμο στον αριθμο χαρακτηρων σε sms και εχω μπερδευτει λιγο ειναι η αληθεια

 

Κολληματα πλεον δεν υπαρχουν,το κινητο ειναι πολυ μπροστα απο τα υπολοιπα smartphones που κυκλοφορουν στην αγορα.Αν το αγορασεις να βαλεις καρτα micro sd κλασης 10 για να μην εχεις κανενα προβλημα.Τα υπολοιπα σιγουρα τα εχεις διαβασει οποτε σκεψου και πραξε.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια, ειμαι με official XXLH 1 4.04.

θελω να ρωτήσω ενα θέμα που ειχε αναφερθεί και παλαιοτέρα, στο email πως γίνετε να εμφανίζεται ολο το κείμενο μαζι με τις φωτο, χωρις να κανω φορτώσει περισσοτέρων? και κατι ακομα, ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιούμε για τις φωτογραφίες να εμφανίζονται ολόκληρες οταν τις κάνουμε wallpaper?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.wallpaper&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zaGlyb2Jha2FtYS53YWxscGFwZXIiXQ..

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η εφαρμογη για τα sms ?

 

Εχεις εγκαταστησει το kies ωστε να εγκατασταθουν οι σωστοι drivers στο pc?

 

Δηλαδη για να συνδεσω το s3 σε οποιοδιποτε pc πρεπει να εχει kies ?

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η εφαρμογη για τα sms ?

 

Δεν χρειάζεται εμένα που είναι ελληνικό δεν έχει θέμα 160 χαρακτήρες

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να συνδεσω το s3 σε οποιοδιποτε pc πρεπει να εχει kies ?

 

Αν δεν θες να κατεβάσεις το kies τοτε κατέβασε μόνο τους USB drivers για το Galaxy S3.

Και επέλεξε να το βλέπει σαν κάμερα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Για το φιλο πιο πανω απλα να πω να παει σε S3.Σε καμμια περιπτωση δεν ειναι απροβληματιστο το λειτουργικο του σε σχεση με το iOS αλλα απο κει και περα εχεις απεριοριστες δυνατοτητες να παιξεις.Και αν το στησεις καλα απλα σε τρελλαινει το τηλεφωνο!

Εγω φιλε μου εδωσα το 4ρι στη συζυγο και δεν το πουλησα.Οποτε αν ποτε μου ερχεται η καψα για iphone υπαρχει!Για ψυχολογικους λογους ειναι πολυ καλο!:lol:

Σημερα εγκατεστησα την omega.

Το κακο ειναι οτι ακομα ο ασσος (1) παραμενει στο τηλεφωνακι μου σαν να εχω αναπαντητη.Δεν λεει να φυγει το ρημαδι!Αν καποιος εχει καμμια καλη ιδεα ας μου την πει πως φευγει.

Καποιο αξιοπιστο προγραμμα ωστε απ την κεντρικη οθονη να κανω απευθειας αναζητηση στις εφαρμογες οπως στο iphone υπαρχει και ποιο ειναι?

Ευχαριστω ολα τα παιδια και ειδικα τον φιλο ampelift που με εχει βοηθησει απιστευτα!

Link to comment
Share on other sites

Για το φιλο πιο πανω απλα να πω να παει σε S3.Σε καμμια περιπτωση δεν ειναι απροβληματιστο το λειτουργικο του σε σχεση με το iOS αλλα απο κει και περα εχεις απεριοριστες δυνατοτητες να παιξεις.Και αν το στησεις καλα απλα σε τρελλαινει το τηλεφωνο!

Εγω φιλε μου εδωσα το 4ρι στη συζυγο και δεν το πουλησα.Οποτε αν ποτε μου ερχεται η καψα για iphone υπαρχει!Για ψυχολογικους λογους ειναι πολυ καλο!:lol:

Σημερα εγκατεστησα την omega.

Το κακο ειναι οτι ακομα ο ασσος (1) παραμενει στο τηλεφωνακι μου σαν να εχω αναπαντητη.Δεν λεει να φυγει το ρημαδι!Αν καποιος εχει καμμια καλη ιδεα ας μου την πει πως φευγει.

Καποιο αξιοπιστο προγραμμα ωστε απ την κεντρικη οθονη να κανω απευθειας αναζητηση στις εφαρμογες οπως στο iphone υπαρχει και ποιο ειναι?

Ευχαριστω ολα τα παιδια και ειδικα τον φιλο ampelift που με εχει βοηθησει απιστευτα!

Dimitri καλησπερα.

Εκανες αυτα που σ έγραψα ? μπήκες recovery να κάνεις fix permission και μετά wipe cash ?

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καποιο αξιοπιστο προγραμμα ωστε απ την κεντρικη οθονη να κανω απευθειας αναζητηση στις εφαρμογες οπως στο iphone υπαρχει και ποιο ειναι?

Γιατί, με το search της google δεν βρίσκεις ότι θέλεις; (εφαρμογές, επαφές κλπ)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...