Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλημερα μήπως ξέρετε πως μπορω να παρακαμψω το εικονικό πληκτρολόγιο στο exdialer και να μπενω άμεσα στης επαφές ; Έχω ψάξει τα πάντα και δεν μπορω να κάνω αυτή την ριμθμιση , το ζητάω αυτο γιατι λόγο δουλειάς πρεπει να μπενω άμεσα Επίσης κανένα δωρεάν GPS η φτυνω τέλος παντω με φωνητική πλοήγηση υπάρχει. Σας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Αν φορας OMEGA ρομ εχει αναφερθει σε καποιους το συγκεκριμενο προβλημα...

 

Οχι εχω stock rom

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημερα μήπως ξέρετε πως μπορω να παρακαμψω το εικονικό πληκτρολόγιο στο exdialer και να μπενω άμεσα στης επαφές ; Έχω ψάξει τα πάντα και δεν μπορω να κάνω αυτή την ριμθμιση , το ζητάω αυτο γιατι λόγο δουλειάς πρεπει να μπενω άμεσα Επίσης κανένα δωρεάν GPS η φτυνω τέλος παντω με φωνητική πλοήγηση υπάρχει. Σας ευχαριστω

 

Το ex dialer από ότι θυμάμαι σου βάζει δύο εικονίδια στις εφαρμογές σου ένα το τηλ και ένα τις επαφές. Το δεύτερο σε βάζει κατευθείαν στις επαφές.

Samsung galaxy S3

Galaxy Tab 10.1 (p7500)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ρυθμιση πρέπει να κάνω για να εχω 160 χαρακτηρες στο μήνυμα με ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ρυθμιση πρέπει να κάνω για να εχω 160 χαρακτηρες στο μήνυμα με ελληνικα?

 

Βάλε το handcent sms και θα είσαι κομπλέ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.handcent.nextsms&hl=en

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος τι ρυθμιση πρέπει να κάνω για να εχω 160 χαρακτηρες στο μήνυμα με ελληνικα?

 

Αλφάβητο GSM και κεφαλαία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,σπουδαζω στο εξωτερικο και εχω βρει την συσκευη σε τιμη 389 ευρω και εχω αρχισει να το σκεφτομαι... Απλα θελω να ρωτησω

1. Αν θα υπαρχει θεμα με τις γλωσσες,αν δηλαδη θα υποστηριζει κανονικα ελληνικα κτλ

2. Γραφει στο ταμπελακι διπλα οτι τρεχει ice cream ενω οι συσκευες στην Ελλαδα αναγραφουν jelly bean, η αναβαθμιση θα γινει κανονικα υποθετω ετσι?

 

Ευχαριστω και καλο μηνα σε ολους

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

1. Αν η αγορα θα γίνει από χώρα εντός Ευρώπης δεν θα έχεις προβλημα με τα ελληνικά.

2. Κανονικά χωρίς προβλήματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η κατασταση με τον δικο μου γαλαξια εχει φτασει πια στα ακρα...δεινοπαθω με τη συσκευη καθε μερα πλεον. Δεν την εχω παει στο σερβις ακομα γιατι ειμαι εκτος Αθηνων και γυρναω Τεταρτη. Αν και τι σερβις, αυτος θελει αντικατασταση κανονικα!

 

Τελος παντων ηθελα να ρωτησω, πως μπορω να παρω back up των επαφων μου στον υπολογιστη? (εχω iMac)

 

Καλο μηνα σε ολους!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μολις άνοιξα το play store άλλαξε εντελος πηρε το update χωρις να με κανει κάποιο φανερο downlad.πολυ καλητερο σε design:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Μια ερώτηση σχετικά με της νέες δυνατότητες του 4 στης φωτογραφίες με τα μενού που έχει και της αυτόματες επιλογές. Αυτά θα έρθουν και στο δικό μας.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μπορει καπιος να μου απαντησει σχετικα με την ερωτηση που εκανα σε προηγουμενες σελιδες!! με τις μαυρες κυλιδες!! αυτο αμα δεν αλλαξω την οθονη θα χειροτερεψουν;; και επισης υπαρχει καμια εφαρμογη να με βγαζει την οθονη αρχικα πριν ξεκλειδωσω το κινιτο κανενα σημα για να μπορω να αναβω κατευθειαν το φλασ;;;
Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι έχουν κηλίδες που φαίνονται μόνο στο σκοτάδι με μαύρο φόντο στο κινητό. Δεν είναι κάτι για το οποίο θα πρέπει να ανησυχείς.

Για εφαρμογές ρώτα καλύτερα στην ενότητα Android.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πως μπορω μια εφαρμογη που ειναι ας πουμε στην 4 ρτη σελιδα να την παω στην τριτη? δηλαδη στην τριτη σελιδα εσβησα μια εφαρμογη και μου εχει 2 κενα και στην τεταρτη εχω μονο δυο εφαρμογες πως μπορω να της παω στην διπλα καρτελα? μην μου πειτε με πατημενη μια εφαρμογη δεν γινετε, υπαρχει καποιο προγραμμα? η εστω και διαμεσω pc???
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια πως μπορω μια εφαρμογη που ειναι ας πουμε στην 4 ρτη σελιδα να την παω στην τριτη? δηλαδη στην τριτη σελιδα εσβησα μια εφαρμογη και μου εχει 2 κενα και στην τεταρτη εχω μονο δυο εφαρμογες πως μπορω να της παω στην διπλα καρτελα? μην μου πειτε με πατημενη μια εφαρμογη δεν γινετε, υπαρχει καποιο προγραμμα? η εστω και διαμεσω pc???

 

όπως είσαι στις εφαρμογές, πατάς αριστερό κουμπί ΜΕΝΟΥ - ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ και με πατημένο το εικονίδιο το πας όπου θες ....

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια βοηθεια . Η ποιο φθηνη τιμη για καινουργιο s3 ειναι 355 ευρω που βλεπω σε σκρουτζ??????Μπορω να το βρω καπου αλλου πιο φθηνα?Δεν με ενδιαφερει αν ειναι branded η οχι αρκει να μπορω να το παρω καινουργιο.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό μου δείχνει στην αρχική οθόνη, στο εικονίδιο με τον φάκελο των μηνυμάτων, ότι έχω ένα αδιάβαστο μήνυμα ενώ δεν υπάρχει. Ξέρεις κανείς τι κόλλημα έχει φάει και τι πρέπει να κάνω για να φτιάξει?
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και καιρό μου δείχνει στην αρχική οθόνη, στο εικονίδιο με τον φάκελο των μηνυμάτων, ότι έχω ένα αδιάβαστο μήνυμα ενώ δεν υπάρχει. Ξέρεις κανείς τι κόλλημα έχει φάει και τι πρέπει να κάνω για να φτιάξει?

 

Διέγραψε το από την αρχική οθόνη και πέρασε το ξανά

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάπιο πρόγραμμα ή κάποια ρύθμιση για να διώχνει τις διαφημίσεις; Επίσης, ενώ διαγράφω όλα τα μηνύματα, εξακολουθεί να μου έρχεται μήνυμα που με παροτρύνει να “please delete some messages to make some space for new messages”, τι μπορεί να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εισαι root για να αποφυγεις τισ διαφημισεις αν εισαι βαλε το adaway η το adblock απο το aptoide γιατι to playstore δεν τα εχει πλεον
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με εξυπηρετουσατε παρα πολυ αν μου προτινατε καπια εφαρμογή που να μπορω να κλειδωνω επιλεκτικά επαφές οχι όλες μονο όσες θέλω εγω. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα με εξυπηρετουσατε παρα πολυ αν μου προτινατε καπια εφαρμογή που να μπορω να κλειδωνω επιλεκτικά επαφές οχι όλες μονο όσες θέλω εγω. Ευχαριστω

 

Δεν χρειάζεται να ρωτάς συνέχεια το ιδιο πράγμα ,αν κάποιος γνωρίζει θα σου απαντήσει .

Το σωστό θέμα για να κάνεις την ερώτηση σου είναι Android - Προτάσεις: Γενικές εφαρμογές II

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πρόβλημα με τα 3rd party πληκτρολόγια. Όποτε εγκαθιστώ κάποιο στέλνει μηνύματα με ερωτηματικά αντί για φωνήεντα, ενώ μου πετάει και το μήνυμα που φαίνεται στο screenshot....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...