Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με την γκαντεμια που με δερνει ολα ειναι πιθανα.... εγω στο birdphone πηρα και τις δυο φορες. :wacko: μπορει να ειπαν : ο γκαντεμης ειναι ..... πες του οτι ειναι branded να τσακιστει να φυγει :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ευχαριστω για την συμπαρασταση :)

 

χαχαχαχα εισαι ωραιος.πες μας οταν εχεις νεα.:)

 

ασχετο σημερα βγηκε και εβαλα με την μια το real racing 3 .τη παιχνιδαρα ειναι αυτη!παιδια βαλτε το και θα με θυμηθειτε !εχει πολυ δυναμη το s3 τελικα το παιζει τελεια.:)

Edited by lazman
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ασχετο σημερα βγηκε και εβαλα με την μια το real racing 3 .τη παιχνιδαρα ειναι αυτη!παιδια βαλτε το και θα με θυμηθειτε !εχει πολυ δυναμη το s3 τελικα το παιζει τελεια.:)

 

φιλε μου ξερεις αν γινετε να εχω καμερα ωστε να βλεπω ολο το αμαξι και να οδηγω.?γιατι ειναι καπως να το βλεπω απο μεσα..(οντως μαμαει το game!!)

Μια του κλεφτη δυο του κλεφτη τρεις και εγινε ΥΠΟΥΡΓΟΣ:lol:
Link to comment
Share on other sites

Και που να δείτε με την 4.2.1 που έχει και νέους gpu drivers πώς θα παίζουν τα παιχνίδια ;-)

Ενδεικτικά από xda

 

4.1.2 (official uk version): 43.6fps (there are slowdowns with ~20fps).

4.2.1 (unofficial leak): 56,8fps (benchmark is so smooth now!).

 

Epic Citadel v1.05

 

Και είναι και πειραματική έκδοση ακόμα με ατέλειες!

Edited by jimdem582
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ξερεις αν γινετε να εχω καμερα ωστε να βλεπω ολο το αμαξι και να οδηγω.?γιατι ειναι καπως να το βλεπω απο μεσα..(οντως μαμαει το game!!)

 

οπως οδηγας πανω δεξια γωνια εχει κουμπακι καμερας .

το τρεχει ανετα παντος αν και ειναι πολυ δυνατο παιχνιδι!

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία οδήγησης τι κάνει?

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Η λειτουργία οδήγησης τι κάνει?

 

Καλη ερωτηση ουτε εγω εχω καταλαβει τι ακριβως κανει ...!!! Ας μας πει καποιος που ξερει να μαθουμε πληζ ??? ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιήστε την και πάρτε κλήση στο κινητό σας....θα καταλάβετε! :)

Ή αλλιώς Ρυθμίσεις- Γλώσσα και εισαγωγή- Έξοδος κειμένου σε ομιλία- Λειτουργία οδήγησης και τσεκάρετε τι θελετε.

Αν γράφετε με Ελληνικά θα χρειαστείτε και το Svox από το Play.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 4.1.2 κατέληξα ότι το κινητό έχει γίνει αισθητά πιο αργό! Δεν ξέρω τι σκ@τ@ έχουν κάνει εκεί στη samsung, αλλά έχω φορτώματα του widget του καιρού που πριν έπρεπε να φορτώσω τον dolphin με 6 καρτέλες για να δω..

Λαγκαρίσματα που πιο πριν δεν ήξερα καν πως μπορούν να συμβούν σε ένα τόσο δυνατό κινητό!

 

Δεν έχω κάνει factory reset μετά το τελευταίο update των 22mb (Δεν αντέχω ξανά πέρασμα εφαρμογών) και δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση αυτό!

 

Εν το μεταξύ προχθές μου έβγαλε ότι η κάρτα μνήμης έχει καταστραφεί και έχασα όλες τις φωτογραφίες που είχα μέσα! Και θυμήθηκα ακόμα ένα παλικάρι εδώ μέσα που είχε το ίδιο πρόβλημα και του είχαν καεί 2 κάρτες μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως με την 4.1.2 κατέληξα ότι το κινητό έχει γίνει αισθητά πιο αργό! Δεν ξέρω τι σκ@τ@ έχουν κάνει εκεί στη samsung, αλλά έχω φορτώματα του widget του καιρού που πριν έπρεπε να φορτώσω τον dolphin με 6 καρτέλες για να δω..

Λαγκαρίσματα που πιο πριν δεν ήξερα καν πως μπορούν να συμβούν σε ένα τόσο δυνατό κινητό!

 

Δεν έχω κάνει factory reset μετά το τελευταίο update των 22mb (Δεν αντέχω ξανά πέρασμα εφαρμογών) και δεν ξέρω αν έχει κάποια σχέση αυτό!

 

Εν το μεταξύ προχθές μου έβγαλε ότι η κάρτα μνήμης έχει καταστραφεί και έχασα όλες τις φωτογραφίες που είχα μέσα! Και θυμήθηκα ακόμα ένα παλικάρι εδώ μέσα που είχε το ίδιο πρόβλημα και του είχαν καεί 2 κάρτες μέσα σε λίγο χρονικό διάστημα

 

Κανε root περνα πχ την omega 43 και ξέχνα τα κολληματα. Από εκεί και περα περνα titanium back up..κανε backup τις εφαρμογές με τα data του που έχεις κατεβασει και μετά την omega σε 15 λεπτά θα έχεις ξαναστησει το κινητό.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Κανε root περνα πχ την omega 43 και ξέχνα τα κολληματα. Από εκεί και περα περνα titanium back up..κανε backup τις εφαρμογές με τα data του που έχεις κατεβασει και μετά την omega σε 15 λεπτά θα έχεις ξαναστησει το κινητό.

 

Είμαι διστακτικός στο να περάσω άλλη ρομ! Μέχρι πριν ήμουν πολύ ευχαριστημένος!

Δεν μπορώ να καταλάβω πως έδωσα τέτοιο update! Δεν είδαν ότι δεν πάει καλά!

Είπαμε να δίνουν ενημερώσεις, αλλά αν είναι έτσι να τις βράσω!

 

*Προς θεού, για να μην παρεξηγηθώ. Δεν μιλάμε για λαγκαρίσματα που δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις το κινητό. Αλλά είναι αρκετά για να σου σπάσουν τα νεύρα! Και μάλιστα όταν ξέρεις ότι δεν φταίει το hardware, μιας και το κινητό πριν δούλευε σαφώς καλύτερα!

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα!Σήμερα μου έτυχε το εξής κουφό!Από το απόγευμα δεν μου δουλεύει το wifi και το bluetooth δηλαδή πατάω να ανοίξουνε και δεν ανταποκρίνονται μήπως έτυχε και σε κανέναν άλλον φοράω 4.1.2 και είναι Γερμανικό το τηλέφωνο δεν έχω κάνει ποτέ ρουτ ούτε πέρασα καμία ρομ...
Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

Κανένα reboot του έκανες;

 

Εννοείται φίλε μου και στη 4.1.1 το γύρισα αλλά το πρόβλημα συνεχίζει!

Απλά ρώτησα μήπως έτυχε και σε άλλο μέλος κάτι παρόμοιο....

Μπάμπης
Link to comment
Share on other sites

οπως οδηγας πανω δεξια γωνια εχει κουμπακι καμερας .

το τρεχει ανετα παντος αν και ειναι πολυ δυνατο παιχνιδι!

 

να σαι καλα!!οντως το παιχνιδι ειναι φανταστικο,και το τρεχει χαλαρα!!

Μια του κλεφτη δυο του κλεφτη τρεις και εγινε ΥΠΟΥΡΓΟΣ:lol:
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα!!οντως το παιχνιδι ειναι φανταστικο,και το τρεχει χαλαρα!!

 

Καλά, χαλαρά δεν το τρεχει. Έχει τα λαγκαρισματα του..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος εδώ καλός σας βρήκα;)

έχω ένα πρόβλημα παιδιά με το τηλέφωνο μου,μου δείχνει ότι έχω αναπάντητη κλίση ενώ δεν έχω, δηλαδή έμεινε ο αριθμός 1 κολλημένο στο εικονίδιο του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι? απο το facebook πως αποθηκευονται οι φωτογραφιες? εχω το siii..ειμαι καινουριος στο site k στη samsung..eixa iphone τοσο καιρο.μου εχουν μιλησει για custom rom κ θα ηθελα αν καποιος ξερει να μου πει μερικα πραγματα για να αρχισω να μπαινω στο νοημα Edited by newbach
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος εδώ καλός σας βρήκα;)

έχω ένα πρόβλημα παιδιά με το τηλέφωνο μου,μου δείχνει ότι έχω αναπάντητη κλίση ενώ δεν έχω, δηλαδή έμεινε ο αριθμός 1 κολλημένο στο εικονίδιο του τηλεφώνου.

 

αυτο σημαινει οτι ειναι η γραμμη 1..δεν ειναι προβλημα αυτο.μην αγχωνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση μηπως συμβαινει κσι σε αλλους.Τo widget του καιρου της μανας του εχει κολλησει Τριανδρια (θεσσαλονικη) εδω και τρεις εβδομαδες(accuweather) και το hd widgets με weatherbug kai weatherunderground εχει κολλησει και αυτο αλλα στη καλαμαρια εδω και 2 μερες.Ιδεες??!

HTC HD2 (best of the best)

HTC EVO 3D

SAMSUNG GALAXY S3/ S4

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά είμαι καινούργιος εδώ καλός σας βρήκα;)

έχω ένα πρόβλημα παιδιά με το τηλέφωνο μου,μου δείχνει ότι έχω αναπάντητη κλίση ενώ δεν έχω, δηλαδή έμεινε ο αριθμός 1 κολλημένο στο εικονίδιο του τηλεφώνου.

 

Πήγαινε ρυθμίσεις >διαχείριση εφαρμογών >όλα> βρες το badgeprovider και κανε μια εκκαθάριση δεδομένων .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερα φιλοι μου,εχετε παρατηρηση με την τελευταια αναβαθμιση,οταν παταμε εφαρμογες εχει δημιουργηθει ενα ΠΡΑΣΣΙΝΟ εικονιδιο με την ονομασια ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ GOOGLE.το εχει κ σε εσας?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου,εχετε παρατηρηση με την τελευταια αναβαθμιση,οταν παταμε εφαρμογες εχει δημιουργηθει ενα ΠΡΑΣΣΙΝΟ εικονιδιο με την ονομασια ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ GOOGLE.το εχει κ σε εσας?

 

ναι το έχω παρατηρήσει και εγώ...δεν μπορώ να καταλάβω τι χρησιμεύει..

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
ναι το έχω παρατηρήσει και εγώ...δεν μπορώ να καταλάβω τι χρησιμεύει..

 

δημιουργηθηκε λογικα με το τελευταιο update?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω...το nfc τι είναι??αξίζει το κινητό για τα λεφτά του??από ram πως πάει??δηλαδή με launcher Facebook watsup viber και λοιπές εφαρμογές να δουλεύουν πόση ελεύθερη έχετε??είχε κανένας θέμα με τη ram?γενικά κανένα μείον?φωτιστε με εάν είναι εύκολο γτ σκέφτομαι να τ πάρω...ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

ναι το έχω παρατηρήσει και εγώ...δεν μπορώ να καταλάβω τι χρησιμεύει..

 

Έχει μαζεμένες σε ένα μέρος όλες τις ρυθμίσεις των εφαρμογών και των υπηρεσιών της Google για ευκολότερη πρόσβαση.

 

Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω...το nfc τι είναι??αξίζει το κινητό για τα λεφτά του??από ram πως πάει??δηλαδή με launcher Facebook watsup viber και λοιπές εφαρμογές να δουλεύουν πόση ελεύθερη έχετε??είχε κανένας θέμα με τη ram?γενικά κανένα μείον?φωτιστε με εάν είναι εύκολο γτ σκέφτομαι να τ πάρω...ευχαριστώ

 

NFC (Near Field Communication)

 

Μην περιμένεις να σου πουν και πολλοί αρνητικά για το κινητό σε αυτό το θέμα.

Γενικά δεν πρόκειται να αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα με την ταχύτητα του κινητού σε ό,τι και αν κάνεις.

Edited by Superuser

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...