Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να χρησιμοποιησω το triangle away πρεπει να ειμαι ροοτ?επισης πως βλεπω τον μετριτη τι γραφει? Κ τελευταιο ..για να γυρισω σε στοκ μεσο του kies πρεπει να γινω un root?

 

1) ναι πρεπει να εισαι ροοτ

2)πρεπει να μπεις σε download mod με τα 3 κουμπια, volume down-home-power button.

3) για να γυρισεις σε στοκ θα πρεπει να περασεις μια official rom με odin και ταυτόχρονα χάνεται και το ροοτ (αν εισαι ροοτ)..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 15,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3) για να γυρισεις σε στοκ θα πρεπει να περασεις μια official rom με odin και ταυτόχρονα χάνεται και το ροοτ (αν εισαι ροοτ)..

Μια επισήμανση, γίνεται πια και με το kies, (βλ. FAQ), και ναι, χάνεται το root. (Όπως είναι φυσικό)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησα τη 4.1.2.ολα μια χαρα.προσπαθησα ν βαλω ταπετσαρια στα μνμτα αλλα μου βγαινει πολυ σκουρα.πριν ηταν κανονικα φωτεινη.ξερει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα ηρθε κατα της 7to πρωι μεσω OTA.Παντως για περασμα μεσω Odin δεν την εχει ακομη την EUR το sammobile...

 

Kι επειδη θεωρω περιεργο να μην εχει ενημερωθει το sammobile, ενημερωστε μας ποιες εκδοσεις εχετε αυτη τη στιγμη. Μηπως ειναι cosmote ή vodafone εν τελει αυτο που εχει το δικο σας SIII, η unbranded ελληνικη δεν φαινεται πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω XXELL4,και αλλη μια ερωτηση ξερετε πως μπορω να βαλω πχ το igo στην πλευρικη μπαρα γιατι το σερνω και δεν παει?η πρεπει να ειναι μεσα μονο αυτα που εχει!!!
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω XXELL4,και αλλη μια ερωτηση ξερετε πως μπορω να βαλω πχ το igo στην πλευρικη μπαρα γιατι το σερνω και δεν παει?η πρεπει να ειναι μεσα μονο αυτα που εχει!!!

 

Δεν θα παει με τιποτα, η Samsung εχει προβλεψει συγκεκριμενες εφαρμογες. Και ως ενα σημειο εχει και μια λογικη.

 

Μαλιστα, εαν λοιπον εχεις το EUR τοτε η Sam εδωσε την LL4 σε αυτο και την LLA στην Cosmote. Mr. Stratos, υποτιθεται οτι και οι δυο εχουν την περιφημη "διορθωση" ;

Link to comment
Share on other sites

Kι επειδη θεωρω περιεργο να μην εχει ενημερωθει το sammobile, ενημερωστε μας ποιες εκδοσεις εχετε αυτη τη στιγμη. Μηπως ειναι cosmote ή vodafone εν τελει αυτο που εχει το δικο σας SIII, η unbranded ελληνικη δεν φαινεται πουθενα.

Σήμερα το πρωι εβαλα και μου κατεβασε την unbranded EUR. Την εμφανισε απο χθες αλλα δεν με αφηνε να την κατεβασω γιατι ελεγε οτι υπαρχει σειρα προτεραιοτητας οσες φορες και να προσπαθησα :-)

k3rn3l pan1c, c0r3 fr13d, us3r st0n3d ;-)
Link to comment
Share on other sites

Unbranded Ελληνικό από πλαίσιο, πήρα την 4.1.2 σήμερα 06:30 το πρωί
Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια εκδοση android που εχει βγει γενικα ποια ειναι? Και το S3 ξερει κανεις μεχρι ποια εκδοση θα παρει ?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα το πρωι μου ηρθε και μενα μεσω ΟΤΑ.

Δεν καθαρισα το τηλεφωνο μετα την αναβαθμιση μεχρι στιγμης μια χαρα φαινεται.

Απο κει και περα εκτος απ το μενουδακι στα αριστερα και την gallery δεν εχω προσεξει καμμια ιδιαιτερη διαφορα.

Αν παντως εστω βελτιωθει η μπαταρια θα ειναι πολυ θετικο.

 

λεγοντας μενουδακι???ποιο εννοεις ακριβως φιλε?

Link to comment
Share on other sites

οταν βλεπουμε βιντεο με τον μαμα player μπορουμε να τραβηξουμε screenshot.πανω στον player εχει μια φωτογραφικη μηχανη και πατωντας την τραβαει screenshots !!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα παει με τιποτα, η Samsung εχει προβλεψει συγκεκριμενες εφαρμογες. Και ως ενα σημειο εχει και μια λογικη.

 

Μαλιστα, εαν λοιπον εχεις το EUR τοτε η Sam εδωσε την LL4 σε αυτο και την LLA στην Cosmote. Mr. Stratos, υποτιθεται οτι και οι δυο εχουν την περιφημη "διορθωση" ;

 

Υποτίθεται όλες οι 4.1.2

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα θεωρω οτι εχει βελτιωθει η διαχειρηση μνημης λιγο και βλεπω το to touch του να εχει βελτιωθει σημαντικα. Εχω την αισθηση οτι εχει λιγοτετα κολληματα.

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα παιδια τη 4.1.2! το κινητο φυσαει.ολα καλα.εχω ενα προβλημα στις ταπετσαριεςτων sms.πηγα να την αλλαξω ν βαλω ενα φοντο δικο μ και το βγαζει πολυ σκουρο.πριν δεν ηταν ετσι.τι να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις:

εχω ενα φορτιστη Nokia ο οποιος ειναι συμβατος σαν βυσμα με το κινητο μας.....

ο φορτιστης μας ειναι 700mAh ενω ο Nokia 1200mAh εχω θεμα να το φορτιζω το κινητο μας με τον Nokia εκτος του οτι (φανταζομαι ) θα φορτιζει ποιο γρηγορα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα εχεις καμμια απολυτως επιπτωση στο κινητο-μπαταρια.Απλως θα φορτιζει πιο γρηγορα
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να ρωτησω αν γνωριζει κανεις:

εχω ενα φορτιστη Nokia ο οποιος ειναι συμβατος σαν βυσμα με το κινητο μας.....

ο φορτιστης μας ειναι 700mAh ενω ο Nokia 1200mAh εχω θεμα να το φορτιζω το κινητο μας με τον Nokia εκτος του οτι (φανταζομαι ) θα φορτιζει ποιο γρηγορα;

 

Καταρχήν ο στοκ φορτιστής είναι 1Α.

Η δική μου άποψη είναι ότι δεν έχει πρόβλημα και ένας από τους φορτιστές που το φορτίζω, είναι ο ΝΟΚΙΑ που έχεις κι εσύ. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πήγα να κανω αναζήτηση για νεα αναβάθμιση μεσω κινητού και μου έβγαλε αυτό http://img194.imageshack.us/img194/9573/screenshot2013011818493.png

 

Τι είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πήγα να κανω αναζήτηση για νεα αναβάθμιση μεσω κινητού και μου έβγαλε αυτό

Τι είναι αυτό;

 

Σημαίνει να κάνεις υπομονή γιατί είσαι στην ουρά :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...