Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό το δοκίμασα αλλά αν ο άλλος συνομιλητής δεν έχει κλείσει το τηλέφωνο από κει, τότε δεν τερματίζει την κλήση... Την μεταφέρει απλώς στο background...

 

Εγώ θέλω να τερματίζει η κλήση...

Πατας πρωτα τον τερματισμο κλησης και μετα back η home αναλογα σε ποια οθονη θελεις να βρεθεις

Edited by Jig
ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πατας πρωτα τον τερματισμο κλησης και μετα back η home αναλογα σε ποια οθονη θελεις να βρεθεις

 

ο τερματισμός κλήσης δεν πατιέται...

Όπως είπαμε και πιο πριν με τον άλλο φίλο που έχει το ίδιο πρόβλημα, η οθόνη παραμένει μαύρη

 

κι έτσι ενεργοποίησα τον τερματισμό μέσω πλήκτρου on/off

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το δοκίμασα αλλά αν ο άλλος συνομιλητής δεν έχει κλείσει το τηλέφωνο από κει, τότε δεν τερματίζει την κλήση... Την μεταφέρει απλώς στο background...

 

Εγώ θέλω να τερματίζει η κλήση...

 

Λοιπον νομίζω ότι έχουμε μπερδευτεί.

Για να ξεκαθαρισουμε τα πράγματα αν το πρόβλημα είναι οτι δεν επανέρχεται ο φωτισμός της οθόνης αφού το κατεβάσεις απο το αυτι, και δεν διορθώνεται με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων το πας για service.

 

Αν όμως ειναι το θεμα όπου η συσκευή παραμένει στην οθόνη συνομιλίας για 3-4 δευτερόλεπτα, πατάς τερματισμό απο το κόκκινο πληκτρο και βγαίνεις με το home button εφόσον δεν θες να κάνεις αλλη κλήση, η με το κουμπί επιστροφής αν θες να καλέσεις κάποιον άλλο αριθμό.

 

Γενικά μετα το android 2.3.7 οι dialers έχουν προβλήματα που φαίνονται οσο πιο βαρείς ειναι.

Τους εχουν παραφορτωσει μ ενα σωρό πράγματα και όλα αυτά δημιουργούν καθυστερήσεις και σπατάλη πόρων.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

...

Γενικά μετα το android 2.3.7 οι dialers έχουν προβλήματα που φαίνονται οσο πιο βαρείς ειναι.

Τους εχουν παραφορτωσει μ ενα σωρό πράγματα και όλα αυτά δημιουργούν καθυστερήσεις και σπατάλη πόρων.

Για αυτό και το πρώτο που κάνουμε σε ένα Samsung είναι να βάζουμε έναν άλλο dialer (εγώ βάζω rocket. Και ο ex καλός είναι ομως) το παραμετροποιουμε όπως θέλουμε κάνουμε 2-3 μέρες να τον συνηθίσουμε και απλά ξεχνάμε τον μαμά dialer για πάντα.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δειτε το δικο μου πως κανει..

 

https://www.youtube.com/watch?v=qzGMRDtkTOI

 

Edit: Ειμαι custom γι αυτο μαλλον..

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον νομίζω ότι έχουμε μπερδευτεί.

Για να ξεκαθαρισουμε τα πράγματα αν το πρόβλημα είναι οτι δεν επανέρχεται ο φωτισμός της οθόνης αφού το κατεβάσεις απο το αυτι, και δεν διορθώνεται με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων το πας για service.

 

Αν όμως ειναι το θεμα όπου η συσκευή παραμένει στην οθόνη συνομιλίας για 3-4 δευτερόλεπτα, πατάς τερματισμό απο το κόκκινο πληκτρο και βγαίνεις με το home button εφόσον δεν θες να κάνεις αλλη κλήση, η με το κουμπί επιστροφής αν θες να καλέσεις κάποιον άλλο αριθμό.

 

Γενικά μετα το android 2.3.7 οι dialers έχουν προβλήματα που φαίνονται οσο πιο βαρείς ειναι.

Τους εχουν παραφορτωσει μ ενα σωρό πράγματα και όλα αυτά δημιουργούν καθυστερήσεις και σπατάλη πόρων.

 

Σ ευχαριστώ φίλε μου...

 

Καλά το δεύτερο εξυπακούεται νομίζω...

 

εμένα όμως το πρόβλημα μου είναι το πρώτο... Δεν έχω όμως χρόνο για να το πάω στο Σέρβις... θα δοκιμάσω σε πρώτη ευκαιρία εργοστασιακές ρυθμίσεις και βλέπουμε...

 

Προς το παρόν τερματίζω την κλήση με πλήκτρο on/off κι είναι αρκετά βολικό μιας και το κλείνεις και με τον αντίχειρα αμέσως μόλις τελειώσεις τη συνομιλία

[sIGPIC][/sIGPIC]

Μόνος γεννιέσαι, μόνος πεθαίνεις...!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δειτε το δικο μου πως κανει..

 

https://www.youtube.com/watch?v=qzGMRDtkTOI

 

Edit: Ειμαι custom γι αυτο μαλλον..

 

Θέμα είναι η ξεχωριστός dialer;

Απαιτείται root;

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θέμα είναι η ξεχωριστός dialer;

Απαιτείται root;

 

Ειναι ο στοκ dialer με το θεμα μου Κωστα..

Θελει ροοτ και μπορεις να το περασεις και με mobile odin, και για οποιον θελει μπορω να φτιαξω μονο το dialer και να το ανεβασω..

Edited by motomoto00
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο στοκ dialer με το θεμα μου Κωστα..

Θελει ροοτ και μπορεις να το περασεις και με mobile odin, και για οποιον θελει μπορω να φτιαξω μονο το dialer και να το ανεβασω..

 

Για οποιον ειναι root είναι ότι πρέπει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έχουμε πει, μη παιδεύεστε με το στοκ, βάλε τον ex dialer και ξενοιαστε.

Ειδικά αν είσαι και ροοτ το κάνεις εφαρμογή συστήματος και ησυχάζεις και απ το εικονίδιο στη notification bar όταν έχεις αναπάντητη.

Εγώ ότι android συσκευή και να έχω αυτόν βάζω του περνάω και τις ρυθμίσεις που έχω και είμαι jet :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι, δες το στις ρυθμισεις

 

Έχετε απόλυτο δίκιο... Επιτέλους άσπρισε και φωτίστηκε η ιστοσελίδα.

Ευχαριστώ. :D

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έχουμε πει, μη παιδεύεστε με το στοκ, βάλε τον ex dialer και ξενοιαστε.

Ειδικά αν είσαι και ροοτ το κάνεις εφαρμογή συστήματος και ησυχάζεις και απ το εικονίδιο στη notification bar όταν έχεις αναπάντητη.

Εγώ ότι android συσκευή και να έχω αυτόν βάζω του περνάω και τις ρυθμίσεις που έχω και είμαι jet :)

 

1.Πολύ σωστός .εχ dialer και ξερό ψωμί.

2. Καλά ,κανένας δεν μιλάει με bluetooth;

Πατάς το κουμπάκι του bluetooth και τέλος η κλήση:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Παντα με ΒΤ μιλαω εδω και χρονια, αυτο ομως δεν φτιαχνει το προβλημα.

Any way η λυση ειναι αυτη που ειπαμε κ πιο πανω δλδ. τερματιζεις την κληση και βγαινεις με το home αν δεν θελεις να κανεις αλλη, η με το back για να καλεσεις αλλο αριθμο.

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παντα με ΒΤ μιλαω εδω και χρονια, αυτο ομως δεν φτιαχνει το προβλημα.

Any way η λυση ειναι αυτη που ειπαμε κ πιο πανω δλδ. τερματιζεις την κληση και βγαινεις με το home αν δεν θελεις να κανεις αλλη, η με το back για να καλεσεις αλλο αριθμο.

Ακριβώς αυτή είναι η λύση και να σου πω την αλήθεια, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα σε αυτό που περιγράφεις. Εμένα μου φαίνεται φυσιολογικό.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λετε ειναι η λυση σε ααααλλο προβλημα το οποιο δεν ανεφερε κανεις εδω μεσα. Το οτι δεν σε γυρναει αμεσως στη λιστα δεν ειναι τιποτα καθως απλως πατωντας το back σε γυρναει αμεσως.

Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ανοιγει η οθονη αρα δεν μπορεις ουτε να κλεισεις την γραμμη ουτε να γυρισεις στη λιστα κλησεων γρηγορα μεχρι να ανοιξει η οθονη.

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λετε ειναι η λυση σε ααααλλο προβλημα το οποιο δεν ανεφερε κανεις εδω μεσα. Το οτι δεν σε γυρναει αμεσως στη λιστα δεν ειναι τιποτα καθως απλως πατωντας το back σε γυρναει αμεσως.
Αυτό λέω κι εγώ.

Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ανοιγει η οθονη αρα δεν μπορεις ουτε να κλεισεις την γραμμη ουτε να γυρισεις στη λιστα κλησεων γρηγορα μεχρι να ανοιξει η οθονη.

Αυτό πάλι, δεν το έχω διαπιστώσει, καθότι μιλάω σχεδόν πάντα από bt και συνήθως το κινητό δεν είναι καν μπροστά μου. Όσες φορές όμως είναι μπροστά μου, έχω διαπιστώσει ότι, κλείνοντας την κλήση από το bt, η οθόνη του κινητού (που στο μεταξύ έχει σβήσει, όση ώρα μιλούσα) ανάβει ξανά. Αυτό δεν θα ήθελα να συμβαίνει.:p (Όπως βλέπεις, ο καθένας με το παράπονό του...)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινάω το ποστ, επανερχόμενη στο θέμα της φόρτισης που αναφέρθηκα λίγες 2-3 σελίδες πριν. Έκανα σήμερα την πρώτη δοκιμή με άλλο καλώδιο, και φαίνεται πως ο galanakop είχαν δίκιο. Με άλλο καλώδιο πήγε από το 10 στο 100% σε λιγότερο από 3 ώρες. Νορμάλ φόρτιση μετά από καιρό. Θα το παρακολουθήσω, βέβαια, αλλά δείχνει πως αυτό είναι το πρόβλημα. Και φαίνεται πως στο original καλώδιο είναι πολύ χαλαρά τα ασημένια βυσματάκια στην πίσω πλευρά του καλωδίου και μάλλον γι' αυτό δημιουργείται. Έμπαινε και έβγαινε απίστευτα εύκολα. Έχω, όμως 2 θέματα:

1) Το καλώδιο του Desire με το οποίο δοκίμασα κούμπωσε κανονικά (πιο δύσκολα, φυσικά, από το original αλλά χωρίς δυσκολία) αλλά όταν το έβγαλα ήθελε πολύ ζόρι οπότε το φοβάμαι μην μου δημιουργήσει θέμα στη θύρα με το τράβηγμα. Θα δοκιμάσω κι ένα Sony την επόμενη που μπαινοβγαίνει ευκολότερα, να δω αν είναι ΟΚ η φόρτιση. Έχει πάρει κανείς άλλο original καλώδιο; Κουμπώνει νορμαλ ή είναι όλα της ίδιας κοπής;

2) Κοιτώντας τα καλώδια να τα συγκρίνω διαπίστωσα ότι σε όλα τα άλλα microUSB που έχω, είναι πέντα τα χρυσά συρματάκια μέσα στο βύσμα. Στου Note είναι 4. Είναι σε όλα έτσι ή το δικό μου μόνο;

Παιδιά τα έχουμε πει, μη παιδεύεστε με το στοκ, βάλε τον ex dialer και ξενοιαστε.

Ειδικά αν είσαι και ροοτ το κάνεις εφαρμογή συστήματος και ησυχάζεις και απ το εικονίδιο στη notification bar όταν έχεις αναπάντητη.

Εγώ ότι android συσκευή και να έχω αυτόν βάζω του περνάω και τις ρυθμίσεις που έχω και είμαι jet :)

Μάνο (σωστά?), σε αυτό που λένε τα παιδιά δεν έχει σχέση ο exDialer. Είναι θέμα της οθόνης κλήσης που έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζει. Πάντως κι εγώ έχω ξεχάσει την ύπαρξη του stock.

Παντα με ΒΤ μιλαω εδω και χρονια, αυτο ομως δεν φτιαχνει το προβλημα.

Any way η λυση ειναι αυτη που ειπαμε κ πιο πανω δλδ. τερματιζεις την κληση και βγαινεις με το home αν δεν θελεις να κανεις αλλη, η με το back για να καλεσεις αλλο αριθμο.

Ακριβώς αυτό.

Ακριβώς αυτή είναι η λύση και να σου πω την αλήθεια, δεν βλέπω που είναι το πρόβλημα σε αυτό που περιγράφεις. Εμένα μου φαίνεται φυσιολογικό.

Γιάννη, έτσι είναι. Είναι απόλυτα φυσιολογικό από τη στιγμή που η official υλοποίηση περιλαμβάνει επιλογές αποστολής μηνύματος, προβολής επαφών κλπ στην οθόνη τέλους κλήσης. Αν δεν σου έδινε κάποιο χρόνο, δεν θα προλάβαινες να επιλέξεις άρα δεν θα είχαν νόημα ύπαρξης αυτές οι επιλογές. Τώρα μια μελλοντική ύπαρξη επιλογής για το αν θες να υπάρχουν αυτές οι επιλογές ή θες να κλείνει κατευθείαν θα ήταν σαφώς ευπρόσδεκτη αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση.

Αυτο που λετε ειναι η λυση σε ααααλλο προβλημα το οποιο δεν ανεφερε κανεις εδω μεσα. Το οτι δεν σε γυρναει αμεσως στη λιστα δεν ειναι τιποτα καθως απλως πατωντας το back σε γυρναει αμεσως.

Το θεμα ειναι οτι ΔΕΝ ανοιγει η οθονη αρα δεν μπορεις ουτε να κλεισεις την γραμμη ουτε να γυρισεις στη λιστα κλησεων γρηγορα μεχρι να ανοιξει η οθονη.

Κάνεις λάθος. Το ανέφερε ο Jig σε προηγούμενη σελίδα το πρώτο ζήτημα.

Το άλλο θέμα που αναφέρεις είναι όντως πρόβλημα αλλά όχι γενικευμένο. Δεν είναι θέμα υλοποίησης. Εμένα ανάβει μια χαρά γρήγορα η οθόνη. Δεν είχα ποτέ θέμα. Σε όσους συμβαίνει, κάτι δεν πάει καλά στη συσκευή. Πρέπει να κάνουν hard reset κι αν δεν στρώσει να απευθυνθούν στο service. Δεν είναι η φυσιολογική συμπεριφορά της συσκευής να μην ανοίγει η οθόνη.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

@Eltsele

Ελένη εγώ έχω ένα nokia καλώδιο το οποίο είναι λίγο σφικτά αλλά δεν έχει πρόβλημα και φορτίζει ακριβώς σε 2:20'.

 

Μια θετική διαπίστωση είναι ότι το Note2 δεν καταλαβαίνει από θερμοκρασίες. Σήμερα είχαμε 35°c εδώ.

 

Μπορεί να το λένε παντόφλα, μπαταρία με οθόνη και δεν ξέρω τι άλλο.

Για μένα όμως είναι το καλύτερο και πιο χρήσιμο smartphone, gatget όπως θέλετε πείτε το, που θα μπορούσα να εχω.

 

Όλα τα άλλα που λενε για τις πολυεθνικές και τα εταιρικά ειναι φιλοσοφιες.

Μέχρι πριν λίγο τους έδιναν ένα Black Berry απλά για την ασφάλεια και την συμπίεση των δεδομένων. Το Note όμως σου επιτρέπει να κάνεις πραγματική δουλειά οχι να στελνεις και να λαμβάνεις αρχειακια.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@Eltsele

Ελένη εγώ έχω ένα nokia καλώδιο το οποίο είναι λίγο σφικτά αλλά δεν έχει πρόβλημα και φορτίζει ακριβώς σε 2:20'.

 

Μια θετική διαπίστωση είναι ότι το Note2 δεν καταλαβαίνει από θερμοκρασίες. Σήμερα είχαμε 35°c εδώ.

 

Μπορεί να το λένε παντόφλα, μπαταρία με οθόνη και δεν ξέρω τι άλλο.

Για μένα όμως είναι το καλύτερο και πιο χρήσιμο smartphone, gatget όπως θέλετε πείτε το, που θα μπορούσα να εχω.

 

Όλα τα άλλα που λενε για τις πολυεθνικές και τα εταιρικά ειναι φιλοσοφιες.

Μέχρι πριν λίγο τους έδιναν ένα Black Berry απλά για την ασφάλεια και την συμπίεση των δεδομένων. Το Note όμως σου επιτρέπει να κάνεις πραγματική δουλειά οχι να στελνεις και να λαμβάνεις αρχειακια.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση Κώστα. Το φοβήθηκα λίγο να σου πω την αλήθεια που δεν βγήκε εύκολα. Και μου έκανε εντύπωση αυτό με τα συρματάκια.

 

Επειδή, όπως έχω ξαναπει, έχω συμβιώσει χρόνια με συσκευές που είχαν αδύναμες μπαραρίες (καθώς τα περισσότερα smartphones έτσι ήταν χρόνια τώρα) την μπαταρία του Note δεν την αλλάζω με τίποτα. Το ότι μπορεί να φύγεις από το σπίτι με 30% και να μην μείνεις από τηλέφωνο μέχρι το μεσημέρι και πως ότι κι αν του κάνεις σε νορμάλ συνθήκες (όχι να έχεις 10 ώρες οθόνη) θα σε βγάλει μέχρι αργά το βράδυ είναι ένα πλεονέκτημα που σε κάνει να απορείς πως άντεχες να είσαι με την ψυχή στο στόμα μην μείνεις από μπαταρία ή να προσέχεις τη χρήση αν έπρεπε να μείνει πολλές ώρες εκτός σπιτιού. Και το λέω εγώ που ποτέ δεν ζητούσα κινητό να με βγάζει 3 μέρες.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την ενημέρωση Κώστα. Το φοβήθηκα λίγο να σου πω την αλήθεια που δεν βγήκε εύκολα. Και μου έκανε εντύπωση αυτό με τα συρματάκια.

 

Επειδή, όπως έχω ξαναπει, έχω συμβιώσει χρόνια με συσκευές που είχαν αδύναμες μπαραρίες (καθώς τα περισσότερα smartphones έτσι ήταν χρόνια τώρα) την μπαταρία του Note δεν την αλλάζω με τίποτα. Το ότι μπορεί να φύγεις από το σπίτι με 30% και να μην μείνεις από τηλέφωνο μέχρι το μεσημέρι και πως ότι κι αν του κάνεις σε νορμάλ συνθήκες (όχι να έχεις 10 ώρες οθόνη) θα σε βγάλει μέχρι αργά το βράδυ είναι ένα πλεονέκτημα που σε κάνει να απορείς πως άντεχες να είσαι με την ψυχή στο στόμα μην μείνεις από μπαταρία ή να προσέχεις τη χρήση αν έπρεπε να μείνει πολλές ώρες εκτός σπιτιού. Και το λέω εγώ που ποτέ δεν ζητούσα κινητό να με βγάζει 3 μέρες.

 

Αυτο με τα συρματακια που λες προσεχε το η μαθε απο καποιον που ξερει αν μπορεις να το δουλευεις...Γιατι ειχα παει σε ενα φιλο που εχει service κινητων και του ειπα να μου δωσει ενα δευτερο καλωδιο για το αυτοκινητο (φορτιστη εχω, το καλωδιο μου λειπει), ειχε πανω απο δεκα καλωδια που ταιριαζανε στο Note αλλα δεν μου εδωσε κανενα γιατι τα κοιταξε και μου ειπε οτι δεν ειναι τα σωστα (ενω κουμπωνε κανονικα)... Δεν το ρωτησα κατι παρα πανω γιατι λεω κατι θα ξερει...

 

Και για την μπαταρια οντως δεν εχω δει κατι καλυτερο...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τα συρματακια που λες προσεχε το η μαθε απο καποιον που ξερει αν μπορεις να το δουλευεις...Γιατι ειχα παει σε ενα φιλο που εχει service κινητων και του ειπα να μου δωσει ενα δευτερο καλωδιο για το αυτοκινητο (φορτιστη εχω, το καλωδιο μου λειπει), ειχε πανω απο δεκα καλωδια που ταιριαζανε στο Note αλλα δεν μου εδωσε κανενα γιατι τα κοιταξε και μου ειπε οτι δεν ειναι τα σωστα (ενω κουμπωνε κανονικα)... Δεν το ρωτησα κατι παρα πανω γιατι λεω κατι θα ξερει...

 

Και για την μπαταρια οντως δεν εχω δει κατι καλυτερο...

Θεωρητικά δεν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ USB καλωδίων. Βέβαια δεν θυμάμαι να έχω δει άλλο με 4 συρματάκια πλην του Note. Αν κάποιος μπορεί να κάνει τον κόπο να δει στον original φορτιστή αν και στο δικό του καλώδιο είναι έτσι, καλό θα ήταν.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά δεν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ USB καλωδίων. Βέβαια δεν θυμάμαι να έχω δει άλλο με 4 συρματάκια πλην του Note. Αν κάποιος μπορεί να κάνει τον κόπο να δει στον original φορτιστή αν και στο δικό του καλώδιο είναι έτσι, καλό θα ήταν.

 

Οντως 4 ειναι τωρα που το κοιταξα..Μιλαμε για το original καλωδιο..Εν τω μεταξι φαινεται να εχει <θεση> για 5ο συρματακι σαν να ειχε και εσπασε..Να πω πως δεν εχω κανενα προβλημα με την φορτιση εδω και 4 μηνες που το εχω..Βεβαια,δεν ξερω κατα ποσο παιζει ρολο αλλα το φορτιζω μονο απο usb υπολογιστη λογω ευκολιας..Ζητημα σε αυτους τους 4 μηνες να το εχω φορτισει απο πριζα 3 φορες..

It all starts with the push of a button..

RELOAD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...