Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο χθες εχει παρει την 4.4.2 και το note 2 της γυναικας μου (ισπανικο region) και βλεπω οτι παει σφαιρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...stock 4.3 έχω και με τη stock εφαρμογή τραβούσα..

 

Μου κάνει εντύπωση και δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο στο δικό μου. Να είναι κακή η λήψη λόγω χαμηλού φωτισμού ναι, αλλά να μην ζουμάρει, όχι.

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Ο φακος μηπως ηταν λερωμενος? Πηρε κανενας απο Ελλαδα την 4.4.2 ?

 

Απο χθες εχει παρει την 4.4.2 και το note 2 της γυναικας μου (ισπανικο region) και βλεπω οτι παει σφαιρα!!!

 

σήμερα βγήκε και οι 4.4.2 ανοικτές για Γερμανία, Σκανδιναβικές

ελπίζω οτι μέσα στην εβδομάδα θα δούμε και της Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Ο φακος μηπως ηταν λερωμενος? Πηρε κανενας απο Ελλαδα την 4.4.2 ?

 

Τον έκανα πόσες φορές αλλά τα ίδια...δεν ξέρω...

Επιτέλους 4.4.2...μήπως διορθωθεί και αυτό... :D

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει γραφικό πια αυτό...αγαπητέ μου όποιος ξέρει τι του γίνεται Δεν αγοράζει ελληνικής εισαγωγής που είναι πολύ ακριβότερα από τα Ευρωπαϊκής Ένωσης....Και του λες τώρα Εσύ οντιν και θα λέει αυτός τώρα τι είναι αυτό τρώγεται ???

 

Αγαπητε Konstantine73, γραφεις οποιος δεν ξερει τι του γινετε..... και σου λεω πως ξερουμε πολυ καλα το odin, και πως να περασουμε το 4.4.2, απλα δεν γουσταρουμε ρε φιλε, θελουμε, ετσι για το ****το να μας υπολογισει η samsung hellas, που την τιμησαμε με την αγορα μας. Ετσι απλα, καταλαβες τωρα? Εσυ που εχει το τεραστιο μυαλο και εισαι σαινι, βαλ την αναβαθμιση με odin, και ασε εμας ολους τους βλακες να περιμενουμε .

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπέρα. Σήμερα επιτέλους πήρα και εγώ 4,4,2. το θέμα μου είναι όμως ότι δε μπορώ να συγχρονίσω τους σελιδοδείκτες από το chrome με τον stock browser???πως γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει γραφικό πια αυτό...αγαπητέ μου όποιος ξέρει τι του γίνεται Δεν αγοράζει ελληνικής εισαγωγής που είναι πολύ ακριβότερα από τα Ευρωπαϊκής Ένωσης....Και του λες τώρα Εσύ οντιν και θα λέει αυτός τώρα τι είναι αυτό τρώγεται ???

 

Αν απαντούσε τρώγεται πολύ πιθανόν να μην έβρισκε ποτέ αυτό το νήμα για να ρωτήσει αυτό που ρώτησε.Απλά όπως λες κι εσύ έχει καταντήσει γραφικό να μπαίνω στο νήμα που με ενδιαφέρει και κάθε τρεις σελίδες να βρίσκω το ίδιο ερώτημα.Αφού δεν θέλετε να την περάσετε όσοι ξέρετε καθίστε να περιμένετε την ελληνική αντιπροσωπεία να σας θυμηθεί.και στο κάτω κάτω εγώ απάντησα όπως απάντησα γιατί κάποιος μπορεί να έχει αμφιβολίες για τον τρόπο αυτό.Αν σε ενοχλεί κι αυτό αγνόησε τα μνήματα μου.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε. 4.4.2 που μόλις ήρθε, παρατήρησα πως με διπλό χτύπημα επάνω σε φωτογραφία δεν κάνει ζουμ όπως έκανε πριν, συμβαίνει και σε εσάς;
Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

Οδηγία προς ναυτιλομένους που πρέπει να γίνει sticky: όταν κάνετε αναβάθμιση κάνετε και μία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

αυτά που θυμίζουν τακτικές 2000sth που για ότι δεν πήγαινε καλά έπρεπε να κάνεις φορμάτ.

προφανώς και δεν είναι απαραίτητο το factory reset.

όποιος θέλει ας το κάνει, αλλά sticky υπο μορφήν αυτονόητης κίνησης δεν μπορεί να προτείνεται.

Link to comment
Share on other sites

Γνωστό αυτό και μάλιστα πριν και μετά οπωσδήποτε, αλλά η αναβάθμιση έγινε εκτός

 

Μέχρι να γυρίσω σπίτι μετά ξέρω. ..☺

Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

αυτά που θυμίζουν τακτικές 2000sth που για ότι δεν πήγαινε καλά έπρεπε να κάνεις φορμάτ.

προφανώς και δεν είναι απαραίτητο το factory reset.

όποιος θέλει ας το κάνει, αλλά sticky υπο μορφήν αυτονόητης κίνησης δεν μπορεί να προτείνεται.

 

Στην περίπτωση του Android όμως διορθώνονται τα προβλήματα. Επιβεβαιωμενο 9 στις 10 φορές.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον για Ιταλικη Version την βλεπω, οχι για ελληνικη. Δες στο SamMoble http://www.sammobile.com/firmwares/

Ελληνικη undranded δεν εχει βγει ακομα, οπως και για Wind δεν εχει βγει ακομα. Μονο Voda και Cosmote εχουν δωσει...

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Από όσο ξέρω ελληνικό είναι το κινητό μου... Από το Γερμανό το έχω αγοράσει... Αν δεν είναι δε χάθηκε και ο κόσμος... Edited by Bezbozny
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε χθες το πρωι με ota .Αγορασμένο από birdphone .Δεν κατάλαβα όμως καμμία σημαντική αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως περίμενα πως και πως αυτή την αναβάθμιση καθώς λύνει επιτέλους τα προβλήματα με το bluetooth που σε πολλές κλήσεις (μία στις τρεις κλήσεις περίπου) ή δεν άκουγα τον συνομιλητή μου ή δε με άκουγε εκείνος. Έχει αναφερθεί στο διαδίκτυο πως με την αναβάθμιση λύνεται το πρόβλημα και αν και δεν έχω κάνει αρκετές κλήσεις ακόμα για να το επιβεβαιώσω στα σίγουρα, σε καμιά δεκαριά κλήσεις που έκανα σήμερα δεν υπήρχε πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...