Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατ' αρχάς ευχαριστώ πολύ τους φίλους που απάντησαν προχθες στα ερωτήματά μου.

 

Περιμένουμε πρώτες εντυπώσεις από τους τυχερούς κατόχους. Επίσης βγάλτε και φωτογραφίες με το κινητό στο αυτί :D ή σε τσέπη τζιν :ninja:

 

Ως προς τον εταιρικό ΑΦΜ πάντως έχω την εντύπωση ότι δεν αρκεί μόνο να τον διαθέτει κάποιος αλλά και να έχει κάνει την σχετική δήλωση περί ενδοκοινοτικών συναλλαγών στην αρμόδια ΔΟΥ.

Edited by DON
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια χτες επικοινωνισα με την Vodafone για το Note 2 και μου ειπαν οτι μετα απο επικοινωνια με την Samsung Ελλαδος θα το εχουνε το πολυ μεχρι της 15 Οκτωμβρη. Για τιμη ακομα τιποτα. Θα δουμε.
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μ@λ@κία και έβαλα την άλλη πιστωτική χθες , οπότε αργά το απόγευμα μου ζήτησαν security check :(

Λογικά θα φύγει σήμερα το δικό μου οπότε μάλλον από δευτέρα θα το έχω :(

Χρειάζομαι λοιπόν ψυχολογική υποστήριξη από όσους το πάρουν σήμερα και αναλυτική περιγραφή/videos κ.τλ. να έχω τουλάχιστον να ζαχαρώνω εδώ.

Μήπως να κάνουμε ένα θέμα για αξεσουάρ για το ΝΟΤΕ2 ; Για να είμαστε κομπλέ όπως με τα S

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Νότηδες όλου του κόσμου ενωθείτε! :lol::lol::lol:

ερχεται σε λιγα λεπτα!!!

 

Άντε με το καλό Να έρθει περιμένω νέα και εντυπώσεις Παναγιώτη:p

Link to comment
Share on other sites

Νότηδες όλου του κόσμου ενωθείτε! :lol::lol::lol:

ερχεται σε λιγα λεπτα!!!

 

τσεκαρα και το δικο μου πριν και ειναι Αθηνα :D

Ελπιζω να ερθει αυριο Φλωρινα γιατι θα εχουμε προβλημα..!:lol::lol:

 

Με τα αξεσουαρ θα ειμαι χαλαρος αυτη τη φορα γιατι συνηθως παιρνω ενα σωρο και τα απολαμβανει ο επόμενος αγοραστής :p

Μια μαλακη που να μην ειναι σιλικονη/tpu και μια σκληρη polycarbonate που ειχα και στο s3 (αλλη φαση :D)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό το "with delivery courrier" δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δε μου το έβγαλε ακόμη. Στη Λειψία έμεινε το δικό μου; Πάντως, η DHL θα έχει πολλή δουλειά σήμερα...
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

προλαβαινω να κατεβω Αθηνα να το παρω?

:lol::lol:

και ξερεις, 1η-2η μερα με τη συσκευη συνηθως αναφερω μονο τα αρνητικα..! :lol:

οποτε καλυτερα :p

Αυτή η συσκευή θα έχει όντως τα γνωστά αρνητικά θέματα... απόλυτος εθισμός και εμπειρία uber alles!!! Ψάχνω να βρω ένα unboxing στο YouTube αλλά τίποτα (σε γκρι..), κανονικά κάποιος έπρεπε να έχει ανεβάσει κάτι :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το νήμα και έχω "αρρωστήσει" με το εργαλείο :D

Έχω ξεμείνει τα 2 τελευταια χρόνια με ενα ΖΤΕ blade (τιμιότατο πάντως) και τώρα είμαι να αγοράζω είτε το Note II ή το SIII.... Θα εξαρτηθεί από τις τιμές και αφού δω και live και το Νοτε ΙΙ

Με το καλό να παραλάβετε οι πρώτοι τυχεροί!

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το νήμα και έχω "αρρωστήσει" με το εργαλείο :D

Έχω ξεμείνει τα 2 τελευταια χρόνια με ενα ΖΤΕ blade (τιμιότατο πάντως) και τώρα είμαι να αγοράζω είτε το Note II ή το SIII.... Θα εξαρτηθεί από τις τιμές και αφού δω και live και το Νοτε ΙΙ

Με το καλό να παραλάβετε οι πρώτοι τυχεροί!

 

αν δεν σε βολεψει το μεγεθος του note πανε για s3 :)

μην σκεφτεσαι κατι αλλο ;)

 

Αυτή η συσκευή θα έχει όντως τα γνωστά αρνητικά θέματα... απόλυτος εθισμός και εμπειρία uber alles!!! Ψάχνω να βρω ένα unboxing στο YouTube αλλά τίποτα (σε γκρι..), κανονικά κάποιος έπρεπε να έχει ανεβάσει κάτι :confused:

 

το ελπιζω! :D

 

αυτη ειναι η αναφορα για το δικο μου παντως (απο expansys)

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πήραν τώρα απ την ups, έχει έρθει αλά τους είπα να το παραδώσουν Δευτέρα γιατί δυστυχώς θα απουσιάζω ΠΣΚ :(
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Και στο avatar κινητο της προηγουμενης δεκαετιας και αλλαγη στην υπογραφη...Εισαι ετοιμος για απογειωση :lol::lol:

Εγω βεβαια ειμαι χειροτερος..θα τους τιμωρουσα και "δεν θα το επαιρνα για την ωρα" :dash:

Κι εγώ έτσι είπα να κάνω Αργύρη μου αλλά τελικά είμαι πολύ αδύναμος χαρακτήρας.. θα δώσω s3 αρχές εβδομάδας και στα μέσα λογικά θα το έχω...το T610i είναι το πρώτο μου έγχρωμο, το έχω ακόμα και λειτουργεί άψογα!!!

Εμένα με πήραν τώρα απ την ups, έχει έρθει αλά τους είπα να το παραδώσουν Δευτέρα γιατί δυστυχώς θα απουσιάζω ΠΣΚ :(

Πες στην UPS να το βάλουν σε καμιά κόκκινη κάλτσα και να στο κρεμάσουν να σε περιμένει :lol::lol: Έλα θα θες να φύγει νερό το ΠΣΚ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η συσκευή θα έχει όντως τα γνωστά αρνητικά θέματα... απόλυτος εθισμός και εμπειρία uber alles!!! Ψάχνω να βρω ένα unboxing στο YouTube αλλά τίποτα (σε γκρι..), κανονικά κάποιος έπρεπε να έχει ανεβάσει κάτι :confused:

 

Ίσως αυτο σε καλύψει λίγο

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι είπα να κάνω Αργύρη μου αλλά τελικά είμαι πολύ αδύναμος χαρακτήρας.. θα δώσω s3 αρχές εβδομάδας και στα μέσα λογικά θα το έχω...το T610i είναι το πρώτο μου έγχρωμο, το έχω ακόμα και λειτουργεί άψογα!!!

 

Πες στην UPS να το βάλουν σε καμιά κόκκινη κάλτσα και να στο κρεμάσουν να σε περιμένει :lol::lol: Έλα θα θες να φύγει νερό το ΠΣΚ!!!

Ναι Ευθύμη μου τι να σ πω σε ενα εκθεσιακό κέντρο στην Κωνσταντινούπολη απ της 9 έως της 10 όνειρο θα είναι το ΠΣΚ :mad:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αυτο σε καλύψει λίγο

Α ρε Μιχάλη τα έχω μάθει απ' έξω!!!! :lol::lol: Άντε περιμένουμε τα παλικάρια για εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Ναι Ευθύμη μου τι να σ πω σε ενα εκθεσιακό κέντρο στην Κωνσταντινούπολη απ της 9 έως της 10 όνειρο θα είναι το ΠΣΚ :mad:

Έλα βρε μια χαρά θα είσαι... αρκεί να μην δεις τίποτα γερμανούς να χαϊδεύουν τίποτα γυαλιστερά τερατάκια!!! Μιλάμε από Δευτέρα εμείς καλές δουλειές και με το καλό η επιστροφή!!

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

Δώσε!!!

Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

 

Περιμένουμε εντυπώσεις.

Αν γίνεται και από την κάμερα αν είναι στα επίπεδα του note 1 κτλ:)

Εδώ πραγματικά είμαι πολύ περίεργος.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

Ξεκίνα κ σβέλτα με σειρά -unboxing - demostration και ένα VS με οτι έχεις διαθέσιμο:lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Thank you guys.Δες καιρο που διαλεξε να ειμαι μονος μου σημερα και να πηζω.Για την ωρα μονο το κουτι που μου παραδοθηκε:banghead:

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

 

καλοριζικο!

Δειξε μας και ποση ραμ εχει διαθεσιμη/δεσμευμενη αν δε σου κανει κοπο :)

Link to comment
Share on other sites

κυριες και κυριοι ΠΑΡΑΔΟΘΗΚΕ !!!!! :X

 

Μεγια σου να το χαρεις. Μιας και εισαι πιθανον ο πρωτος στην Ελλαδα που το παρελαβε μας κερνας βιντεο και εντυπωσεις.

Γρηγοραααααα!!!!!!!:::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Thank you guys.Δες καιρο που διαλεξε να ειμαι μονος μου σημερα και να πηζω.Για την ωρα μονο το κουτι που μου παραδοθηκε:banghead:

 

Αργύρη τι έχεις να κάνεις σήμερα το απόγευμα;;;...;)

Ερωτικό κάλεσμα είναι αλλά προς το Note!

Ξέρεις ότι και σένα σ αγαπάω βέβαια!:p

 

Όπως ρώτησε κι ο Νίκος, είμαι πολύ περίεργος να δω δεσμευμένη/ελεύθερη μνήμη! Αν θες ενημέρωσε μας.

Νομίζω βέβαια ότι θα κυμαίνεται το πολύ 500 mb free (και πολύ λέω νομίζω)...για να δούμε...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Thank you guys.Δες καιρο που διαλεξε να ειμαι μονος μου σημερα και να πηζω.Για την ωρα μονο το κουτι που μου παραδοθηκε :banghead:

Καλοριζικο φιλε μου να το χαρεις μεχρη οσο δεν παει ;)

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...