Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και από εμένα. Ψάχνω ένα TVBOX, που να είναι unrooted για να βλέπω nova και cosmote tv μέσω της συνδρομής μου σε αυτούς. με ενημέρωσαν πως το τηλέφωνο ή το tablet πρέπει να μην είναι ρουταρισμένο... οπότε φαντάζομαι σε ένα unrooted tv box θα μπορώ να εγκαταστήσω τις αντίστοιχες εφαρμογές και να δω nova και cosmote tv. (Φυσικά δεν ξέρω και αν γίνεται 100%)

Ευχαριστώ

Πάρε Xiaomi mi box s.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1277

  • makis1024

    550

  • ath156

    1780

Γιατί το κουράζεις και δεν παίρνεις ένα Amazon Fire Stick με εγγυημένο το Netflix HD ή 4κ;

 

Φαίνεται να ξέρεις τι ψάχνεις και αν η κυρία χρήση είναι οι ταινίες/σειρές σε υψηλή ευκρίνεια, τότε το αποτέλεσμα είναι στανταρακι με το στικάκι.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

μπα δεν τα χωνεύω, δεν μ αρέσουν. Αν θέλω να βάλω κάτι άλλο μετά, θέλω ram και καλό επεξεργαστή. Το στικάκι δεν είναι για μένα. Ουσιαστικά ήθελα να δω εάν κάποιος είχε μια εναλλακτική καλύτερη από το beelink gt1 4gb ram s905x2. Οπότε επιβεβαιώνομαι προς το παρόν ότι μόνο αυτό μ' αρέσει περισσότερο απ' τα άλλα.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τα χωνεύω, δεν μ αρέσουν. Αν θέλω να βάλω κάτι άλλο μετά, θέλω ram και καλό επεξεργαστή. Το στικάκι δεν είναι για μένα. Ουσιαστικά ήθελα να δω εάν κάποιος είχε μια εναλλακτική καλύτερη από το beelink gt1 4gb ram s905x2. Οπότε επιβεβαιώνομαι προς το παρόν ότι μόνο αυτό μ' αρέσει περισσότερο απ' τα άλλα.

 

Και καλά κάνεις (και μάλιστα με σωστή αιτιολόγηση).

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τα χωνεύω, δεν μ αρέσουν. Αν θέλω να βάλω κάτι άλλο μετά, θέλω ram και καλό επεξεργαστή. Το στικάκι δεν είναι για μένα. Ουσιαστικά ήθελα να δω εάν κάποιος είχε μια εναλλακτική καλύτερη από το beelink gt1 4gb ram s905x2. Οπότε επιβεβαιώνομαι προς το παρόν ότι μόνο αυτό μ' αρέσει περισσότερο απ' τα άλλα.

Kαλοροζοκο και καλοθεατο λοιπον.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τα χωνεύω, δεν μ αρέσουν. Αν θέλω να βάλω κάτι άλλο μετά, θέλω ram και καλό επεξεργαστή. Το στικάκι δεν είναι για μένα. Ουσιαστικά ήθελα να δω εάν κάποιος είχε μια εναλλακτική καλύτερη από το beelink gt1 4gb ram s905x2. Οπότε επιβεβαιώνομαι προς το παρόν ότι μόνο αυτό μ' αρέσει περισσότερο απ' τα άλλα.

Σκέψου όμως οτι τρέχει χωρίς καθόλου κολλήματα και το βάζεις και στην τσέπη και το παίρνεις και σε ταξίδι.

Είναι συμβατό με πολλές πλατφόρμες και δεν είναι "κλειστό" όπως το roku.

Ακόμα στο YouTube δουλεύει το cast κανονικά με μια εγκατάσταση και πιθανότατα να έρθει και official μιας και αν κατάλαβα καλά τα βρηκαν οι 2 εταιρίες.

Πραγματικά χωρίς κολλήματα και του έχω βάλει αρκετά, η μνήμη ειναι τίγκα και δεν έχει αλλάξει καθόλου σε επιδόσεις.

Ειδικά αν έχεις και τηλεόραση που στέλνει 5.1 στον ενισχυτή η το συνδέσεις εκεί απευθείας ειναι κορυφαία επιλογή.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

μπα δεν τα χωνεύω, δεν μ αρέσουν. Αν θέλω να βάλω κάτι άλλο μετά, θέλω ram και καλό επεξεργαστή. Το στικάκι δεν είναι για μένα. Ουσιαστικά ήθελα να δω εάν κάποιος είχε μια εναλλακτική καλύτερη από το beelink gt1 4gb ram s905x2. Οπότε επιβεβαιώνομαι προς το παρόν ότι μόνο αυτό μ' αρέσει περισσότερο απ' τα άλλα.
Οκ πάσο.

Αν δεν δίνεις έμφαση στις ταινίες/σειρές και σε Netflix HD.

Αυτό κατάλαβα ότι έψαχνες.

 

Τώρα βέβαια τι άλλο ψάχνεις δεν είναι καθόλου ξεκάθαρο και γιατί δεν τα χωνεύεις όπως λες.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μας κάνει για φίλο;

Ένα build μόνο και τέλος

Καμία άλλη χρήση

Στα 35 βγαίνει με κουπονιhttps://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.banggood.com/H96-Max-Plus-RK3328-4GB-RAM-32GB-ROM-Android-8_1-USB3_0-TV-Box-Support-HD-Netflix-4K-Youtube-p-1335809.html&ved=2ahUKEwj5wNmA8JviAhXDwKQKHbEzCMIQjjgwCHoECAIQAQ&usg=AOvVaw0efLIXxj4ApTIdjYarFupF

Link to comment
Share on other sites

Οκ πάσο.

Αν δεν δίνεις έμφαση στις ταινίες/σειρές και σε Netflix HD.

Αυτό κατάλαβα ότι έψαχνες.

 

Τώρα βέβαια τι άλλο ψάχνεις δεν είναι καθόλου ξεκάθαρο και γιατί δεν τα χωνεύεις όπως λες.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Γιατί δεν είναι ξεκάθαρο; Το Netflix είπα ας είναι σε sd δεν με νοιάζει. Θέλω να βάλω εφαρμογές πάνω του πέρα από Kodi, TVZion, cinema hd κλπ. Γιατί ένα στικάκι πχμε 2gb; Η πες μου συγκεκριμένα για ποιο λες για να το συγκρίνω με το beelink gt1 s905x2. Ανέφερα ραμ και επεξεργαστή, να μην μου κολλάει. Εάν τυχόν αργότερα θελήσω να του βάλω καμία άλλη Ρομ.

Δίνω έμφαση σε ταινίες το είπα απ' το πρώτο μου ποστ.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν είναι ξεκάθαρο; Το Netflix είπα ας είναι σε sd δεν με νοιάζει. Θέλω να βάλω εφαρμογές πάνω του πέρα από Kodi, TVZion, cinema hd κλπ. Γιατί ένα στικάκι πχμε 2gb; Η πες μου συγκεκριμένα για ποιο λες για να το συγκρίνω με το beelink gt1 s905x2. Ανέφερα ραμ και επεξεργαστή, να μην μου κολλάει. Εάν τυχόν αργότερα θελήσω να του βάλω καμία άλλη Ρομ.

Δίνω έμφαση σε ταινίες το είπα απ' το πρώτο μου ποστ.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου γράφω ότι παίζει τα πάντα από ταινίες, σειρές, Netflix και μάλιστα σε HD, χωρίς κανένα κόλλημα.

 

Μετά γράφεις ότι δεν σου κάνει, ότι θες παραπάνω κλπ. Σε ρωτάω τι παραπάνω θες και μου γράφεις 3 εφαρμογές για ταινίες, χωρίς πάλι να ξεκαθαρίζεις τι παραπάνω θες.

Μετά γράφεις να βάλεις άλλη ΡΟΜ.

 

Δεν εξηγείς ούτε τι έξτρα εφαρμογές ακριβώς θες που νομίζεις ότι δεν θα παίζουν στο Αμαζον στικ, ούτε γιατί θες άλλη ΡΟΜ.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Σου γράφω ότι παίζει τα πάντα από ταινίες, σειρές, Netflix και μάλιστα σε HD, χωρίς κανένα κόλλημα.

 

Μετά γράφεις ότι δεν σου κάνει, ότι θες παραπάνω κλπ. Σε ρωτάω τι παραπάνω θες και μου γράφεις 3 εφαρμογές για ταινίες, χωρίς πάλι να ξεκαθαρίζεις τι παραπάνω θες.

Μετά γράφεις να βάλεις άλλη ΡΟΜ.

 

Δεν εξηγείς ούτε τι έξτρα εφαρμογές ακριβώς θες που νομίζεις ότι δεν θα παίζουν στο Αμαζον στικ, ούτε γιατί θες άλλη ΡΟΜ.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

Η εμμονή σου να επιβάλλεις το συγκεκριμένο προιόν καταντάει κουραστική. Είναι θεμιτό να το προτείνεις ως 1 λύση. Δεν είναι όμως εάν επιμένεις ότι αυτή είναι η μοναδική και τέλεια λύση, ψέγοντας οποιονδήποτε άλλο έχει διαφορετική άποψη.

Καλώς λοιπόν έχεις κάνει ξεχωριστό θέμα για το Amazon για να αντιμετωπίζετε εκεί τα θέματα που έχει (π.χ. πως πρέπει να εγκατασταθούν οι διάφορες εφαρμογές κλπ).

Καλώς και το προτείνεις ως 1 από τις λύσεις, σε όσους ρωτούν για υποδείξεις. Θα μπορούσες μάλιστα απλά να βάζεις ένα σύνδεσμο για το θέμα που έχεις δημιουργήσει ώστε να ενημερωθούν καλύτερα/διεξοδικότερα εάν τους καλύπτει ή όχι.

Είναι όμως κουραστικό να πρέπει κάποιος να "απολογηθεί" γιατί ζητάει ένα μηχάνημα με περισσότερη RAM ή καλύτερο επεξεργαστή ή περισσότερες θύρες ή Ethernet κλπ.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Η εμμονή σου να επιβάλλεις το συγκεκριμένο προιόν καταντάει κουραστική. Είναι θεμιτό να το προτείνεις ως 1 λύση. Δεν είναι όμως εάν επιμένεις ότι αυτή είναι η μοναδική και τέλεια λύση, ψέγοντας οποιονδήποτε άλλο έχει διαφορετική άποψη.

 

Καλώς λοιπόν έχεις κάνει ξεχωριστό θέμα για το Amazon για να αντιμετωπίζετε εκεί τα θέματα που έχει (π.χ. πως πρέπει να εγκατασταθούν οι διάφορες εφαρμογές κλπ).

 

Καλώς και το προτείνεις ως 1 από τις λύσεις, σε όσους ρωτούν για υποδείξεις. Θα μπορούσες μάλιστα απλά να βάζεις ένα σύνδεσμο για το θέμα που έχεις δημιουργήσει ώστε να ενημερωθούν καλύτερα/διεξοδικότερα εάν τους καλύπτει ή όχι.

 

Είναι όμως κουραστικό να πρέπει κάποιος να "απολογηθεί" γιατί ζητάει ένα μηχάνημα με περισσότερη RAM ή καλύτερο επεξεργαστή ή περισσότερες θύρες ή Ethernet κλπ.

Δεν επιβάλλω τίποτα και σε κανέναν.

Απλά ενημερώνω όσους ενδιαφέρονται για HD Netflix γιατί ίσως ειναι η μοναδική φτηνή λύση που παίζει 100% απροβλημάτιστα και ο περισσότερος κόσμος δεν το γνωρίζει καν.

Ούτε λινκς βάζω, ούτε προωθώ κανένα θέμα.

 

Ξεκόλλα λοιπόν με τα προσωπικά σου προβλήματα, καθώς χωρίς να αναφέρομαι σε σένα βλέπω συχνά πυκνά ψάχνεις να βρεις διαφορά ανόητες αφορμές να μου την πεις.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν επιβάλλω τίποτα και σε κανέναν.

Απλά ενημερώνω όσους ενδιαφέρονται για HD Netflix γιατί ίσως ειναι η μοναδική φτηνή λύση που παίζει 100% απροβλημάτιστα και ο περισσότερος κόσμος δεν το γνωρίζει καν.

Ούτε λινκς βάζω, ούτε προωθώ κανένα θέμα.

 

Ξεκόλλα λοιπόν με τα προσωπικά σου προβλήματα, καθώς χωρίς να αναφέρομαι σε σένα βλέπω συχνά πυκνά ψάχνεις να βρεις διαφορά ανόητες αφορμές να μου την πεις.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Φυσικά δεν με ξενίζει η απάντησή σου. Ότι είσαι αγενής και αμετροεπής στις απαντήσεις σου είναι γνωστό.

Δυστυχώς αυτό που έχω σπουδάσει δεν με βοηθάει στο να εξηγήσω την στάση σου (διαχρονικά).

Λυπάμαι αλλά προφανώς και δεν θα δώσω συνέχεια σε τέτοιου είδους αψυχολόγητες εκφράσεις/αντιπαραθέσεις.

Γράψε ότι θες ελεύθερα.Δεν πρόκειται εγώ να απαντήσω ξανά.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

"" Είπαμε βρε παιδιά τα καλύτερα μηχανάκια είναι το Amazon Fire Stick και το tanix δεν θυμάμαι ποιό.

Όλα τα άλλα δεν αξίζουν. ""

Το είπε και ο " ειδικός "

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Δεν επιβάλλω τίποτα και σε κανέναν.

Απλά ενημερώνω όσους ενδιαφέρονται για HD Netflix γιατί ίσως ειναι η μοναδική φτηνή λύση που παίζει 100% απροβλημάτιστα και ο περισσότερος κόσμος δεν το γνωρίζει καν.

Ούτε λινκς βάζω, ούτε προωθώ κανένα θέμα.

 

Ξεκόλλα λοιπόν με τα προσωπικά σου προβλήματα, καθώς χωρίς να αναφέρομαι σε σένα βλέπω συχνά πυκνά ψάχνεις να βρεις διαφορά ανόητες αφορμές να μου την πεις.

 

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Συγνώμη δλδ σου φαίνομαι για άσχετη; Θα πρέπει να σου εξηγήσω ποιες ακριβώς εφαρμογές πρέπει να βάλω; δεν μου κάνει και αν μιλάς για Amazon stick με τίποτα δεν θα το έπαιρνα! Για χίλιους και διαφορετικούς τρόπους.

Και ναι αλλάζω ρομ σε κάθε τι έχω πιάσει στα χέρια μου για να το κάνω πιο smooth. Μπήκα στο ποστ για να μου πει κάποιος μη τυχόν παίζει κάτι καλύτερο σ αυτό που μου άρεσε.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη δλδ σου φαίνομαι για άσχετη; Θα πρέπει να σου εξηγήσω ποιες ακριβώς εφαρμογές πρέπει να βάλω; δεν μου κάνει και αν μιλάς για Amazon stick με τίποτα δεν θα το έπαιρνα! Για χίλιους και διαφορετικούς τρόπους.

Και ναι αλλάζω ρομ σε κάθε τι έχω πιάσει στα χέρια μου για να το κάνω πιο smooth. Μπήκα στο ποστ για να μου πει κάποιος μη τυχόν παίζει κάτι καλύτερο σ αυτό που μου άρεσε.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λοιπον δωσε 60 ευροδακια παρε ενα μηχανακι με 4γιγα ραμ και ενα καλο 8πυρινο και εισαι οκ για καιρο.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Review του Beelink GT King με το καινούργιο Amlogic s922x

θελουν πολλα ψωμια αυτα τα κουτακια για να πιασουν το nvidia.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

θελουν πολλα ψωμια αυτα τα κουτακια για να πιασουν το nvidia.....:)

Ναι..και να φανταστείς ότι το nvidia shield φοράει CPU,GPU του 2015 !!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση.

Δυνατότητα αγοράς μόνο από Ελλάδα. Μηχανάκι να μην κολλάει δεν με ενδιαφέρει Netflix, αλλά να βλέπω ταινίες από titanium και άλλες τέτοιες εφαρμογές. Λέω γι'αυτό.

 

https://www.skroutz.gr/s/17492762/Beelink-GT1-Mini-32GB.html

 

Καμία άλλη ιδεα; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση.

 

Δυνατότητα αγοράς μόνο από Ελλάδα. Μηχανάκι να μην κολλάει δεν με ενδιαφέρει Netflix, αλλά να βλέπω ταινίες από titanium και άλλες τέτοιες εφαρμογές. Λέω γι'αυτό.

 

 

 

https://www.skroutz.gr/s/17492762/Beelink-GT1-Mini-32GB.html

 

 

 

Καμία άλλη ιδεα; Ευχαριστώ.

 

Αν θέλεις αγορά από Ελλάδα για άμεση παραλαβή, θα σου πρότεινα να πάρεις από Ιταλία το 4/64 με παράδοση σε τρεις ημέρες με DHL στα 74€ μαζί με τα μεταφορικά.

https://m.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-MINI-S905X2-Android-8-1-4GB-64GB-TV-Box-412381.html

Εγώ πάντως από εκεί το πήρα.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις αγορά από Ελλάδα για άμεση παραλαβή, θα σου πρότεινα να πάρεις από Ιταλία το 4/64 με παράδοση σε τρεις ημέρες με DHL στα 74€ μαζί με τα μεταφορικά.

https://m.geekbuying.com/item/Beelink-GT1-MINI-S905X2-Android-8-1-4GB-64GB-TV-Box-412381.html

Εγώ πάντως από εκεί το πήρα.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλε για 8 ευρο δεν μπαινεις σε διαδικασια απο Ιταλια νομιζω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε για 8 ευρο δεν μπαινεις σε διαδικασια απο Ιταλια νομιζω.:)

 

Νομίζω ότι η διαφορά δεν είναι μόνο τα 8 ευρώ, αλλά και στην μνήμη που το ένα έχει 32GB και το άλλο 64GB (και τα 2 έχουν RAM 4GB).

Παρόλα αυτά και εγώ πιστεύω ότι σε τόσο μικρές διαφορές καλό είναι να παίρνεις από Ελλάδα διότι εκτός των άλλων ευκολότερα απευθύνεσαι σε κάποιον στην Ελλάδα σε περίπτωση οποιουδήποτε προβλήματος. Η επιπλέον μνήμη είναι φυσικά καλοδεχούμενη όχι όμως τόσο αναγκαία σε αυτά τα επίπεδα (32 ή 64).

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η διαφορά δεν είναι μόνο τα 8 ευρώ, αλλά και στην μνήμη που το ένα έχει 32GB και το άλλο 64GB (και τα 2 έχουν RAM 4GB).

Παρόλα αυτά και εγώ πιστεύω ότι σε τόσο μικρές διαφορές καλό είναι να παίρνεις από Ελλάδα διότι εκτός των άλλων ευκολότερα απευθύνεσαι σε κάποιον στην Ελλάδα σε περίπτωση οποιουδήποτε προβλήματος. Η επιπλέον RAM είναι φυσικά καλοδεχούμενη όχι όμως τόσο αναγκαία σε αυτά τα επίπεδα (32 ή 64).

Δεν το προσεξα αυτο οντως,αλλα ναι για 8 ευρο δεν....

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ.

 

Αρα είναι ένα πολύ καλό μηχάνημα και να προχωρήσω στην αγορα του. Μην ψαχτω για άλλο και χάσω τη μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι η διαφορά δεν είναι μόνο τα 8 ευρώ, αλλά και στην μνήμη που το ένα έχει 32GB και το άλλο 64GB (και τα 2 έχουν RAM 4GB).

Παρόλα αυτά και εγώ πιστεύω ότι σε τόσο μικρές διαφορές καλό είναι να παίρνεις από Ελλάδα διότι εκτός των άλλων ευκολότερα απευθύνεσαι σε κάποιον στην Ελλάδα σε περίπτωση οποιουδήποτε προβλήματος. Η επιπλέον μνήμη είναι φυσικά καλοδεχούμενη όχι όμως τόσο αναγκαία σε αυτά τα επίπεδα (32 ή 64).

 

 

Εγώ πάντως φίλε μου το πήρα από Ιταλία το 64 και την επόμενη μέρα το είχα με DHL Για ποιο λόγο να μην πάρω το 64 και να πάρω το 32αρι και πιο ακριβό και το μισό

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...