Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας σκέφτομαι να πάρω το Beelink GT1 Ultimate είναι καλό και αν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1262

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Καλησπέρα σας σκέφτομαι να πάρω το Beelink GT1 Ultimate είναι καλό και αν έχετε να μου προτείνετε κάτι καλύτερο

Nvidia shield, πάρε αυτό

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Nvidia shield, πάρε αυτό

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλα και εσυ.......δειξε και στο παλικαρι την τεραστια διαφορα τιμης αναμεσα στα 2.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι μου ειμαι ηδη κατοχος ενος mxiii-g και ως τωρα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με αυτο αλλα θελω ενα ακομη λεω να παραγγειλω το beelink gt1 ultimate 3gb ram 32gb ddr4 rom android 7.1 ,αξιζει να το παρω εχει καλα χαρακτηριστικα και υποστηριξη;Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Στο forum της Beelink..που είναι τα link για τα formware?

Όπου και να ψάξω δεν υπάρχουν...και μου αρέσει που υπάρχει tab με GT1 firmware download..

 

Γεια σας φιλοι μου ειμαι ηδη κατοχος ενος mxiii-g και ως τωρα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με αυτο αλλα θελω ενα ακομη λεω να παραγγειλω το beelink gt1 ultimate 3gb ram 32gb ddr4 rom android 7.1 ,αξιζει να το παρω εχει καλα χαρακτηριστικα και υποστηριξη;Ευχαριστω

Μια χαρα ειναι. Παρτο.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πέρασε από τα χέρια μου s905 και ήταν μάλλον underwhelming.

a53 δυστυχώς ακόμα στην αγορά(Q3 17'), είναι κρίμα να φεύγει το 2017 όπου νάναι και να υπάρχει μια υλοποίηση όλη και όλη με α72(Rokchip) και αυτή πολύ ακριβή για το προσφερόμενο προϊόν.

Εκτός και αν μου διαφεύγει κάτι..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι μου ειμαι ηδη κατοχος ενος mxiii-g και ως τωρα ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με αυτο αλλα θελω ενα ακομη λεω να παραγγειλω το beelink gt1 ultimate 3gb ram 32gb ddr4 rom android 7.1 ,αξιζει να το παρω εχει καλα χαρακτηριστικα και υποστηριξη;Ευχαριστω

Εγω θα έπαιρνα ενα ki pro να μου μείνει και σαν δέκτης οταν η digea περάσει σε t2 αλλά να κάνω και την δουλειά μου σαν box.

Αν δεν χρειάζεται ram μην ψαρώνετε, πάρτε κάτι καλύτερο να ανακαλύψτε και λειτουργίες...

55$ βγαίνει με κουπόνι απο το banggood.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι άκυρο, θέλω να πάρω για μια φίλη ένα beelink gt1 αλλά τώρα με τελωνεία γίνεται χαμός (παθούσα!), υπάρχει πουθενά σε ευρωπαϊκή αποθήκη, ξέρουμε; Δηλαδή σε ποιο μαγαζί κλπ; Από gearbest που παίρνω συνήθως έχει μόνο 3 συσκευές.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

κάποια επιλογή μεταξύ 50 και 100 όχι όμως amlogic παίζει?

 

Zidoo X8

Beelink sea

Οδηγός για αγορές από Aliexpress

Xiaomi Mi Max 2 , Xiaomi redmi note 4 pro , Xiaomi redmi note 5 , Teclast T98 4G MT8735P ,

Xiaomi Mibox S , Mecool M8s Pro , Roku express

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ειστε σε αναζήτηση android media box με μικρό μπάτζετ, δείτε οπωσδήποτε το Mecool M8S Pro+ . Εχει λιγότερα απο 35ευρω και ειναι με 2GB RAM και φοράει τον γνωστό S905X. Εχει βγει και custom rom που το μετατρεπει σε android tv και παιζει και Netflix σε HD (η συνδρομη μου ειναι μεχρι 1080p, δεν ξερω αν περναει και 4Κ).
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο φθηνό (40-50 ευρώ) android box να το αγοράσω από Ελλάδα για OTE TV GO; Με ενδιαφέρει μόνο για μέσα στο σπίτι μου οπότε δεν χρειάζεται να δέχεται sim. Δεν έχω αγοράσει άλλο media player στο παρελθόν και δεν χρησιμοποιώ android οπότε θα ήθελα κάτι που να μπορώ να παραμετροποιήσω εύκολα.

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο φθηνό (40-50 ευρώ) android box να το αγοράσω από Ελλάδα για OTE TV GO; Με ενδιαφέρει μόνο για μέσα στο σπίτι μου οπότε δεν χρειάζεται να δέχεται sim. Δεν έχω αγοράσει άλλο media player στο παρελθόν και δεν χρησιμοποιώ android οπότε θα ήθελα κάτι που να μπορώ να παραμετροποιήσω εύκολα.

Σας ευχαριστώ!

 

ΑΠΟ ελλαδα μονο σαβουρα θα παρεις με 50 ευρω φιλε εκτος και αν βρεις κανα μεταχειρισμενο απο αγγελιες

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΟ ελλαδα μονο σαβουρα θα παρεις με 50 ευρω φιλε εκτος και αν βρεις κανα μεταχειρισμενο απο αγγελιες
Ενώ από εξωτερικό θα πάρει καλύτερο. Ολα τα android box των ~50 ευρώ σαβούρα είναι κ αναλώσιμα.

Εσύ φίλε που το θες για Cosmote tv go να κοιτάξεις αν παίζει...γιατί κλειδώνει όταν βρει root ή HDMI.

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Ενώ από εξωτερικό θα πάρει καλύτερο. Ολα τα android box των ~50 ευρώ σαβούρα είναι κ αναλώσιμα.

Εσύ φίλε που το θες για Cosmote tv go να κοιτάξεις αν παίζει...γιατί κλειδώνει όταν βρει root ή HDMI.

 

Σε κάποια έχω ακούσει ότι παίζει χωρίς πρόβλημα για αυτό και ρωτάω μήπως κάποιος γνωρίζει κανένα μοντέλο να το πάρω από Ελλάδα και ας πληρώσω καπέλο.

Link to comment
Share on other sites

Σε mini m8s II που έχω παίζει nova go αφού έδιωξα το su. Λογικά θα παίζει και cosmote tv go. Αλλά αν κάποιος ξέρει πιο σίγουρα μην σε πάρω στον λαιμό μου. Εγώ που δοκίμασα δεν έχω δηλωμένο κινητό στο όνομα μου και δεν μ αφήνει

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως και τι ξηλωσες για να παίξει η nova? Έχω το ίδιο και θα ήθελα την βοήθεια σου

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ από εξωτερικό θα πάρει καλύτερο. Ολα τα android box των ~50 ευρώ σαβούρα είναι κ αναλώσιμα.

Εσύ φίλε που το θες για Cosmote tv go να κοιτάξεις αν παίζει...γιατί κλειδώνει όταν βρει root ή HDMI.

 

Μα τι λες τώρα βρε φίλε έχει καμία σχέση η σαβούρα του ένα για ραμ 8 γιγα ρομ του αρχαίου επεξεργαστή από Ελλάδα όταν με 50 από Κίνα θα πάρει 8 πυρινο 2 γιγα ραμ και ανδροιδ 7

Μάλλον κανείς πλάκα

Link to comment
Share on other sites

Για όσους ενδιαφέρονται για καλό tv box έχει βγει σε προσφορά το H96 PRO+ Amlogic S912

 

Με κουπόνι 20H96PP81 βγαίνει στα 41,5€

 

https://www.banggood.com/H96-PRO-PLUS-Amlogic-S912-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-TV-Box-p-1100082.html

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...