Jump to content

Alcatel OT-991


tzivanas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω φτασει μεχρι το recovery mod κα το superuser.παρακατω δεν καταφερα να παω διοτι απο το recovery ,ο υπολογιστης δεν εβλεπε την sd ,και ετσι δεν μπορεσα να προσθεσω αρχεια custom rom.Aν ξεπερασω αυτο, ποια ρομ θεωρειται κατα τη γνωμη σας ποιο ευελικτη για το τηλεφωνο?....Γρηγορο ιντερνετ,κανενα βιντεο,και ομαλες τηλ.κλησεις χωρις διακοπες ,μου φτανουν και δεν εχω αλλες απαιτησεις για βαριες εφαρμογες η παιχνιδια κλπ.

 

Για να δει ο υπολογιστής την sd πρέπει να ανοίξεις το τηλέφωνο κανονικά. Όχι σε recovery.

Περνάς τα αρχεία και μετά πας από recovery και τα φλασάρεις.

I am a programmer, i write code,

I will NOT fix your pc!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 852
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ετσι ακριβως οπως μου ειπες εκανα μαγε μου και απο το ginger ξαφνικα βρεθηκα στο ....rom v3 by jefta......Ποια ειναι η γνωμη σας παιδια ,να κατσω εκει,να ξεκινησω για jellybean ,κλπ ?.φαινεται παντος καλη η ρομ αλλα μαλλον πρεπει να ξεχασω τα ελληνικα....
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Αν είχε πολύ μα πολύ μεγαλύτερη μνήμη αποθήκευσης και λίγο καλύτερη cpu θα ήταν άψογο. Αλλά δυστυχώς η Αλκατελ τσιγκουνεύεται σε πράγματα που δεν θα έπρεπε.

Το κινητό σαν λειτουργίες είναι πάρα πολύ καλό αλλά καταλήγει να είναι μέτριο λόγω αυτών των δύο μειονεκτηματων.

Το έχω ακόμα για ξυπνητήρι. αν είχα κάποιον μεγάλο σε ηλικία που δεν είχε πολλές απαιτήσεις, θα το έδινα γιατί είναι πολύ τίμιο για τέτοιου είδους χρήση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Alcatel OT-991

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...