Jump to content

[Προς κυκλοφορία] Samsung Galaxy S III


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν το S3 έχει "tap to focus" στις φωτογραφίες (αλλά και στα βίντεο) όπως -νομίζω ότι- έχει το HTC one X?

 

 

Υ.Γ. Μέχρι στιγμής βρίσκω -μάλλον- ότι δεν έχει. Σε συγκρίσεις με το iPhone.

 

Υ.Γ.2 Τελικά φαίνεται να έχει όπως αναφέρει στη σελίδα 75 των οδηγιών.

 

Λιγο δυσκολο να μην εχει αφου ειναι στανταρτ λειτουργια στα περισσοτερα smartphones, και θα ηταν σοβαρη παραλειψη αν ελειπε απο τη ναυαρχιδα της Samsung.

Δε θα μπορουσα δλδ να φανταστω την υποτιθεμενη κορυφαια android συσκευη, στην προσπαθεια σου να βγαλεις φωτογραφια, να μη μπορεις να εστιασεις στο σημειο που θελεις.

Free your Mind, Live 2 the MAX
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυρίως το έψαχνα για το βίντεο και μάλιστα αφού έχει ξεκινήσει η εγγραφή.

Το S2 αλλά νομίζω και το xperia S δεν έχουν αυτή τη δυνατότητα.

Αφού το Σ3 την έχει, όλα καλά!

Ότι σε σκοτώνει, ΔΕΝ σε κάνει δυνατότερο...:cry:
Link to comment
Share on other sites

 

εχει φοβερα gestures....

 

συμφωνω ομως με τον ΤεΣαλατ...

 

αν θα το προλαβουμε εχει καλως...αλλιως... :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

 

εχει φοβερα gestures....

 

συμφωνω ομως με τον ΤεΣαλατ...

 

αν θα το προλαβουμε εχει καλως...αλλιως... :lol:

αλλιως ... φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά περίδρομο :lol:

πολύ καλο βιντεακι ... δεν καταλαβαίνω βεβαία τι λέει

Edited by m7ixalis

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν παλεύονται με τίποτα τα τελευταία review..

Άμα δεν καταλαβαίνεις τη γλώσσα δεν το ευχαριστιέσαι..!

 

Σαν να βλέπεις μπάλα/f1 με σχολιασμό σε γλώσσα που δεν ξέρεις :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

εχει τον snapdragon s4 ο οποιος ειναι μεν διπυρηνος αλλα λογω αρχιτεκτονικης εχει σχεδον ιδιες επιδοσεις με τον exynos 4412

 

Ναι αλλα ο S4 ( ο οποίος είναι εξαιρετικός επεξεργαστής ) έρχεται μα την Adreno 225 GPU η οποία είναι υποδιέστερη της GPU του ευρωπαικού μοντέλου. Όσο κι αν δεν δίνει σημασία ο περισσότερος κόσμος στη GPU, εκτός από τα παιχνίδια, παίζει μεγάλο ρόλο στό Rendering του UI άρα επηρεάζει την εμπειρία χρήσης. Ένα μεγάλο πλεονέκτημα του S4 είναι η αυτονομία άλλα επειδη εγώ σ όλα τα κινητά μου έχω 2η μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή δε μ' επηρεάζει ( φτάνει να βγάζει τη μέρα :cool:). Αν είχα επιλογή πάλι θα έπαιρνα την ευρωπαική έκδοση αν και τα 2GB ram δε θα με χαλούσαν καθόλου! :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ο S4 ( ο οποίος είναι εξαιρετικός επεξεργαστής ) έρχεται μα την Adreno 225 GPU η οποία είναι υποδιέστερη της GPU του ευρωπαικού μοντέλου. Όσο κι αν δεν δίνει σημασία ο περισσότερος κόσμος στη GPU, εκτός από τα παιχνίδια, παίζει μεγάλο ρόλο στό Rendering του UI άρα επηρεάζει την εμπειρία χρήσης. Ένα μεγάλο πλεονέκτημα του S4 είναι η αυτονομία άλλα επειδη εγώ σ όλα τα κινητά μου έχω 2η μπαταρία και εξωτερικό φορτιστή δε μ' επηρεάζει ( φτάνει να βγάζει τη μέρα :cool:). Αν είχα επιλογή πάλι θα έπαιρνα την ευρωπαική έκδοση αν και τα 2GB ram δε θα με χαλούσαν καθόλου! :p

 

δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα:cry:Εγω πχ θα ηθελα το s3 να εχει quad core A15 2Gb RAM και SUPER AMOLED PLUS, ισως μια πιο ποιοτικη κατασκευη(μιας και δεν εχω πιασει την συσκευη δεν ξερω ποσο ποιοτικη ειναι) αλλα ξερω οτι αυτα θα ερθουν με το s4

Link to comment
Share on other sites

 

Καταραμένοι Κορεάτες... τα έχουν κάνει μπάχαλο με το SIII.:mad:

Για να δούμε ένα VS μεταξύ των δύο για να μας φύγει η απορία αν τελικά τα 2GB RAM κάνουν την διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Επομενως το διλλημα ειναι: 2gb ram+dual core ή 1gb ram+quad core :rolleyes:

Ολα για το μαρκετινγκ ρε γ@μ#το!!!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα:cry:Εγω πχ θα ηθελα το s3 να εχει quad core A15 2Gb RAM και SUPER AMOLED PLUS, ισως μια πιο ποιοτικη κατασκευη(μιας και δεν εχω πιασει την συσκευη δεν ξερω ποσο ποιοτικη ειναι) αλλα ξερω οτι αυτα θα ερθουν με το s4

 

Οντως εχεις δικιο αυτα θα ηθελα να εχει για να μου φυγουν οτι ενδιασμους εχω οριστικα και αμετακλυτα:p,αλλα δεν ξερω φοβαμαι μη τυχων βγαλει σε κανα τριμηνο κανενα αναβαθμισμενο S3 με αυτα τα χαρακτηριστικα,μιας και εκεινη την περιοδο πανω-κατω θα κυκλοφορησει και το μοντελο της LG με τον krait επεξεργαστη και 2gb ram:worry:

Κακα τα ψεμματα καμματακι δυσκολο μου ειναι να μην απαντησει η Samsung στη κινηση ματ που εκανε η LG;)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το galaxy s2 είχε πολλές εκδόσεις με διαφορές σε εμφάνιση, διάσταση οθόνης και επεξεργαστή και gpu....Πιο πρόσφατο παράδειγμα για Ευρώπη όμως ήταν το i9100g (ή ποιος ξεχνάει το galaxy R που ήταν η εκδοχή του s2 με hw από 2x;;;; ) Μια από τα ίδια και εδώ...απλώς έγινε γρήγορα η αναφορά πριν ακόμα έρθει το ευρωπαϊκό με αποτέλεσμα κάποιοι να ξενερώνουν.
Link to comment
Share on other sites

Οντως εχεις δικιο αυτα θα ηθελα να εχει για να μου φυγουν οτι ενδιασμους εχω οριστικα και αμετακλυτα:p,αλλα δεν ξερω φοβαμαι μη τυχων βγαλει σε κανα τριμηνο κανενα αναβαθμισμενο S3 με αυτα τα χαρακτηριστικα,μιας και εκεινη την περιοδο πανω-κατω θα κυκλοφορησει και το μοντελο της LG με τον krait επεξεργαστη και 2gb ram:worry:

Κακα τα ψεμματα καμματακι δυσκολο μου ειναι να μην απαντησει η Samsung στη κινηση ματ που εκανε η LG;)

 

αποσο βλεπω το lg με τα 2gb ram δεν θα ερθει ευρωπη:mad::cry:

Link to comment
Share on other sites

αποσο βλεπω το lg με τα 2gb ram δεν θα ερθει ευρωπη:mad::cry:

 

Θα εχει και εκδοση και για την ευρωπη στανταρ,για μενα το μεγαλο διλλημα που θα βρεθει η Samsung οταν παρουσιαστη και επισημα το μοντελο της LG ειναι τι κανουμε τωρα βγαζουμε αναβαθμιζμενο S3 για να ειμαστε στο παιχνιδι του ανταγωνισμου,με αποτελεσμα να μεινουν δυσαρεστημενοι οι υπαρχοντες κατοχοι της παρων συσκευης η' καθομαστε στα αυγα μας μη τυχως δυσαρεστησουμε τους υπαρχοντες πελατες μας και αφηνουμε αναπαντητη την κινηση του ανταγωνισμου?

Φοβαμαι μη τυχων ισχυσει το πρωτο.

Επισης καπου διαβασα στο νετ για επικειμενο μοντελο της Sony πριν τα χριστουγεννα με krait cpu και μου φαινεται δυσκολο να περιμενει η Samsung μεχρι το επομενο καλοκαιρι για το S4 με αυτα τα χαρακτηριστικα:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει και εκδοση και για την ευρωπη στανταρ,για μενα το μεγαλο διλλημα που θα βρεθει η Samsung οταν παρουσιαστη και επισημα το μοντελο της LG ειναι τι κανουμε τωρα βγαζουμε αναβαθμιζμενο S3 για να ειμαστε στο παιχνιδι του ανταγωνισμου,με αποτελεσμα να μεινουν δυσαρεστημενοι οι υπαρχοντες κατοχοι της παρων συσκευης η' καθομαστε στα αυγα μας μη τυχως δυσαρεστησουμε τους υπαρχοντες πελατες μας και αφηνουμε αναπαντητη την κινηση του ανταγωνισμου?

Φοβαμαι μη τυχων ισχυσει το πρωτο.

Επισης καπου διαβασα στο νετ για επικειμενο μοντελο της Sony πριν τα χριστουγεννα με krait cpu και μου φαινεται δυσκολο να περιμενει η Samsung μεχρι το επομενο καλοκαιρι για το S4 με αυτα τα χαρακτηριστικα:p

 

εξαρταται τι s4 θα ειναι αν ειναι ο dual core krait(σαν του one s)τοτε δεν θα εχει προβλημα γιατι λογω μαρκετινγκ θα πουλαει.(ο κοσμος δεν ξερει απο αρχιτεκτονικες κτλ.ξερει οτι τετραπυρηνο=καλυτερο απο διπυρηνο.ασε που ο exynos ειναι ελαφρως εστω καλυτερος απο τον dual core s4).αν βγει με τετραπυρηνο krait τοτε θα εχει θεμα ομως δεν νομιζω να βγει γιατι η quad core εκδοση του s4 θα ειναι ετοιμη για μαζικη παραγωγη τα χριστουγεννα οποτε οποιο μοντελο με αυτον θα βγει λιγο πριν το s4

Link to comment
Share on other sites

Να δουμε τι θα γινει,εγω παντως θα ξενερωσω απιστευτα να εχω αγορασει το S3 και μετα ενα τριμηνο να μου ανακοινωσει κατι καλυτερο,αυτο φοβαμαι οτι δεν θα κατσει με σταυρομενα τα χερια,ελπιζω να μην γινει αυτο ενω ηταν στις δυνατοτητες της Samsung με αυτα τα χαρακτηριστικα συσκευη...Τεσπα εδω θα ειμαστε συντονισμενοι στα fm της τεχνολογιας:lol::lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γεγονός 1: Αν είχατε διαβάσει αυτό το θέμα θα ξέρατε ότι η samsung από τον Μάρτιο ακόμα είχε προπωλήσει πάνω από 10 εκατομμύρια SIII στις μεγάλες τηλεπικοινωνιακές εταιρείες. Αυτός ο αριθμός σίγουρα έχει ανέβει. Αν συνυπολογίσουμε: α) την κληρονομιά του SI και του SII, τα οποία έχουν χτίσει το καλύτερο brand name στην αγορά του android, β) το συνολικό πακέτο software - hardware του SIII, που βρίσκεται στην κορυφή αυτήν την στιγμή και γ) την τεράστια υποστήριξη που θα έχει το SIII από την κοινότητα των developers, τότε (κατά την άποψή μου) δεν υπάρχει περίπτωση το SIII να μην είναι το best seller όλων των εποχών στην αγορά του android.

 

Γεγονός 2: Είναι απόλυτα σίγουρο ότι, κρίνοντας από την πολιτική της samsung με το SI και SII, η samsung θα κυκλοφορήσει πολλές παραλλαγές του SIII κυρίως για τους παρόχους των ΗΠΑ και της Ιαπωνίας. Και όπως και παλιότερα κάποιες από τις παραλλαγές αυτές θα είναι ίσως και καλύτερες από την λεγόμενη "διεθνή" εκδοχή. Μας ενδιαφέρει αυτό; Εμένα όχι. Ακόμα και αν αγοράσω μέσω internet κάποιο από αυτά τα μοντέλα θα πρέπει να αποδεχτώ δύο πράγματα: α) παντελή έλλειψη εγγύησης, β) ελάχιστη υποστήριξη από developers. Εγώ δεν το αποδέχομαι.

 

Γεγονός 3: Το νέο "διεθνές" SIV θα κυκλοφορήσει και αυτό τέλη Μαΐου 2013, ανεξαρτήτως τι θα έχουν κυκλοφορήσει τέλη 2012 - αρχές 2013 οι ανταγωνιστές. Γιατί; Προσέξτε την ιστορία μέχρι σήμερα. Και μετά το SI και μετά το SII βγήκαν από τους ανταγωνιστές "δυνατότερα" κινητά. Η samsung είχε απαντήσει τότε; Όχι. Γιατί; Εφόσον έχεις εδραιωθεί στην αγορά με ένα κινητό που έχει πουλήσει δεκάδες εκατομμύρια μονάδες έχεις την δυνατότητα - πολυτέλεια να οδηγήσεις τις εξελίξεις. Θα περιμένεις λοιπόν να δεις τι θα βγάλουν όλοι οι ανταγωνιστές και θα τους χτυπήσεις πάλι με το SIV. Το modus operandi της samsung είναι πλέον ξεκάθαρο. Ο μόνος που μπορεί να την καθηλώσει πλέον είναι η ίδια η samsung με ενδεχόμενες τραγικές επιλογές.

 

Συμπέρασμα: ΑΝ το κινητό που θέλετε να αγοράσετε είναι το κορυφαίο android για τον χρόνο που έρχεται τότε το SIII είναι μονόδρομος. ΑΝ πάλι τα γούστα σας (κυρίως αισθητικά) σας οδηγούν αλλού τότε ακόμα καλύτερα. Αλλά δεν έχει νόημα να περιμένετε για το επόμενο κινητό με ανώτερα specs. Γιατί αυτό θα έχει σαν ημερομηνία λήξης την κυκλοφορία του SIV (και ο κύκλος της ζωής συνεχίζεται...).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά. Τι λύσσα σας έχει πιάσει με το κυνήγι της τεχνολογίας. Δεν θα έχει το S3 την οθόνη που θέλατε να βλέπετε ταινίες,να παίζετε παιχνίδια κ.ά. Τι κόλλημα αυτο με τους επεξεργαστές και την ram.Βρε δεν καταλαβαίνετε ότι οι κατασκευαστές μας δουλεύουν με τα τερτίπια τους. Κάθε τρίμηνο η εξάμηνο θα βγάζουν κάτι έξτρα να μας κάνουν να τρέχουμε-Μην είμαστε κορόιδα και μας παίρνουν τα λεφτά-που δεν περισσεύουν κιόλας. Τι σ. . .α θα τρέχετε τέλος πάντων και θέλετε 2γιγα ram?εγω με τον γαλαξία2 δεν είχα πότε πρόβλημα έχοντας ανοικτές βαριές εφαρμογές. Για ηρεμήστε λίγο! Κόλπα του μάρκετινγκ είναι όλα αυτα για όλους εμάς τα ψάρια. Να κοιτάξουμε ποιες είναι οι πραγματικές μας ανάγκες και άσε τις εταιρίες να χορεύουν. Έξω ο κόσμος καίγεται και εμείς τα σκαμε χοντρα για έξτρα άχρηστες λαλακιες. . .
Link to comment
Share on other sites

 

 

Γεγονός 3: Το νέο "διεθνές" SIV θα κυκλοφορήσει και αυτό τέλη Μαΐου 2013, ανεξαρτήτως τι θα έχουν κυκλοφορήσει τέλη 2012 - αρχές 2013 οι ανταγωνιστές. Γιατί; Προσέξτε την ιστορία μέχρι σήμερα. Και μετά το SI και μετά το SII βγήκαν από τους ανταγωνιστές "δυνατότερα" κινητά. Η samsung είχε απαντήσει τότε; Όχι. Γιατί; Εφόσον έχεις εδραιωθεί στην αγορά με ένα κινητό που έχει πουλήσει δεκάδες εκατομμύρια μονάδες έχεις την δυνατότητα - πολυτέλεια να οδηγήσεις τις εξελίξεις. Θα περιμένεις λοιπόν να δεις τι θα βγάλουν όλοι οι ανταγωνιστές και θα τους χτυπήσεις πάλι με το SIV. Το modus operandi της samsung είναι πλέον ξεκάθαρο. Ο μόνος που μπορεί να την καθηλώσει πλέον είναι η ίδια η samsung με ενδεχόμενες τραγικές επιλογές.

 

Συμπέρασμα: ΑΝ το κινητό που θέλετε να αγοράσετε είναι το κορυφαίο android για τον χρόνο που έρχεται τότε το SIII είναι μονόδρομος. ΑΝ πάλι τα γούστα σας (κυρίως αισθητικά) σας οδηγούν αλλού τότε ακόμα καλύτερα. Αλλά δεν έχει νόημα να περιμένετε για το επόμενο κινητό με ανώτερα specs. Γιατί αυτό θα έχει σαν ημερομηνία λήξης την κυκλοφορία του SIV (και ο κύκλος της ζωής συνεχίζεται...).

Σωστα ολα αυτα που λες και μαρτυρουν απολυτα τη πολιτικη της μεχρι τωρα,αλλα αυτο δεν εγγυατε και ιδιαιτερα στον επιχειρηματικο κοσμο και σε ενα ιδιαιτερο ανταγωνιστικο περιβαλλον οτι αυριο το πρωι να ξυπνησει και να κανει στροφη 180 μοιρων,εδω ολοκληρη Apple τεινει να εγκαταληψει τη κοσμοθεωρεια της με τις 3,5 ιντσες και παει για παραπανω;)

Τιποτα δεν ειναι δεδομενο.:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σωστα ολα αυτα που λες και μαρτυρουν απολυτα τη πολιτικη της μεχρι τωρα,αλλα αυτο δεν εγγυατε και ιδιαιτερα στον επιχειρηματικο κοσμο και σε ενα ιδιαιτερο ανταγωνιστικο περιβαλλον οτι αυριο το πρωι να ξυπνησει και να κανει στροφη 180 μοιρων,εδω ολοκληρη Apple τεινει να εγκαταληψει τη κοσμοθεωρεια της με τις 3,5 ιντσες και παει για παραπανω;)

Τιποτα δεν ειναι δεδομενο.:p

Συμφωνώ ότι τίποτα δεν είναι δεδομένο. Αλλά η apple κυκλοφορεί το μοντέλο της (iphone5?) το φθινόπωρο, όπως πάντα σχεδόν. Δεν αντέδρασε στα μοντέλα των άλλων εταιριών βγάζοντας εσπευσμένα νέο μοντέλο. Και από ότι έχω καταλάβει η samsung αντιγράφει (καλώς ή κακώς αυτό είναι θέμα άλλης συζήτησης) την τακτική της apple στο ακέραιο.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι που εχω απορια

Σε ολα τα review βλεπω οτι το app drawer εχει το ιδιο background με αυτο του home screen

Αυτο δεν μπορει να αλαξει δηλαδή αλλο wallpaper στην home screen και αλο στο app drawer ? (εκτος την προσθηκη launcher)

Η ερωτηση βεβαια δεν ξερω αν μπορει να απαντηθει απο την στιγμη που δεν εχει κυκλοφορησει , αλλα λεω μηπως και καποιος γνωριζει κατι περισσοτερο...

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι που εχω απορια

Σε ολα τα review βλεπω οτι το app drawer εχει το ιδιο background με αυτο του home screen

Αυτο δεν μπορει να αλαξει δηλαδή αλλο wallpaper στην home screen και αλο στο app drawer ? (εκτος την προσθηκη launcher)

Η ερωτηση βεβαια δεν ξερω αν μπορει να απαντηθει απο την στιγμη που δεν εχει κυκλοφορησει , αλλα λεω μηπως και καποιος γνωριζει κατι περισσοτερο...

 

Όπως λες και συ δεν έχουμε δει ακόμα το τηλέφωνο, οπότε δε μπορούμε να μαστε σίγουροι, αλλά νομίζω ότι μια χαρά θα μπορεί ν αλλάξει. Είναι θέμα περισσότερο λειτουργικού νομίζω απ ότι τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά. Τι λύσσα σας έχει πιάσει με το κυνήγι της τεχνολογίας. Δεν θα έχει το S3 την οθόνη που θέλατε να βλέπετε ταινίες,να παίζετε παιχνίδια κ.ά. Τι κόλλημα αυτο με τους επεξεργαστές και την ram.Βρε δεν καταλαβαίνετε ότι οι κατασκευαστές μας δουλεύουν με τα τερτίπια τους. Κάθε τρίμηνο η εξάμηνο θα βγάζουν κάτι έξτρα να μας κάνουν να τρέχουμε-Μην είμαστε κορόιδα και μας παίρνουν τα λεφτά-που δεν περισσεύουν κιόλας. Τι σ. . .α θα τρέχετε τέλος πάντων και θέλετε 2γιγα ram?εγω με τον γαλαξία2 δεν είχα πότε πρόβλημα έχοντας ανοικτές βαριές εφαρμογές. Για ηρεμήστε λίγο! Κόλπα του μάρκετινγκ είναι όλα αυτα για όλους εμάς τα ψάρια. Να κοιτάξουμε ποιες είναι οι πραγματικές μας ανάγκες και άσε τις εταιρίες να χορεύουν. Έξω ο κόσμος καίγεται και εμείς τα σκαμε χοντρα για έξτρα άχρηστες λαλακιες. . .

 

Όταν στα ίδια λεφτά μπορείς να πάρεις το μοντέλο στην "καλύτερη" εκδοχή λογικό είναι κάποιοι να το σκέφτονται και να ξενερώνουν.

 

 

Όσο για την τακτική της samsung πέρυσι που το έκανε αυτό είχε την συσκευή με τον καλύτερο συνδυασμό hw/sw στο android και ήταν από τις ελάχιστες με 1gb ram. Οι άλλες που είχαν επίσης τόσο ραμ είτε θα υστερούσαν στην οθόνη, είτε στην μπαταρία είτε στο sw. Αν τώρα οι άλλοι απαντήσουν μέσα στο 12 με εμφανώς πιο δυνατές συσκευές που θα τραβήξουν το ενδιαφέρον, τότε ίσως η samsung επανεξετάσει την τακτική της.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους το έχουν προ-παραγγείλει,

βρηκα Screen Protector σε καλη τιμη:

LCD Screen Protector Guard For Samsung I9300 Galaxy S III 3

Εγώ πήρα το πακέτο με τα 8 τεμάχια - 4 ευρώ με τα μεταφορικά.

Μ.Φ.Χ. Γιάννης ::indie's:: Omega Rom series:

Samsung I9300 Galaxy S III @ Omega rom Series Android 4.0.4

Samsung I9100 Galaxy S II @ Omega ◄Stock►◄Black Blue►◄Ice Cream Sandwich► Android 4.0.3

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...