Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για οσους ψαχνουν να το αγορασουν, εχει στο amazon.de στα 300ε (+10ε περιπου μεταφορικα) το μαυρο με τον s4, Παρασκευη το παρηγγειλα εγω κ σημερα μου ηρθε.

Για πειτε ρε παιδια οι παλιοι καμια καλη custom rom (ερχομαι απο s3 κ ψαχνω να μεγαλωσω λιγο το grid κ το dpi), η viperones λεει τιποτα?

Εχω κανει unlock τον bootloader, κ φλασαρα κ recovery+root, χρειαζεται να κανω κ s-off για την custom rom?

 

Καλησπέρα. Το τηλ. είναι branded σε κάποιο δίκτυο? Είναι κλειδωμένο ή λειτουργεί κανονικά στην Ελλάδα?

--->.......HTC Desire, Huawei Ascend P1, Sony Z2, Huawei Mate 10 lite
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια χαρα ξεκλειδωτο ειναι, μην αγχωνεσαι. Για το branded δεν ξερω πως να το δω, boot animation η logo παροχου δεν εχει παντως, ουτε η συσκευη ουτε το κουτι (αν κ να ειχε δεν νομιζω οτι εχει σημασια, συμφωνα με αυτα που διαβασα παραπανω)
Link to comment
Share on other sites

Για οσους ψαχνουν να το αγορασουν, εχει στο amazon.de στα 300ε (+10ε περιπου μεταφορικα) το μαυρο με τον s4, Παρασκευη το παρηγγειλα εγω κ σημερα μου ηρθε.

Για πειτε ρε παιδια οι παλιοι καμια καλη custom rom (ερχομαι απο s3 κ ψαχνω να μεγαλωσω λιγο το grid κ το dpi), η viperones λεει τιποτα?

Εχω κανει unlock τον bootloader, κ φλασαρα κ recovery+root, χρειαζεται να κανω κ s-off για την custom rom?

 

Όχι δε χρειάζεται. Η καλύτερη ROM για μένα αν θες Sense είναι του Trickdroid. Η Viper έχει πολλές παραμετροποιήσεις αλλά νομίζω έλειπαν κάποια πράγματα που χρησιμοποιώ όταν την είχα δοκιμάσει (π.χ Sim Toolkit) και έτσι την έβγαλα. Τώρα μπορεί να τα έχουν συμπληρώσει δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δε χρειάζεται. Η καλύτερη ROM για μένα αν θες Sense είναι του Trickdroid. Η Viper έχει πολλές παραμετροποιήσεις αλλά νομίζω έλειπαν κάποια πράγματα που χρησιμοποιώ όταν την είχα δοκιμάσει (π.χ Sim Toolkit) και έτσι την έβγαλα. Τώρα μπορεί να τα έχουν συμπληρώσει δεν ξέρω.

 

Ειναι δυνατον?? Ειναι σοβαρη η htc?? τι ειναι ολα τα κλειδωματα που εχει βαλει???

Περιττο να σου πω οτι ξεκινησα τελικα εκεινη την ωρα να βαλω την viper κ μεχρι τωρα που καταφερα να την περασω, το κινητο χαροπαλευε :)

Κατι παιζει με το τελευταιο twrp κ δεν την φλασαρε σωστα, με αποτελεσμα να μεινει χωρις ρομ το κινητο, να παλευω με sideload σε 64bit pc (γιατι mac δεν...), να μην βλεπει το κινητο το toolbox ενος τυπου, να διαβαζω για s-off, ruu, supercis κ ενα σωρο αλλα που θελουν hexedit (!) κ φλερταρουν με το brick (μιας μερας τηλεφωνο) κ να παλευω να βγαλω ακρη...

 

Τελικα το καταφερα, αλλα τι ειναι ολα αυτα που εχει κανει? Featurephones νομιζει οτι πουλαει?? Στο galaxy φλασαρεις recovery, βαζεις το zip της rom, το φλασαρεις κ αυτο κ τελος, εδω κοντεψα να το πεταξω στον τοιχο σε καποια στιγμη, δεν ελεγε να δουλεψει το sideload με τιποτα (αφου εκανα ποση ωρα ποιο πριν να βγαλει ακρη με το root)... :mad:

Ας οψεται η πλαστικουρα κ η τεραστια οθονη...

Link to comment
Share on other sites

παιδια συγνωμη για τα επανελημενα post. σημερα με ηρθε απο το e-shop το one s ειχα παραγκιλει το z520e και ηρθε το z560e φυσικα το επεστρεψα και δε πληρωσα με ειπαν οτι θα κοιταξουν στο αποθεμα εαν υπαρχει. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι οτι εγω ειμαι ενας μεσως χρηστης απλα καιγομαι για το z520e γιατι αφου ειναι στα ιδια λεφτα να παρω το καλυτερο. συν οτι το κινητο δε το θελω για μισο χρονο και δε θελω να μη μπορω σε μισο χρονο να σηκωνω καποιες εφαρμογες. κοινως υπαρχουν συμαντικες διαφορες στους επεξεργαστες? η ειναι μονο για τα benchmarks? με συγχωρειται αν αναφερεται κατι στις προηγουμενες σελιδες αλλα ειναι 176 σελιδες :P
Link to comment
Share on other sites

κοινως υπαρχουν συμαντικες διαφορες στους επεξεργαστες? η ειναι μονο για τα benchmarks? με συγχωρειται αν αναφερεται κατι στις προηγουμενες σελιδες αλλα ειναι 176 σελιδες :P

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις 176 σελίδες, δες μια σελίδα πίσω...

ο S3 από τον S4 για τους περισσότερους χρήστες δεν κάνει διαφορά.

+1. Τις ίδιες εφαρμογές τρέχουν, εξίσου lag-free είναι και οι δύο.

Άμα ψάχνεσαι να πάρεις τον S4 "στα ίδια λεφτά", γιατί δεν το παίρνεις από μαγαζί που ξέρουμε πως το έχει, και ασχολείσαι με το κιτρινομάγαζο...

Για οσους ψαχνουν να το αγορασουν, εχει στο amazon.de στα 300ε (+10ε περιπου μεταφορικα) το μαυρο με τον s4, Παρασκευη το παρηγγειλα εγω κ σημερα μου ηρθε.
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις 176 σελίδες, δες μια σελίδα πίσω...

 

+1. Τις ίδιες εφαρμογές τρέχουν, εξίσου lag-free είναι και οι δύο.

Άμα ψάχνεσαι να πάρεις τον S4 "στα ίδια λεφτά", γιατί δεν το παίρνεις από μαγαζί που ξέρουμε πως το έχει, και ασχολείσαι με το κιτρινομάγαζο...

 

λογο εγγυησης κυριως..

Link to comment
Share on other sites

λογο εγγυησης κυριως..

Για συσκευές που προορίζονται για χρήση στην ΕΕ, και εφόσον αγοραστούν εντός αυτής, η εγγύηση της HTC ισχύει πανευρωπαϊκά.

Και να μην ίσχυε όμως, η εξυπηρέτηση του amazon σε αυτό τον τομέα είναι 10 φορές καλύτερη από την Arvato!

Link to comment
Share on other sites

Ειναι δυνατον?? Ειναι σοβαρη η htc?? τι ειναι ολα τα κλειδωματα που εχει βαλει???

Περιττο να σου πω οτι ξεκινησα τελικα εκεινη την ωρα να βαλω την viper κ μεχρι τωρα που καταφερα να την περασω, το κινητο χαροπαλευε :)

Κατι παιζει με το τελευταιο twrp κ δεν την φλασαρε σωστα, με αποτελεσμα να μεινει χωρις ρομ το κινητο, να παλευω με sideload σε 64bit pc (γιατι mac δεν...), να μην βλεπει το κινητο το toolbox ενος τυπου, να διαβαζω για s-off, ruu, supercis κ ενα σωρο αλλα που θελουν hexedit (!) κ φλερταρουν με το brick (μιας μερας τηλεφωνο) κ να παλευω να βγαλω ακρη...

 

Τελικα το καταφερα, αλλα τι ειναι ολα αυτα που εχει κανει? Featurephones νομιζει οτι πουλαει?? Στο galaxy φλασαρεις recovery, βαζεις το zip της rom, το φλασαρεις κ αυτο κ τελος, εδω κοντεψα να το πεταξω στον τοιχο σε καποια στιγμη, δεν ελεγε να δουλεψει το sideload με τιποτα (αφου εκανα ποση ωρα ποιο πριν να βγαλει ακρη με το root)... :mad:

Ας οψεται η πλαστικουρα κ η τεραστια οθονη...

 

Δεν έχω ασχοληθεί με Samsung αλλά δε θεωρώ τόσο δύσκολο το να ξεκλειδώσεις bootloader, να βάλεις recovery και custom ROM. Ειδικά αν ακολουθήσεις τις οδηγίες στο xda! Ίσως βέβαια απλά να το έχω συνηθίσει μετά απο τόσα HTC. :lol:

Αναγνωρίζω πάντως οτι το έχουν παρακάνει λίγο με το θέμα της ασφάλειας.

Πως τη βλέπεις τη Viper?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ασχοληθεί με Samsung αλλά δε θεωρώ τόσο δύσκολο το να ξεκλειδώσεις bootloader, να βάλεις recovery και custom ROM. Ειδικά αν ακολουθήσεις τις οδηγίες στο xda! Ίσως βέβαια απλά να το έχω συνηθίσει μετά απο τόσα HTC. :lol:

Αναγνωρίζω πάντως οτι το έχουν παρακάνει λίγο με το θέμα της ασφάλειας.

Πως τη βλέπεις τη Viper?

 

Με το recovery εγινε η στραβη, το καινουριο twrp δεν την φλασαρε σωστα κ εμεινε χωρις ρομ μετα το κινητο...

Καπου εκει μπλεχτηκα, κ παιδευομουν μετα με sideload κ drivers, κ παλευα να καταλαβω τι εστι s-off κ supercid :)

Το s-off το χρειαζομαστε για καποιο λογο αν τρεχει custom το κινητο?

 

Μια χαρα φαινεται η viper, εχει ενα σωρο ρυθμισεις κ tweaks, ακομα την προσαρμοζω :)

Κυριως quicksettings στα notifications κ normal switch apps (της htc δεν με βολεψε καθολου) ηθελα εγω, αλλα εχει κ ενα σωρο αλλα μικροπραγματα (πχ. menu button με παρατεταμενο πατημα του switch, κ αυτο βολευει παρα πολυ).

Link to comment
Share on other sites

Με το recovery εγινε η στραβη, το καινουριο twrp δεν την φλασαρε σωστα κ εμεινε χωρις ρομ μετα το κινητο...

Καπου εκει μπλεχτηκα, κ παιδευομουν μετα με sideload κ drivers, κ παλευα να καταλαβω τι εστι s-off κ supercid :)

Το s-off το χρειαζομαστε για καποιο λογο αν τρεχει custom το κινητο?

 

Μια χαρα φαινεται η viper, εχει ενα σωρο ρυθμισεις κ tweaks, ακομα την προσαρμοζω :)

Κυριως quicksettings στα notifications κ normal switch apps (της htc δεν με βολεψε καθολου) ηθελα εγω, αλλα εχει κ ενα σωρο αλλα μικροπραγματα (πχ. menu button με παρατεταμενο πατημα του switch, κ αυτο βολευει παρα πολυ).

 

Μπήκες κατ'ευθείαν στα βαθειά! :lol:

Δε χρησιμοποιώ twrp αλλά πάντα cwm recovery. Το πρόβλημα που σε έμπλεξε μάλλον ήταν οτι το recovery δε flashaρει τον kernel οπότε με το που έκανες wipe και πέρασες custom rom έμεινε στην αρχική οθόνη και δεν έκανε boot. Χρειάζεται μετά να flashaρεις τον kernel για να ξεκινήσει. Για να το κάνεις αυτό όμως πρέπει να έχεις φορτωμένους adb drivers στο pc.

Απο τη στιγμή που έχεις περάσει custom rom δε χρειάζεται να κάνεις s-off. Το s-off και αλλαγή cid θα το χρειαζόσουν αν ήθελες να βάλεις ruu (επίσημη htc rom) άλλης χώρας.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες κατ'ευθείαν στα βαθειά! :lol:

Δε χρησιμοποιώ twrp αλλά πάντα cwm recovery. Το πρόβλημα που σε έμπλεξε μάλλον ήταν οτι το recovery δε flashaρει τον kernel οπότε με το που έκανες wipe και πέρασες custom rom έμεινε στην αρχική οθόνη και δεν έκανε boot. Χρειάζεται μετά να flashaρεις τον kernel για να ξεκινήσει. Για να το κάνεις αυτό όμως πρέπει να έχεις φορτωμένους adb drivers στο pc.

Απο τη στιγμή που έχεις περάσει custom rom δε χρειάζεται να κάνεις s-off. Το s-off και αλλαγή cid θα το χρειαζόσουν αν ήθελες να βάλεις ruu (επίσημη htc rom) άλλης χώρας.

 

Μπα, πιο πριν την πατησα :)

Μετα το wipe, κολλαγε στο 7% η εγκατασταση (δεν εμπαινε καν η ρομ δλδ), κ τελικα εφταιγε το twrp 2.5. Με το που φλασαρα ενα πιο παλιο (το οποιο το καταφερα μεσω λαμιας τελικα), την πηρε κανονικα με sideload, την περασα, εβαλα κ το boot.img που λες, κ ολα οκ.

Θα κανω πολυ καιρο να το ξαναπειραξω βεβαια, μου εφαγε ενα 4-5ωρακι γεματο :p

 

Κατι ασχετο, τωρα εγγυηση παπαλα δηλαδη? Αφου το bin για το ξεκλειδωμα ηρθε απο την ιδια την htc, γνωριζει για ποιο τηλεφωνο προκειται, οχι?

Δεν εχει νοημα δηλαδη να ξανακλειδωσω τον bootloaded, κλπ κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Μπα, πιο πριν την πατησα :)

Μετα το wipe, κολλαγε στο 7% η εγκατασταση (δεν εμπαινε καν η ρομ δλδ), κ τελικα εφταιγε το twrp 2.5. Με το που φλασαρα ενα πιο παλιο (το οποιο το καταφερα μεσω λαμιας τελικα), την πηρε κανονικα με sideload, την περασα, εβαλα κ το boot.img που λες, κ ολα οκ.

Θα κανω πολυ καιρο να το ξαναπειραξω βεβαια, μου εφαγε ενα 4-5ωρακι γεματο :p

 

Κατι ασχετο, τωρα εγγυηση παπαλα δηλαδη? Αφου το bin για το ξεκλειδωμα ηρθε απο την ιδια την htc, γνωριζει για ποιο τηλεφωνο προκειται, οχι?

Δεν εχει νοημα δηλαδη να ξανακλειδωσω τον bootloaded, κλπ κλπ?

Δοκίμασες να βάλεις 2η φορά την πιο πρόσφατη έκδοση της TWRP για να επιβεβαιώσουμε αν φταίει το release ή αν ήσουν απλά άτυχος?

Για την εγγύηση, και να το ξανακλειδώσεις, δεν θα λέει locked αλλά relocked... και επίσης όπως είπες η HTC το ξέρει ήδη ότι το ξεκλείδωσες. Απλά, μέχρι τώρα δεν έχει βγει κάποιος να πει πως του αρνηθήκανε την εγγύηση για hardware πρόβλημα που δεν οφείλεται σε software...

Link to comment
Share on other sites

Μπα, πιο πριν την πατησα :)

Μετα το wipe, κολλαγε στο 7% η εγκατασταση (δεν εμπαινε καν η ρομ δλδ), κ τελικα εφταιγε το twrp 2.5. Με το που φλασαρα ενα πιο παλιο (το οποιο το καταφερα μεσω λαμιας τελικα), την πηρε κανονικα με sideload, την περασα, εβαλα κ το boot.img που λες, κ ολα οκ.

Θα κανω πολυ καιρο να το ξαναπειραξω βεβαια, μου εφαγε ενα 4-5ωρακι γεματο :p

 

Κατι ασχετο, τωρα εγγυηση παπαλα δηλαδη? Αφου το bin για το ξεκλειδωμα ηρθε απο την ιδια την htc, γνωριζει για ποιο τηλεφωνο προκειται, οχι?

Δεν εχει νοημα δηλαδη να ξανακλειδωσω τον bootloaded, κλπ κλπ?

 

Τέλος καλό όλα καλά! Απο τη στιγμή που ξεκλειδώνεις τον bootloader μέσω του htcdev ξέρουν στην htc οτι έχει ξεκλειδωθεί αλλά απ'ότι διαβάζω απο τα παιδιά στο forum (εμένα ευτυχώς δε μου έχει χρειαστεί εγγύηση) αν η βλάβη δεν οφείλεται στη ROM τότε δε σου κάνουν θέμα στην αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Αν απλά ζητησεις unlock ticket αλλά δε ξεκλειδώσεις τον bootloader δε τίθεται θέμα. Η HTC ξέρει ποτέ ζήτησες unlock ticket, όχι ποτέ το χρησιμοποιησες.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν απλά ζητησεις unlock ticket αλλά δε ξεκλειδώσεις τον bootloader δε τίθεται θέμα. Η HTC ξέρει ποτέ ζήτησες unlock ticket, όχι ποτέ το χρησιμοποιησες.

 

Ναι εντάξει αυτό εννοείται. Για να το ζητήσεις όμως θα το χρησιμοποιήσεις, τι θα κάνεις θα το πάρεις και θα το κοιτάς να δεις αν είναι όμορφο? :lol:

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ ξαφνικα, πηγα να ξεκλειδωσω το κινητο, τιποτα. παρατηρω οτι το κινητο ειναι χωρις λογο κλειστο, κραταω παρατεταμενα το κουμπι ενεργοποιησης...τιποτα. εκει ψιλιαστηκα οτι κατι δεν παει καλα αφου αν ειχε μεινει απο μπαταρια θα ειχα ακουσει τις ειδοποιησεις...το βαζω στον φορτιστη, παλι τιποτα...να μην τα πολυλογω, το κινητο απο χτες ειναι νεκρο χωρις καποιο προφανη λογο (εννοω δεν μου επεσε, δεν βραχηκε τπτ).

δεν εκανε ουτε επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με τις σχετικες συντομευσεις πληκτρων.

σημερα το πρωι το πηγα στην arvato...αντε να δουμε.

εχει συμβει σε καποιον κατι αντιστοιχο? υποψιαζεται κανεις τι μπορει να εχει συμβει?

επισης, το κινητο εχει μια γρατζουνια πανω δεξια απο πτωση πριν αρκετο καιρο, ηταν σε θηκη slipcase οποτε η πανω πλευρα ηταν εκτεθειμενη...υπαρχει περιπτωση να μου πουνε απο την arvato οτι το κινητο εχει πεσει κ δε το καλυπτει η εγγυηση???

θα τους παρει κ θα τους σηκωσει...:mad:

Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ ξαφνικα, πηγα να ξεκλειδωσω το κινητο, τιποτα. παρατηρω οτι το κινητο ειναι χωρις λογο κλειστο, κραταω παρατεταμενα το κουμπι ενεργοποιησης...τιποτα. εκει ψιλιαστηκα οτι κατι δεν παει καλα αφου αν ειχε μεινει απο μπαταρια θα ειχα ακουσει τις ειδοποιησεις...το βαζω στον φορτιστη, παλι τιποτα...να μην τα πολυλογω, το κινητο απο χτες ειναι νεκρο χωρις καποιο προφανη λογο (εννοω δεν μου επεσε, δεν βραχηκε τπτ).

δεν εκανε ουτε επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με τις σχετικες συντομευσεις πληκτρων.

σημερα το πρωι το πηγα στην arvato...αντε να δουμε.

εχει συμβει σε καποιον κατι αντιστοιχο? υποψιαζεται κανεις τι μπορει να εχει συμβει?

επισης, το κινητο εχει μια γρατζουνια πανω δεξια απο πτωση πριν αρκετο καιρο, ηταν σε θηκη slipcase οποτε η πανω πλευρα ηταν εκτεθειμενη...υπαρχει περιπτωση να μου πουνε απο την arvato οτι το κινητο εχει πεσει κ δε το καλυπτει η εγγυηση???

θα τους παρει κ θα τους σηκωσει...:mad:

Για να το φτιάξουν τους το πήγες, όχι για να το αγοράσουν.

Σιγά μην σου πούν για τη γρατζουνιά... Θα τους πάρει και θα τους σηκώσει!!!

Κρίμα και υπομονή.:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

γνωρζει κανεις αν μπορω να ρυθμισω το htc one s σαν usb mass storage device?η εκδοση 4.1.1 καταργησε αυτη την επιλογη(λαμπρος νους....)κ δεν μπορω να συνδεσω το κινητο στο usb του αυτοκινητου:mad:
Link to comment
Share on other sites

γνωρζει κανεις αν μπορω να ρυθμισω το htc one s σαν usb mass storage device?η εκδοση 4.1.1 καταργησε αυτη την επιλογη(λαμπρος νους....)κ δεν μπορω να συνδεσω το κινητο στο usb του αυτοκινητου:mad:

Δες εδώ, εδώ και εδώ. Καλή τύχη, και ενημέρωσε μας αν δουλέψει κάποιο!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας ευτυχής κάτοχος του One S.

Μήπως ξέρετε αν υπάρχει τρόπος (με εφαρμογή ή απο τις ρυθμίσεις) να αλλάξω το μέγεθος της γραμματοσειράς στην αναγνώριση κλήσεων? Έχω προσπαθήσεις με κάποιες εφαρμογές (Big caller id, Full screen κτλ.) αλλά δεν δουλεύουν σωστά. Αλλάζουν το μέγεθος της γραμματοσειράς αλλά δεν δουλεύει το slide bar...

Link to comment
Share on other sites

Κάπου έχει αναφερθεί αλλά δε μπορώ να το βρω... Πως ενεργοποιώ τον flash player γιατί στο YouTube δεν εμφανίζει κάποια video? Στις εφαρμογές βέβαια λέει ότι είναι εγκατεστημενος ο 11:confused:
Link to comment
Share on other sites

χτες το βραδυ ξαφνικα, πηγα να ξεκλειδωσω το κινητο, τιποτα. παρατηρω οτι το κινητο ειναι χωρις λογο κλειστο, κραταω παρατεταμενα το κουμπι ενεργοποιησης...τιποτα. εκει ψιλιαστηκα οτι κατι δεν παει καλα αφου αν ειχε μεινει απο μπαταρια θα ειχα ακουσει τις ειδοποιησεις...το βαζω στον φορτιστη, παλι τιποτα...να μην τα πολυλογω, το κινητο απο χτες ειναι νεκρο χωρις καποιο προφανη λογο (εννοω δεν μου επεσε, δεν βραχηκε τπτ).

δεν εκανε ουτε επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις με τις σχετικες συντομευσεις πληκτρων.

σημερα το πρωι το πηγα στην arvato...αντε να δουμε.

εχει συμβει σε καποιον κατι αντιστοιχο? υποψιαζεται κανεις τι μπορει να εχει συμβει?

επισης, το κινητο εχει μια γρατζουνια πανω δεξια απο πτωση πριν αρκετο καιρο, ηταν σε θηκη slipcase οποτε η πανω πλευρα ηταν εκτεθειμενη...υπαρχει περιπτωση να μου πουνε απο την arvato οτι το κινητο εχει πεσει κ δε το καλυπτει η εγγυηση???

θα τους παρει κ θα τους σηκωσει...:mad:

 

πιο ηταν το προβλημα? αντιμετωπισα και εγω ακριβως το ιδιο προβλημα. καθε μερα προσπαθουσα για reset το αφηνα στο φορτιστη για ωρες η στο usb του pc αλλα κανενα σημειο ζωης. μετα απο μια βδομαδα και αφου σταματησα να ασχολουμε μαζι του το συνδεω στο pc και το βλεπω να ξεκινα και ολα να ειναι οπως πριν μεχρι και η ωρα ηταν σωστη.εδω και ενα περιπου μηνα λειτουργει κανονικα χωρις κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εδω και καμια 10 μερες παω να βγαλω φωτογραφια και αντιμετωπιζω 2 προβληματα...1ον η φωτογραφια μου βγαινει ανεστραμενη και 2ον νομιζω χανει και λιγο σε ποιοτητα η φωτογραφια...Μηπως γνωριζει κανεις τι συμβαινει;;;Ευχαριστω :):)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...