Jump to content

[Επίσημο] HTC One S


kollatos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε να πάρετε σιγά σιγά όλοι την 4.1.1 γιατί το καλοκαίρι προβλέπεται και sense 5.0!!! :p

Όλα καλά με την amoled, υπέροχα χρώματα αλλά αυτό το άσπρο που κιτρινίζει δεν το έχω συνηθίσει ακόμη.... Γενικά είναι 4 μέρα που έχω το κινητό και όλα πάνε ρολόι! Το φόρτωσα και με τις εφαρμογές που είχα στο DesireS, προσάρμοσε και τις οθονιες στα μέτρα μου με τα κατάλληλα widgets και τα κινητό συνεχίζει να φυσάει!

Που μπορούμε να βρούμε hard case με κάνα σχέδιο από πίσω? Καμιά πρόταση?

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σας παιδιά.

Έχω βρει το τηλέφωνο, branded, με αγγλικό μενού και γραμματοσειρά.

Επειδή θέλω να προχωρήσω στην αγορά του, αλλά δεν έχω βγάλει άκρη στο thread, θα ήθελα να μου πείτε αν με την εισαγωγή της sim έχουμε και ελληνικό μενου ή θα πρέπει να καταφύγω σε app απο το market?

Edited by nipapa
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.

Έχω βρει το τηλέφωνο, branded, με αγγλικό μενού και γραμματοσειρά.

Επειδή θέλω να προχωρήσω στην αγορά του, αλλά δεν έχω βγάλει άκρη στο thread, θα ήθελα να μου πείτε αν με την εισαγωγή της sim έχουμε και ελληνικό μενου ή θα πρέπει να καταφύγω σε app απο το market.

Από το market morelocale 2 και ΟΛΑ είναι στα Ελληνικά

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Άντε να πάρετε σιγά σιγά όλοι την 4.1.1 γιατί το καλοκαίρι προβλέπεται και sense 5.0!!! :p

Όλα καλά με την amoled, υπέροχα χρώματα αλλά αυτό το άσπρο που κιτρινίζει δεν το έχω συνηθίσει ακόμη.... Γενικά είναι 4 μέρα που έχω το κινητό και όλα πάνε ρολόι! Το φόρτωσα και με τις εφαρμογές που είχα στο DesireS, προσάρμοσε και τις οθονιες στα μέτρα μου με τα κατάλληλα widgets και τα κινητό συνεχίζει να φυσάει!

Που μπορούμε να βρούμε hard case με κάνα σχέδιο από πίσω? Καμιά πρόταση?

 

Οι amoled έχουν το φαινόμενο αυτο.και να σου Πω την αλήθεια?απολυτο λευκο δε θα βρεις πουθενα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.έκανα ένα έλεγχο και μου έβγαλε την 4.1 αναβάθμιση.τι κάνω τώρα.Την κατεβάζω και την τρέχω; Πρέπει να κάνω κάποιο backup; Είμαι branded με S3 και 4.0.3

[ATTACH]31319[/ATTACH]

Edited by genessis
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.έκανα ένα έλεγχο και μου έβγαλε την 4.1 αναβάθμιση.τι κάνω τώρα.Την κατεβάζω και την τρέχω; Πρέπει να κάνω κάποιο backup; Είμαι branded με S3 και 4.0.3

[ATTACH]31319[/ATTACH]

 

Κατεβαζεις απλα και τρεχεις

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια αρχική παρατήρηση.πατώντας το home button δεν κάνει πλέον την μικρή δόνηση.με βόλευε αρκετά.μπορώ να το ρυθμισω να το κάνει; Κατά τα άλλα έχει αλλάξει αρκετά με πρώτο την κύλιση μεταξύ των οθονών.αψεγάδιαστη.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά του myphone και χρήστες του HTC One S εμένα σήμερα μου ήρθε η ενημέρωση για την ακρίβεια τώρα την κάνω. Κάντε έναν έλεγχο και εσείς ;) :D Viva HTC!!! :) ;)
Link to comment
Share on other sites

ΚΛΑΙΩ από συγκίνηση, τόσα μπινελικώματα, τόση αγωνία, τόσα σιχτίρια... Άιντε να δούμε τι θα δούμε! Κατεβάζω!
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστώ αυτή τη στιγμή (unbranded Ville C2, CID HTC_304). Για να δούμε. Άντε και εις ανώτερα πάντως, το 4.1.1 δε φέρνει και καμιά σπουδαία αλλαγή, ανυπομονώ για 4.2.x :)
:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μια αρχική παρατήρηση.πατώντας το home button δεν κάνει πλέον την μικρή δόνηση.με βόλευε αρκετά.μπορώ να το ρυθμισω να το κάνει; Κατά τα άλλα έχει αλλάξει αρκετά με πρώτο την κύλιση μεταξύ των οθονών.αψεγάδιαστη.

 

εμενα κανει. μηπως εχεις εξοικονομιση ενεργειας? ή εχεις πειραξει τις ρυθμισεις της δονησης?

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έκανα και εγώ εναν έλεγχο τωρα και μου ήρθε! :D:D:D

Θελω να ρωτήσω θα σνησει τίποτα απο τα αρχεία μου; (επαφές, μηνύματα, εφαρμογές, φωτογραφίες)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Έκανα και εγώ εναν έλεγχο τωρα και μου ήρθε! :D:D:D

Θελω να ρωτήσω θα σνησει τίποτα απο τα αρχεία μου; (επαφές, μηνύματα, εφαρμογές, φωτογραφίες)

 

Απολύτως τίποτα!!

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Απολύτως τίποτα!!

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια και την γρήγορη απάντηση!

Άντε καλορίζικο μας! Αρχίζω να το κατεβάζω!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο σε όλους σας το νέο update!!

Σήμερα χρησιμοποίησα το κινητό καί σαν GPS σε μια απόσταση Χαλκίδα-Ζωγράφου και πίσω...τα πήγε περίφημα με στιγμιαίο κλείδωμα δορυφόρων!Άψογο!

Μετά από κανα 2ωρο συνεχούς χρήσης GPS έπιασε μια 40 και καψωσε λίγο το μέταλλο αλλά πιστεύω ήταν φυσιολογικό...

Γενικά κανένα κολλημα μεχρι στιγμής,ευχαριστιεμαι ταχύτατο σερφαρισμα πλέον!!!Ολοι οι κολλητοί μου το έχουν πάρει στα χέρια τους έχουν ξετρελαθει νε την ποιότητα κατασκευής του και βάρος του.... ;)

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Μετά από κανα 2ωρο συνεχούς χρήσης GPS έπιασε μια 40 και καψωσε λίγο το μέταλλο αλλά πιστεύω ήταν φυσιολογικό...

Με τον S3 είναι η τον S4?

Link to comment
Share on other sites

Έχω τον s3 από τον Νοέμβριο.απροβληματιστο αν εξαιρέσεις 4-5 restart στα ξαφνικά.Τίποτα άλλο.με το jb το βλέπω βελτιωμένο.μπαταρία 1 ημέρα με μέτρια χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Με τον S3 είναι η τον S4?

 

Τον S3 έχω...

Να ρωτήσω κάτι άλλο όταν γράφουμε πχ στο φόρουμ πως κλείνουμε το πληκτρολόγιο όταν δεν το θέλουμε;Θυμάμαι στο desire s υπήρχε dedicated κουμπί για να το κλεισεις.

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...