Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι κάνει στην πράξη η εξοικονόμηση ενέργειας, που δεν μπορούμε να κάνουμε εμείς χειροκίνητα?
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγνώμη αν έχει απαντηθεί ξανά, ... αλλά το Htc One X+ Θα έρθει ποτέ Ελλάδα?

Η έστω κάποιο σκρουτζομάγαζο αν το έχει φέρει παραεισαγωγή?!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγνώμη αν έχει απαντηθεί ξανά, ... αλλά το Htc One X+ Θα έρθει ποτέ Ελλάδα?

Η έστω κάποιο σκρουτζομάγαζο αν το έχει φέρει παραεισαγωγή?!!

 

http://www.skroutz.gr/s/2573542/HTC-One-X-64GB.html είναι λίγο ακριβό ακόμη όμως :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παδες; το WiFi σας κολλάει καθόλου; εννοώ σα να μην έχετε ίντερνετ για λίγη ώρα, ενώ είστε συνδεδεμένοι κανονικά και το ρουτερ έχει ίντερνετ;

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όλα λειτουργούν άψογα χωρίς κανένα πρόβλημα με το WiFi. Μάλιστα το βρίσκω πολύ δυνατό σήμα και σταθερό, καλύτερο και Απο τοiPad μου
Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/2573542/HTC-One-X-64GB.html είναι λίγο ακριβό ακόμη όμως :(

 

Παιδια εγώ είμαι λονδίνο ..το είδα ΧΤΕΣ αλλά δεν έχει διάφορα μεγάλη..άσε που αυτό που είδα σε μια Q2 είχε πρόβλημα με κυματισμους..

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παδες; το WiFi σας κολλάει καθόλου; εννοώ σα να μην έχετε ίντερνετ για λίγη ώρα, ενώ είστε συνδεδεμένοι κανονικά και το ρουτερ έχει ίντερνετ;
κανε επανεκινηση το ρουτερ σου αν βλεπεις τιποτα κουλα

 

Παιδια εγώ είμαι λονδίνο ..το είδα ΧΤΕΣ αλλά δεν έχει διάφορα μεγάλη..άσε που αυτό που είδα σε μια Q2 είχε πρόβλημα με κυματισμους..
ολα καλα κι ωραια αλλα η htc εχει ενα θεματακι με τα <μη εγχωρια> και αν σου κατσει στραβη τρως μεγαλη πικρα.Αντιθετα στα εισαγωγης της ειναι ταχυτατη
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα τα ελεγα καλα τα αποτελεσματα. Στο antutu, 12535 βγαζω εγω με την 4.0.4. Περιεργα πραγματα!

Μηπως εχεις ενεργη την εξοικονομηση ενεργειας;

 

Το έκανα με αυτό και με έβγαλε αυτά.δεν ξέρω αν αυτό λέει κάτι γιατί δεν πολύ βγάζω άκρη με αυτά τα προγράμματα.Πάντος το κινητό πετάει στην κυριολεξία και επίσης είδα αρκετή διάφορα με την μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγώ είμαι λονδίνο ..το είδα ΧΤΕΣ αλλά δεν έχει διάφορα μεγάλη..άσε που αυτό που είδα σε μια Q2 είχε πρόβλημα με κυματισμους..

 

τωρα που ηρθε ελλαδα τη βαψαμε το δικο μας θα ξεφτιλιστεί στη πωληση

Link to comment
Share on other sites

τωρα που ηρθε ελλαδα τη βαψαμε το δικο μας θα ξεφτιλιστεί στη πωληση
Οχι δεν ηρθε Ελλαδα και απο οτι εχουν πει δεν θα ερθει ποτε,απλα φανηκε σε καποια σκρουτζομαγαζο (θα φανει και σε αλλα,ειναι σιγουρο,δεν λεει ομως κατι)
Link to comment
Share on other sites

kanena νεο για αναβαθμιση έχουμε ?

Αν περασουμε καποια custom rom (πχ maximus) , μπορουμε μετα να περασουμε την επίσημη (οταν έρθει) απο αέρα ?

 

 

Eπειδη έχω ηδη κάνει unlock kai rooting, ποιον θεωρείτε το καλυτερο οδηγο για να περασβ καποια custom rom με JB ?

Εχω μπερδευετι για το τι πρεπει να κανω .... (παλι lock to βοοτλοαδερ , κλπ) .

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ηρθε Ελλαδα και απο οτι εχουν πει δεν θα ερθει ποτε,απλα φανηκε σε καποια σκρουτζομαγαζο (θα φανει και σε αλλα,ειναι σιγουρο,δεν λεει ομως κατι)

 

φιλε το cosmodata ειναι στο περιστερι και το ξερω το μαγαζι ειναι πολυ αξιόπιστο αφου το εβαλε στο ιντερνετ το φερνει

Link to comment
Share on other sites

kanena νεο για αναβαθμιση έχουμε ?

Αν περασουμε καποια custom rom (πχ maximus) , μπορουμε μετα να περασουμε την επίσημη (οταν έρθει) απο αέρα ?

Ποιό το νόημα να περάσεις την επίσημη ota αφού ότι νέο έχει θα το έχεις ήδη? Ξεκολλήστε πια με αυτήν την καραμέλα...

 

Eπειδη έχω ηδη κάνει unlock kai rooting, ποιον θεωρείτε το καλυτερο οδηγο για να περασβ καποια custom rom με JB ?

Εχω μπερδευετι για το τι πρεπει να κανω .... (παλι lock to βοοτλοαδερ , κλπ) .

Ευχαριστώ

Στο θέμα της maXimus υπάρχουν, δόξα το θεό, αναλυτικότατες οδηγίες..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε το cosmodata ειναι στο περιστερι και το ξερω το μαγαζι ειναι πολυ αξιόπιστο αφου το εβαλε στο ιντερνετ το φερνει
Βρε δε λεω οτι δεν θα το φερουν διαφορα μαγαζια,το αντιθετο μαλιστα,λεω ομως οτι δεν ερχεται επισημα,ειναι παραεισαγωγες (και λογικα δεν θα το δουμε σε καταστηματα παροχων και μεγαλα μαγαζια που παιρνουν απευθειας απο την htc hellas) οποτε και υποστηριξη απο την εδω αντιπροσωπεια γιοκ ;)
Link to comment
Share on other sites

Βρε δε λεω οτι δεν θα το φερουν διαφορα μαγαζια,το αντιθετο μαλιστα,λεω ομως οτι δεν ερχεται επισημα,ειναι παραεισαγωγες (και λογικα δεν θα το δουμε σε καταστηματα παροχων και μεγαλα μαγαζια που παιρνουν απευθειας απο την htc hellas) οποτε και υποστηριξη απο την εδω αντιπροσωπεια γιοκ ;)

 

υποστηριξει εχεις σε ολες τις ευρωπαικες χωρες,τελος παντων να ρωτησω κατι ξερεις που βρισκεται η εντολη εξοικονομηση ενεργειας να δω αν ειναι ενεργοποιημενη

Link to comment
Share on other sites

υποστηριξει εχεις σε ολες τις ευρωπαικες χωρες,τελος παντων να ρωτησω κατι ξερεις που βρισκεται η εντολη εξοικονομηση ενεργειας να δω αν ειναι ενεργοποιημενη
Θα πρεπει να σου πει καποιος με jb,εγω ειμαι εντελως στοκ,αλλα λογικα η στην κεντρικη λιστα των ρυθμισεων θα πρεπει να ειναι η στην τροφοδοσια Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν τραβάτε μια φωτογραφία των 8 mega pixels τι ανάλυση σας λέει ?

 

Αν έχεις ενεργό το wide (screen, format ή κάπως έτσι τελοσπάντων) βγαίνει λιγότερα mpx..

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

τι κάνει στην πράξη η εξοικονόμηση ενέργειας, που δεν μπορούμε να κάνουμε εμείς χειροκίνητα?

 

Ότι βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, επανέρχομαι με το θέμα του wifi. Το βράδυ έκλεισα το κινητό τελείως για φορτιση και τώρα που το άνοιγα είπα να κάνω πάλι κανένα έλεγχο. Στην αρχή πήγαινε μια χαρά, youtybe πχ τα φόρτωνε τα βιντεάκια όλα μια χαρά, ιστοσελίδες κανονικά. Όταν πήγε στην αναμονή για λίγο, τότε ξεκίνησε πάλι το θέμα, αυτό που γίνεται είναι πχ στο YouTube, δε φορτώνει το βιντεάκι παρά μόνο στην αρχή που λίγο, και στο ίντερνετ τις σελίδες. Πχ ψάχνω κάτι στο google, βγει αποτελέσματα και όταν πατάω σε ένα ενώ ξεκινά να φορτώνει τη σελίδα μένει εκεί. Για να ξεκολλήσει κάνω reload και τότε τη φορτώνει.

 

ΥΓ για να επανέλθει το κινητό, κλείνω το wifi και το ξανα ανοίγω

 

Καμία ιδέα;

Edited by georpapa

όνειρα σα τα καράβια

στα ρηχά ξεπέσατε

σας τα πήραν τα ταξίδια

και στην άμμο δέσατε

Link to comment
Share on other sites

Τι πρόβλημα έχεις?

 

Δε μου βγάζει ούτε μέρα με ενεργοποιημένο την εξοικονόμηση ενέργειας κ φυσικά χαλαρή χρήση !

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...