Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η ζελατινα που εχει ειναι ενα τυπικο καλυματακι...καμια σχεση με screen protector.Πρεπει να αγορασεις screen ptotector λοιπον.

 

ζελατινα επειγοντος και απο εμενα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προσωπικα σε καμια συσκευη μου δεν εχω βαλει screen protector. και εως τωρα δεν εχω παθει τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα σε καμια συσκευη μου δεν εχω βαλει screen protector. και εως τωρα δεν εχω παθει τιποτα.

 

Ομοίως,χάνεται όλη η αίσθηση της αφής,ειδικά στο one x που είναι εξαιρετική...Μία κομψή θήκη για όταν βγαίνω από το σπίτι είναι μια χαρά..

Link to comment
Share on other sites

Πατωντας εκει που λεει "Αναζητηση στο θεμα", γραφωντας τη λεξη backup και διαβαζοντας αυτα που βγαζει.

Σε μενα δε δουλευει το htc sync αλλα μονο το htc sync manager, συμβαινει σε κανεναν αλλον αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω screen protector μέχρι να πάρω θήκη κάλτσα. 'Εχετε βρει καμία στο ebay;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες καλτσα? Εγω εχω αυτην http://www.amazon.co.uk/Original-Favory-Genuine-Leather-Quality/dp/B007CZNBEI/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1354230231&sr=8-3 και ειναι πολυ καλη.
Link to comment
Share on other sites

Οταν λες καλτσα? Εγω εχω αυτην http://www.amazon.co.uk/Original-Favory-Genuine-Leather-Quality/dp/B007CZNBEI/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1354230231&sr=8-3 και ειναι πολυ καλη.

Κάτι αντίστοιχο αλλά με ύφασμα χοντρό.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΤΕ ένας δεν έχει παρει ακόμη επίσημη αναβάθμιση;;; Πάει ο Νοέμβρης

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Αν έχουμε ήδη πάρει 25gb (από S) στο dropbox και αγοράσουμε πάλι καινούργια τη συσκευή θα μας προσθέσει άλλα 25gb στον ίδιο λογαριασμό ή θα πρέπει να φτιάξουμε καινούργιο;

Link to comment
Share on other sites

Τα προσθέτει..

 

Φίλε μου εγώ πήρα το ΟΝΕ Χ και το ΟΝΕ Χ+ και κανονικά έπρεπε όπως λές να μου προσθέσει τα 25 του ΟΝΕ Χ+ αλλά πάλι 25 έχω....

τι πρέπει να κάνω για να προσθεθούν?

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Τα προσθέτει..

Δηλαδή δεν ισχύει το παρακάτω?

 

Each user is only eligible for one promotion of this type for a single account.
Link to comment
Share on other sites

Τα προσθέτει..

 

Δηλαδή δεν ισχύει το παρακάτω?

Παράθεση από https://www.dropbox.com/help/249/en

Each user is only eligible for one promotion of this type for a single account.

 

Τελικά τι ισχύει;

 

Φίλε μου εγώ πήρα το ΟΝΕ Χ και το ΟΝΕ Χ+ και κανονικά έπρεπε όπως λές να μου προσθέσει τα 25 του ΟΝΕ Χ+ αλλά πάλι 25 έχω....

τι πρέπει να κάνω για να προσθεθούν?

 

Αν δεν τα προσθέτει και δεν θες να τα χάσεις μάλλον η μόνη λύση είναι να φτιάξεις δεύτερο με άλλο email.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για να βλέπετε με πόσα mhz τρέχει η CPU ?

κάποιο που να είναι και συμβατό με tegra 3....

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι να σας πω.. Εγώ 2 hox πήρα 50Gb έχω αυτή τη στιγμή στο dropbox.. Αν το άλλαξαν αργότερα δεν το ξέρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτην ειχα και εγω στην αρχη, αλλα επειδη ειναι αρκετα χαλαρη και το πιαστρακι δεν κλεινει απο πανω, κινδυνευει να φυγει το κινητο απο το θηκη αν δεν εισαι συνεχεια προσεκτικος.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τι να σας πω.. Εγώ 2 hox πήρα 50Gb έχω αυτή τη στιγμή στο dropbox.. Αν το άλλαξαν αργότερα δεν το ξέρω.

 

τι έκανες?

όταν πήρες το δεύτερο , έβαλες το email και password του dropbox που είχες πρωτοφτιάξει με το πρώτο ΗΟΧ, και μολίς συνδέθηκε το καινούριο ΗΟΧ και είδες τα παλιά σου αρχεία πήγες και έλεγξες τα διαθέσιμα GB που έχεις και είδες 50 GB?!?!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

ΟΥΤΕ ένας δεν έχει παρει ακόμη επίσημη αναβάθμιση;;; Πάει ο Νοέμβρης

 

Aφου περιμενανε εναν μηνα για να κυκλοφορησει το HOX+ και μετα να την δωσουν. Λυπαμαι που το λεω αλλα ποτε ξανα HTC. Οι ανθρωποι ειναι απαραδεκτοι.

Link to comment
Share on other sites

Aφου περιμενανε εναν μηνα για να κυκλοφορησει το HOX+ και μετα να την δωσουν. Λυπαμαι που το λεω αλλα ποτε ξανα HTC. Οι ανθρωποι ειναι απαραδεκτοι.

 

Έχετε κάποιο πρόβλημα με την έκδοση που φοράει τώρα το ΗΟΧ? Γιατί βιάζεστε τόσο; Αγώνας δρόμου είναι η αναβάθμιση; και όποια εταιρία αναβαθμίζεται πιό γρήγορα αυτή είναι και καλύτερη;

Απο την στιγμή που υποσχέθηκε αναβάθμιση η ΗΤC, θα την δώσει... ΟΚ μπορεί να καθυστερήσει 1 , άντε και 2 μήνες παραπάνω απο τις άλλες εταιρίες, αλλά αφού δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με την συσκευή δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να "μισούμε" την εταιρία για καθυστέρηση αναβάθμιση. Εξάλλου δεν μας έδωσε ημερομηνία . Απλά μας υποσχέθηκε αναβάθμιση.

Βρίστε ελεύθερα αν δεν δώσει την 4.2 .

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάποιο πρόβλημα με την έκδοση που φοράει τώρα το ΗΟΧ? Γιατί βιάζεστε τόσο; Αγώνας δρόμου είναι η αναβάθμιση; και όποια εταιρία αναβαθμίζεται πιό γρήγορα αυτή είναι και καλύτερη;

Απο την στιγμή που υποσχέθηκε αναβάθμιση η ΗΤC, θα την δώσει... ΟΚ μπορεί να καθυστερήσει 1 , άντε και 2 μήνες παραπάνω απο τις άλλες εταιρίες, αλλά αφού δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με την συσκευή δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να "μισούμε" την εταιρία για καθυστέρηση αναβάθμιση. Εξάλλου δεν μας έδωσε ημερομηνία . Απλά μας υποσχέθηκε αναβάθμιση.

Βρίστε ελεύθερα αν δεν δώσει την 4.2 .

 

Αγαπητέ μου αν υπολογίσουμε οτι το hox κυκλοφόρησε 2 μήνες πριν το Siii, η καθυστέρηση είναι 4 μηνες.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έχετε κάποιο πρόβλημα με την έκδοση που φοράει τώρα το ΗΟΧ? Γιατί βιάζεστε τόσο; Αγώνας δρόμου είναι η αναβάθμιση; και όποια εταιρία αναβαθμίζεται πιό γρήγορα αυτή είναι και καλύτερη;

Απο την στιγμή που υποσχέθηκε αναβάθμιση η ΗΤC, θα την δώσει... ΟΚ μπορεί να καθυστερήσει 1 , άντε και 2 μήνες παραπάνω απο τις άλλες εταιρίες, αλλά αφού δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο πρόβλημα με την συσκευή δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να "μισούμε" την εταιρία για καθυστέρηση αναβάθμιση. Εξάλλου δεν μας έδωσε ημερομηνία . Απλά μας υποσχέθηκε αναβάθμιση.

Βρίστε ελεύθερα αν δεν δώσει την 4.2 .

 

Εμενα με ενοχλει η κοροιδια. Και αυτο που κανει με το HOX+ ειναι κοροιδια και δειχνει οτι δεν σεβεται τους πελατες της.- Νομιζει οτι εχει να κανει με βοδια? Δεν καταλαβαινεις τι γινεται αν ασχολεισαι εστω και λιγο?

 

Δικαιωμα της αλλα και δικαιωμα μου να μην ξαναπαω ποτε στην συγκεκριμενη εταιρεια παρ'ολο που ολα τα android κινητα μου ηταν HTC.

 

Απλα εχουμε εντελως διαφορετικη αποψη για το συγκεκριμενο ζητημα;)

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν την δωσουν μεχρι την επομενη βδομαδα,μαλον θα πρεπει να την ξεχασουμε για φετος.Θα κοιταξουν να εκμεταλευτουν τις γιορτες για να σπρωξουν το plus και εκτος αυτου σιγα και μην κρατησουν ατομα μεσα στις γιορτες για να παρακολουθουν και να γυριζουν τους servers
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...