Jump to content

HTC One X / X+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος φίλος, στον internet browser, πως απενεργοποιείται η μπάρα βοηθείας, η οποία εμφανίζεται ξαφνικά στο κάτω μέρος της οθόνης? Είναι πολύ ενοχλητική.

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παντως οσων αφορα την αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi και 3G αναλογως με το που βρισκεσαι και ποτε θες να συνδεθεις στο ιντερνετ δεν παιζει στο android,παρα μονο χειροκινητα οπως το ελεγα παραπανω και απαντησε σωστα ο φιλος 'eliasmad' πιο πανω

 

Δεν είναι σίγουρος αν κατάλαβα καλά τι εννοείς.

Στο SGSii έχω πάντα ανοικτά τα data (3g) και το wifi.

Όταν βρίσκομαι σε χώρο με wifi που είναι απομνημονευμενο, συνδέεται αυτόματα σ αυτό. Αν βγω έξω συνδέεται αυτόματα στο 3g.

Μήπως εννοείς να κλείνει αυτόματα το wifi?

Αυτό δεν γίνεται ούτε στο NOKIA.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σίγουρος αν κατάλαβα καλά τι εννοείς.

Στο SGSii έχω πάντα ανοικτά τα data (3g) και το wifi.

Όταν βρίσκομαι σε χώρο με wifi που είναι απομνημονευμενο, συνδέεται αυτόματα σ αυτό. Αν βγω έξω συνδέεται αυτόματα στο 3g.

Μήπως εννοείς να κλείνει αυτόματα το wifi?

Αυτό δεν γίνεται ούτε στο NOKIA.

Κανεις λαθος φιλε μου στο Ν9 αυτο ακριβως γινεται αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi/3G,αναλογως ποτε θελεις να μπεις στο ιντερνετ με προτεραιοτητα στο wifi,δηλαδη οταν ειμαι στο σπιτι μου συνδεεται αυτοματα με wifi,εχει ρυθμιση στα setting του internet connection της συσκευης που το βαζεις στο αυτοματο,οταν αντιστοιχα εισαι εκτος σπιτιου συνδεεται αυτοματα με 3G,πραγμα που δεν το κανει το android,ηλπιζα με την ice cream να το παρεχει γιατι ουτε στη 2.3 την παρειχε φιλικα.:) Οπως διαπιστωσα και ο ιδιος και οπως λεει παραπανω ενας φιλος αυτα γινονται χειροκινητα.

 

Για να το καταλαβεις γιατι και πριν μαλλον δεν με καταλαβαν,εκει που ειμαι στην αναμονη ειμαι στο σπιτι το wifi απενεργοποιημενο θελω να μπω ιντερνετ παταω το εικονιδιο το ιντερνετ και συνδεομαι και το wifi ενεργοποιηται,οταν κλεισω την εφαρμογη αυτοματος απενεργοποιηται.το ιδιο και με το 3G εξω οταν εισαι εκτος σπιτου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σίγουρος αν κατάλαβα καλά τι εννοείς.

Στο SGSii έχω πάντα ανοικτά τα data (3g) και το wifi.

Όταν βρίσκομαι σε χώρο με wifi που είναι απομνημονευμενο, συνδέεται αυτόματα σ αυτό. Αν βγω έξω συνδέεται αυτόματα στο 3g.

Μήπως εννοείς να κλείνει αυτόματα το wifi?

Αυτό δεν γίνεται ούτε στο NOKIA.

Το ιδιο και στο δικο μου ssii με προτερεοτητα στο wifi.Οταν βρει wifi κλεινει τα δεδομενα 3g

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και στο δικο μου ssii με προτερεοτητα στο wifi.Οταν βρει wifi κλεινει τα δεδομενα 3g

Το θεμα δεν ειναι να τα εχω συνεχεια ανοιχτα το θεμα ειναι να ενεργοποιουνται οποτε παταω καποια εφαρμογη που θελει ιντερνετ,αντιστοιχα με wifi/3G οταν εισαι μεσα η εκτος σπιτιου,και αντιστοιχα να απενεργοποιυνται αυτοματα οταν δεν χρησιμοποιεις καποια εφαρμογη που θελει ιντερνετ

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σημερα το πηρα απο ανταλλαγη απο ενα καλο παιδι τον nectons κατα κοσμο Νεκταριο,και το μαθαινω ,τωρα.εχω παθει πλακα με το οτι με τιποτα δεν βρισκω πως να κανω χειροκινητα ελεγχο για ενημερωσεις.Δεν βρισκω στο πληροφοριες την επιλογη.μπορει να εχει χαθει?:cry::cry:

 

ρυθμισεις---->πληροφοριες----->τι σου εχει πρωτη επιλογη?

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Setting> About > Software updates > Check now

 

πατα και δες εαν εχεις ενημερωσεις

για τον laz37283 πηγαινε

Link to comment
Share on other sites

Κανεις λαθος φιλε μου στο Ν9 αυτο ακριβως γινεται αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi/3G,αναλογως ποτε θελεις να μπεις στο ιντερνετ με προτεραιοτητα στο wifi,δηλαδη οταν ειμαι στο σπιτι μου συνδεεται αυτοματα με wifi,εχει ρυθμιση στα setting του internet connection της συσκευης που το βαζεις στο αυτοματο,οταν αντιστοιχα εισαι εκτος σπιτιου συνδεεται αυτοματα με 3G,πραγμα που δεν το κανει το android,ηλπιζα με την ice cream να το παρεχει γιατι ουτε στη 2.3 την παρειχε φιλικα.:) Οπως διαπιστωσα και ο ιδιος και οπως λεει παραπανω ενας φιλος αυτα γινονται χειροκινητα.

 

Για να το καταλαβεις γιατι και πριν μαλλον δεν με καταλαβαν,εκει που ειμαι στην αναμονη ειμαι στο σπιτι το wifi απενεργοποιημενο θελω να μπω ιντερνετ παταω το εικονιδιο το ιντερνετ και συνδεομαι και το wifi ενεργοποιηται,οταν κλεισω την εφαρμογη αυτοματος απενεργοποιηται.το ιδιο και με το 3G εξω οταν εισαι εκτος σπιτου.

Στο android γινεται αυτο που σου ειπα: εφοσον ειναι ανοικτα wifi και 3g οταν χρειαστεις ιντερνετ ενεργοποηται αυτοματα με πρωτεραιοτητα το wifi.

Δηλαδη στο Ν9 οταν δεν υπαρχει σημα το wifi πηγαινει στο off και μετα μολις βρεθει σε χωρο με wifi το μυριζεται και πηγαινει στο ON?

Μηπως δεν απενεργοποιηται απλα μενει σε αδρανεια οπως σε ολες τις android συσκευες?

οπως σου ειπα εφοσον το εχω στο ΟΝ αν βρεθω σε χωρο χωρις wifi χωρις να κανω τιποτα θα συνδεθει με 3g. Αν μπω σε μια καφετερια που διαθετει wifi θα λαβω ειδοποιηση για την υπαρξη δυκτιου.

Δεν νομιζω να υπαρχει διαφορετικη χρηση. Το ιδιο συμβαινει και στο iphone μου και στο ΝΟΚΙΑ Ε5.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στο android γινεται αυτο που σου ειπα: εφοσον ειναι ανοικτα wifi και 3g οταν χρειαστεις ιντερνετ ενεργοποηται αυτοματα με πρωτεραιοτητα το wifi.

Δηλαδη στο Ν9 οταν δεν υπαρχει σημα το wifi πηγαινει στο off και μετα μολις βρεθει σε χωρο με wifi το μυριζεται και πηγαινει στο ON?

Μηπως δεν απενεργοποιηται απλα μενει σε αδρανεια οπως σε ολες τις android συσκευες?

οπως σου ειπα εφοσον το εχω στο ΟΝ αν βρεθω σε χωρο χωρις wifi χωρις να κανω τιποτα θα συνδεθει με 3g. Αν μπω σε μια καφετερια που διαθετει wifi θα λαβω ειδοποιηση για την υπαρξη δυκτιου.

Δεν νομιζω να υπαρχει διαφορετικη χρηση. Το ιδιο συμβαινει και στο iphone μου και στο ΝΟΚΙΑ Ε5.

Δηλαδη φιλε μου εκει που εισαι στο σπιτι wifi και 3G απενεργοποιημενα,πατας facebook κανει συνδεση κανονικα με wifi και εκει πανω στις ενδειξεις που δειχνει ωρα,σημα κτλ ξαφνικα εμφανιζεται το wifi ?.Αντιστοιχα οταν εισαι εξω πατας facebook εχεις εξισου απενεργοποιημενο

το 3G συνδεεσαι κανονικα και το σημα 3G εμφανιζεται και οταν κλεισεις την εφαρμογη αυτοματα απενεργοποιηται το 3G.?

Δεν το μυριζεται οπως λες....απλα οταν πατας μια εφαρμογη που θελει ιντερνετ ενεργοποιητε αυτοματα και απενεργοποιητε αντιστοιχα οταν κλεισεις την εφαρμογη.

Αυτο μου το κανει με το Ν9.....εφοσον στο κανει με το GSII ετσι οπως το περιγραφο,πες μου λοιπον πως να το κανω με το HTC One X που πηρα ?:)

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη φιλε μου εκει που εισαι στο σπιτι wifi και 3G απενεργοποιημενα,πατας facebook κανει συνδεση κανονικα με wifi και εκει πανω στις ενδειξεις που δειχνει ωρα,σημα κτλ ξαφνικα εμφανιζεται το wifi ?.Αντιστοιχα οταν εισαι εξω πατας facebook εχεις εξισου απενεργοποιημενο

το 3G συνδεεσαι κανονικα και το σημα 3G εμφανιζεται και οταν κλεισεις την εφαρμογη αυτοματα απενεργοποιηται το 3G.?

Δεν το μυριζεται οπως λες....απλα οταν πατας μια εφαρμογη που θελει ιντερνετ ενεργοποιητε αυτοματα και απενεργοποιητε αντιστοιχα οταν κλεισεις την εφαρμογη.

Αυτο μου το κανει με το Ν9.....εφοσον στο κανει με το GSII ετσι οπως το περιγραφο,πες μου λοιπον πως να το κανω με το HTC One X που πηρα ?:)

 

Όπως σου είπα σε Androids, ios το μόνο που χρειάζεται είναι να μην έχεις κλείσει το wifi από τις ρυθμίσεις και να μην έχεις κλείσει τα data πάλι από τις ρυθμίσεις.

Είναι γνωστό ότι τα smartphones δεν χρειάζονται την σύνδεση μόνο όταν κανείς browsing η μπαίνεις σε κάποια social εφαρμογή.

Πρέπει να έχουν συνεχώς δυνατότητα σύνδεσης για να λαμβάνουν ειδοποιήσεις, να κάνουν τους αυτόματους συγχρονισμός κλπ.

Οπότε κρίνεται απαραίτητο να μην τα απενεργοποιούμε βάζοντας τα στο off.

Από εκεί και πέρα αν στις ρυθμίσεις έχεις το wifi στο ΟΝ και στο "για προχωρημένους" την επιλογή να είναι ενεργοποιημένο πάντα, μόλις βρεθείς σε χώρο με wifi θα συνδεθεις αυτόματα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

είναι εύκολο σας παρακαλώ πολύ να επικεντρωθείτε στο ONE X και όχι στο ποιός πήρε τι από ποιον, τι κάνουν τα άλλα τηλέφωνα, κτλ κτλ..??

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη φιλε μου εκει που εισαι στο σπιτι wifi και 3G απενεργοποιημενα,πατας facebook κανει συνδεση κανονικα με wifi και εκει πανω στις ενδειξεις που δειχνει ωρα,σημα κτλ ξαφνικα εμφανιζεται το wifi ?.Αντιστοιχα οταν εισαι εξω πατας facebook εχεις εξισου απενεργοποιημενο

το 3G συνδεεσαι κανονικα και το σημα 3G εμφανιζεται και οταν κλεισεις την εφαρμογη αυτοματα απενεργοποιηται το 3G.?

Δεν το μυριζεται οπως λες....απλα οταν πατας μια εφαρμογη που θελει ιντερνετ ενεργοποιητε αυτοματα και απενεργοποιητε αντιστοιχα οταν κλεισεις την εφαρμογη.

Αυτο μου το κανει με το Ν9.....εφοσον στο κανει με το GSII ετσι οπως το περιγραφο,πες μου λοιπον πως να το κανω με το HTC One X που πηρα ?:)

 

Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο να κλείσεις το wifi. Πάντως για κάτι τέτοια περίεργα υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται tasker. Αυτή επιτρέπει τη λειτουργία διαφόρων πραγμάτων με προϋποθέσεις. Δες το αν θες.

Υ.Γ. Αν o λόγος που κλείνεις το WiFi είναι η μπαταρία πάντως είναι πολύ λίγη η οικονομία που θα κάνεις.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπα σε Androids, ios το μόνο που χρειάζεται είναι να μην έχεις κλείσει το wifi από τις ρυθμίσεις και να μην έχεις κλείσει τα data πάλι από τις ρυθμίσεις.

Είναι γνωστό ότι τα smartphones δεν χρειάζονται την σύνδεση μόνο όταν κανείς browsing η μπαίνεις σε κάποια social εφαρμογή.

Πρέπει να έχουν συνεχώς δυνατότητα σύνδεσης για να λαμβάνουν ειδοποιήσεις, να κάνουν τους αυτόματους συγχρονισμός κλπ.

Οπότε κρίνεται απαραίτητο να μην τα απενεργοποιούμε βάζοντας τα στο off.

Από εκεί και πέρα αν στις ρυθμίσεις έχεις το wifi στο ΟΝ και στο "για προχωρημένους" την επιλογή να είναι ενεργοποιημένο πάντα, μόλις βρεθείς σε χώρο με wifi θα συνδεθεις αυτόματα.

Εγω κανω μια ερωτηση για το αν γινεται αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi/3G για το htc που εχω,και εσυ μου απαντας γενικα και αοριστα για android/ios,για τη χρηση που κανει ο καθενας μας με το smartphone που ειναι αλλου παπα ευαγγελιο κανεις μαλιστα και καλοπροαιρετες συμβουλες που εγω δεν ζητησα,χωρις να απαντας στην ουσια στην απορια μου,προφανως δεν εχεις δουλεψει με N9 που εχει αυτη τη λειτουργια,ουτε καν εισαι κατοχος της παρων συσκευης για την οποια μιλαμε στο παρων θεμα.

 

Και μαλιστα εβγαλες και μονο σου το συμπερασμα οτι δεν γινεται αυτη η λειτουργια οπως ανεφερα πιο πανω στο android,παρα ισως με καποιο προγμαμμα απο market οπως αναφερει ο φιλος παραπανω.

Εγω ειχα συνηθησει μια λειτουργια απο το αλλο μου τηλ,που με βολευε παρα πολυ,και θα ηθελα να την ειχε και το htc που εχω τωρα,και ρωτουσα αν αν γινεται εξισου και εσυ αρχισες να το φιλοσοφεις το θεμα....... Τεσπα :)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω κανω μια ερωτηση για το αν γινεται αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi/3G για το htc που εχω,και εσυ μου απαντας γενικα και αοριστα για android/ios,για τη χρηση που κανει ο καθενας μας με το smartphone που ειναι αλλου παπα ευαγγελιο κανεις μαλιστα και καλοπροαιρετες συμβουλες που εγω δεν ζητησα,χωρις να απαντας στην ουσια στην απορια μου,προφανως δεν εχεις δουλεψει με N9 που εχει αυτη τη λειτουργια,ουτε καν εισαι κατοχος της παρων συσκευης για την οποια μιλαμε στο παρων θεμα.

 

Και μαλιστα εβγαλες και μονο σου το συμπερασμα οτι δεν γινεται αυτη η λειτουργια οπως ανεφερα πιο πανω στο android,παρα ισως με καποιο προγμαμμα απο market οπως αναφερει ο φιλος παραπανω.

Εγω ειχα συνηθησει μια λειτουργια απο το αλλο μου τηλ,που με βολευε παρα πολυ,και θα ηθελα να την ειχε και το htc που εχω τωρα,και ρωτουσα αν αν γινεται εξισου και εσυ αρχισες να το φιλοσοφεις το θεμα....... Τεσπα :)

 

 

Δε πιστευεις δηλαδη οτι αυτη η λειτουργια ειναι λαθος?

Κι αν πατησεις καταλαθος τον browser πχ, ενεργοποιηθουν τα data, και σε χρεωνει ανεξελεκτα μεχρι να το παρεις χαμπαρι στο background??

 

To wifi γιατι να το κλεισεις?Ποιος ο λογος?Η μπαταρια???Θα κερδισεις 5% συνολικα.

 

Ο Te_salat προφανως απαντησε για adnroid μιας και ΟΛΕΣ οι συσκευες με android εχουν τις ΙΔΙΕΣ λειτουργιες, και η λειτουργια που αναφερεσαι δεν υπαρχει ουτε στο X αλλα ουτε σε καποια αλλη συσκευη.

Και δε νομιζω να υπαρχει και καποια εφαρμογη επισης.

Δεν ειναι παντως χρονοβοτο να κατεβασεις τη μπαρα και να ενεργοποιησεις wifi/data οποτε χρειαστεις.

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Εγω κανω μια ερωτηση για το αν γινεται αυτοματη ενεργοποιηση/απενεργοποιηση wifi/3G για το htc που εχω,και εσυ μου απαντας γενικα και αοριστα για android/ios,για τη χρηση που κανει ο καθενας μας με το smartphone που ειναι αλλου παπα ευαγγελιο κανεις μαλιστα και καλοπροαιρετες συμβουλες που εγω δεν ζητησα,χωρις να απαντας στην ουσια στην απορια μου,προφανως δεν εχεις δουλεψει με N9 που εχει αυτη τη λειτουργια,ουτε καν εισαι κατοχος της παρων συσκευης για την οποια μιλαμε στο παρων θεμα.

 

Και μαλιστα εβγαλες και μονο σου το συμπερασμα οτι δεν γινεται αυτη η λειτουργια οπως ανεφερα πιο πανω στο android,παρα ισως με καποιο προγμαμμα απο market οπως αναφερει ο φιλος παραπανω.

Εγω ειχα συνηθησει μια λειτουργια απο το αλλο μου τηλ,που με βολευε παρα πολυ,και θα ηθελα να την ειχε και το htc που εχω τωρα,και ρωτουσα αν αν γινεται εξισου και εσυ αρχισες να το φιλοσοφεις το θεμα....... Τεσπα :)

 

φιλε alextrela δες λιγω το WiFi Status στο μαρκετ κλείνει αυτόματα το wifi οταν δεν χρησιμοποιείται!!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε alextrela δες λιγω το WiFi Status στο μαρκετ κλείνει αυτόματα το wifi οταν δεν χρησιμοποιείται!!!!

Μα αυτο μπορεις να το κανεις και αν βαλεις στις ρυθμισεις του wifi να διατηρειται ανοιχτο μονο οταν ειναι συνδεδεμενο και οχι σε κατασταση αδρανειας.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο μπορεις να το κανεις και αν βαλεις στις ρυθμισεις του wifi να διατηρειται ανοιχτο μονο οταν ειναι συνδεδεμενο και οχι σε κατασταση αδρανειας.

Μπορεις να με καθοδηγησεις,ευχαριστω:p ζηταω συγγνωμη για το ενα πανω στο ενα μηνυμα αν μπορει να επεμβει ο διαχειρηστης να το ρυθμιση σωστα,,ευχαριστω...

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να με καθοδηγησεις,ευχαριστω:p ζηταω συγγνωμη για το ενα πανω στο ενα μηνυμα αν μπορει να επεμβει ο διαχειρηστης να το ρυθμιση σωστα,,ευχαριστω...

 

Ρυθμισεις-wifi-menu-για προχωρημενους-διατηρηστε ενεργοποιημενο το wifi.

Απο εκει επιλεγεις οτι θες...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις,αλλα ετσι οπως θελω να λειτουργει δεν γινεται, απλα θα το κανω χειροκινητα:( τι να κανουμε πρεπει να κανουμε καποιους συμβιβασμους δεν υπαρχει το τελειο λειτουργικο,εξαλλου το κινητο εχει πολλα αλλα θετικα:)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κόλπο για τις φωτογραφίες των επαφών, έτσι ώστε να μην παραμορφώνονται, υπάρχει? Πόσο δύσκολο είναι πια για την google να το διορθώσει?

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Κανένα κόλπο για τις φωτογραφίες των επαφών, έτσι ώστε να μην παραμορφώνονται, υπάρχει? Πόσο δύσκολο είναι πια για την google να το διορθώσει?

 

Ενα ''κολπο'' ειναι το εξης:

Δημιουργεις μια κενη επαφη οπου προσθετεις μονο τη φωτογραφια που θες και την αποθηκευεις στη μνημη του τηλεφωνου.

Στη συνεχεια πηγαινεις στην επαφη που εχεις ηδη (με τον αριθμο) και κανεις συνδεση με την επαφη/φωτογραφια που δημιουργησες πριν.

Στις επιλογες τωρα της επαφης θα σε ρωτησει πια φωτο να χρησιμοποιησει και επιλεγεις αυτη που δημιουργησες στην αρχη...:)

Πλεον η φωτογραφια του καλουντα θα εμφανιζεται οπως πρεπει...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

@alextrela

Επειδή είμαστε off topic θα τα πω όσο πιο σύντομα γίνεται.

Κατ' αρχας δεν είπα ότι γνωρίζω το meego. Έγραψα ΝΟΚΙΑ γενικά.

Προφανώς στο Ν9 η σύνδεση ανοίγει όταν επιλέγεις κάποια εφαρμογή που την χρειάζεται. Αυτο σημαινει ότι τον υπόλοιπο χρόνο δεν έχεις ειδοποίησεις για νέα mails, για μηνύματα στο facebook και λοιπές notifications.

Σωστά? Αν έχεις ειδοποίησεις σημαινει ότι είναι σε λειτουργία η σύνδεση με 3g η GPRS γι αυτές. Διαφορετικά δεν περνάνε στην συσκευη σου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Κοιτάζω τα specs του κινητού στο net αλλά δεν βρίσκω σαφή απάντηση. Η απορία μου είναι η εξής: το one x υποστηρίζει την λειτουργία usb on the go και το glonass στο gps;
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One X / X+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...