Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως τον είχες αγοράσει παλαιότερα και δεν το θυμάσαι;

Γι αυτό δεν δείχνει τιμή αγοράς κατά πάσα πιθανότητα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα τώρα έκανα λογαριασμό στην Google... Εδώ κ χρόνια είχα ios! Αυτό μου κάνει εντύπωση...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα τώρα έκανα λογαριασμό στην Google... Εδώ κ χρόνια είχα ios! Αυτό μου κάνει εντύπωση...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το Gmail το έκανες τώρα ή το είχες?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τώρα! Επίσης πότε δεν είχα ιδέα για τον launcher... Βλέπεις με το iPhone δεν μπορείς να πειραματιζεσαι με την συσκευή...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τώρα! Επίσης πότε δεν είχα ιδέα για τον launcher... Βλέπεις με το iPhone δεν μπορείς να πειραματιζεσαι με την συσκευή...

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πήγαινε όποτε μπορέσεις στο Play Store -> Hamburger menu (τρεις παύλες επάνω αριστερά) -> Account -> Purchase History να δούμε αν σου εμφανίζει κάτι στις Αγορές σου.

 

Σ' εμένα για παράδειγμα γράφει ότι έχω αγοράσει τον Prime στις 1/10/2012, με τιμή € 0.25.

 

 

Έχεις γράψει ότι τώρα έγινες χρήστης Android οπότε σε πιστεύω ότι δεν έχεις αγοράσει την εφαρμογή στο παρελθόν, απλά είναι περίεργο γιατί δεν σου εμφανίζει την τιμή αγοράς.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έδιναν δωρεάν για ελάχιστη ώρα?

Επίσης μπορεί να ήθελε η Google να καλοσορισει τον φίλο που άφησε το ios.... :lol: :lol:

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έδιναν δωρεάν για ελάχιστη ώρα?
Δε νομίζω, γιατί στο Discord ο δημιουργός αναφέρει για αγορά στα $ 0.99.

 

Αν υπήρχε έστω και κάποια στιγμή που θα την έδινε δωρεάν, πιστεύω θα το ανέφερε στην ανακοίνωση του.

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι για κάποια περίοδο το site στο οποίο αναφέρθηκε ο kamunias παραπάνω, να είχε κάτι σαν happy hour, και μπορούσες να την αποκτήσεις δωρεάν.

 

Έχει γραφτεί νομίζω στο παρελθόν ότι μέσα από κάποια sites υπάρχουν επιπλέον προσφορές σε διάφορες εφαρμογές/παιχνίδια από το Play Store.

 

Κάτι άλλο δεν μπορώ να φανταστώ πέρα από το να την είχε αγοράσει στο παρελθόν, κάτι που δεν έχει συμβεί σύμφωνα με τον kamunia.

 

Sent from my Huawei Mate 20 Pro by using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εγκαταστήσεις τον nova μα δούμε αν έχεις και τον prime;

 

Μα ανέβασε screenshot :

945dc59d060eea5b26dfc10b5238afa2.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν υπάρχει στις αγορές... 0709e3abbd674c6d691fdf27106c58c9.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάντως εφόσον έχεις τον nova τότε με κλειστά μάτια χρησιμοποίησέ τον. Είναι νούμερο 1 εφαρμογή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μα ανέβασε screenshot :

 

945dc59d060eea5b26dfc10b5238afa2.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Πάντως εφόσον έχεις τον nova τότε με κλειστά μάτια χρησιμοποίησέ τον. Είναι νούμερο 1 εφαρμογή.

Συμφωνώ αν κρίνω απ αυτά που διαβάζω αλλά για να πω την αλήθεια δεν έχω ψάξει πως μπορώ να φτιάξω πχ την αρχική μου κ όλα τα υπόλοιπα, θα ασχοληθώ παραπάνω με κάποιο βίντεο από YouTube κτλπ.... Παιδιά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο, έστειλα screenshot τώρα ίσως έγινε αυτο που ανέφερε κάποιος πιο πάνω, ίσως έτυχε κ μπήκα την κατάλληλη στιγμή....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

This War of Mine σήμερα 31/12 λήγει η έκπτωση στα 1.89 (από 11). Υπάρχει έκπτωση και στο expansion

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως κάνω εγώ κάποιο λάθος... 945dc59d060eea5b26dfc10b5238afa2.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλή χρονιά σε όλους.

 

Μήπως είσαι σε google family και o nova έχει αγοραστεί με κάποιον άλλο λογαριασμό της οικογένειας ή απλα με άλλο λογαριασμό που περασμένος στη συσκευή;

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους.

 

 

 

Μήπως είσαι σε google family και o nova έχει αγοραστεί με κάποιον άλλο λογαριασμό της οικογένειας ή απλα με άλλο λογαριασμό που περασμένος στη συσκευή;

Δεν έχω ιδέα ούτε τι είναι ο Google family κ ούτε ασχολείται κάποιος από την οικογένεια μου, γιατί τόση εντύπωση ρε παιδιά... Οκ από 0,59 δεν ξέρω πόσο ήταν το βρήκα δωρεάν, όχι από 100€ για να το κάνουμε τόσο θέμα! Καλή χρονιά σε όλους!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα ούτε τι είναι ο Google family κ ούτε ασχολείται κάποιος από την οικογένεια μου, γιατί τόση εντύπωση ρε παιδιά... Οκ από 0,59 δεν ξέρω πόσο ήταν το βρήκα δωρεάν, όχι από 100€ για να το κάνουμε τόσο θέμα! Καλή χρονιά σε όλους!

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν το κάνουμε θέμα για το ποσό, απλά προσπαθούμε να εξηγήσουμε πως γίνεται να έχεις βρει μόνο εσύ δωρεάν, μια εφαρμογή που δεν δόθηκε ποτέ δωρεάν.

Αυτή είναι άλλωστε η ουσία ενός τεχνολογικού φόρουμ, να βρίσκουμε τις απαντήσεις/λύσεις μεταξύ μας.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τον βρήκα δωρεάν κάποια στιγμή πριν μήνες. Αλλά τον αφαίρεσα πάλι γιατί δεν με βόλεψε. Άρα υπήρχε κι άλλες φορές δωρεάν.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αρκετές φορές κατά το παρελθόν υπήρξε σε μεγάλη έκπτωση ή και δωρεάν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν το κάνουμε θέμα για το ποσό, απλά προσπαθούμε να εξηγήσουμε πως γίνεται να έχεις βρει μόνο εσύ δωρεάν, μια εφαρμογή που δεν δόθηκε ποτέ δωρεάν.

 

Αυτή είναι άλλωστε η ουσία ενός τεχνολογικού φόρουμ, να βρίσκουμε τις απαντήσεις/λύσεις μεταξύ μας.

Δεν το λέω με κακή έννοια, φυσικά γι αυτό είναι το φόρουμ αλλά εφόσον έστειλα κ screenshot κτλπ νομίζω πλέον είναι ξεκάθαρο πως ήταν θέμα τύχης κ συγκυρίας... Το θέμα είναι να τον αξιοποιήσω κ όχι απλά να τον έχω εγκατεστημένο....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρομερή παραμετροποίηση.

Για μένα είναι ο καλύτερος και τον δουλεύω χρόνια.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τον βρήκα δωρεάν κάποια στιγμή πριν μήνες. Αλλά τον αφαίρεσα πάλι γιατί δεν με βόλεψε. Άρα υπήρχε κι άλλες φορές δωρεάν.

 

Δηλαδή έχεις αγορασμένο τον παρακάτω?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόση έκπληξη;

Και εγώ τον έχω δωρεάν στο κινητό, αλλά δεν τον χρησιμοποίησα μέχρι τώρα γιατί με βόλεψε ο poco launcher.

Link to comment
Share on other sites

γιατί με βόλεψε ο poco launcher.
σε τι ακριβώς σε βόλεψε αφού δεν κάνει τίποτα σε σύγκριση με τον σουπερ νόβα?

αν θέλεις κάτι για να υπάρχει και μόνο μια χαρά είναι και όπως και πολλοί άλλοι

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν το λέω με κακή έννοια, φυσικά γι αυτό είναι το φόρουμ αλλά εφόσον έστειλα κ screenshot κτλπ νομίζω πλέον είναι ξεκάθαρο πως ήταν θέμα τύχης κ συγκυρίας... Το θέμα είναι να τον αξιοποιήσω κ όχι απλά να τον έχω εγκατεστημένο....

 

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προσωπικά, τον χρησιμοποιούσα μέχρι που πήρα το One plus.

Αν σε καλύπτει ο launcher του κινητού σου, εννοείται ότι δεν χρειάζεται να εγκαταστήσεις κανέναν άλλο.. Αν θέλεις παραπάνω παραμετροποίηση, τότε ναι. Κανείς δε μπορεί να σου πει κάτι πάνω σε αυτό,, μόνο εσύ. Πάντως είναι από τους καλύτερους, αν όχι ο καλύτερος, launcher εδώ και χρόνια.

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και χαρές.

 

Δεύτερον, το θεμα κουρασε λίγο. Οι τελευταίες 4 σελιδες ειναι αφιερωμενες στο αν ειναι δωρεαν η οχι ο nova, ποιος launcher βολευει τον καθενα κλπ.

 

Απο την αλλη ενα νεο μελος δε θα εχει νοημα να περιηγηθεί στις αρχικές σελιδες οποτε δε θα αποτελεί προβλημα μια συζητηση να διαρκει σελιδες επί σελιδων.

 

Μη ξαναρχισουμε όμως τη συζητηση οπως και με τα antivirous..... Ο καθενας μας παιρνει την πληροφορία και το τι μας αρεσει ή βολευει ειναι καθαρά υποκειμενικό.

 

Τελικά σαν Έλληνες, αν δεν έχουμε να διαφωνουμε ή να 'τσακωνόμαστε' με κατι δεν μπορουμε. Και αφου λειπει η apple ας διαφωνισουμε για το οτιδηποτε εμφανιστεί πρώτο.... Χαχαχαχαχαχα. :-P :-P :-P

 

Sent from my S20 FE 5G

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχεις αγορασμένο τον παρακάτω?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime

Δωρεάν τον είχα κατεβάσει. Τώρα δεν τον έχω πλέον. Δεν με βόλεψε.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...