Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως και να μου το είπε δεν έχει σημασία! Ο καθένας έχει την άποψη του για την αγορά εφαρμογών :D κ εγώ είπα την δικιά μου!

 

άποψη δεν είναι η τσιγκουνιά του να δώσεις 2-3 ευρώ όμως να υποστηρίξεις με τον τρόπο σου ένα προγραμματιστή για μια εφαρμογή που σου αρέσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

O Καθενας στη τσεπη του παιδια...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ως άνεργη που είμαι σκέφτομαι τα 2-3€ που λες Για έξοδα εικονικών αγορών! Προτιμώ να τα ξοδέψω αλλού πάρα σε εφαρμογές για το κινητο.

 

Αλλά μιας και μπήκε σε έκπτωση και την χρησιμοποιήσω μόνιμα εδώ και χρόνια είπα να την πάρω.

 

Η λέξη "τσιγκουνιά" είναι από ποια μεριά την βλέπει κάποιος!!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι που το λέω αλλά και εγώ αγοράζω εφαρμογές μόνο σε πολύ μεγάλες εκπτώσεις όπως τώρα ενώ τις υπόλοιπες τις έχω από εξωτερικά apk.

Μάλλον ξεφύγαμε ήδη από το θέμα του νήματος αλλά χωρίς μόνιμη εργασία δεν έχω το περιθώριο να κάνω τον χουβαρντά.

Πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι η σημερινή προσφορά ικανοποίησε και εμάς τους συνειδητοποιημένους τζαμπατζήδες :-P

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εφαρμογή appsales που έχει κάθε μέρα ότι εφαρμογές έχουν προσφορά. Το κακό είναι ότι δεν έχει το ελληνικό Google Play και έβαλα το γερμανικό μιας και έχουμε ίδια ώρα. Το θέμα είναι ότι εκεί (και μετά σε όποια χώρα και αν πάτησα) είχε σε έκπτωση τον es file explorer pro με 0.50€ από 3€ αλλά στην Ελλάδα τίποτα... Εσάς σας το βγάζει σε προσφορά η μπααα;;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με την εφαρμογή αλλά με τη διεύθυνση και κατ' επέκταση τη χώρα που έχεις επιλέξει στο λογαριασμό σου που συνδέεται με το Playstore. Το αλλάζεις από κει και θα παίρνεις προσφορές για το γερμανικό Playstore π.χ

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με την εφαρμογή αλλά με τη διεύθυνση και κατ' επέκταση τη χώρα που έχεις επιλέξει στο λογαριασμό σου που συνδέεται με το Playstore. Το αλλάζεις από κει και θα παίρνεις προσφορές για το γερμανικό Playstore π.χ

 

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

Ευχαριστώ! ☺️
Link to comment
Share on other sites

Ξανα το OfficeSuite Pro + PDF στα 0,99€ https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobisystems.editor.office_registered&hl=en&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Doffice+suite+pro+google+play&pcampaignid=APPU_1__rU-WqiLKIj2vAT3lLqABg

 

Ενας File Manager https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tproductions.Openit.pro

 

Και αυτο DAVdroid – CalDAV/CardDAV Synchronization https://play.google.com/store/apps/details?id=at.bitfire.davdroid&hl=en που οποιος φιλος το γνωριζει ας γραψει δυο κουβεντες, τι κανει πανω-κατω

Link to comment
Share on other sites

Αισθανομαι χαλια που το ειχα πληρωσει 7 ευρω το officesuite :lol:

Τουλαχιστον δεν το ειχα πληρωσει 15!

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα και εγώ..ας υπάρχει..Ίσως χρειαστεί

 

Στάλθηκε από το X9006 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

 

Αξίζει παίδες? Έχω το WPS Office μαζί με Xodo PDF Reader & Editor αυτή την στιγμή.

Edited by vasileios13
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει παίδες? Έχω το WPS Office μαζί με Xodo PDF Reader & Editor αυτή την στιγμή.

 

Aξιζει ναι. Ειναι κατα τη γνωμη μου απο τις υπερπληρεις εφαρμογες office. Καλα σε αυτην την τιμη δεν το συζητω ειναι κλεψια.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Aξιζει ναι. Ειναι κατα τη γνωμη μου απο τις υπερπληρεις εφαρμογες office. Καλα σε αυτην την τιμη δεν το συζητω ειναι κλεψια.

 

Το αγοράζω.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είχαμε το Officesuite από Αμαζον, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι δεν εμφανίζεται στα αγορασμένα;

Δεν το βρίσκω πουθενά.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είχαμε το Officesuite από Αμαζον, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι δεν εμφανίζεται στα αγορασμένα;

Δεν το βρίσκω πουθενά.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

Δοκίμασες να κάνεις εκαθαριση cache και δεδομένων στο Amazon underground, αν λες για αυτό, από τις εφαρμογές; έτρωγε κάποιες φρίκες θυμάμαι. Δεν το έχω πλέον αλλά καμία φορά έτρωγε σκλωματα το underground και με τον τρόπο αυτό όλα επανερχόταν.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Για όσους είχαμε το Officesuite από Αμαζον, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι δεν εμφανίζεται στα αγορασμένα;

Δεν το βρίσκω πουθενά.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

ναι δεν εμφανίζεται , ενώ εμφανίζεται μέσα στο playstore κανονικά ως εγκαταστημένο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν εμφανίζεται , ενώ εμφανίζεται μέσα στο playstore κανονικά ως εγκαταστημένο
Τι σχέση έχει το playstore;

Ρωτάω αποκλειστικά για το Amazon appstore.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για όσους είχαμε το Officesuite από Αμαζον, μπορείτε να επιβεβαιώσετε ότι δεν εμφανίζεται στα αγορασμένα;

Δεν το βρίσκω πουθενά.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

 

Εμένα εμφανίζεται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το playstore;

Ρωτάω αποκλειστικά για το Amazon appstore.

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

Το αναφέρω για τον λόγο ότι ενώ το έχω πάρει από το appstore μου το εμφανίζει κανονικά στο play store

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Aξιζει ναι. Ειναι κατα τη γνωμη μου απο τις υπερπληρεις εφαρμογες office. Καλα σε αυτην την τιμη δεν το συζητω ειναι κλεψια.

 

Καλησπέρα. Πριν μας κραξουν που σχολιαζουμε εφαρμογες εδω, μπορει καποιος να μου πει τι παραπανω προσφερει σε σχεση με τις εφαρμογες του Microsoft Office (Word, Excel, PP) που εχουμε free;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εμφανίζεται κανονικά.
Μπορώ να έχω ένα screenshot;

 

Unleashed by my rooted OP3T in 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν μας κραξουν που σχολιαζουμε εφαρμογες εδω, μπορει καποιος να μου πει τι παραπανω προσφερει σε σχεση με τις εφαρμογες του Microsoft Office (Word, Excel, PP) που εχουμε free;

 

Δεν τις εχω χρησιμοποιησει αυτες, αλλα σε σχεση με το Smart Office πχ ειναι πιο βολικο κατα τη γνωμη μου :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...