Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Viber έχει γενέθλια και μοιράζει δώρα. Είτε premium sticker packs είτε μονάδες. Δείτε εδώ:

https://m.facebook.com/viber/photos/a.159436647430515.31697.121349544572559/1931677646873064

Και όσοι δεν έχετε facebook μπείτε κατευθείαν εδώ http://bit.ly/ViberIs7fb

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Πάτησα το 2 λινκ και πήρα το δώρο. Τώρα έχω τις εξής απορίες.....

 

Πως κάνω αποχώρηση από αυτή την δημόσια συνομιλία;;

 

Βλέπει κανένας από τις επαφές μου στο viber oti συμμετείχα σε αυτή την συνομιλία;

 

 

Κάτι αυτοκόλλητα μου έδωσε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν νομίζω να βλέπει κανείς ότι συμμετείχες σε ένα group.

 

Πάτησε στο συγκεκριμένο chat, μετά τις 3 τελείες επάνω, μετά "Πληροφορίες συνομιλίας", μετά πάτησε το "Purple Group", μετά ξανά τις 3 τελείες επάνω και θα δεις την φωτογραφία παρακάτω.

 

Επέλεξε Αναίρεση παρακολούθησης και Διακοπή μηνυμάτων και τελείωσες.312f0c492de2b13989e49ce9681229fb.jpg

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα έγραψε "your gift is...", και έχει μείνει εκεί!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει αναίρεση παρακολούθησης 49d370a6a46a9162d81fa45364d96c4b.jpg
Τότε απλά πάτα διακοπή μηνυμάτων και τελείωσες! Προφανώς δεν το ακολουθείς γι'αυτό δεν σου βγάζει εκείνη την επιλογή.

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα έγραψε "your gift is...", και έχει μείνει εκεί!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Νομίζω πως άπαξ και το πατήσεις μετά σου βγάζει το δώρο από κάτω όσες φορές και αν το ξαναδοκιμάσεις. Οπότε δοκίμασε ξανά ή καθάρισε την cache.

 

Γενικά απ'ότι είδα δίνει αβέρτα sticker pack. Σε έναν φίλο έδωσε 50 ολόκληρα σεντ για VoIP κλήσεις! Μιλάμε καταξοδεύτηκε η Rakuten Viber :-P

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Edited by ankostas
Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Άρα θεωρούμαι πολύ τυχερός που μου έδωσαν 2€ ε; :-P

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Κ εγώ κάτι τέτοιο περίμενα και μου έδωσε αυτοκόλλητα σε σχήμα πατάτας! Εντομεταξυ εγώ δεν κατεβάζω καν αυτοκόλλητα στο viber!

Μη μιλάς καθόλου εσύ! :D

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ κάτι τέτοιο περίμενα και μου έδωσε αυτοκόλλητα σε σχήμα πατάτας! Εντομεταξυ εγώ δεν κατεβάζω καν αυτοκόλλητα στο viber!

Μη μιλάς καθόλου εσύ! :D

 

Τα ίδια πήραμε :p

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ κάτι τέτοιο περίμενα και μου έδωσε αυτοκόλλητα σε σχήμα πατάτας! Εντομεταξυ εγώ δεν κατεβάζω καν αυτοκόλλητα στο viber!

Μη μιλάς καθόλου εσύ! :D

 

χαχαχαχα και εγώ πατάτες κέρδισα! να ήταν και τίποτα αληθινές πάει στα κομμάτια

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλά εσείς που κερδίσατε μονάδες είστε όχι μόνο προνομιούχοι αλλά κερδισμένοι της χρονιάς :-P

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

My Talking Pet:

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.wobamedia.mytalkingpet.plus

 

Δωρεάν για δύο μέρες. Δεν θα έλεγα πως είναι η πιο χρήσιμη εφαρμογή ωστόσο αν έχετε μικρά παιδιά, αδέρφια, ανήψια, βαφτιστήρια, κτλ κτλ θα ξετρελαθούν.

Προσωπικά πάντως παρακαλάω το βαφτιστήρι μου και την αδερφή του για να μου δώσουν το κινητό μου πίσω.

 

Τί κάνει όμως η εφαρμογή; Βάζεις την φωτογραφία του κατοικίδιού σου, ορίζεις κάποια βασικά σημεία για να αναγνωρίσει η εφαρμογή τα μάτια, αυτιά, στόμα και περίγραμμα του κεφαλιού τους. Έπειτα βάζεις διάφορα αξεσουάρ άμα θέλεις για να το κάνεις πιο αστείο και τέλος ηχογραφείς ένα φωνητικό μήνυμα και πειράζεις τον ήχο για να γίνει ακόμα πιο αστείο. Είμαι σίγουρος ότι μετά θα παρακαλάτε και εσείς να πάρετε το κινητό σας πίσω :-Pa04fceb3bcc353162e992ddc60c2dbfc.jpg

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Edited by ankostas
Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

My Talking Pet:

https://play.google.com/store/apps/details?id=info.wobamedia.mytalkingpet.plus

 

Δωρεάν για δύο μέρες. Δεν θα έλεγα πως είναι η πιο χρήσιμη εφαρμογή ωστόσο αν έχετε μικρά παιδιά, αδέρφια, ανήψια, βαφτιστήρια, κτλ κτλ θα ξετρελαθούν.

Προσωπικά πάντως παρακαλάω το βαφτιστήρι μου και την αδερφή του για να μου δώσουν το κινητό μου πίσω.

 

Τί κάνει όμως η εφαρμογή; Βάζεις την φωτογραφία του κατοικίδιού σου, ορίζεις κάποια βασικά σημεία για να αναγνωρίσει η εφαρμογή τα μάτια, αυτιά, στόμα και περίγραμμα του κεφαλιού τους. Έπειτα βάζεις διάφορα αξεσουάρ άμα θέλεις για να το κάνεις πιο αστείο και τέλος ηχογραφείς ένα φωνητικό μήνυμα και πειράζεις τον ήχο για να γίνει ακόμα πιο αστείο. Είμαι σίγουρος ότι μετά θα παρακαλάτε και εσείς να πάρετε το κινητό σας πίσω :-Pa04fceb3bcc353162e992ddc60c2dbfc.jpg

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Γι αυτό το λόγο δεν την κατεβάζω, γιατί με το ζόρι θα πάρω το τηλέφωνο πίσω από τα μωρά
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό το λόγο δεν την κατεβάζω, γιατί με το ζόρι θα πάρω το τηλέφωνο πίσω από τα μωρά
Μακριά τότε. Καλά έκανα και προειδοποιήσα! :-P

 

Sent from my CUBOT_MANITO using Tapatalk

Άραξε τη μέρα, άδραξε τη νύχτα!
Link to comment
Share on other sites

Sleep Better with Runtastic

 

Free for You:

All Sleep Better App Features

 

Have your tried out the Smart Alarm? New to the Sleep Better app? You can use the promo code SLEEP2017 to use all app features for free. Click below and follow the instructions to get it all.

Link to comment
Share on other sites

Sleep Better with Runtastic

 

Free for You:

All Sleep Better App Features

 

Have your tried out the Smart Alarm? New to the Sleep Better app? You can use the promo code SLEEP2017 to use all app features for free. Click below and follow the instructions to get it all.

Πάντα είχα απορία για το πως λειτουργούν αυτές οι εφαρμογές για τον ύπνο....
Link to comment
Share on other sites

Την εχεις πανω στο κρεβατι (ιδανικα) και ελεγχει το ποσο κουνιεσαι και το ποσο θορυβο κανεις απο το μικροφωνο. Οταν κινεισαι πολυ, σημαινει οτι εισαι στη φαση REM που βλεπει τα ονειρα και ειναι πιο ευκολο να ξυπνησεις (για αυτο και παντα μας κοβουν πανω στα ονειρα :p )

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Την εχεις πανω στο κρεβατι (ιδανικα) και ελεγχει το ποσο κουνιεσαι και το ποσο θορυβο κανεις απο το μικροφωνο. Οταν κινεισαι πολυ, σημαινει οτι εισαι στη φαση REM που βλεπει τα ονειρα και ειναι πιο ευκολο να ξυπνησεις (για αυτο και παντα μας κοβουν πανω στα ονειρα :p )
Πολύ ενδιαφέρον!! Το κατέβασα να το δοκιμάσω λίγο αλλά δεν είδα να κάνει κάτι. Το άφησα στον καναπέ και μετά από πέντε λεπτά το κουνησα επίτηδες να δω αν καταγράψει την κίνηση αλλά Τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέρον!! Το κατέβασα να το δοκιμάσω λίγο αλλά δεν είδα να κάνει κάτι. Το άφησα στον καναπέ και μετά από πέντε λεπτά το κουνησα επίτηδες να δω αν καταγράψει την κίνηση αλλά Τίποτα.

 

Για χαζο το εχεις;Ηξερε οτι δεν κοιμασαι :lol:

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Για χαζο το εχεις;Ηξερε οτι δεν κοιμασαι :lol:
Το άτιμο! Θα μας καταστρέψει αυτή η τεχνολογία! Είναι του διαβόλου!

:D

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hikaru.photowidget

 

Δεν ξέρω για πόσο είναι free ακόμη.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hikaru.photowidget

 

Δεν ξέρω για πόσο είναι free ακόμη.

Λήγει σε 2 ημέρες!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...