Jump to content

[Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπήκα στο Amazon underground πρόσφατα και δεν βρήκα ξεχωριστά όπως παλιά τις Δωρεάν εφαρμογές.

Έχει αλλάξει κάτι;

Όχι. Είναι όπως ήταν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχει το AppSales ότι το poweramp είναι σε προσφορά, αλλά όταν πάω στο play μου το δείχνει κανονικά στα 3,99€... :confused:

 

Καμιά ιδέα;;

Link to comment
Share on other sites

Έχει το AppSales ότι το poweramp είναι σε προσφορά, αλλά όταν πάω στο play μου το δείχνει κανονικά στα 3,99€... :confused:

 

Καμιά ιδέα;;

 

Στα σχόλια του PowerAmp αν δεις μέσα στο App Sales γράφει κόσμος ότι η τιμή δεν ισχύει ούτε σε Νορβηγία, Ολλανδία, Πολωνία και Τσεχία. Μάλλον δεν ισχύει για την Ευρώπη αυτή η τιμή.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Στα σχόλια του PowerAmp αν δεις μέσα στο App Sales γράφει κόσμος ότι η τιμή δεν ισχύει ούτε σε Νορβηγία, Ολλανδία, Πολωνία και Τσεχία. Μάλλον δεν ισχύει για την Ευρώπη αυτή η τιμή.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Τα σχόλια στο AppSales που λες, πού είναι ακριβώς; δε βλέπω κάπου σχόλια... μόνο το description της (κάθε) εφαρμογής...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Τα σχόλια στο AppSales που λες, πού είναι ακριβώς; δε βλέπω κάπου σχόλια... μόνο το description της (κάθε) εφαρμογής...

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160303/3bd0aedd83101a65c80497d001ba2dac.jpg

 

Στο κουμπί με την κλασική φούσκα της ομιλίας στη μέση. Στην προκειμένη περίπτωση υπάρχουν 8 σχόλια.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160303/3bd0aedd83101a65c80497d001ba2dac.jpg

 

Στο κουμπί με την κλασική φούσκα της ομιλίας στη μέση. Στην προκειμένη περίπτωση υπάρχουν 8 σχόλια.

 

Α μάλιστα, για αυτό...

Εγώ τα έβλεπα από το site κι όχι από το app στο κινητό...

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

nova laucher 0.50 euro

es file explorer 0.10 euro

στο playstore

 

Δώσε link από το τελευταίο. Εγώ τον βλέπω στα 2,99€ τον ES.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Δώσε link από το τελευταίο. Εγώ τον βλέπω στα 2,99€ τον ES.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.estrongs.android.pop.pro

 

πριν λιγο τον αγορασα κι εγω..

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να το.βλέπω στα 2.99

Από Ελλάδα μπαίνεις στο playstore ?

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθώ να το.βλέπω στα 2.99

Από Ελλάδα μπαίνεις στο playstore ?

 

..οχι,ιταλια ειμαι...στο ''.com'' μπαινω παντως.

Edited by asbatey
Link to comment
Share on other sites

..οχι,ιταλια ειμαι...

 

τοτε μάλλον υπάρχει κάποια τοπική προσφορά ή απλά δεν ενεργοποιηθηκε για το ελληνικό playstore.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

τοτε μάλλον υπάρχει κάποια τοπική προσφορά ή απλά δεν ενεργοποιηθηκε για το ελληνικό playstore.

Κι εγώ στα 3€ το βλέπω. Μάλλον είναι τοπική προσφορά.

Siemens C25, Nokia 3330, Nokia 8310, Sony - Ericsson K500i, BenQ - Siemens EL71, Nokia 6288, Νοkia 5310 XpressMusic, Nokia 5800 XpressMusic, Samsung Galaxy 3 i5800, Sony Xperia Go, Vodafone Smart 4G (Yulong 8860u), Nexus 5, Nexus 5X LineageOS 15.0 (14/12/2017), Huawei P9 Lite (2017), Samsung S9+ 6GB/64GB, Samsung S20+ 8GB/128GB

Link to comment
Share on other sites

Και Γερμανία 0.10 πριν λίγο το ψωνισα.

Και εγώ από Γερμανία ενώ μου το δείχνει 0,10€ όταν πάω να δώσω την παραγγελία και να πληρωσω μου αλλάζει την τιμή σε 2,99€!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Το Amazon δινει το Randardroid https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ventel.android.radardroid2.

Το εχει χρησιμοποιησει κανεις, ειναι αξιοπιστο? Εριξα μια ματια στο χαρτη ,στην γυρο απο μενα περιοχη, και εχει επισημασμενα τα "στανταρ" σημεια που την στηνουν με ρανταρ, αν αλλαξουν σημειο ελενχου πως ενημερωνετε η εφαρμογη, πρεπει να το γνωστοποιησει π.χ. καποιος χρηστης?

Link to comment
Share on other sites

Το Amazon δινει το Randardroid https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ventel.android.radardroid2.

Το εχει χρησιμοποιησει κανεις, ειναι αξιοπιστο? Εριξα μια ματια στο χαρτη ,στην γυρο απο μενα περιοχη, και εχει επισημασμενα τα "στανταρ" σημεια που την στηνουν με ρανταρ, αν αλλαξουν σημειο ελενχου πως ενημερωνετε η εφαρμογη, πρεπει να το γνωστοποιησει π.χ. καποιος χρηστης?

Όλα τα γνωστά sygic/igo τα έχουν αυτά.

Δεν υπάρχει λόγος για έξτρα εφαρμογή.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, υπάρχει δωρεάν στο Amazon εδώ και καιρό.

 

Unleashed by my M1 NOTE

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά, υπάρχει δωρεάν στο Amazon εδώ και καιρό.

 

Unleashed by my M1 NOTE

 

και εγω απο εκει την εχω.αν και δεν την εχω βαλει ποτε ειναι τοσο καλη?

Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ την έχω αγορασμένη από χρόνια σε προσφορά αλλά δεν έχω διαπιστώσει να προσφέρει κάτι παραπάνω από την μαμίσια εφαρμογή.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω αγορασμένη από χρόνια σε προσφορά αλλά δεν έχω διαπιστώσει να προσφέρει κάτι παραπάνω από την μαμίσια εφαρμογή.

Έτσι ακριβώς είναι . Ότι τραβάει το κινητό αυτό δίνουν κι οι εφαρμογές τίποτα περισσότερο απλά σε μερικά κινητά που έχουν χάλια ΜΑΜΑ κάμερα εδώ έχεις περισσότερες ρυθμίσεις Χωρίς ουσία όμως ή με μικρή πολύ μικρή διαφορά Έτσι για να μην είμαι αντιδραστικός

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την έχω αγορασμένη από χρόνια σε προσφορά αλλά δεν έχω διαπιστώσει να προσφέρει κάτι παραπάνω από την μαμίσια εφαρμογή.

 

Και εγώ την έχω δωρεάν,αλλά δεν μου αρέσει ο σχεδιασμός της.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Εφαρμογές σε προσφορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...