Jump to content

Nokia 6630 (CHARLIE)


DON
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σχετικά με την ομαδική παραγγελία από την Ιταλία, ποιός είναι υπεύθυνος γι' αυτήν; Που μπορώ να βρω περισσότερες πληροφορίες; Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Nα παρακολουθείς τακτικά αυτό το θέμα. ;)

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Σε ό,τι αφορά το Equalizer και γενικότερα το mp3player, πιστεύω οτι θα βγούν και εφαρμογές από τρίτους που θα υποστηρίζουν και το stereo του 6630.

Με το SX1 δεν έγινε, πέραν του "Mp3 Player", γιατί δεν ασχολήθηκαν πολύ οι προγραμματιστές μαζί του, αλλά πιστεύω στο 6630 και γενικότερα στα Nokia θα υπάρξει μεγαλύτερη ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ο eq να είναι τόσο σημαντικός για κινητό ειδικά όταν έχεις ακουστικά νόκια. να μου έλεγες για ένα media device να έλεγα οκ.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε intelx86 μπορείς να το προ παραγγείλεις στα Νοκια shop (το ίδιο έχω κάνει και εγώ) Τελευταία φορά που ρώτησα ποτέ έρχεται μου είπαν τον Δεκέμβριο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nickzaxi (13 Νοέ. 2004 , 20:48)

 

Επειδή προσπαθώ να διαλέξω ανάμεσα σε 6630 και 6670 μπορεί κάποιος να μου πει γιατί στο 6630 υπάρχει δυνατότητα λήψης VIDEO έως μία ώρα? προφανώς λόγω hot swapping? Επίσης όταν αναφέρεται στο 6630 "ομαλό 6Χ ψηφιακό zoom" και στο 6670 απλά "ψηφιακό zoom 4Χ " ποιά η διαφορά? Το zoom γίνεται μετά την λήψη της Foto η μπορείς να ζουμάρεις πρίν φωτογραφήσεις?

 

 

H diafora tou omalou apo tou aplou zoom einai oti enw sto apla to zoum ginete me bathmides diladi patas to koumpi kanei 2x zoom kanontas ena mikro kolhmataki stn othonh,enw to OMALO psifiako zoom exei thn idia aisthisi tou optikou zoom mia psifiakhs fotografikis mhxanhs!

:)
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να το πιασουμε στα χερια μας.....

 

Και εκει θα δουμε τα - και +...

 

Ουτε οι γαμπροι να ειμασταν που περιμενουμε την νυφη ΑΜΑΝ!!!!!!!!! :wacko:

 

Παντος μπαινοντας σε διαφορα site το caming soon φευγει σιγα σιγα....

 

Μονο στην νοκια ελλαδας μενει :angry: ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ 7610 ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ :cry:

 

Και κατι ακομα... θελω να δω ποιος απο'λους μας θα το παρει 1ος απο ελλαδα παντα οχι μεσω καποιας αλλης χωρας.....

 

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!!!! :rotfl:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

to OMALO psifiako zoom exei thn idia aisthisi tou optikou zoom mia psifiakhs fotografikis mhxanhs!

 

ΣΩΣΤΟΣ!!!!! ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Avid giati osoi tha to paroun apo exoteriko den paizoun sto

"ποιος απο'λους μας θα το παρει 1ος" ?

Den eisiai dikaio... :p

Plakitsa.

 

Tha paizei mp3 me VBR simpiesi???H' tha kollaei?Jerete?

(Tin exo patisei idi etsi me mp3player....)

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sequent_c (13 Νοέ. 2004 , 18:00)

 

στα 6630 και 7710 έχουν ενσωματώσει τον ποιο εξελιγμένο internet browser που έχει βγει σε κινητό μέχρι σήμερα.

το όνομα του είναι mozilla.

οποτε δεν υπάρχει λόγος να ψάχνετε δεξιά και αριστερά ποιο browser να χρησιμοποιήσετε.

 

Βασικά δεν νομίζω ο bowser τους δεν είναι ο Mozilla (ή ο Minimo) αλλά o browser της Nokia βελτιωμένος. Απλώς άλλαξαν το user agent string του ώστε να περνιέται για κανονικός browser. Ακόμα κι ο IE τη λέξη mozilla περιλαμβάνει στο UA string του.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SubeRip (14 Νοέ. 2004 , 15:39)

 

Avid giati osoi tha to paroun apo exoteriko den paizoun sto

"ποιος απο'λους μας θα το παρει 1ος" ?

Den eisiai dikaio... :p

Plakitsa.

 

Tha paizei mp3 me VBR simpiesi???H' tha kollaei?Jerete?

(Tin exo patisei idi etsi me mp3player....)

 

Γιατι το θεμα ειναι ποιος θα το παρει απο εδω που το περιμενουμε τοσο καιρο, αν ειχα και εγω καποια ακρη απο εξωτερικο ισως και να το ειχα στα χερια μου........

 

Αρα ειναι δικαιο αυτο που λεω απο ελλαδα θα εχει σασπενς...

 

Ποιος θα ειναι αραγε???? :worry:

 

Αυτο θα το μαθουμε την επομενη εβδομαδα :whistle: Ελπιζω δηλαδη...

 

Μεχρι ΤΟΤΕ ας κανουμε υπομονη ;)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κα εγω ψηνομαι να παρω το κιν απο ιταλια αλλα θελω πρωτα να δω τισ τιμες που θα εχουμε εδω στην ελλαδα!Αν ειναι το πολυ 100ευρο η δαφορα,ε...δεν βαριεσαι θα το παρω απο εδω,εξαλλου αξιζει τα λεφτα του!Αν ειναι ομως παραπανο θα το αγορασω απο ιταλια!Απλα ενημερωνω ετσι ωστε να με βαλετε στα υποψην για την παραγγελια απο ιταλια!

http://mobile-review.com/forum2/customavatars/avatar7425_3.gif

 

All in all a must buy for every Nokia lover and for others too! UI is brilliant, MP Cam is good, the phone has got Stereo output, Great 65K TFT Screen (display) it has got everything that you would need in a phone! I must say 6630 is going to be one of my favorites!

Link to comment
Share on other sites

Pantos ego kathe fora pou exo parei kinito me epidotisi to exo metaniosei giati stin pragmatikotita to eixan pio akribo kai ta misa lefta apo thn epidotisi pigan ekei...

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SubeRip (14 Νοέ. 2004 , 19:30)

 

Pantos ego kathe fora pou exo parei kinito me epidotisi to exo metaniosei giati stin pragmatikotita to eixan pio akribo kai ta misa lefta apo thn epidotisi pigan ekei...

 

Ναι αλλα εγω εχω καρτοκινητο και θελω να το κανω συμβολαιο.Οποτε θελω να εκμεταλλευτω την επιδοτηση!

Link to comment
Share on other sites

πανακριβα το χει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

kala pame???860 euro? pola einai mexri 600 edaxi kai pali den dino 600 aplos tha to sindiaso me tin ananeosi tou tritou xronou tis sindesismou.

akou ekei 600 euro gia ena kinito dld 200.000drx lol dld esxos :blink:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.

 

http://img.photobucket.com/albums/v224/Epipedo/DSC00318.jpg

Link to comment
Share on other sites

Me 800 euro na fantastite kaneis anavathmisi se Pc!

kai emeis tha agorasoume ena kinito me tosa xrimata...

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

EGO TO EIXA STA XERIA MOU ENA APOGEYMA PRIN APO KANA MHNA PERIPOU HTAN ENA PAO TA 2 DOKIMASTIKA POU EXOYN ERTHEI STHN ELLADA EGO EXO TORA TO 3650 HTAN MIKROTERO APO AYTO KAI TO MENU TOU SAN TOY 6600 DYSTHXOS DEN TO EIXA GIA POLY ORA KAI DEN EIXA DIAVASEI AYTO TO THREAD GIA NA MPORESO NA DOKIMASO KAPOIA PRAGMATA POU ROTATE EDO EIDA POS EXEI KAI KAPOIA PROGRAMATAKIA GIA NA FTIAXNEIS TA VIDEAKIA POU TRAVAS DEN KSERO AN H KANONIKH EKDSH THA EXEI KATI ALLO MIAS KAI AYTO POU EIXA HTANE GIA DOKIMES ALLA EGO THN PERIMENO :)
Link to comment
Share on other sites

Το 6630 θα έχει πάρα πολλά νέα πράγματα φίλε μου που δεν πρόσεξες. Το μενού είναι σημαντικά διαφοροποιημένο απο αυτό του 6600 και οποιουδήποτε symbian 7.

 

Το μοντέλο που έπιασες στα χέρια σου, είχε Ελληνικό μενού; Μήπως ξέρεις αν ήταν προτότυπο ή μοντέλο παραγωγής. Νομίζω το καταλαβαίνεις απο την πλάτη του οπου δεν υπάρχει serial number αλλά αναγράφεται κάτι σαν "proto".

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...