Jump to content

Sony Xperia S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφου εχεις ορισει τις γλωσσες πληκτρολογιου ,τις αλλαζεις με το κουμπακι εναλλάξ ,δεν χρειαζεσαι εξτρα εφαρμογη

 

Συμφωνώ απολυτα μαζι σου ότι δεν χρειάζεται να βάλει άλλη εφαρμογη Απλα νομίζω ότι έχει ορίσει απο την αρχη κάτι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ απολυτα μαζι σου ότι δεν χρειάζεται να βάλει άλλη εφαρμογη Απλα νομίζω ότι έχει ορίσει απο την αρχη κάτι λάθος.

 

τι ομως ρε παιδια;

θα φαει σουτ και δεν το θελω.μια ολοκληρωμενη βοηθεια.

βημα βημα.

ειμαι καινουργιος στα αντροιτ πριν ειχα satio.

οτι γραφω κατω δεξια εχει το σημα των κινεζικων

και αν το πατησω το γυρναει στα αγγλικα.

στις εφαρμογες και σ" αυτες που εκτελουνται

μου εχει εδω και δυο βδομαδες συνεχεια

πληκτρολογιο κινεζικων χπερια

Link to comment
Share on other sites

τι ομως ρε παιδια;

θα φαει σουτ και δεν το θελω.μια ολοκληρωμενη βοηθεια.

βημα βημα.

ειμαι καινουργιος στα αντροιτ πριν ειχα satio.

οτι γραφω κατω δεξια εχει το σημα των κινεζικων

και αν το πατησω το γυρναει στα αγγλικα.

στις εφαρμογες και σ" αυτες που εκτελουνται

μου εχει εδω και δυο βδομαδες συνεχεια

πληκτρολογιο κινεζικων χπερια

 

Λοιπον πας menu ρυθμισεις επιλέγεις γλώσσα και πληκτρολόγιο,επιλογή γλώσσας πληκρολογιου.εκει δες τι έχεις τικαρισμενο

Edited by petrosa
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πας menu επιλέγεις γλώσσα και πληκτρολόγιο,επιλογή γλώσσας πληκρολογιου.εκει δες τι έχεις τικαρισμενο[/QU

ελληνικα αδερφε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πας menu επιλέγεις γλώσσα και πληκτρολόγιο,επιλογή γλώσσας πληκρολογιου.εκει δες τι έχεις τικαρισμενο[/QU

ελληνικα αδερφε!

 

Δες στο διεθνές πληκρολογιο.δυο γλώσσες πρέπει να έχεις τικαρισμενες..μην βλέπεις αλλου..Δυστυχώς δεν έχω το s πλεον για να ξέρω πως ακριβώς το έχει.

Link to comment
Share on other sites

 

Δες στο διεθνές πληκρολογιο.δυο γλώσσες πρέπει να έχεις τικαρισμενες..μην βλέπεις αλλου..Δυστυχώς δεν έχω το s πλεον για να ξέρω πως ακριβώς το έχει.

 

που το βλεπεις το διεθνες πληκτρολογιο;

συγνωμη αδερφε αλλα επεσες σε ασχετο λογω ηλικιας.

εγω τα ελληνικα τα ειδα ρυθμισεις:γλωσσα και πληκτρολογιο

Link to comment
Share on other sites

Settings>Language&keyboard>Xperia keyboard ,πρόσθεσε οτι χρησιμοποιείς

Ρυθμισεις> γλωσσα & πληκτρολογιο>Ξπιρια πληκτρολογιο ,κτλ..

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

 

που το βλεπεις το διεθνες πληκτρολογιο;

συγνωμη αδερφε αλλα επεσες σε ασχετο λογω ηλικιας.

εγω τα ελληνικα τα ειδα ρυθμισεις:γλωσσα και πληκτρολογιο

 

Κατέβα λίγο στο menu..Μην στο πρώτο που βλέπεις για γλώσσα..αυτο αφορα την γλώσσα στο κινητο γενικά.

Link to comment
Share on other sites

Settings>Language&keyboard>Xperia keyboard ,πρόσθεσε οτι χρησιμοποιείς

Ρυθμισεις> γλωσσα & πληκτρολογιο>Ξπιρια πληκτρολογιο ,κτλ..

 

ωραια μπηκα και στις γλωσσες πληκτρολογιου ειναι αγγλικα

και ελληνικα σημιωμενα

κατακορυφο πληκτρολογιο :πληρες

ρυθμισεις εισαγωγηςκειμενου:ολα κλικαρισμενα εκτος διορθωση ορθογραφιας

ηχος δονηση:δονηση με πληκτρο

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα μηνυματα ή στον καταλογο ή στο ιντερνετ καπου τελος παντον ωστε να εμφανισθει το πληκτρολογιο,

κρατα πατημενη την ''περιοχη'' που γραφεις το κειμενο(αυτη με τον κενσορα και να υπαρχει ο κενσορας μεσα στο κειμενο) και θα σου βγαλει μια καρτα, επελεξε το ''μεθοδος εισοδου'' και επελεξε το ''πληκτρολογιο xperia''

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Οκ..κανε λιγο εξασκηση με το πληκτρολογιο και θα το βρεις ...

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Μπες στα μηνυματα ή στον καταλογο ή στο ιντερνετ καπου τελος παντον ωστε να εμφανισθει το πληκτρολογιο,

κρατα πατημενη την ''περιοχη'' που γραφεις το κειμενο(αυτη με τον κενσορα και να υπαρχει ο κενσορας μεσα στο κειμενο) και θα σου βγαλει μια καρτα, επελεξε το ''μεθοδος εισοδου'' και επελεξε το ''πληκτρολογιο xperia''

 

Σ Ω Τ Η Ρ Α μου σε ευχαριστω πολυ!

σας ευχαριστω πολυ παιδια ολουσ σας για το

χρονο που μου αφιερωσατε.

ευχαριστω και παλι και καλη σας νυχτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Settings>Language&keyboard>Xperia keyboard ,πρόσθεσε οτι χρησιμοποιείς

Ρυθμισεις> γλωσσα & πληκτρολογιο>Ξπιρια πληκτρολογιο ,κτλ..

....γλωσσες πληκρολογιου

και με αυτη τη διαδικασια επιλεγεις ποιες γλωσσες θα εχεις στο πληκρολογιο τικαροντας αυτες που θες.

edit για τον PULMAN ειναι αυτο το ποστ.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Guys, αν κάποιος σκέφτεται να στείλει το κινητό του στο service για αντικατάσταση οθόνης ας μη βιαστεί, έμαθα ότι δεν έχουν ανταλλακτικά διαθέσιμα, εγώ είμαι στο περίμενε εδώ και 2 βδομάδες και δε ξέρω πόσο ακόμα θα καθυστερήσει.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παλικαρια! εχουμε κανα νεοτερο για το update 73 απο αυτους που εχουμε ξεμεινει με την 67 ακομα??? δεν βλεπω να ερχεται καθολου!
the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Guys, αν κάποιος σκέφτεται να στείλει το κινητό του στο service για αντικατάσταση οθόνης ας μη βιαστεί, έμαθα ότι δεν έχουν ανταλλακτικά διαθέσιμα, εγώ είμαι στο περίμενε εδώ και 2 βδομάδες και δε ξέρω πόσο ακόμα θα καθυστερήσει.

Γιατι δεν πας να το παρεις πισω και να το στειλεις οταν θα εχουν?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παλικαρια! εχουμε κανα νεοτερο για το update 73 απο αυτους που εχουμε ξεμεινει με την 67 ακομα??? δεν βλεπω να ερχεται καθολου!

 

Χθες βραδυ πηρα το κινητο και με το που μπηκα στο ιντερνετ μου εβγαλε την ενημερωση και το εβαλα στο πισι.... Με την 73 ειμαι τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν πας να το παρεις πισω και να το στειλεις οταν θα εχουν?
Γιατί το έστειλα μέσω του μαγαζιού που το πήρα και δεν είναι τόσο απλό να το ζητήσω πίσω και να το ξαναστείλω. Άσε που μέχρι να γίνει αυτό μπορεί να έχουν φέρει ανταλλακτικά :p
Link to comment
Share on other sites

Guys, αν κάποιος σκέφτεται να στείλει το κινητό του στο service για αντικατάσταση οθόνης ας μη βιαστεί, έμαθα ότι δεν έχουν ανταλλακτικά διαθέσιμα, εγώ είμαι στο περίμενε εδώ και 2 βδομάδες και δε ξέρω πόσο ακόμα θα καθυστερήσει.

 

και εμένα νομίζω έχει αρχίσει να έχει μια ελαφριά κίτρινη απόχρωση στο κάτω μέρος αλλά καλύτερα να περιμένω κράτησε μας ενήμερους αν θες.

Link to comment
Share on other sites

Χθες βραδυ πηρα το κινητο και με το που μπηκα στο ιντερνετ μου εβγαλε την ενημερωση και το εβαλα στο πισι.... Με την 73 ειμαι τωρα..

 

Ποτε το εχεις αγορασει το κινητο? Μπορει να μην παιζει κανενα ρολο αλλα πληροφοριακα!

the reason i swear so much is because f**k you!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ποτε το εχεις αγορασει το κινητο? Μπορει να μην παιζει κανενα ρολο αλλα πληροφοριακα!

 

26/4/2012 ....

 

Χρησιμοποιει κανεις το Go Contacts? γιατι οταν βλεπω την αναπαντητη μεσω αυτου, εξακολουθει να υπαρχει το κοκκινο βελακι?

 

Επισης, ξερει κανεις πως βαζω τις φωτογραφιες απο τις επαφες να καλυπτουν ολοκληρη την οθονη?

παω και βαζω φωτογραφιες , αλλα ειναι εικονιδια μικρα...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο Neokfire7...πες μας αν τυχον σου παρουσιασει το φαινομενο της κιτρινιλας στην οθονη(που δεν το ευχομαι να σου το παρουσιασει) γιατι κ εγω το παιρνω Δευτερα...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας που πληρωνει κι αγοραζει ,κανει οτι θελει ..το χαριζει ,το σπαει ..ειτε το προσεχει και σεβεται τα λεφτα του.., ειτε ..κτλ...

Διαβασα πριν καποιες σελιδες οτι οι κιτρινιλες εμφανιστηκαν μετα απο 3 ωρες συνεχομενες gaming με το S..

..δεν μου πεφτει λογος αλλα μετα απο 3 ωρες ανελεητης πιεσης ,λογικο ειναι να εμφανιζει σημαδια κοπωσης μια συσκευη που καθε αλλο παρα για παιγνιδομηχανη σχεδιαστηκε ..

Το S ειναι στην πρωτη γραμμη ,οθονη σβελταδα φωτογραφιες βιντεο ανταποκριση..play station/vita δεν ειναι ...

Τα σεβη μου!

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...