Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως βγαζω την καρτα μνημης ??? Νιωθω πολυ χαζος !!! Δεν μπορω να την συρω να βγει, εχει καμια ασφαλεια?

 

Δεν έχει καμία ασφάλεια. Μόνο με ένα τρόπο βγαίνει σύροντας την προς τα κάτω. Τα τρως τα νύχια σου;:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν έχει καμία ασφάλεια. Μόνο με ένα τρόπο βγαίνει σύροντας την προς τα κάτω. Τα τρως τα νύχια σου;:lol:

 

Ειλικρινα δεν μπορω να την βγαλω, εχω βγαλει και την μπαταρια, πιεζω προς τα κατω, προς τα πανω, τιποτα, μηπως πρεπει να την απασφαλισω μεσω του android?

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν μπορω να την βγαλω, εχω βγαλει και την μπαταρια, πιεζω προς τα κατω, προς τα πανω, τιποτα, μηπως πρεπει να την απασφαλισω μεσω του android?

Οχι απλως την τραβασ εξω.

Παιδια απο μπαταρια πως παει? Με λογικη χρήση? Ευχαριστω.

με αρκετο Wifi , κλησεις , gaming μου κραταει 2 μερες. με λιγη χρηση 3,5 μερες.

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα δεν μπορω να την βγαλω, εχω βγαλει και την μπαταρια, πιεζω προς τα κατω, προς τα πανω, τιποτα, μηπως πρεπει να την απασφαλισω μεσω του android?

 

Δες πώς το κάνει αυτός εδώ .:confused:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Εκτος απο τις 5 πρωτες σελιδες που εχει (την κεντρικη και απο 2 δεξια και αριστερα) μπορω να προσθεσω και αλλες? Στο Samsung 3 γινοτανε αλλα στο SE δεν το βρισκω.

 

Ευχαριστω

A man is walking home one dark night in Belfast. Suddenly a figure with a gun moves out of the shadows and says:

"What religion are you?"

The fellow replies "I'm an atheist", to which the gunman replies,

"Yeah, but a catholic or protestant atheist?"

Link to comment
Share on other sites

Δες πώς το κάνει αυτός εδώ .:confused:

 

Τοτε εχω σιγουρα προβλημα, εχει κολλησει μεσα, δεν κουνιεται με τιποτα, δεν βγαινει με τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

Τοτε εχω σιγουρα προβλημα, εχει κολλησει μεσα, δεν κουνιεται με τιποτα, δεν βγαινει με τιποτα...

Συνέχισε να προσπαθείς. Κι εγώ χθες που έκανα την αλλαγή από την ενσωματωμένη 2άρα σε καινούργια 8άρα, είδα κι έπαθα να την βγάλω.:O

Πίεζε προς τα κάτω και τράβα προς τα έξω!

Ίσως φταίνε και τα νύχια (τα τρώω) :p

Link to comment
Share on other sites

Τοτε εχω σιγουρα προβλημα, εχει κολλησει μεσα, δεν κουνιεται με τιποτα, δεν βγαινει με τιποτα...

Προσπάθησε πιέζοντας προς τα πάνω με ελαφρές κινήσεις δεξιά αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα προς τα κατω η προς τα πανω ρε παιδια ????:lol:

 

Επιτελους.... βγηκε !!!!!!!!!!!!!!!

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Τελικα προς τα κατω η προς τα πανω ρε παιδια ????:lol:

 

Δίπλα στην κάρτα έχει ένα βελάκι που σου δείχνει πως να τη βάλεις. Εσύ κάντο με αντίθετη φορά. Αν δεν καταφέρεις να τη βγάλεις μη μασάς θα έχεις το μοναδικό neo v με ενσωματωμένη μνήμη 2gb :w00t:

 

Υ.Γ. Ανάσταση!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε, αφού βγήκε όλα καλά!:lol:

Ρε παιδιά το δικό μου ανησυχώ ότι είναι στοιχειωμένο!:p

Όπως είχα γράψει και χθες σε ανύποπτες φάσεις (άσχετα τελικά με το ποσοστό μπαταρίας) ανάβει στιγμιαία και σβήνει 3-4 φορές η οθόνη ενώ είναι σβηστή.

Ψάχνω να βρω τι φταίει αλλά προς το παρόν δεν το βρίσκω. Να υποθέσω ότι μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ε, αφού βγήκε όλα καλά!:lol:

Ρε παιδιά το δικό μου ανησυχώ ότι είναι στοιχειωμένο!:p

Όπως είχα γράψει και χθες σε ανύποπτες φάσεις (άσχετα τελικά με το ποσοστό μπαταρίας) ανάβει στιγμιαία και σβήνει 3-4 φορές η οθόνη ενώ είναι σβηστή.

Ψάχνω να βρω τι φταίει αλλά προς το παρόν δεν το βρίσκω. Να υποθέσω ότι μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό;:confused:

 

Μήπως έχεις βάλει κανένα Black List app;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις βάλει κανένα Black List app;

Βασικά αυτό το πρόσεξα να γίνεται αφού εγκατέστησα το getjar.com και στην συνέχεια το beautiful widgets και στην συνέχεια απεγκατέστησα το getjar.

Black list όχι δεν έχω βάλει.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Απο επιδοσεις η καμερα του πως τα παει?Εχει κ αυτο Exmor οπως το arc??Ευχαριστω κ Χρονια πολλα!
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Απο επιδοσεις η καμερα του πως τα παει?Εχει κ αυτο Exmor οπως το arc??Ευχαριστω κ Χρονια πολλα!

Δεν ξέρω για το Exmor. Θα το έλεγα τίμιο. Δεν είναι Ν8 σε καμία περίπτωση βέβαια...;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το Exmor. Θα το έλεγα τίμιο. Δεν είναι Ν8 σε καμία περίπτωση βέβαια...;)

 

δεν εχει exmor R.το neo εχει.οχι το V

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντεγραψα μια ταινια .avi και μια .mkv και δεν τις βλπω παρα μονο μεσω astro. Δεν παιζει τετοια αρχεια? Νμιζα οτι μεχρι και 720p παιζει.

Μπορει να κανω κατι λαθος, τις εκανα copy pasta μεσω card reader, μηπως να τις κανω sent to με το καλωδιο του pc?

Link to comment
Share on other sites

Το είχα αναφέρει-ρωτήσει και εγώ ποιο πίσω σελίδες!

Μάλλον δε παίζει AVI. . .

 

Βάλε το mobo από το market και είσαι ok! ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω τις εξής απορίες μετά από λίγες μέρες χρήση του κινητού

 


  1. Πως μπορώ να έχω GPS χωρίς να χρησιμοποιώ wifi ή internet με google maps? Οι χάρτες nDrive ειναι επι πληρωμή, υπάρχει κάτι δωρεάν?
  2. Πως μπορώ να βλέπω το ποσοστό της μπαταρίας μου χωρίς το widget "εναλλαγή κατάστασης"? Στα παλιά SE με το πλαινό κουμπί της εντασης ήχου είχε Info συμπεριλαμβανομένου και του ποσοστού.
  3. Στις ρυθμίσεις->εφαρμογές->εφαρμογές που εκτελούνται ηδη, βλεπω καποια app που δεν τα εχω τρεξει ποτε πχ facebook, foursquare και κανα αλλα 2... πως κανω disable to start up τους?

 

ευχαριστώ πολύ! :O

Edited by lordosss
Link to comment
Share on other sites

Αντεγραψα μια ταινια .avi και μια .mkv και δεν τις βλπω παρα μονο μεσω astro. Δεν παιζει τετοια αρχεια? Νμιζα οτι μεχρι και 720p παιζει.

Μπορει να κανω κατι λαθος, τις εκανα copy pasta μεσω card reader, μηπως να τις κανω sent to με το καλωδιο του pc?

 

βαλε το mx video player και θα στα παιζει κανονικα και με υποτιτλους...

Link to comment
Share on other sites

βαλε το mx video player και θα στα παιζει κανονικα και με υποτιτλους...

 

To εβαλα αλλα δεν βλεπω τα εργα , αναγνωριζει μονο 2 που ειχε απο μονο του το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

To εβαλα αλλα δεν βλεπω τα εργα , αναγνωριζει μονο 2 που ειχε απο μονο του το κινητο.

 

δεν θα πηγαινεις απο την συλλογη αλλα ειτε μεσω του προγραμματος να το επιλεγεις το βιντεο ειτε μεσω ενος file manager και να βαλεις να ανοιξει με το προγραμμα...

 

ανοιγεις το προγραμμα μπαινεις στο φακελο και το αναπαραγεις...το εκανα με επεισοδιο house md kai dexter...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

το screenshot μου ειναι απο τοτε, απο το πρωτο προφιλ ;)εσενα απο ποτε ειναι? :p

2005

 

Παιρνει sms απο καποια τηλεφωνα και απο καποια οχι.

Μήπως έχει μπλοκάρει με καμία black list συγκεκριμένα νούμερα;

 

Παιδιά βοήθεια!!!!δε πάει άλλο αυτό το πράμα με τη Καθημερινή χρέωση της Cosmote....τι να κάνω????

Ρυθμίσεις-->Ασύρματα και δίκτυα-->Δίκτυα κινητής τηλεφωνίας-->Λειτουργία δικτύου-->Μόνο GSM και λίγο πιο πάνω Δεδομένα ενεργά ξετικάρισμα.

 

Παιδιά μια ερώτηση. Αν το αγοράσεις από το website της Vodafone έχεις δικαίωμα επιστροφής DOA ή μόνο από αγορά από κατάστημα; Κι αν ναι πού το επιστρέφεις; Σε οποιοδήποτε κατάστημα;

Λογικά έχεις. Το πηγαίνεις σε ένα κατάστημα και είσαι ΟΚ.

Παιδια απο μπαταρια πως παει? Με λογικη χρήση? Ευχαριστω.

2 μέρες με έντονη χρήση, 3 με κανονική.

Εκτος απο τις 5 πρωτες σελιδες που εχει (την κεντρικη και απο 2 δεξια και αριστερα) μπορω να προσθεσω και αλλες? Στο Samsung 3 γινοτανε αλλα στο SE δεν το βρισκω.

Με τον stock νομίζω όχι. Προσωπικά χρησιμοποιώ τον ADW τον οποίο και προτείνω.

 

Όπως είχα γράψει και χθες σε ανύποπτες φάσεις (άσχετα τελικά με το ποσοστό μπαταρίας) ανάβει στιγμιαία και σβήνει 3-4 φορές η οθόνη ενώ είναι σβηστή.

Ψάχνω να βρω τι φταίει αλλά προς το παρόν δεν το βρίσκω. Να υποθέσω ότι μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό;:confused:

 

Είσαι ο μόνος που το έχει αναφέρει μέχρι τώρα. Κάτι κάνει update και σε ενημερώνει. Κοίτα στις ρυθμίσεις του προγράμματος που κατέβασες μήπως έχει καμία τέτοια ρύθμιση ειδοποίησης.

 

Αντεγραψα μια ταινια .avi και μια .mkv και δεν τις βλπω παρα μονο μεσω astro. Δεν παιζει τετοια αρχεια? Νμιζα οτι μεχρι και 720p παιζει.

Μπορει να κανω κατι λαθος, τις εκανα copy pasta μεσω card reader, μηπως να τις κανω sent to με το καλωδιο του pc?

Χρειάζεσαι κάποιον player όπως ο mobo που ήδη προτάθηκε. Δεν κάνεις κάποιο λάθος στη μεταφορά.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...