Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οταν αγοραζεισ κατι απο το android market η χρεωση πως γινεται?επισης αυτα αποθηκευονται καπου σαν .apk?

εχει αγορασει κανεισ το Camera ZOOM FX,αξιζει?

Edited by Zaxos7
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι το neo v το χει 260 και το neo 290!! Τι να πω; Αντι να το χει κοντα στην τιμη που πουλανε τα μεγαλα καταστηματα το εχει πολυ πανω!!

 

Για του λογου του αληθες οριστε:

Neo V http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_340&manufacturers_id=20&products_id=37246

 

Neo http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_340&manufacturers_id=20&products_id=27321

μπες vodafone.gr και παρειγειλε το με 199€

 

Off Topic: χρονια πολλα παιδια καλα χριστουγεννα με υγεια και χαρα :D

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα!!

 

Ερώτηση απλή. δε μπορεί να αναπαραγη AVI o δικός του player??

Να διευκρινίσω και το εξής, ενώ στην "έκθεση" βλέπει τα mp4 βίντεο 2-3 AVI που έχει η κάρτα μέσα δε τα βλέπει. . . :(

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

http://img.tapatalk.com/5b8c714e-f975-5e87.jpg

Τι λετε καλο το widgetaki ή τρωει πολυ μπαταρια και ραμ ;

Sent from my Xperia Neo V

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

οταν αγοραζεισ κατι απο το android market η χρεωση πως γινεται?επισης αυτα αποθηκευονται καπου σαν .apk?

εχει αγορασει κανεισ το Camera ZOOM FX,αξιζει?

Η χρέωση γίνεται σε κάποια χρεωστική ή πιστωτική κάτα που θα δηλώσεις εσύ κατά την πρώτη αγορά. Αποστέλονται απευθείας στην συσκευή, αλλά παραμένουν στο account σου, οπότε ακόμη και μετά από επανεγκτάσταση του λογισμικού του κινητού μπορείς να τα ξαναεγκαταστήσεις καθώς τα έχει σε κατηγορία "αγορασμένα".

Όσον αφορά το Camera ZOOM FX, τό είχα αγοράσει πριν από λίγες ημέρες που το είχε προσφορά η Google (0,10€). Δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε, δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο... υπόσχεται πολύ περισσότερα, απ' όσα μπορεί να κάνει...

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

http://img.tapatalk.com/5b8c714e-f975-5e87.jpg

Τι λετε καλο το widgetaki ή τρωει πολυ μπαταρια και ραμ ;

Sent from my Xperia Neo V

 

Το "μαμά" δεν είναι; Μια χαρά είναι και δεν τρώει μπαταρία. Το έχω από την 1η μέρα ρυθμισμένο να κάνει ανανέωση κάθε 12 ώρες.

Από τέτοια widget καιρού, αυτό που έχω παρατηρήσει πως τρώει μπαταρία είναι το animated weather. Επίσης όμορφο είναι και το beautiful widgets.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω πως γινεται με τον τροπο που θες.Για internet radio κατεβασε καποια εφαρμογη απο το market,στο δικο μου εχω το geek radio,καλο ειναι και το tunein radio.

 

http://www.getjar.com/mobile/165837/tunein-radio-pro-for-sony-ericsson-xperia-neo/?ref=0&lvt=1324811430&sid=jbhcsx7c1ucqgmir&c=gtmg0005yp3zz82g13&lang=en

 

Έκπληξη! Το TuneIn Radio Pro δωρεάν! Επίσης, δίνει δωρεάν και το Smart Office Plus - ΤΡΕΞΤΕΕΕ!!!

:p:p:p

 

http://www.getjar.com/mobile/284654/smart-office-plus-for-sony-ericsson-xperia-neo/?ref=0&lvt=1324811550&sid=jbhcsx7c1ucqgmir&c=d0o7gr5lupekit4w17&lang=en

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Το "μαμά" δεν είναι; Μια χαρά είναι και δεν τρώει μπαταρία. Το έχω από την 1η μέρα ρυθμισμένο να κάνει ανανέωση κάθε 12 ώρες.

Από τέτοια widget καιρού, αυτό που έχω παρατηρήσει πως τρώει μπαταρία είναι το animated weather. Επίσης όμορφο είναι και το beautiful widgets.

 

ναι το μαμα ειναι. αφου δεν τρωει τιποτα θα το αφησω ;p

Just in love with my Sole :)
Link to comment
Share on other sites

πες το ονομα του...

 

_________________________

 

Eιμαι ενταξει με το ιντερνετ παροχου,ενεργοποιησα ενα δωρο απο whats'up relod it,εσβησα το παλιο σημειο APN,περασα χειροκινιτα σε ενα νεο APN τις ρυθμησεις που ειπε ο φιλος ermis1982

Ονομα

Cosmote internet

 

APN

internet

 

MCC

202

 

MNC

01

 

Τυπος APN

default,supl

 

και ολα καλα τωρα

 

εβαλα και το 3G watchdog

http://chart.apis.google.com/chart?cht=qr&chs=150x150&chl=http://www.appbrain.com/app/net.rgruet.android.g3watchdog?install=web

για ελεγχο MB

 

Κι αυτο για ελεγχο καταστασης whats'up (υπολοιπο καρτας κ.τ.λ.)

 

2G-3G onoff

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μολις κατεβασα το fast reboot!

φαινεται να κανει καλη δουλεια!

 

https://market.android.com/details?id=com.greatbytes.fastreboot&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5ncmVhdGJ5dGVzLmZhc3RyZWJvb3QiXQ..

MrZisis
Just a tech savvy gamer ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια και χρονια πολλα σε ολους!Εκανα μια λακιαμα και εσβησα το Διεθνες πληκτρολογιο με αποτελεσμα να χασω τα ελληνικα και να μεινω με το απαισιο ιαπωνικο!Παλι καλα ειχα κανει backup με titanium και το ξαναπερασα αλλα εχω προβλημα!Οταν παω στις ρυθμισεις γλωσσας και πληκτρολογιου να το τικαρω,το επιλεγει κανονικα,βαζω και τις γλωσσες που θελω αλλα οταν παω να γραψω μηνυμα η οτιδηποτε εχει παλι το κωλοιαπωνικο!εχω φαει τα ματια μου και λυση δε βρισκω!Κατεβασα απο το μαρκετ το Go keyboard και βολευτηκα αλλα με βολευει πιο πολυ το γνησιο!Η φαση ειναι οτι το Go το επιλεγει κανονικα ενω το γνησιο οχι!Help παιδες!

 

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ χρονιαρες μερες μη με γραφετε πειτε κατι!!:p

Link to comment
Share on other sites

Eχω κατεβασει το Auto brightness switch, θελω να ξερω αν κανει την ιδια δουλια με το Disable auto brightness.

XPERIA NEO V

SONY TIPO DUAL

MOTOROLA XT311

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ χρονιαρες μερες μη με γραφετε πειτε κατι!!:p

 

Άιντε, λόγω Χριστουγέννων...

:p

Κάνε BackUp στις εφαρμογές που έχεις κατεβάσει με το Titanium Backup και μετά δοκίμασε φλασάρισμα με SEUS.

Έτσι σίγουρα θα διορθωθεί!

 

Τώρα, μπορώ να προτείνω και κάτι άλλο, το οποίο βέβαια το λέω με κάποια επιφύλαξη...

Το Titanium Backup κάπου λέει κάτι για system app, δηλαδή να κάνεις κάποια εφαρμογή system.

Είναι σίγουρα το πληκτρολόγιο που έκανες restore δηλωμένο σαν system;

 

Eχω κατεβασει το Auto brightness switch, θελω να ξερω αν κανει την ιδια δουλια με το Disable auto brightness.

 

Το Auto brightness switch απενεργοποιεί την αυτόματη φωτεινότητα σε software επίπεδο!

Το Disable auto brightness απενεργοποιεί την αυτόματη φωτεινότητα σε hardware επίπεδο, ουσιαστικά απενεργοποιεί τον αισθητήρα φωτός δίπλα στο ακουστικό! Για αυτό και απαιτεί root.

Υποθέτω πως καλύτερη δουλειά κάνει το Disable auto brightness, αλλά καλύτερα να δοκιμάσεις κι εσύ και να δεις ποιο σε βολεύει!

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο εσας που ξερετε 5 πραματα μπορειτε να βαλετε μια λιστα με απαραιτητα προγραμματα για καλη λειτουργεια του neo v ευχαριστωωω..

 

 

χρόνια πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο εσας που ξερετε 5 πραματα μπορειτε να βαλετε μια λιστα με απαραιτητα προγραμματα για καλη λειτουργεια του neo v ευχαριστωωω..

 

 

χρόνια πολλά!!!

 

και να περιγραφει τι κανει καθε προγραμμα.

XPERIA NEO V

SONY TIPO DUAL

MOTOROLA XT311

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους. Μου έκαναν δώρο το κινητάκι κι έτσι αρχίζουν και για μένα πλέον τα... βάσανα με touchscreen, android, κτλ αφού μέχρι τώρα την πάλευα εύκολα με το SE W705. Έχω παρακολουθήσει τις καλές εντυπώσεις-κριτικές που περιγράφετε εδώ κατά καιρούς και νομίζω (ως φαν της SE) ότι είναι το πλέον κατάλληλο κινητό για να αρχίσω να ψάχνομαι επιτέλους με το android. Υπόσχομαι να μην σας πρήζω πολύ με ερωτήσεις... :whistle:

Θα ήθελα να ρωτήσω αν χρειάζεται απαραίτητα screen protector και αν κάποιος έχει αγοράσει για το συγκεκριμένο έχει να μου προτείνει κάτι. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ακούστε τώρα το πρόβλημα μου...

 

Βάζω κανονικά το κινητό σε Λειτουργία Πτήσης. (είτε από "Ρυθμίσεις->...", είτε από Power Button)

Μόλις απενεργοποιώ τη Λειτουργία Πτήσης, μου βγάζει στο Status Bar ένα κίτρινο τριγωνάκι με θαυμαστικό και λέει:

 

:!: Δεν υπάρχει υπηρεσία

Επιλ. δίκτυο (vodafone GR) μη διαθέσιμο

 

Πατάω πάνω στο notification και με βάζει στο μενού Εταιρείες Δικτύου

Μετά από 5-6 δευτερόλεπτα, αφού ψάχνει για δίκτυα, μου βγάζει μια λίστα με τα διαθέσιμα.

Αλλά όπου και να πατήσω, είτε στο κανονικό μου δίκτυο (vodafone), είτε σε οποιοδήποτε άλλο, δε συνδέεται και μου βγάζει:

 

Η κάρτα SIM δεν επιτρέπει τη σύνδεση σε αυτό το δίκτυο.

 

Και μετά μόνο με reboot ξανασυνδέεται στη vodafone!

Να σημειωθεί πως το κινητό λειτουργεί κανονικά, δεν έχω άλλο πρόβλημα με το δίκτυο!

Είναι κάπως εκνευριστικό προβληματάκι, μιας και το βράδυ θέλω να βάζω το κινητό σε Flight Mode, αλλά με αυτό το θέμα πρέπει κάθε πρωί να κάνω restart!

 

Το αντιμετωπίζει και κανένας άλλος αυτό το θέμα;

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Το Auto brightness switch απενεργοποιεί την αυτόματη φωτεινότητα σε software επίπεδο!

Το Disable auto brightness απενεργοποιεί την αυτόματη φωτεινότητα σε hardware επίπεδο, ουσιαστικά απενεργοποιεί τον αισθητήρα φωτός δίπλα στο ακουστικό! Για αυτό και απαιτεί root.

Υποθέτω πως καλύτερη δουλειά κάνει το Disable auto brightness, αλλά καλύτερα να δοκιμάσεις κι εσύ και να δεις ποιο σε βολεύει!

 

 

Αν μπορει καποιος να κανει αναλυτικο οδηγο για το πως μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το Disable Auto Brightness.

Δηλαδη, ποια προγραμματα χρειαζονται, αν ειναι δωρεαν, τα βηματα για root και unroot κτλ.

Να ειναι ολοκληρομενος οδηγος για το Neo V, για μην τρεχουμε σε αναφορες γενικα σε ολα τα τηλεφωνα.

Πολλοι απο μας εχουμε για πρωτη φορα adroid, ή πρωτη φορα θα χρειαστει να κανουμε root.

ευχαριστώ

XPERIA NEO V

SONY TIPO DUAL

MOTOROLA XT311

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρωνια πολλα..

 

Ποιο ειναι το τελευταιο ROOT για το κινιτακι μας?

Ευχαριστω

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ χρονιαρες μερες μη με γραφετε πειτε κατι!!:p

Αν θες δες και αυτο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=313102&page=6 μπας και αποφηγεις το φλασαρισμα...

Χρονια πολλα σε ολους!

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος να κανει αναλυτικο οδηγο για το πως μπορουμε να χρησιμοποιησουμε το Disable Auto Brightness.

Δηλαδη, ποια προγραμματα χρειαζονται, αν ειναι δωρεαν, τα βηματα για root και unroot κτλ.

Να ειναι ολοκληρομενος οδηγος για το Neo V, για μην τρεχουμε σε αναφορες γενικα σε ολα τα τηλεφωνα.

Πολλοι απο μας εχουμε για πρωτη φορα adroid, ή πρωτη φορα θα χρειαστει να κανουμε root.

ευχαριστώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=319799 - Ακολούθα όλα τα βήματα! Σιγουρέψου πως τίκαρες το Εντοπ. Σφαλμ. USB!

 

Σε 1 λεπτό θα έχεις κάνει root!

 

Μετά, εγκαθιστάς αυτό: (στοιχίζει 0,69 Euros, αλλά αξίζει!)

https://market.android.com/details?id=com.hatcyl.android.Disable_Auto_Brightness&feature=order_history#?t=W251bGwsMSwxLDUwMCwiY29tLmhhdGN5bC5hbmRyb2lkLkRpc2FibGVfQXV0b19CcmlnaHRuZXNzIl0.

 

Θα σου δημιουργήσει 2 εικονίδια στο μενού σου.

Πατάς στο Toggle ALS και... αυτό ήταν!

Επειδή το root και γενικότερα το "πείραγμα" θέλει προσοχή, ρίξε μια ματιά στο forum και για άλλα άρθρα how to και για ό,τι απορίες έχεις γενικότερα!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.

Σήμερα το κινητό μου κάνει το εξής κουλό.

Σε ανύποπτες στιγμές μου ανάβει στιγμιαία και σβήνει η οθόνη.

Έχει σχέση μήπως με ένα widget για την μπαταρία που έβαλα, γιατί η μπαταρία είναι στο "κόκκινο".

http://img715.imageshack.us/img715/3869/screenshot2011122515561.th.png

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλους!

 

Τελος παντων, θα ημουν απολυτα ικανοποιημενος αν δε εβρισκα κα'να δυο λεπτομερειες που με ενοχλησαν. Καταρχην, οταν γραφω μηνυμα με την οθονη στραμμενη οριζοντιως, δεν εμφανιζεται ο μετρητης υπολειπομενων χαρακτηρων, καθολου!

 

Πρίν λίγο το δοκίμασα με το handcent και εμφανίζει κανονικά το μετρητή στην οριζόντια θέση. Ίσως είναι κάποιο ρύθμιση στο handcent αλλά σίγουρα τον εμφανίζει.

 

παιδια απο εσας που ξερετε 5 πραματα μπορειτε να βαλετε μια λιστα με απαραιτητα προγραμματα για καλη λειτουργεια του neo v ευχαριστωωω..

 

Δηλαδη, ποια προγραμματα χρειαζονται, αν ειναι δωρεαν, τα βηματα για root και unroot κτλ.

Να ειναι ολοκληρομενος οδηγος για το Neo V, για μην τρεχουμε σε αναφορες γενικα σε ολα τα τηλεφωνα.

Πολλοι απο μας εχουμε για πρωτη φορα adroid, ή πρωτη φορα θα χρειαστει να κανουμε root.

ευχαριστώ

 

Ετοιμάζεται παιδιά. Είχαμε κάτι τρεχάματα τελευταία αλλά πλέον έχει μπει σε προτεραιότητα!

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν χρειάζεται απαραίτητα screen protector και αν κάποιος έχει αγοράσει για το συγκεκριμένο έχει να μου προτείνει κάτι. Ευχαριστώ.

 

Όχι απαραίτητα ειδικά αν το έχεις μέσα σε καμία θήκη.

 

Βάζω κανονικά το κινητό σε Λειτουργία Πτήσης. (είτε από "Ρυθμίσεις->...", είτε από Power Button)

Μόλις απενεργοποιώ τη Λειτουργία Πτήσης, μου βγάζει στο Status Bar ένα κίτρινο τριγωνάκι με θαυμαστικό και λέει:

Αν το αφήσεις λίγη ώρα δεν καταφέρνει να ανακτήσει το σήμα;

 

 

Σε ανύποπτες στιγμές μου ανάβει στιγμιαία και σβήνει η οθόνη.

Έχει σχέση μήπως με ένα widget για την μπαταρία που έβαλα, γιατί η μπαταρία είναι στο "κόκκινο".

http://img715.imageshack.us/img715/3869/screenshot2011122515561.th.png

 

Είναι πιθανό. Βγάλε το widget και τσέκαρε αν το κάνει πάλι.

 

Παρατήρησα επίσης ότι γίνονται συνεχόμενα post και δεν γίνεται χρήση της πολλαπλής παράθεσης ή της τροποποίησης. Θα παρακαλέσω να μην συνεχιστεί αυτό. Αν κάποιος δεν ξέρει πως να κάνει πολλαπλή παράθεση ή τροποποίηση ας μου στείλει ένα πμ να του εξηγήσω.

Ευχαριστώ

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

Αν το αφήσεις λίγη ώρα δεν καταφέρνει να ανακτήσει το σήμα;

 

 

Όχι, μόνο με restart διορθώνεται!

Και αν του κάνω restart με ενεργή τη λειτουργία πτήσης, δε διορθώνεται!

Δηλαδή απενεργοποιώ το Flight Mode, κάνω restart και φτιάχνει!

Siemens M35i - Nokia 3210 - Sony Ericsson T68i - Nokia 3220 - Nokia 6600 - Sony Ericsson W880i - Samsung Corby - Motorola Flipout - HTC Wildfire - Sony Ericsson Xperia Neo V - Galaxy SII - LG Nexus 4 - OnePlus One - OnePlus X - OnePlus 3 - Galaxy S7 Edge - OnePlus 5t - Galaxy S9 Plus - OnePlus 6 - Galaxy S10e - iPhone 6 - Huawei P20 Pro - Xiaomi Mi 9t - Huawei Mate 20 Pro - iPhone 7 - Galaxy S10 Lite - iPhone XS Max - Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα με υγεια!

 

Αν μπορεις κανε και μια λιστα για τα προγραμματα που δεν χρειαζονται ωστε να τα απεγκαταστησουμε!! Για να μην ρωταμε τα ιδια και τα ιδια!! Αν ειναι ευκολο!! Ευχαριστω::

 

Χρόνια πολλα σε όλους με υγεια!Αυτο ετοιμαζει ο zxr

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...