Jump to content

Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia


jvp4ant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απορια

εχω αποθήκευση τισ επαφες στο κινητο πχ ονομα ελενη επιθετο ασχετη. κανω δημιουργία αντιγραφου και επιλεγω αποθηκευση καρτα σιμ.οταν ομως βαλω την καρτα σε αλλη συσκευη πχ moto v3,nokia xpressmusic μου τις εμφανιζει πχ ελενη/μ. κάποιος τρόπος για να αποφυγω την διορθωση 1-1 των επαφων?

 

καμοια βοηθεια καποιοσ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 18,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι δεν υπάρχει τρόπος έτσι.

Μπορείς όμως να κανείς αντίγραφο όχι στη sim αλλά στην SD ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μπορεις να κανεις καλου κακου ειναι να το φυσιξεις με πεπιεσμενο αερα, εχει και στο πλαισιο τετοιο σπρει. Δεν θα παει χαμενο εξαλλου, ολο και καπου αλλου θα το χρησιμοποιησεις, και θα εχεις και το κεφαλι σου πιο ησυχο για το συγκεκριμενο θεμα...

 

το καλο ειναι οτι εκει δεν εχει τρυπες παρα μονο στο ακουστικο της ομιλιας και οτι τα αλλα οπως καμερα και τα αλλα ειναι καλυμενα με γυαλι...αλλα προσεξα το γκρι εκει δεν ειχε τιποτα το ανυσυχυτικο...για την οθονη ψηλοανυσυχισα..

 

επισης για αυτο με την εγγραφη που εκανα το βρηκα...μεσω το μυνηματων στην προσθηκη ηχου ειναι:D

και μεσω του astro μπορω να κανω install αλλα φοβαμαι μηπως δεν μπορω να το σβησω μετα

και μια αλλη απορια ειναι οτι μεσω του astro μπορω να εγκαταστησω και youtube το οποιο ειναι εγκατεστημενο...πχ μπηκα στις εφαρμογες του κινητου και μου βγαζει install

και δεν ειμαι ρουτ

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..νεος στο φορουμ αλλα οχι στα ανδροειδη αφου ειναι η τριτη συσκευη μου το neo v..λειτουργικα ειμαι κομπλε..root,ξυλωμα αχρηστων κτλ..τουμπανακι..το αισθητικο κομματι δεν μου αρεσει λιγο εξωτερικα.Πριν μια βδομαδα φορεσα απο πισω το ασπρο καπακι απο εναν φιλο κ το κινητο εγινε ερωτας..επαθα πλακα..ξερει κανεις καποιο καταστημα/ιστοσελιδα να εχει διαθεσιμα ολοκληρα τα πλαστικα σε διαφορα χρωματα? θελω να κανω συνδιασμους..εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει τιποτα στην ελλαδα..

Sony Ericsson Xperia Neo V black rooted/unlock bootloader via TP/CWM Recovery/4.1.c.0.7 Baseband/1.8Ghz Supercharged/16GB-C4 Kingston microSD/Link2SD @ 1GB sd-ext3

 

Πωλειται bluetooth headset Sony Ericsson MW600 λευκο αγρατσουνιστο!

Link to comment
Share on other sites

παιδες να ρωτησω και εγω κατι?

επεσε χτες ζαχαρη στο πανω μερος του κινητου καταλαθος..το φυσιξα αμεσως..δεν εχει μεινει κατι θα εχω προβλημα στο μελλον?

Εχθες επεσε το κινητο πανω σε αναμενο κερι, εν καηκε ευτυχως, αλλα εγινε μεσα στο κερι, το καθρισα με πανακια που εχω για την οθονη του λαπτοπ και για την τηλεοραση, και ειναι πιο καινουριο απο ποτε!! χωρις μια μακια χωρις τιποτα!!!

 

Επαθα εγκεφαλικο στην αρχη....................:!:

 

Δεν νομιζω να εχεις προβλημα!!!

Σοβαρά τώρα! Τι σας έχει κάνει το κινητό και του φέρεστε έτσι; Το επόμενο στάδιο θα είναι να του βάλετε βραστά αυγά κάτω από τη μπαταρία!! :lol:

ναι αλλα απο την sd μετα δεν μπορω να τισ ανακτησω οταν πχ βαλω την sd στο μοτο

Δυστυχώς κατά την αντιγραφή στη sim "κοβει" πολλούς χαρακτήρες γιατί οι παλιότερες sim είχαν όριο τους 8 χαρακτήρες. Έχει μέινει από τότε... :confused:

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα..νεος στο φορουμ αλλα οχι στα ανδροειδη αφου ειναι η τριτη συσκευη μου το neo v..λειτουργικα ειμαι κομπλε..root,ξυλωμα αχρηστων κτλ..τουμπανακι..το αισθητικο κομματι δεν μου αρεσει λιγο εξωτερικα.Πριν μια βδομαδα φορεσα απο πισω το ασπρο καπακι απο εναν φιλο κ το κινητο εγινε ερωτας..επαθα πλακα..ξερει κανεις καποιο καταστημα/ιστοσελιδα να εχει διαθεσιμα ολοκληρα τα πλαστικα σε διαφορα χρωματα? θελω να κανω συνδιασμους..εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει τιποτα στην ελλαδα..

 

http://www.ebay.com/itm/Rear-Back-Case-Fascia-Housing-Battery-Cover-Z87-Sony-Ericsson-Neo-MT15i-/270843576174?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item84b916cf1c :)

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Παντα ημουν ericssonακιας αλλα τον τελευταιο χρονο ειμαι χρηστης του HTC desire HD. Οντως αυτο που εχω αντικειμενικα θεωρηθηκε ενα απο τα κορυφαια κινητα της αγορας!!!! Με ικανοποιει απολυτα αλλα ηρθε η ωρα της αναβαθμισης. Μου δινει λοιπον η vodafone το se xperia neo V με 40 ευρω. Το κινητο ειναι πανεμορφο ασυζητητι!!!!! Μπαινω και στο gsmarena κανω συγκριση του HTC που ειχα με το neo V και διαπιστωνω οτι μαλλον το ericsson ειναι καλυτερο σε καποια χαρακτηριστικα και φυσικα αρκετα πιο φτηνο (αν συγκρινουμε αρχικες τιμες). Ποια η γνωμη σας;;;; Εσεις ειστε χρηστες του ericsson και μπορειτε να βοηθησετε. Να παρω το ericsson και να πουλησω το HTC;;;;;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να βλεπω ταινιες απο τον υπολογιστη στο κινητο μεσω wifi..

 

Εδώ είσαι φίλε μου.:D

Link to comment
Share on other sites

 

σε ebay εχω βρει κ εγω αλλα πιστωτικη..δεν! κατι απο ελλαδα να μου ερθει με αντικαταβολη?

Sony Ericsson Xperia Neo V black rooted/unlock bootloader via TP/CWM Recovery/4.1.c.0.7 Baseband/1.8Ghz Supercharged/16GB-C4 Kingston microSD/Link2SD @ 1GB sd-ext3

 

Πωλειται bluetooth headset Sony Ericsson MW600 λευκο αγρατσουνιστο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συμφορουμιτες! Εχω δυο ερωτησεις για οποιον φιλο γνωριζει:

 

1) Εχω ενα ακουστικο bluetooth της LG που ειναι συνδεμενο με το NEO V. Οταν πατηθει το πληκτρο απαντησης απο το ακουστικο μια φορα απλα και οχι παρατεταμενα, ξεκινα την φωνητικη αναζητηση απο το τηλεφωνο και επειτα καλει μονο του οτι του ρθει οταν πατηθει κατα λαθος μεσα στην τσαντα κλπ, μου εχει φαει 2 καρτες ετσι απο μονο του. Αυτο ειναι δοκιμασμενο και σε δευτερη συσκευη NEO V και κανει ακριβως το ιδιο. Ξερει κανεις πως να απενεργοποιησω αυτην την λειτουργια απο το κινητο ή απο το ακουστικο?

 

2) Η λειτουργια που ειχαν τα παλια κινητα και της SE οπου οταν πατουσες εναν αριθμο σου εβγαζε απο κατω ποιοι αριθμοι απο τις επαφες μου εχουν τον παρομοιο αριθμο πχ τα 5-6 πρωτα ψηφια ενος αριθμου, υπαρχει καπου σαν ρυθμιση στο εργαστασιακο προγραμμα του κινητου για τις κλησεις? Στο κινητο μου χρησημοποιω το DW για τις κλησεις και τις επαφες αλλα ουτε σε αυτο το προγραμμα μου γινεται αυτο που θελω. Υπαρχει καποια ρυθμιση για αυτο?

 

1)Με το πρόγραμμα autostarts, θα πας εκεί που λέει media button και θα απενεργοποιήσεις την εφαρμογή που έχει

Το 2 απαντήθηκε

 

απορια

εχω αποθήκευση τισ επαφες στο κινητο πχ ονομα ελενη επιθετο ασχετη. κανω δημιουργία αντιγραφου και επιλεγω αποθηκευση καρτα σιμ.οταν ομως βαλω την καρτα σε αλλη συσκευη πχ moto v3,nokia xpressmusic μου τις εμφανιζει πχ ελενη/μ. κάποιος τρόπος για να αποφυγω την διορθωση 1-1 των επαφων?

 

Δυστυχώς δε μορείς να περάσεις όλους τους χαρακτήρες μέσα στη sim. Σε όλους με /μ τις εμφανίζει τις μεγάλες στη sim

- Huawei Mate 20 Pro-->Stock

- Huawei Honor 10-->Stock

- Huawei 8X MAX-->Stock

Οδηγός επιβίωσης Android

Link to comment
Share on other sites

σε ebay εχω βρει κ εγω αλλα πιστωτικη..δεν! κατι απο ελλαδα να μου ερθει με αντικαταβολη?

 

απο ελλαδα φιλε δυστυχως δεν ξερω κατι :(

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Ειμαι εδω και μια βδομαδα κατοχος του neo V..

Επειδη ειναι το πρωτο μου android δε γνωριζω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να μπορω να φτιαχνω διαφορετικα προφιλ (με αλλους ηχους, δονηση κτλ..) Σε αυτο που λεω το ειχα συνηθισει απο τα ΝΟΚΙΑ που ειχα!!!

 

Επισης εχω εγκαταστησει το Handsms αλλα το βλεπω μονο στις εγκατεστημενες εφαρμογες, δεν μπορω να το δουλεψω! Τι πρεπει να κανω..?

 

Απο την αρχη ηθελα να κανω root.. Εχω την 0.62 και πηγα στο Update center, εκανα εκκαθαριση δεδομενων οπως ειπε ο giothesuper, εκανα και επανεκκινηση αλλα τιποτα! Πως αλλιως μπορω να παω π.χ. στην 0.42???

Ευχαριστω πολυ..!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είσαι φίλε μου.:D

πολυ καλο αλλα παιζει μεχρι ενα οριο....

Επισης πως κανουμε downgrade απο 0.62 σε 0.42...

και πωε κανω backup των επαφων μου

Edited by devill0
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο αλλα παιζει μεχρι ενα οριο....

Επισης πως κανουμε downgrade απο 0.62 σε 0.42...

και πωε κανω backup των επαφων μου

 

δες εδω για downgrade σε 0.42 και root

εδω

Sony Ericsson Xperia Neo V black rooted/unlock bootloader via TP/CWM Recovery/4.1.c.0.7 Baseband/1.8Ghz Supercharged/16GB-C4 Kingston microSD/Link2SD @ 1GB sd-ext3

 

Πωλειται bluetooth headset Sony Ericsson MW600 λευκο αγρατσουνιστο!

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά τώρα! Τι σας έχει κάνει το κινητό και του φέρεστε έτσι; Το επόμενο στάδιο θα είναι να του βάλετε βραστά αυγά κάτω από τη μπαταρία!! :lol:

 

εγω δεν του εκανα τιποτα..στην καφετερια επεσε η ζαχαρη και οχι απο δικο μου λαθος;)

υπαρχει περιπτωση να μην λειτουργει η οθονη στο σημειο πανω?οχι οτι μου εχει συμβει αλλα ρωταω ετσι?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

1)Με το πρόγραμμα autostarts, θα πας εκεί που λέει media button και θα απενεργοποιήσεις την εφαρμογή που έχει

Το 2 απαντήθηκε

 

 

 

Δυστυχώς δε μορείς να περάσεις όλους τους χαρακτήρες μέσα στη sim. Σε όλους με /μ τις εμφανίζει τις μεγάλες στη sim

 

ναι αλλα η αποθηκευση γηνεται του τυπου ονομα: ΕΛΕΝΗ επιθετο:ΑΣΧΕΤΟ και οχι οπως κανουμε οι περισσοτεροι ονομα: ΕΛΕΝΗ ΑΣΧΕΤΟ. Αρα δεν ειναι και τοσο μεγαλο πχ το νοκια εχει στις ρυθμισεις να επιλεξεις να εμφανιζει ονομα πρωτα η επιθετο αλλα τπτ μονο ΕΛΕΝΗ/μ βγαζει

Link to comment
Share on other sites

αληθευει αυτο που ειδα στα προηγουμενα posts οτι μεταφερονται ολες οι εφαρμογες στην sd?ακομα και αυτες που δεν μπορουσαν?αν ναι κανενας ευκολος τροπος?
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν του εκανα τιποτα..στην καφετερια επεσε η ζαχαρη και οχι απο δικο μου λαθος;)

υπαρχει περιπτωση να μην λειτουργει η οθονη στο σημειο πανω?οχι οτι μου εχει συμβει αλλα ρωταω ετσι?

Εφόσον δεν σου έβγαλε ακόμη πρόβλημα, δεν εχει ανάγκη!! Το πρόβλημα έιναι αν η ζάχαρη είναι σε υγρη μορφή και περάσει μέσα. Μη το φοβάσαι!

χαχαχαχα μωρε σου λεω ειναι σαν καινουριο, βλεπεις τον προσωπο σου πλεον....!! Παντως τετοια περιστατικα συμβαινουν για να μας υπενθημιζουν πως οι θηκες ειναι για τα κινητα και οχι για το συρταρι...οπως την εχω εγω :P

Άντε βρε! Τώρα θα μπορείς να λες ότι το έχεις περάσει και κέρωμα (κυριολεκτικά)!! Έχεις δίκιο περί θήκης, αν και τώρα έχεις τελείωσει με τα στατιστικά σου (βλ. νόμοι του μέρφι). Αφού δεν πέρασε εσωτερικά από τις χαραμάδες το κερί, είσαι κομπλέ!!

 

ναι αλλα η αποθηκευση γηνεται του τυπου ονομα: ΕΛΕΝΗ επιθετο:ΑΣΧΕΤΟ και οχι οπως κανουμε οι περισσοτεροι ονομα: ΕΛΕΝΗ ΑΣΧΕΤΟ. Αρα δεν ειναι και τοσο μεγαλο πχ το νοκια εχει στις ρυθμισεις να επιλεξεις να εμφανιζει ονομα πρωτα η επιθετο αλλα τπτ μονο ΕΛΕΝΗ/μ βγαζει

Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις κάτι γι' αυτό.

Παρεπιπτόντως:

/H : Όταν έχεις ορίσει τον αριθμό ως "οικία"

/M : Όταν έχεις ορίσει τον αριθμό ως "Κινητό"

/W : Όταν έχεις ορίσει τον αριθμό ως "Εργασία"

/F : Όταν έχεις ορίσει τον αριθμό ως "Φαξ"

 

 

EDIT: Sorry για τα συνεχόμενα μηνύματα mod! Ξεχάστηκα!! :D

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ναι με αυτην την εφαρμογη! Αρκει να εισαι root, δεν χρειαζετε τιποτα αλλο!

 

υπαρχει καποιο "κολπο"γτ δεν μου τις μεταφερει οσες δεν πηγαινουν...ειμαι ροοτ

Link to comment
Share on other sites

Υποψιαζομαι οτι νομιζετε οτι εκανα πλακα οταν βαζω σε συγκριση το htc desire hd με se xperia neoV. Και επειδη εδω ειμαι offtopic παρακαλω καταθεστε την αποψη σας στο thread που δημιουργησα

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=327492

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Παντα ημουν ericssonακιας αλλα τον τελευταιο χρονο ειμαι χρηστης του HTC desire HD. Οντως αυτο που εχω αντικειμενικα θεωρηθηκε ενα απο τα κορυφαια κινητα της αγορας!!!! Με ικανοποιει απολυτα αλλα ηρθε η ωρα της αναβαθμισης. Μου δινει λοιπον η vodafone το se xperia neo V με 40 ευρω. Το κινητο ειναι πανεμορφο ασυζητητι!!!!! Μπαινω και στο gsmarena κανω συγκριση του HTC που ειχα με το neo V και διαπιστωνω οτι μαλλον το ericsson ειναι καλυτερο σε καποια χαρακτηριστικα και φυσικα αρκετα πιο φτηνο (αν συγκρινουμε αρχικες τιμες). Ποια η γνωμη σας;;;; Εσεις ειστε χρηστες του ericsson και μπορειτε να βοηθησετε. Να παρω το ericsson και να πουλησω το HTC;;;;;

 

Καλησπερα!!

Εγώ απλά θα πω μόνο για το neo v χωρίς καμία σύγκριση με το htc που δε το χω δουλέψει..

Κοντεύω 3μήνες μαζί του κ έχω να πω τα καλύτερα.

1)μπαταρια με μέτρια χρήση 2ήμερο,με νόρμαλ 3ήμερο στο άνετο!

2)πολύ γρήγορο σε απόκριση οθόνης

3)απίστευτα καλή η οθόνη με ωραια χρώματα κ ανάλυση κ δε με ενοχλεί που δεν απενεργοποιητε η αυτόματη φωτεινοτητα

4)σούπερ ηχείο,σκέψου ότι εγώ που είμαι στο δρόμο κ σε κίνηση το ακουω ασχέτως δόνησης

5)καλό multitasking.με tapatalk,gmail,teamviewer ανοιχτά κ ούτε ενα lag.κ χωρίς root ώστε να βγάλω τις άχρηστες εφαρμογές της s.e

6)η κάμερα αν κ 5αρα εμένα με καλύπτει πλήρως

Όλα αυτά είναι δικές μου εμπειρίες με το τηλέφωνο κ μέχρι στιγμής δε μετάνιωσα τα χρήματα που εδωσα

Edit:τώρα είδα το άλλο λινκ:(:banghead:

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!

Εγώ απλά θα πω μόνο για το neo v χωρίς καμία σύγκριση με το htc που δε το χω δουλέψει..

Κοντεύω 3μήνες μαζί του κ έχω να πω τα καλύτερα.

1)μπαταρια με μέτρια χρήση 2ήμερο,με νόρμαλ 3ήμερο στο άνετο!

2)πολύ γρήγορο σε απόκριση οθόνης

3)απίστευτα καλή η οθόνη με ωραια χρώματα κ ανάλυση κ δε με ενοχλεί που δεν απενεργοποιητε η αυτόματη φωτεινοτητα

4)σούπερ ηχείο,σκέψου ότι εγώ που είμαι στο δρόμο κ σε κίνηση το ακουω ασχέτως δόνησης

5)καλό multitasking.με tapatalk,gmail,teamviewer ανοιχτά κ ούτε ενα lag.κ χωρίς root ώστε να βγάλω τις άχρηστες εφαρμογές της s.e

6)η κάμερα αν κ 5αρα εμένα με καλύπτει πλήρως

Όλα αυτά είναι δικές μου εμπειρίες με το τηλέφωνο κ μέχρι στιγμής δε μετάνιωσα τα χρήματα που εδωσα

Edit:τώρα είδα το άλλο λινκ:(:banghead:

 

Σε ευχαριστω φιλε μου. Η συζητηση συνεχιζεται.

Link to comment
Share on other sites

1) Εχω ενα ακουστικο bluetooth της LG που ειναι συνδεμενο με το NEO V. Οταν πατηθει το πληκτρο απαντησης απο το ακουστικο μια φορα απλα και οχι παρατεταμενα, ξεκινα την φωνητικη αναζητηση απο το τηλεφωνο και επειτα καλει μονο του οτι του ρθει οταν πατηθει κατα λαθος μεσα στην τσαντα κλπ, μου εχει φαει 2 καρτες ετσι απο μονο του. Αυτο ειναι δοκιμασμενο και σε δευτερη συσκευη NEO V και κανει ακριβως το ιδιο. Ξερει κανεις πως να απενεργοποιησω αυτην την λειτουργια απο το κινητο ή απο το ακουστικο?

Και να πω ότι δεν έχει αναφερθεί. Freeze την εφαρμογή "Φωνητική κλήση 2.3.4"

Παιδια καλησπερα. Παντα ημουν ericssonακιας αλλα τον τελευταιο χρονο ειμαι χρηστης του HTC desire HD. Οντως αυτο που εχω αντικειμενικα θεωρηθηκε ενα απο τα κορυφαια κινητα της αγορας!!!! Με ικανοποιει απολυτα αλλα ηρθε η ωρα της αναβαθμισης. Μου δινει λοιπον η vodafone το se xperia neo V με 40 ευρω. Το κινητο ειναι πανεμορφο ασυζητητι!!!!! Μπαινω και στο gsmarena κανω συγκριση του HTC που ειχα με το neo V και διαπιστωνω οτι μαλλον το ericsson ειναι καλυτερο σε καποια χαρακτηριστικα και φυσικα αρκετα πιο φτηνο (αν συγκρινουμε αρχικες τιμες). Ποια η γνωμη σας;;;; Εσεις ειστε χρηστες του ericsson και μπορειτε να βοηθησετε. Να παρω το ericsson και να πουλησω το HTC;;;;;

Δεν θεωρούμε ότι μας κάνεις πλάκα. Όταν όμως δεν έχεις δουλέψει και τα δυο κινητά πώς μπορεί να σου απαντήσει κάποιος και να σου δώσει συμβουλές. Όπως αναφέρθηκε το κινητό είναι σε πολύ καλό επίπεδο και αξίζει τα λεφτά του. Από κεί και πέρα it's your call!

Επειδη ειναι το πρωτο μου android δε γνωριζω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να μπορω να φτιαχνω διαφορετικα προφιλ (με αλλους ηχους, δονηση κτλ..) Σε αυτο που λεω το ειχα συνηθισει απο τα ΝΟΚΙΑ που ειχα!!!

 

Επισης εχω εγκαταστησει το Handsms αλλα το βλεπω μονο στις εγκατεστημενες εφαρμογες, δεν μπορω να το δουλεψω! Τι πρεπει να κανω..?

Ψάξε στο market με λέξη κλειδί "profile" και θα βρεις πολλές.

Πρέπει να πατησεις πάνω στο εικονίδιο για να το εκκινήσεις!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Γενικές συζητήσεις περί συσκευών Xperia
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...