Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 610


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εισαι σίγουρος? εδώ λέει οτι έχει.... http://www.nokia.com/gr-el/products/phone/lumia610/specifications/

επιβεβαίωσε μου σε παρακαλώ αν είσαι κάτοχος του κινητού (η καπιος που είναι) γιατι ψάχνομε να το αγοράσω

 

ααα και κάτι ακόμα παίρνει κανονική σιμ έτσι? όχι σαν του αι φονε ε?

Edited by NIK_TAX
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 736
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και αυτόματη εστίαση έχει (στο κέντρο της οθόνης) και επιλεκτικά σε κάποιο σημείο κάνοντας touch επάνω του.

Γυαλί Corning Gorilla έχει.

 

Sim δέχεται mini όχι κανονική, θα σου κοστίσει 5€ η καινούρια ή 10€ αν θες να έχεις ταυτόχρονα mini και κανονική.

 

Αλλά το Lumia 620 υπερτερεί όμως δεν ξέρω τιμή...

Edited by kosgav
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ... το viber δεν υποστηριζει κλησεις σε αυτο το κινητο

 

Ειναι η version 2.1 ....

 

Ενναλακτικη για δωρεαν κλησεις ???

 

EDIT

 

Εχει βγει και κανονικο viber

 

DELETE IT

Edited by kprse

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη χρονιά!!

Έχονταs επιδότηση από την Vodafone 170 ευρώ ψάχνομαι για αυτό το κινητό και θέλω να ρωτήσω μερικα πράγματα.

1. Μπορώ να μεταφέρω αρχεία (εικόνεs και τραγούδια) από τον υπολογιστή μου στο κινητό?

2. Πωs τα μεταφέρω έχει καλώδιο το κινητό να συνδεέται με τον υπολογιστή?

3. Τα τραγούδια αν είναι ολόκληρα παίζουν από το κινητο?

4. Τα τραγούδια άμα τα έχω κομμένα στα 30 δευτερ. από τον υπολογιστή μου μπαίνουν σαν ήχο κλήσηs?

5. Οι εικόνεs που θα περάσω μπαίνουν σαν φόντο στην οθόνη?

Η όλα πρέπει να περασουν μέσα από το zune.

Οπωs βλέπεται με ενδιαφέρει το κινητό γιατι έχω ακούσει οτί έχει το καλύτερο ηχείο σε αυτή την κατηγορία.

Και όπωs το σύγκρινα με το lg-l5 kai samsung (σε μαγαζί τηs vodafone) τουs ρίχνει στα αυτιά σε ήχο.

Έκτοs αν μου προτίνεται εσείs κάτι αλλο se smartphones.

Άπο δόνηση πωs πάει είναι δυνατή?(για να το ακούω λόγο τηs δουλειάs μου).

Ευχαριστώ και καλή χρονιά!!!!!

Edited by megadethas
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα ναι φίλε !!! Και ναι όλα πρέπει να περάσουν μέσα απ το Zune !!!

 

Πως γίνεται να περάσω μουσική κ εικόνες απο το zune όμως...Μπορείς να εξηγήσεις σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Ή τα κάνεις συγχρονισμό με τον υπολογιστή σου ή απλά drag 'n drop μόνο τα αρχεία που θέλεις.

Αν πας στη συλλογή του Zune, πρέπει να έχει τα αρχεία του υπολογιστή σου...

Από 'κει και πέρα αυτά που θες τα ρίχνεις στο εικονίδιο του κινητού κάτω αριστερά...

Δεν καταλαβαίνω που κολλάς...

Μπορείς να διαβάσεις και manual της microsoft...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ή τα κάνεις συγχρονισμό με τον υπολογιστή σου ή απλά drag 'n drop μόνο τα αρχεία που θέλεις.

Αν πας στη συλλογή του Zune, πρέπει να έχει τα αρχεία του υπολογιστή σου...

Από 'κει και πέρα αυτά που θες τα ρίχνεις στο εικονίδιο του κινητού κάτω αριστερά...

Δεν καταλαβαίνω που κολλάς...

Μπορείς να διαβάσεις και manual της microsoft...

 

Το εκανα drag 'n drop τελικα.

Ξερεις αν χρειαζεται καρτα σιμ για να γινει εναβαμθιση σε ενα wph;Πηρα ενα 8X απο τη δουλεια και επειδη στο καταλληλο θεμα δε βλεπω κινηση σε ρωταω αν ξερεις.

Παω να κανω αναβαθμιση ota αλλα δε γινεται κ λεω μηπως φταει που δεν εχω σιμ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι χρειάζεται sim...

Αν υπάρχει αναβάθμιση διαθέσιμη και αν είναι ota είναι άλλο θέμα...

 

Υπαρχει ναι εχει βγει κ αρθρο...Πως αλλιως μπορω να το δω και να το αναβαθμισω;

 

Με συνχωρεις που ρωταω αλλα δε σκαμπαζω απο wph.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς με ποιον τρόπο θα μπορούσε να ενεργοποιηθεί μόνιμα η επιλογή 3G (αποκλειστική σύνδεση δικτύου μέσω 3G και όχι 2G); Έχω το cosmote τέλειο σήμα στο υπόγειο, το οποίο λειτουργεί αποκλειστικά με 3G, όμως (αν δεν έχω κάνει κάποια λάθος ρύθμιση) το κινητό είναι μονίμως εκτός δικτύου. [το router του τέλειου σήματος το έχω δοκιμάσει με άλλες συσκευές και δουλεύει, άρα το πρόβλημα πιθανολογώ ότι είναι στις ρυθμίσεις του κινητού].
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν, ευχαριστώ για τη βοήθεια! Στη sim δε θα έπρεπε να είναι ενεργοποιημένο ήδη; Τουλάχιστον από την Cosmote (που δική τους είναι η sim στο κάτω κάτω) δεν μου το πρότειναν ως πιθανό πρόβλημα..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις με ενημέρωσαν από την Cosmote ότι, επειδή η αλλαγή της συσκευής έγινε μετά την εγκατάσταση και αρχική λειτουργία του 'τέλειου σήματος', πρέπει να ξε-δηλωθεί και να ξανα-δηλωθεί ο αριθμός που αντιστοιχεί στην sim (παρόλο που παραμένει ίδιος) για να αναγνωρίζεται από την κεραία του 'τέλειου σήματος'. Αν δουλέψει τελικά θα το αναφέρω κι εδώ, μήπως κάποιος αντιμετωπίσει αντίστοιχο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις πηρα το κινητο ολα μια χαρα,

αλλα οταν παω να κατεβασω μια εφαρμογη ή απο 3g ή απο wifi μου λεει οτι δεν γινεται γιατι πρεπει να εχω απενεργοποιημενο τη λειτουργια πτησης. η λειτουργια πτησης ειναι απαενεργοποιημενη. το εκανα restart το εκλεισα το ανοιξα ξανα αλλα τιποτα.

εχω βαλει και το email μου κανονικα, αλλα τιποτα.

καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί έχουμε θεματάκια με το marketplace αυτες τις μερες... Άστο για αύριο.

Αν και παράξενο μήνυμα σου βγάζει...

Μπορεί να μην γλυτώσεις το hard reset...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

ναι το δοκιμασα αλλα τιποτα..

αα υπαρχει προβληματακι γενικα με το market place σημερα... επομενως το κοιταω τις επομενες μερες και βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με ενημέρωσαν από την Cosmote ότι, επειδή η αλλαγή της συσκευής έγινε μετά την εγκατάσταση και αρχική λειτουργία του 'τέλειου σήματος', πρέπει να ξε-δηλωθεί και να ξανα-δηλωθεί ο αριθμός που αντιστοιχεί στην sim (παρόλο που παραμένει ίδιος) για να αναγνωρίζεται από την κεραία του 'τέλειου σήματος'. Αν δουλέψει τελικά θα το αναφέρω κι εδώ, μήπως κάποιος αντιμετωπίσει αντίστοιχο πρόβλημα.

 

Για όποιον έχει σχετικό πρόβλημα (αν και δεν αφορά αποκλειστικά το Lumia 610) η λύση ήταν πράγματι αυτή - όλα λειτουργούν κανονικά πια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα νεο για διορθωσεις των προβληματων που παρουσιαζονται στο τηλεφωνο? το πηρα δωρο στην γυναικα και θα το παρει μεσα στις μερες και θελω να το σεταρω. το επελεξα πολυ βιαστικα γιατι δεν ειχα πολλες επιλογες στην κοσμοτε μονο αυτο και το htc desire c. διαβασα ολα τα ποστ και μαλλον νιωθω περιεργα με την κακη εννοια...για την επιλογη. βεβαια και απο την αλλη 90€ εδωσα οποτε προσπαθω να τα ζυγισω ετσι!
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα νεο για διορθωσεις των προβληματων που παρουσιαζονται στο τηλεφωνο? το πηρα δωρο στην γυναικα και θα το παρει μεσα στις μερες και θελω να το σεταρω. το επελεξα πολυ βιαστικα γιατι δεν ειχα πολλες επιλογες στην κοσμοτε μονο αυτο και το htc desire c. διαβασα ολα τα ποστ και μαλλον νιωθω περιεργα με την κακη εννοια...για την επιλογη. βεβαια και απο την αλλη 90€ εδωσα οποτε προσπαθω να τα ζυγισω ετσι!

 

μια χαρα ειναι το κινητακι και με καλη μπαταρια πανεμορφο ποιοτικο!θα το χαρει :happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...