Jump to content

LG Optimus 4X HD (P880)


aby
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από αύριο θα είμαι κι εγώ ένας υπερήφανος ιδιοκτήτης του LG P880 Optimus 4X HD !!!! :happy:

Το περιμένω από birdphone (379,00 ευρώ) και θα είναι φυσικά μαύρο !! :food:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από αύριο θα είμαι κι εγώ ένας υπερήφανος ιδιοκτήτης του LG P880 Optimus 4X HD !!!! :happy:

Το περιμένω από birdphone (379,00 ευρώ) και θα είναι φυσικά μαύρο !! :food:

 

Δεν το καταλαβα αυτο το φυσικα ...:nagger:

 

Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

Από αύριο θα είμαι κι εγώ ένας υπερήφανος ιδιοκτήτης του LG P880 Optimus 4X HD !!!! :happy:

Το περιμένω από birdphone (379,00 ευρώ) και θα είναι φυσικά μαύρο !! :food:

 

Το μαύρο ειναι πολυ όμορφο,το λευκό δεν μου άρεσε,καλοριζικο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει λυση να μην κλεινει ο μανισιος browser οταν φορτωνει καποια συγκεκριμενα site ? Για παραδειγμα εμενα κλεινει οταν ανοιξω την σελιδα του Insomnia .Το παρατηρησε καποιος αλλος η σε καποιο αλλο site ;
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απολυτα για το χρωμα (μαυρο) του δινει μια τρομερη αισθηση πολυτελειας, εξαλου ειναι παντα στην μοδα!

Το ασπρο με χαλαει - χανει ολη την ομορφια του και απο μπροστα φαινονται ασχημα η καμ και ολα τα υπολοιπα αλλα οκ γουστα ειναι αυτα....

Βλεπω πλεον ανοδικες τιμες....απο το birdphone το ειχα παρει 347 στις 15/12

 

 

 

 

το μαύρο όντως δείχνει πολυτέλεια στο συγκεκριμένο κινητό,κάτι πού στο λευκό χρώμα χάνει.

 

 

Υπαρχει λυση να μην κλεινει ο μανισιος browser οταν φορτωνει καποια συγκεκριμενα site ? Για παραδειγμα εμενα κλεινει οταν ανοιξω την σελιδα του Insomnia .Το παρατηρησε καποιος αλλος η σε καποιο αλλο site ;

 

Το insomnia κι εμένα μου κλείνει στο s3 αλλά και σε αλλά κινητά με android...το γιατί δε μπορώ να το καταλάβω.με χρήση ios κανένα θέμα.

Η εφαρμογή του insomnia δεν μου αρέσει καθόλου,άμα δεν είναι tapatalk ρε παιδί μου....

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το insomnia κι εμένα μου κλείνει στο s3 αλλά και σε αλλά κινητά με android...το γιατί δε μπορώ να το καταλάβω.με χρήση ios κανένα θέμα.

Η εφαρμογή του insomnia δεν μου αρέσει καθόλου,άμα δεν είναι tapatalk ρε παιδί μου....

 

Τωρα που το διαβαζω το θυμηθηκα και εγω οτι υπαρχει θεμα με αυτη τη σελιδα για αγνωστο λογο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά κι από μένα.Έχω καιρό να γράψω γιατί το ψάχνω ακόμα το τηλέφωνο.

Δυνατότητες,λειτουργίες,apps μπλα μπλα μπλα...

Στην αρχή έλεγα να το σπρώξω αλλά είπα να του δώσω μια ευκαιρία.

Δεν έχω τρελαθεί από την συσκευή κιόλας αλλά ούτε και απογοητευθεί.

Κάπου στη μέση είμαι.

Όσο για τους browsers που λέτε εγώ κατέληξα σε opera.

Μπορεί να είναι πιο αργός αλλά τα δείχνει όλα όπως πρέπει(και το insomnia;) )

Link to comment
Share on other sites

Το insomnia οντως εχει ενα θεματακι.

Προσωπικα ομως εχω καταληξει στον opera (ειμαι operaκιας γενικοτερα) οπου απότι εχω παρατηρησει λειτουργει χωρις προβλημα.

(αν και για το android συμπαθω και τον dolphin)

 

Οσον αφορα το χρωμα να πω οτι και εγω το πηρα σε μαυρο γιατι περαν οτι του δινει μια αλλη αισθητικη, του κοβει και λιγο απο το μεγεθος στο ματι.

Ενα λευκο κινητο για εμενα για να δειξει πρεπει να εχει το μεγεθος του γιωτα-φον.Μετα ξεκινα και χανει.

Link to comment
Share on other sites

Άμα πάρεις το μαύρο μετά το άσπρο θα σου φαίνεται χάλια :)

 

Μπα, τελικά αυτό είναι θέμα γούστου. Πριν το πάρω είχα δει και τα δύο δίπλα-δίπλα και δεν μου πήρε παρά μερικά δευτερόλεπτα να αποφασίσω άσπρο δαγκωτό!

Μαϊμούδαρχος
Link to comment
Share on other sites

Offtopic ; Αναμένω ακόμα συμμετοχές για το meeting του Σαββάτου και ο άλλος συμμετεχων δεν εχει πλέον το 4Χ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, αλλη μια ερωτηση απο νεο κατοχο. φακελο σε αρχικη οθονη πως φτιαχνω ;;;
Παιρνεις ενα προγραμμα και το αφηνεις πανω σε ενα αλλο.
Link to comment
Share on other sites

Παιρνεις ενα προγραμμα και το αφηνεις πανω σε ενα αλλο.

 

μονο προγραμμα; αν θελω να κανω ενα φακελο παιχνιδια; δεν μου το κανει!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, αλλη μια ερωτηση απο νεο κατοχο. φακελο σε αρχικη οθονη πως φτιαχνω ;;;

Έτσι :

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Χτες το πήρα και εγώ σε τιμή λουκούμι. Οι πρώτες εντυπώσεις θετικές. Περισσότερα και μια πρώτη σύγκριση με το iPhone 4s μου μόλις το σκαλίσω αρκετά.
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με το camscanner οι φωτογραφιες ειναι θολες δεν διαβαζοντε

με το neοv δεν ειχα προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δουλευω με το Handy scanner και ειναι μια χαρα.ΟΣες φορες το χρειαστηκα και αλλα που ειχα δοκιμασει ποτε δεν ειχα προβλημα.Μαλλον κατι εχει να κανει με τις ρυθμισεις του προγραμματος σου.Εκτος αν εχεις μια πιο παλια εκδοση στο τηλεφωνο και εχει θεμα η καμερα.
Link to comment
Share on other sites

Την τελευταια εχεις....τι να σου πω παντως εγω με κανενα δεν ειχα ποτε προβλημα και εχω μεινει με αυτο επειδη μου φαινεται πιο ευκολο σε χρηση και δυνατοτητες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

αναφορικά με τις δυνατότητές του σε παιχνίδια? Λέει τίποτα? Το έχει "πιέσει" κανένας?

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Εχω παιξει most wanted και το εβαλα πιο πολυ για δοκιμη.Δε με βολευουν τετοια παιχνιδια στο κινητο.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 4X HD (P880)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...