Jump to content

Γυμνισμός. Θα κάνατε;


GRKIWI
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις διακοπές μου φέτος στην Κρήτη και συγκεκριμένα στην Σούγια (Χανιά), έκανα γυμνισμό.

'Αλλη αίσθηση. :cool:

Βέβαια η συγκεκριμένη παραλία είχε λίγο σχετικά κόσμο.

Εσείς θα κάνατε? Ή κάνετε ήδη? Πείτε την γνώμη σας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βάλε Poll!

Eγώ πάντως δεν θα κανα! Ντρέπομαι!

Άσε που μου δημιουργούνται προβλήματα στο περπάτημα! Ξέρεις σκοντάματα και τέτοια.... :p

Link to comment
Share on other sites

Για τους άντρες όντως είναι πιό δύσκολο. Μπορεί να υπάρξουν απρόοπτα και να γίνεις ρόμπα. :o

Βέβαια μπορείς ανα πάσα στιγμή να τον καρφώσεις στην άμμο. ;)

Link to comment
Share on other sites

ekana fetos sth xalkidikh!pragmatika allh aisthish!kati san eleytheria re paidi moy!ase poy pername kai pio xalara mati kati germanides!oso gia th dyskolia isxyei,tha symfwnhsw me ton filo to n bayern7...den iksera ti na ton kanw bre paidi wspoy ton tyiksa sth mesh kai hremhsa! :p
Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο να σταματήσεις το "upload" και να τον κάνεις "download" όταν βρεις κάτι καλό και θέλεις να "κλικάρεις" πάνω του :D

 

Δεν θα το έκανα, εκτός και αν υπάρχει λίγος κόσμος και δεν έχεις μπροστά σου, το "υπερθέαμα" που βλέπουμε στις παραλίες, ώστε να μην έχω πρόβλημα όταν "η φύση αρχίσει να λειτουργεί από μόνη της" :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η λύση του μαγκανιού, για εύκολο και γρήγορο ξετύλιγμα. Βουρ στα πηγάδια λοιπόν για να βουτήξουμε τα μαγκάνια. Εγώ αυτό έκανα και σώθηκα...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει και κάνω εδω και 5-6 χρόνια αλλά να πω την αλήθεια δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το "download-upload" :D .

Αν και στην παραλία παίζανε δίπλα μας 2 Sweeden-babes αλλά το μυαλό το είχαμε στις beers. Άσε που όταν κάνεις γυμνησμό δεν πρέπει να σκεφτείς το "upload" γιατί θα ανοίγεις τρύπες στην άμμο και λογικά θα πρέπει να πονάει πολύ :wacko: :'( :'(

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Xmm kai anarotieme ... Kaftos o hlios fetos ... tha parei kai xroma to epimaxo simeio ... kai an paraparei kai kaei tote ti kanoume? To fisame kai den kriwnei? :D H mipos (gia tous antres anaferomai) vazoume antiliaka ladia klp xmm agto kai an einai epikindino XAXAXA :cool:
Link to comment
Share on other sites

Για κρητη πανως και γυμνισμο, το νοτιο κομματι του νομου Ρεθυμνης ειναι το μερος. :D

 

Για αττικη δοκιμαστε το δευτερο λιμανακι της Ερωτοσπηλιας στο Πορτο Ραφτη καθημερινες... :)

 

Βεβαιως το καλυτερο ειναι με σκαφος και καλη παρεα στη μεση του πελαγους.... :rolleyes:

 

Oso gia ta upload μη τα φοβασται τοσο.... Οταν ολοι ειναι γυμνοι δουλευει αλλιως το συστημα....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον KostasV

 

Oso gia ta upload μη τα φοβασται τοσο.... Οταν ολοι ειναι γυμνοι δουλευει αλλιως το συστημα....

 

 

Με pentium 4 που έχουμε οι περισσότεροι από εδώ μέσα, λίγο δύσκολο να κόψεις τις επιδόσεις του "συστήματος" :D

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Με pentium 4 που έχουμε οι περισσότεροι από εδώ μέσα, λίγο δύσκολο να κόψεις τις επιδόσεις του "συστήματος" :D

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εγω παντος αμα εκανα γυμνισμο θα ημουν ολη την ωρα στην θαλασσα για να αγναντευα το πελαγος... :lol:

I love this Myphone Stuff.......
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Δύσκολο να σταματήσεις το "upload" και να τον κάνεις "download" όταν βρεις κάτι καλό και θέλεις να "κλικάρεις" πάνω του :D

 

Αρχικό Μήνυμα από τον NV_ORTON

 

Έχω κάνει και κάνω εδω και 5-6 χρόνια αλλά να πω την αλήθεια δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το "download-upload" :D .

 

Αρχικό Μήνυμα από τον florinaperis

 

Με pentium 4 που έχουμε οι περισσότεροι από εδώ μέσα, λίγο δύσκολο να κόψεις τις επιδόσεις του "συστήματος" :D

 

Μήπως το θέμα να πάει στο Computing; :p :lol: :p :lol: :p :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον johner

 

Μήπως το θέμα να πάει στο Computing; :p :lol: :p :lol: :p :lol: :p

 

 

:p Όντως... Ε, "πλαγίως" το συζητάμε το θέμα :p

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Και μια άλλη παράμετρος:

 

τόσο επικίνδυνος που είναι ο ήλιος τα τελευταία χρόνια, δε θεωρείτε ότι είναι πιο επικίνδυνος ο γυμνισμός από παλιά? αφού δεχόμαστε ακτινοβολία εκεί που δεν πρέπει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gmac

 

Και μια άλλη παράμετρος:

 

τόσο επικίνδυνος που είναι ο ήλιος τα τελευταία χρόνια, δε θεωρείτε ότι είναι πιο επικίνδυνος ο γυμνισμός από παλιά? αφού δεχόμαστε ακτινοβολία εκεί που δεν πρέπει?

 

 

Σε τέτοιες περιπτώσεις το "upload" βολεύει πολύ. Του προσαρμόζεις εκείνα τα καπελάκια ομπρέλες που φοράνε κάτι μαύροι μικροπωλητές και είσαι ΟΚ

http://briefcase.pathfinder.gr/download/LL_NEO/5373/187775/0/sig80.JPG

Έεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεετσι

Link to comment
Share on other sites

Μαζωχτείτε γιατί στο τέλος το ραδιοτηλεοπτικό θα μας κόψει πρόστιμο και θα μας αναγκάσει να βάλουμε πάνω δεξιά εκείνο το άσπρο Χ σε κόκκινο φόντο... :p

 

Πάντως εγώ γυμνισμό δεν θα έκανα...

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον α^2

 

Μαζωχτείτε γιατί στο τέλος το ραδιοτηλεοπτικό θα μας κόψει πρόστιμο και θα μας αναγκάσει να βάλουμε πάνω δεξιά εκείνο το άσπρο Χ σε κόκκινο φόντο... :p

 

Πάντως εγώ γυμνισμό δεν θα έκανα...

 

 

Why not :rolleyes: ?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν άλλο ο γυμνισμός σαν "ιδεολογία" κι άλλο παω για μπάνιιο μια μέρα και αποφασίζω να τα πετάξω έξω..

Στην πρώτη περίπτωση δε πάς για να ικανοποιήσεις τις επιθυμίες της όρασής σου, που έχουν κατα συνέπεια upload , οπως το βαφτίσαμε, αλλά γιατί πραγματικά γουστάρεις αυτό που κάνεις...Την αίσθηση, ίσως, της ελευθερίας και της ενωποίησης με τη φύση..(πολυ ρομαντική με βρίσκω..)

Αυτά με τα upload -download μου θυμίζουν μια ταινία με τον Σ.Ψάλτη και το " Έλα να αγαπηθούμε ντάρλινγκ! " :p

Πιστεύω πως η ελληνική κοινωνία δεν είναι ακόμα πραγματικά έτοιμη να δεχτεί αυτή την ιδεολογία όσο κιαν έχουν εξελιχθεί τα πράγματα....

Και το βλέπω σε μένα..Βρίσκομαι σε παραλία, που τη μισή τη λέμε γυμνιστών ομως είμαι στην πλευρά των ντυμένων, γιατί παρόλο που γουστάρω την αίσθηση του νερού, θα το κάνω μονάχα όταν ειμαι σε ασφαλές μέρος, και ξέρω πως απο το τοπίο θα απολαύσω μόνο εγώ την πολυτέλεια της φύσης και δε θα προκαλέσω ενδεχομένως uploads...

(μάλλον το παράκανα, ε?? :o :o )

 

Χε,χε..Φιλικά,

*Imela*

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κι εγώ θα έκανα ευχαρίστως γυμνισμό αν δεν φοβόμουν ότι θα δώ καμμιά γυναικία κορμάρα και θα κυκλοφορώ με το εργαλείο οπλισμένο...
Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

kabourotrypes mipws? ;)

 

Προσοχή εκεί με τα ξαφνικά uploads γιατί θα χρειαστέι να κάνετε κανά έκτακτο input κι άμα πέσετε σε καβουρότρυπα ξέρετε τι θα επακολουθήσει.. :p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον gkr41

 

Προσοχή εκεί με τα ξαφνικά uploads γιατί θα χρειαστέι να κάνετε κανά έκτακτο input κι άμα πέσετε σε καβουρότρυπα ξέρετε τι θα επακολουθήσει.. :p :whistle:

 

 

Γι αυτό γυμνισμό μόνο σε οργανωμένες παραλίες ώστε να υπάρχει πάντα ΚΑΠΟΙΑ ναυαγοσώστρια ή γιατρός να σου πρόσφέρει τις πρώτες βοήθειες :whistle: ;) ...

Link to comment
Share on other sites

Και επίσης να κάνει κ η ναυαγοσωστρια γυμνισμό...Ετσι λέει...

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...