Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος ΙΙ


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου έβγαλε αναβάθμιση στη σουίτα για Νέα Widget Αρχικής Οθόνης.
Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, τα έβαλα και εγώ ΟΤΑ.

Καθρέφτης, επικοινωνία με επαφή, χρονόμετρο και webview τα νεά widgets

 

δεν ειναι ασχημα, ασχετως αν θα επρεπε να τα ειχαμε πριν 3 χρονια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδες, θελω τα φωτα σας για αλλαγη πλαστικων!

Για την ακριβεια, το πανω μερος που ειναι και το καπακι του hdmi μου εχει γρατζουνιστει και επειδη ολο το υπολοιπο κινητο ειναι σε αριστη κατασταση θελω να το αλλαξω..

Εχει δοκιμασει κανεις να το αλλαξει? ειδα οτι ειναι ευκολο να το βγαλεις, αλλα το καπακι του hdmi και το imei πως τα μεταφερεις? να το παω σε καμια νοκια θα ζητανε ταντερα τους ενω το εξαρτημα κανει 9 ευρω..τι λετε??

 

http://www.mytrendyphone.co.uk/shop/search-1.html?keyword=nokia+n8

απο εδω πηρα το σετακι για πορτοκαλι κοστουμι και με το παρακατω το αλλαξα

 

προσεξε μονο στο κουμπωμα στην εφαρμογη των καλωδιοταινιων

Link to comment
Share on other sites

http://www.mytrendyphone.co.uk/shop/search-1.html?keyword=nokia+n8

απο εδω πηρα το σετακι για πορτοκαλι κοστουμι και με το παρακατω το αλλαξα

 

προσεξε μονο στο κουμπωμα στην εφαρμογη των καλωδιοταινιων

 

αυτος ειναι πιο ακριβος απο τον αλλο που ειναι και καλλιθεα..

Εγω μονο το πανω καπακι θελω να αλλαξω, μια βιδα ειναι.. απλα δεν ξερω μην τυχον ειναι ζορικο λογο hdmi εξοδου..το υπολοιπο κινητο ειναι πενα..απλα εκανα 2 γρατζουνιες στις 2 γωνιες ταυτοχρονα,δεν ξερω πως εγιναν! μαλλον θα παω απο καλλιθεα να το παρω, αρκει ναλλαζει ευκολα, στο utube ευκολο φαινεται.

Edited by impreza_sti
Απαγορεύονται οι άσεμνες εκφράσεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θα ξεβιδωσεις τη μικρή βίδα και θα κολλήσεις μια ταινία διαφανή , πλατιά στις δυο μεριές του καπακιού αφηνοντας 5-7 εκ ταινια για να το τραβήξεις πανω και προς την οθόνη. Ουτε γάτα ούτε ζημια
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

εγω βοηθηθηκα παρα πολυ απο βιντεακι στο youtube κανε μια αναζητηση και θα σε σωσει γιατι τα εχει ακριβως με εικονα βημα βημα ,δε προκειται να κανεις λαθος.
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Θα ξεβιδωσεις τη μικρή βίδα και θα κολλήσεις μια ταινία διαφανή , πλατιά στις δυο μεριές του καπακιού αφηνοντας 5-7 εκ ταινια για να το τραβήξεις πανω και προς την οθόνη. Ουτε γάτα ούτε ζημια

 

ναι το ειδα στο βιντεο, θα το δοκιμασω και ελπιζω να μην γινει οπως φαινεται.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πολλά mails όχι όλα που είναι γραμμένα στα ελληνικά μου τα εμφανίζει στα κινέζικα. Πχ ένα που μου ήρθε από το viva.gr φαντάζομαι ότι φταίει η γραμματοσειρά που είναι γραμμένα, υπάρχει δυνατότητα να περάσω στο κινητό επιπλέον ελληνικές γραμματοσειρές.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Γραμματοσειρές μπορείς να βάλεις αλλά κατά πάσα πιθανότητα δεν είναι θέμα γραμματοσειράς αλλά enconding. Όποιος στο στέλνει το στέλνει σε iso και όχι σε utf
Link to comment
Share on other sites

οπως ειχα αναφερει παλαιοτερα το ν8 χαλασε ο sim holder και δεν αναγνωριζει τις σιμ.το πηγα σε ενα μαγαζι οχι στο nokia care και μου παν πως μπορουν να μου το κανουν αλλα εναντι των 50 ευρω...

στο ebay τωρα εχω βρει το εξαρτιματακι σε μια καλη τιμη ενα νεο sim holder δηλ.αν το παρω απο κει θα μπορεσω να κανω τη διαδικασια μονος μου;η θα ναι μεγαλο ρισκο και μπορει να το χαλασω το τηλ; καπιος που να το χει κανει μονος του αυτο το εχειρημα

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

οπως ειχα αναφερει παλαιοτερα το ν8 χαλασε ο sim holder και δεν αναγνωριζει τις σιμ.το πηγα σε ενα μαγαζι οχι στο nokia care και μου παν πως μπορουν να μου το κανουν αλλα εναντι των 50 ευρω...

στο ebay τωρα εχω βρει το εξαρτιματακι σε μια καλη τιμη ενα νεο sim holder δηλ.αν το παρω απο κει θα μπορεσω να κανω τη διαδικασια μονος μου;η θα ναι μεγαλο ρισκο και μπορει να το χαλασω το τηλ; καπιος που να το χει κανει μονος του αυτο το εχειρημα

 

επειδη και εγω το ειχα χαλασει βαζοντας ανταπτορα μεσα, μου ειχαν πει εκει στη νοκια οτι το κινητο παει εξωτερικο για αυτη την επισκευη, και θεωρω πως για να μην μπορει να γινει εδω δε θα ειναι κατι απλο, ισως να παιζεις και με πλακετα (κολητηρι κτλ), δε ξερω, αλλα δεν ειναι και απιθανο. Γιαυτο θα σου ελεγα να πας και μια αρβατο, εκτος απο νοκια καρε, γιατι και το νοκια εκει τα στελνει, να δεις 1ον τι τιμη θα σου πουν, και 2ον να το εχεις 1 μηνα νωριτερα το κινητο, καθως τα νοκια καρε αργουν πααααρα πολυ σε σχεση με αρβατο (και λογικο ειναι γιατι δεν στελνουν αμεσως το κιν σου,μαζευουν πολλα, μετα παει αρβατο η οποια ομως βαζει πρωτα τα δικα της, παει εξω, ερχεται, και οοοοταν μαζευτουν πολλα το γυρνανε πισω. ετσι εμενα σε νοκια καρε εκανε 6 εβδομαδες ενω στην αρβατο 8 μερες..για τον ιδιο λογο)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. εχω ενα προβλημα με το N8 απο την αρχη που το πηρα. το ηχειο του παιζει παραμορφωμενα απο ενταση 70% και πανω. μπορεις να ακουσεις αλλα οχι για πολυ γιατι προσωπικα με εκνευριζει. λοιπον πηγα το κιν στο nokia care πατησιων και αμεσως μου αντικατεστησαν το ηχειο. μετα απο λιγες μερες αρχισε παλι τα ιδια. τι μπορει να φταιει το mainboard? μπορει καποιος να μου βρει απο καπου γιατι στο ebay δεν βρισκω. υπαρχει περιπτωση αν τους πω οτι το προβλημα ηταν εντος εγγυησης αποδεδειγμενα απο το nokia care πατησιων να μου την αλλαξουν τωρα που εχει ληξει η εγγυηση?

 

ενα ακομα προβλημα. απο το μενου της φωτογραφικης παταω share της φωτογραφιας μου βγαζει upload started αλλα η εικονα ποτε δεν ανεβαινει. που μπορω να δω το upload status?

 

και τελος ενα μηδαμινο αλλα για το γ*μ*το. μπορω με καποιο τροπο στο check in του facebook να κανω tag και φιλους? δεν εχω βρει κατι μεχρι στιγμης.

 

υγ: καλα περασα με το n8. εχω τραβηξει 2.000 φωτογραφιες και συνεχιζω. το gps του με εχει βγαλει παλλικαρι. μονο σοβαρο προβλημα το ηχειο. ποτε δεν απολαυσα μουσικη απο αυτο παρα μονο τις λιγες μερες μετα την αλλαγη του. νομιζω ειναι καιρος για αλλαγη και σκεφτομαι το galaxy s4. θα δουμε...

 

edit: βρηκα το mainboard εδω >> http://www.parts4repair.com/pcb-main-board-for-nokia-n8/ ειναι ακριβο? τι λετε αξιζει να φτιαξω? μπορω να παρω backup και μετα με αποκατασταση να εχω το τηλεφωνο ακριβως οπως ηταν? με ενδιαφερουν πολυ τα maps favorites. δεν θελω να τα χασω.

Edited by jason72
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. εχω ενα προβλημα με το N8 απο την αρχη που το πηρα. το ηχειο του παιζει παραμορφωμενα απο ενταση 70% και πανω. μπορεις να ακουσεις αλλα οχι για πολυ γιατι προσωπικα με εκνευριζει. λοιπον πηγα το κιν στο nokia care πατησιων και αμεσως μου αντικατεστησαν το ηχειο. μετα απο λιγες μερες αρχισε παλι τα ιδια. τι μπορει να φταιει το mainboard? μπορει καποιος να μου βρει απο καπου γιατι στο ebay δεν βρισκω. υπαρχει περιπτωση αν τους πω οτι το προβλημα ηταν εντος εγγυησης αποδεδειγμενα απο το nokia care πατησιων να μου την αλλαξουν τωρα που εχει ληξει η εγγυηση?

 

ενα ακομα προβλημα. απο το μενου της φωτογραφικης παταω share της φωτογραφιας μου βγαζει upload started αλλα η εικονα ποτε δεν ανεβαινει. που μπορω να δω το upload status?

 

και τελος ενα μηδαμινο αλλα για το γ*μ*το. μπορω με καποιο τροπο στο check in του facebook να κανω tag και φιλους? δεν εχω βρει κατι μεχρι στιγμης.

 

υγ: καλα περασα με το n8. εχω τραβηξει 2.000 φωτογραφιες και συνεχιζω. το gps του με εχει βγαλει παλλικαρι. μονο σοβαρο προβλημα το ηχειο. ποτε δεν απολαυσα μουσικη απο αυτο παρα μονο τις λιγες μερες μετα την αλλαγη του. νομιζω ειναι καιρος για αλλαγη και σκεφτομαι το galaxy s4. θα δουμε...

 

 

πηγαινε το arvato που στο φτιαχνουν πολυ πιο γρηγορα και μπορουν να δουν κατι παραπανω..εχουν βελτιωθει αρκετα, τουλαχιστον απο οσο τους θυμαμαι παλια, πχ 2005-2008 και με το Ν8 με εξυπηρετησαν πολυ καλα..

 

Οσο για νεο, θα σου ελεγα οτι καλυτερα ενα xpria T με 260 ευρω, που ειναι ιδανικο μεγεθος και γρηγορο, παρα να σκασεις ενα σκασμο λεφτα για το τουμπανο που αμφιβαλλω αν θα χρειαστει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ειμαι Βολο και δεν μπορω να το παω. μολις παρω αδεια ισως αλλα και παλι δυσκολο.

παω τωρα στο τοπικο nokia care να δω τι θα μου πουν...

 

τα xperia εχω ακουσει οτι χαλανε ευκολα, κολλανε και γενικα εχουν προβληματα. θα το κοιταξω ομως γιατι η τιμη του ειναι αρκετα συμφερουσα.

btw το s4 εχει 490 στο birdphone. δεν ειναι και παρα πολλα.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι Βολο και δεν μπορω να το παω. μολις παρω αδεια ισως αλλα και παλι δυσκολο.

παω τωρα στο τοπικο nokia care να δω τι θα μου πουν...

 

τα xperia εχω ακουσει οτι χαλανε ευκολα, κολλανε και γενικα εχουν προβληματα. θα το κοιταξω ομως γιατι η τιμη του ειναι αρκετα συμφερουσα.

btw το s4 εχει 490 στο birdphone. δεν ειναι και παρα πολλα.

 

α οκ, ειπες οτι το πηγες κεντρο και νομιζα πως εισαι αθηνα..

οσο για τα xperia, εγω που εχω απο το arc S, xperia P, T τωρα δεν εχω κανενα θεμα.. ουτε εχει χαλασει καποιο ουτε κανενα προβλημα, ισως το wifi ειναι ελαχιστα πιο αδυναμο, αλλα ακομα ειναι πιο φθηνα απο αλλα και συμφερουν.. προσωπικα θα επαιρνα το Ζ που ειναι αδιαβροχρο, αν θες να δωσεις τοσα.. να το εχεις στο τραπεζι και να μη σε νοιαζει αν θα πιει κανα ουισκι, κανα νερο κτλ.. το πλενεις και τελος..

Οσο για το Ν8 οταν το πηρα μου εκανε και μενα το ιδιο προβλημα αλλα μου το εφτιαξαν.. οποτε μου κανει εντυπωση που εσενα το ξανακανει,μηπως απλα ειναι χαλασμενο και το ανταλλακτικο?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

αφου επαιζε καλα τις πρωτες μερες το καινουργιο ηχειο που μου εβαλαν ρε Νικολα. δεν ξερω τι φταιει.

εγω φταιω που το αμελησα και δεν το πηγα παλι στο εξουσιοδοτημενο και τωρα ψαχνω για μητρικες και αηδιες..

ελπιζω να μου το φτιαξουν δωρεαν γιατι το προβλημα ηταν αποδεδειγμενα εντος εγγυησης.

μπορει να το αφησω ετσι και να παρω καινουργιο. σιγα μην δινω λεφτα τωρα στο παλιο αν δεν το δεχτουν. κριμα παντως...

Link to comment
Share on other sites

αφου επαιζε καλα τις πρωτες μερες το καινουργιο ηχειο που μου εβαλαν ρε Νικολα. δεν ξερω τι φταιει.

εγω φταιω που το αμελησα και δεν το πηγα παλι στο εξουσιοδοτημενο και τωρα ψαχνω για μητρικες και αηδιες..

ελπιζω να μου το φτιαξουν δωρεαν γιατι το προβλημα ηταν αποδεδειγμενα εντος εγγυησης.

μπορει να το αφησω ετσι και να παρω καινουργιο. σιγα μην δινω λεφτα τωρα στο παλιο αν δεν το δεχτουν. κριμα παντως...

 

αν εισαι εντος εγγυησης μη μασας, απο εκει και περα, εννοειται πως αν δεν εχει περασει 6μηνο απο την επισκευη παλι εισαι καλυμενος. εγω εχω ενα Ν79 που μου ειχε καψει οθονη, την αλλαξα και σε 1 μηνα την ξανα εκαψε. μου την αλλαξαν δωρεαν, και ας ειναι παλιο κινητο.

Καλο κουραγιο..και καλυτερα εκσυχρονισου..το Ν8 ωραιο για καμερα, αλλα τιποτα αλλο! απο το xperia P και μετα δεν μπορω να το χρησιμοποιησω..μου φαινεται τραγικα αργο, οσο αδειο και να το εχω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αλλάξω τη μπαταρία του Ν8 μου, προφανώς μόνος μου, και διάβασα ένα άρθρο στο allaboutsymbian, όπου, αντί για την BL-4D που φοράει κανονικά, έβαλαν την BV-4D του 808, λόγω του ότι είναι μεγαλύτερη (1320 αντί για 1200mAh). Εμπεριέχει κίνδυνο η τοποθέτηση άλλης μπαταρίας από την "επίσημη", π.χ. κανένα "μπαμ"...; Δεύτερον, ξέρουμε μαγαζί αξιόπιστο να αγοράσω όποια από τις δύο επιλέξω (κανονική της Nokia, όχι ιμιτασιόν κινέζικη), χωρίς να δώσω κανένα 40άρι ευρώπουλα που λογικά θα θέλουν σε Nokia shop;

Θενξ προκαταβολικά. :)

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα πριν λίγο καιρό μία BL-4D από Ελλάδα, απ' το e-click.gr, με 15€.

Την έκανα μόνος μου την αλλαγή, το μόνο που χρειάζεται είναι το ειδικό κατσαβιδάκι για τις πλαϊνές βίδες. Έχω αγοράσει όλο το σετ εργαλείων για n8 από το ebay για 2-3$ και σε 2 λεπτά είχα τελειώσει. Λέει ότι είναι αυθεντική και έμοιαζε να είναι αν εξαιρέσουμε το αυτοκόλλητο/υδατογράφημα που είχε αυτή που έβγαλα.

Παλαιότερα είχα πάρει για το Ν82 μου και για άλλα κινητά μπαταρίες από το ebay αλλά συνήθως είναι της πλάκας. Καλύτερα ένα 15ρι (+1,5-2€ αν δεν έχεις το κατσαβιδάκι) και να είσαι ήσυχος.

 

Για μεγαλύτερη δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να αλλάξω τη μπαταρία του Ν8 μου, προφανώς μόνος μου, και διάβασα ένα άρθρο στο allaboutsymbian, όπου, αντί για την BL-4D που φοράει κανονικά, έβαλαν την BV-4D του 808, λόγω του ότι είναι μεγαλύτερη (1320 αντί για 1200mAh). Εμπεριέχει κίνδυνο η τοποθέτηση άλλης μπαταρίας από την "επίσημη", π.χ. κανένα "μπαμ"...; Δεύτερον, ξέρουμε μαγαζί αξιόπιστο να αγοράσω όποια από τις δύο επιλέξω (κανονική της Nokia, όχι ιμιτασιόν κινέζικη), χωρίς να δώσω κανένα 40άρι ευρώπουλα που λογικά θα θέλουν σε Nokia shop;

Θενξ προκαταβολικά. :)

τι προβλημα να εχει? μικροτερες μπαταριες και μνημες βαζουν για να μειωσουν το κοστος....αν ηθελαν και 3000 μπορουσαν να βαλουν....

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

"κουμπώνει" όμως;

οκ ναι , νομιζα οτι το παιδι αναφεροταν μονο στη συμβατοτητα

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

"κουμπώνει" όμως;

 

κανονικοτατα, η ιδια μπαταρια ειναι ;)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει με ακριβως 1300mAh για Ν8, την ειδα σε Nokia Care και με ειπαν τωρα αυτες βαζουν πλεον σε περιπτωση που αλλαξεις μπαταρια!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...