Jump to content

[Επίσημο] Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος ΙΙ


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ είχα κρατήσει επί 3 χρόνια το Ν82 σε ασημί χρώμα! Μόνο όταν βγήκε το Ν8 το αντικατέστησα...στο μόνο που ξενέρωσα ήταν που το Ν8 έχει ένα ηχείο ενώ το Ν82 είχε 2.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα,οταν κλεινω το ν8 κ το ανοιγω μου γραφει ''σφαλμα συστηματος''

 

Το είχα και εγώ αυτό, το είχε πάθει από κάποια εγκατάσταση. Το φλάσαρα με το τελευταίο firmware και έστρωσε. Βέβαια έπρεπε μετά να ξαναπεράσω όλα όσα είχα φορτώσει.

 

Οπότε αν δεν σε ενοχλεί ιδιαίτερα, θα σου πρότεινα να το αφήσεις, εκτός και αν θέλεις να "φρεσκάρεις" το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. χρειαζομαι βοηθεια εδω και 2 μηνες δεν μπορω να φτιαξω λιστες μουσικης με το suite, μου πεταει ενα αρχειο στη μνημη C του N8 αυτο (TMP13 bfa.$$$) και αυτο (TMP31b84.$$$) ξερει καποιος τι ειναι? ευχαριστω. Edited by alexkok
Link to comment
Share on other sites

Το είχα και εγώ αυτό, το είχε πάθει από κάποια εγκατάσταση. Το φλάσαρα με το τελευταίο firmware και έστρωσε. Βέβαια έπρεπε μετά να ξαναπεράσω όλα όσα είχα φορτώσει.

 

Οπότε αν δεν σε ενοχλεί ιδιαίτερα, θα σου πρότεινα να το αφήσεις, εκτός και αν θέλεις να "φρεσκάρεις" το κινητό.

 

εσβησα 2 3 εφαρμογες που ειχα περασει προσφατα και μου ηταν ψιλοαχρηστες και δεν το κανει πια!γλυτωσα το φλασαρισμα...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έχει σπάσει το κάτω μέρος του κινητού και έχει αποκολληθεί, μένω Γερμανία και δεν υπάρχουν πουθενά Nokia Care, ξέρει κανείς αν μπορώ να το παραγγείλω κάπου; στο ebay που έψαξα δεν βρήκα κάτι
Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έχει σπάσει το κάτω μέρος του κινητού και έχει αποκολληθεί, μένω Γερμανία και δεν υπάρχουν πουθενά Nokia Care, ξέρει κανείς αν μπορώ να το παραγγείλω κάπου; στο ebay που έψαξα δεν βρήκα κάτι

 

http://www.mytrendyphone.co.uk/shop/search-1.html?keyword=nokia+n8

απο εδω πηρα το σετακι για πορτοκαλι κοστουμι και με το παρακατω το αλλαξα

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μου έχει σπάσει το κάτω μέρος του κινητού και έχει αποκολληθεί, μένω Γερμανία και δεν υπάρχουν πουθενά Nokia Care, ξέρει κανείς αν μπορώ να το παραγγείλω κάπου; στο ebay που έψαξα δεν βρήκα κάτι

 

Κατέβασε από το nokia store την εφαρμογή Nokia Care.

Θα την βρεις πολύ χρήσιμη.

Μια φορά την δοκίμασα και αμέσως επικοινώνησαν μαζί μου.

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπερα παιδες, εχω ενα χοντρο προβλημα με το Ν8 μετα απο σερβις:

οπως ειχα πει παλιοτερα πηγα να βαλω μια μικρο σιμ με ανταπτορα και χαλασα το ελατηριακι.. οκ μικρο το κακο, το πηγα λοιπον μου ειπαν οτι δεν ειναι τιποτα φτιαχνεται και προχθες το παρελαβα.

Οταν το παρελαβα, παρατηρησα οτι το κουμπι On/off δεν πιεζεται μεσα αλλα ειναι σα σφηνομενο και δεν κανει κλικ. παρολα αυτα αν το πιεσεις (ειναι σαν κουμπι αφης) ανοιγει το κινητο..

Λεω δε βαριεσαι, αφου λειτουργει ας το παραλαβω γιατι μετα απο 5 εβδομαδες αναμονης το χρειαζομουν.

 

Ομως, προσπαθωντας να χρησιμοποιησω το wifi καθως και GPS ειδα οτι υπαρχει σοβαρο προβλημα.

1ον δεν κλειδωνει με τιποτα δορυφορο, οσο και να το αφησω εξω, με ιντερνετ ανοιχτο με τα παντα (εξαλλου πριν κλειδωνε σε 3 δευτερολεπτα) και

2ον δεν λειτουργει το wifi του. πχ μπαινει σε ενα δικτυο και μετα απο λιγο βγαινει μονο του και δεν το χρησιμοποιει, ενω εισαι διπλα στο ρουτερ...

δοκιμασα με πολλα ρουτερ, δοκιμασα πολλη ωρα το gps και τα 2 εχουν χοντρο προβλημα..

ειχα την belle του lagoskon και περασα με το νοκια suite την belle refresh για να ειμαι εντος εγγυησης και για να δω μηπως εφταιγε τιποτα το λογισμικο (αν και πριν το παω δουλευαν ολα ρολοι)..

Εχετε καμια ιδεα τι μπορει να εχουν κανει αυτοι οι *******??

ειναι δυνατον να κατεστρεψαν το κινητο??

σκεφτομαι να ζητησω αλλο εφοσον εχουν πειραχτει οι αισθητηρες και οχι αντικατασταση αυτων καθως φανταζομαι θα γινει χαμος απο την παρεμβαση στην πλακετα... αν και σιγουρα και τωρα κατι τετοιο εχουν κανει..

πραγματικα ξενερωσα παρα πολυ. το κινητο ειναι κατα το ημισυ αχρηστο

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση χαρακτηρισμών

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι πρέπει να κάνεις κάτι διαφορετικό από το να το πας πίσω... και μάλιστα σύντομα, πριν αρχίσουν να σου λένε περίεργα!!!
Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω ότι πρέπει να κάνεις κάτι διαφορετικό από το να το πας πίσω... και μάλιστα σύντομα, πριν αρχίσουν να σου λένε περίεργα!!!

 

Το κουμπί το έδειξα επί τόπου και είπα ότι αν δω να μη λειτουργεί σωστά θα το φέρω πίσω.. Τώρα που βλέπω και το GPS εννοείται ότι θα το πάω, ότι δοκιμάζω δεν το φτιάχνει.. Τους ενημέρωσα και μου είπαν να πάω Δευτέρα που θα είναι ο τεχνικός εκεί για να το δει επί τόπου.. Αν μου πουν τίποτα για ζημιές θα ζητήσω άλλο τηλέφωνο..η παρέμβαση στην πλακέτα δε μ'αρέσει..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υποχρεωμένοι είναι να σου φτιάξουν τη ζημιά. Το πιο πιθανόν, να πείραξαν κατά λάθος τις κεραίες για το gps και το wifi, οι οποίες νομίζω, ότι είναι στο πάνω μέρος (ενώ η αντίστοιχη για gsm κλπ είναι κάτω). Είναι επέμβαση σε hardware οπότε δεν μπορούν να σου πουν τίποτα για άλλο firmware, επέμβαση σε λογισμικό κλπ. Συνήθως, όταν παραλαμβάνεις το κινητό από service, δίνουν και μια απόδειξη, ότι το κινητό δουλεύει κλπ. Ακόμα και εάν δεν σου έχουν δώσει τίποτα αντίστοιχο όμως, πάλι καλυμμένος είσαι. Είναι υποχρεωμένοι να σου αποκαταστήσουν με άρτιο τρόπο την όποια βλάβη (είτε δωρεάν είτε επί πληρωμή) και να μην δημιουργήσουν καινούρια. Μόνο πες μας τι έγινε σήμερα, που το πήγες
Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Υποχρεωμένοι είναι να σου φτιάξουν τη ζημιά. Το πιο πιθανόν, να πείραξαν κατά λάθος τις κεραίες για το gps και το wifi, οι οποίες νομίζω, ότι είναι στο πάνω μέρος (ενώ η αντίστοιχη για gsm κλπ είναι κάτω). Είναι επέμβαση σε hardware οπότε δεν μπορούν να σου πουν τίποτα για άλλο firmware, επέμβαση σε λογισμικό κλπ. Συνήθως, όταν παραλαμβάνεις το κινητό από service, δίνουν και μια απόδειξη, ότι το κινητό δουλεύει κλπ. Ακόμα και εάν δεν σου έχουν δώσει τίποτα αντίστοιχο όμως, πάλι καλυμμένος είσαι. Είναι υποχρεωμένοι να σου αποκαταστήσουν με άρτιο τρόπο την όποια βλάβη (είτε δωρεάν είτε επί πληρωμή) και να μην δημιουργήσουν καινούρια. Μόνο πες μας τι έγινε σήμερα, που το πήγες

 

πηγα στο νοκια στη ζωοδοχου πηγης και μουπαν οτι θα το στειλουν αρβατο, αφου εκει το ειχαν στειλει, οποτε θα παω κατευθειαν αρβατο και θα το αφησω να γλιτωσω χρονο και θα τους δειξω τα χαρτια που μου εδωσαν..τα οποια οντως ειναι απο αρβατο.

απο εκει και περα ξενερωσα γιατι αν εχουν πειραξει πλακετα και ξαναβαλουν χερι φοβαμαι μηπως μελλοντικα βγαλει καποιο προβλημα! θα επιδιωξω αντικατασταση κτλ μιας και υπολειτουργει..

αλλιως αν το φτιαξουν και με διαβεβαιωσουν οτι δεν πειραζουν κατι θα το κρατησω και οσο αντεξει...

παλι ομως θα ξεμεινω απο κινητο για κανα μηνα..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ζήτα αντικατάσταση με καινούριο ομως, όχι refurbished, γιατί δεν μπορεί να ξέρεις τι βλάβη είχε πριν κλπ. Πάντως, ειδικά για το gps η κεραία μπορεί να αντικατασταθεί χωρίς να πειράξουν πλακέτα (από όσο ξέρω). Εάν σου πουν πάντως, ότι το έφτιαξαν, ζήτα τους και ένα χαρτί (έστω αυτά του εσωτερικού τεχνικού ελέγχου που έχουν), με σφραγίδα του καταστήματος, ότι στο επισκεύασαν με αυτά τα προβλήματα (wifi, gps) που είχε, όταν τους το έδωσες.

Τόσο πολύ στο άργησαν στο service πριν; Ένα μήνα;

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Ζήτα αντικατάσταση με καινούριο ομως, όχι refurbished, γιατί δεν μπορεί να ξέρεις τι βλάβη είχε πριν κλπ. Πάντως, ειδικά για το gps η κεραία μπορεί να αντικατασταθεί χωρίς να πειράξουν πλακέτα (από όσο ξέρω). Εάν σου πουν πάντως, ότι το έφτιαξαν, ζήτα τους και ένα χαρτί (έστω αυτά του εσωτερικού τεχνικού ελέγχου που έχουν), με σφραγίδα του καταστήματος, ότι στο επισκεύασαν με αυτά τα προβλήματα (wifi, gps) που είχε, όταν τους το έδωσες.

Τόσο πολύ στο άργησαν στο service πριν; Ένα μήνα;

 

το κοβω δυσκολο για αντικατασταση. δε θα με χαλαγε αλλα οκ, το ειχα σε αριστη κατασταση, τωρα πως καταφεραν να το χαλασουν λογω σιμ δεν ξερω!! εκτος αν ξεχασαν να βαλουν τον αισθητηρα ανοιγοντας το..τον αφαιρεσαν και εμεινε εξω?

 

Οσο για τη νοκια στο κεντρο, απλα απογοητευση, η αρβατο μου ειπε οτι θελει 7 εργασιμες να παει εξω και να ερθει, επομενως απο τις 5 εβδομαδες οι 3 τουλαχιστον ηταν της νοκια..τραγικο! ας μου ελεγαν να το παω εγω!

Απο εκει και περα τους ειπα τι εγινε κτλ και θα με ενημερωσουν... μακαρι να μου εκαναν μια αντικατασταση με 808 :P :P

παρολα αυτα, πλεον οσο περναει ο καιρος το χρησιμοποιω ολο και λιγοτερο το κινητακι μας καθως καλη η καμερα ομως σε ολα τα αλλα ειναι απιστευτα αργο και αχρηστο οταν εχεις παραλληλα ενα android οπως το xperia T Που παει σφαιρα.. και εχει ικανοποιητικη καμερα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μου εχει χαλασει ο sim holder και το κινητο δεν αναγνωριζει καμια σιμ καρτα.αν το δωσω στο νοκια care θα ναι πολλα τα λεφτα για επισκευη? γιατι δεν εχω εγγυηση.. Kατι ακουσα πως το στελουν στο arvato για επιδιορθωση και εχω ακουσει παραπονα απ αυτους απο αλλους χρηστες που σταλθηκαν τα κινητα εκει για επιδιορθοση.Αν παρω απ το ebay θα μπορεσω να το κανω μονος μου η ειναι πολυπλοκη διαδικασια;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

μου εχει χαλασει ο sim holder ... θα μπορεσω να το κανω μονος μου η ειναι πολυπλοκη διαδικασια;

 

Αν τα χέρια σου πιάνουν και τα πας καλά με τα κολλητήρια, βρες και ένα video που να δείχνει πως μπορείς να το αποσυναρμολογήσεις και αποφασίζεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

μου εχει χαλασει ο sim holder και το κινητο δεν αναγνωριζει καμια σιμ καρτα.αν το δωσω στο νοκια care θα ναι πολλα τα λεφτα για επισκευη? γιατι δεν εχω εγγυηση.. Kατι ακουσα πως το στελουν στο arvato για επιδιορθωση και εχω ακουσει παραπονα απ αυτους απο αλλους χρηστες που σταλθηκαν τα κινητα εκει για επιδιορθοση.Αν παρω απ το ebay θα μπορεσω να το κανω μονος μου η ειναι πολυπλοκη διαδικασια;

 

εμενα που το εσπασα βαζοντας μικροσιμ με ανταπτορα και πηραν 22 ευρω νομιζω..ειπα οτι χαλασε μονο του αλλα με χρεωσαν.. :P για μενα ο,τι εχει σχεση με παρεμβαση και οχι με αλλαγη εξαρτηματος, καλο ειναι να το πας αντιπροσωπεια..

βεβαια και που το πηγα μου χαλασαν δεκτη gps και wifi και ξενερωσα, τωρα ειναι ξανα εκει..ομως θελω να πιστευω οτι ηταν κακια στιγμη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

έχω ενα προβλημα. Ξαφνικα το Ν8 εβγαλε ενα μηνυμα ''κατι για αδυνατη εγκατασταση δισκου'', κατι τετοιο τελοςπαντων, δε θυμαμαι ακριβως διοτι το εσβησα απευθειας. Αυτο ειχε ως αποτελεσμα να κολλησει, το εκανα ρισταρτ, εχασα ο,τι αποθηκευμενο μηνυμα ειχα, τις ρυθμισεις για το μέιλ.

Επισης, με το ποθ ανοιγει, στις ανοιχτες εφαρμογες, βγαζει μια εφαρμογη ''Εγκατασταση'', η οποια επιλεγεται αλλα δε κανει τπτ εγκατασταση.

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Γιατι ενω εχω αποθηκευμενους αριθμους επαφων,οταν με καλουν και ειναι στις αναπαντητες κλησεις δεν μου βγαζει το ονομα;Παρα μου βγαζει τον αριθμο μονο και την ωρα που ειχα την κληση;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Γιατι ενω εχω αποθηκευμενους αριθμους επαφων,οταν με καλουν και ειναι στις αναπαντητες κλησεις δεν μου βγαζει το ονομα;Παρα μου βγαζει τον αριθμο μονο και την ωρα που ειχα την κληση;

 

Γιατί το συγκεκριμένο νούμερο το έχεις σε παραπάνω από μια επαφή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Γιατι ενω εχω αποθηκευμενους αριθμους επαφων,οταν με καλουν και ειναι στις αναπαντητες κλησεις δεν μου βγαζει το ονομα;Παρα μου βγαζει τον αριθμο μονο και την ωρα που ειχα την κληση;

 

Και εμένα μου το κάνει κατά διαστήματα αυτό (σε επαφή που πριν μου την έβγαζε κανονικά ) και μετά από ένα restart του τηλεφώνου στρώνει και την δείχνει πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί το συγκεκριμένο νούμερο το έχεις σε παραπάνω από μια επαφή.
Δηλαδη βρε φιλε τι να κανω τωρα για να διορθωθει το προβλημα;Αφου το νουμερο ειναι σε μια επαφη μονο.Εχω περιπου 250 νουμερα-επαφες.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

μου εχει χαλασει ο sim holder και το κινητο δεν αναγνωριζει καμια σιμ καρτα.αν το δωσω στο νοκια care θα ναι πολλα τα λεφτα για επισκευη? γιατι δεν εχω εγγυηση.. Kατι ακουσα πως το στελουν στο arvato για επιδιορθωση και εχω ακουσει παραπονα απ αυτους απο αλλους χρηστες που σταλθηκαν τα κινητα εκει για επιδιορθοση.Αν παρω απ το ebay θα μπορεσω να το κανω μονος μου η ειναι πολυπλοκη διαδικασια;

 

χθες πηρα το Ν8 μου που ειχε χαλασει η υποδοχη της σιμ απο μικρο σιμ και οταν το ειχα παραλαβει μου ειχαν χαλασει gps/wifi, το πηγα αρβατο για πιο γρηγορα και οντως απο 5 εβδομαδες που ειχε κανει το νοκια στορε μου ηρθε σε 7 ημερες ενω πηγε εξωτερικο! Ευτυχως απλα δεν ειχαν συνδεσει τον αισθητηρα και δεν εκαναν καμια παρεμβαση και το κινητο δουλευει και παλι τελεια.

θα σου ελεγα να το πας αρβατο, το πολυ πολυ για τη σιμ να δωσεις 20 ευρω.. εγω τοσα εδωσα γιατι καταλαβαν οτι το χαλασα, αλλα δεν εκαναν παρεμβαση στην πλακετα απο οτι ειπαν. απλα αλλαξαν κατι.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εγω τοσα εδωσα γιατι καταλαβαν οτι το χαλασα

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να χαλάσει από μόνο του αυτό. :lol:

Μόνο αν του χώσεις μέσα adaptor και τον βγάλεις τραβώντας βίαια.

 

Πάντως ειλικρινά πιστεύω ότι δεν το στέλνουν στη Nokia έξω. Γιατί να πάει στη Nokia και να έρθει ξεκούμπωτο το βρίσκω απίθανο.

Εκτός και αν απίθανες είναι οι δικαιολογίες τους...

Αυτό που φτιάχνουν το sim holder χωρίς να πειράξουν πλακέτα μου άρεσε ιδιαίτερα από τη στιγμή που είναι κολλημένο πάνω της... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει περίπτωση να χαλάσει από μόνο του αυτό. :lol:

Μόνο αν του χώσεις μέσα adaptor και τον βγάλεις τραβώντας βίαια.

 

Πάντως ειλικρινά πιστεύω ότι δεν το στέλνουν στη Nokia έξω. Γιατί να πάει στη Nokia και να έρθει ξεκούμπωτο το βρίσκω απίθανο.

Εκτός και αν απίθανες είναι οι δικαιολογίες τους...

Αυτό που φτιάχνουν το sim holder χωρίς να πειράξουν πλακέτα μου άρεσε ιδιαίτερα από τη στιγμή που είναι κολλημένο πάνω της... :lol:

 

XAXA, με ρωτησαν και ειπα οτι κολλησε η σιμ μεσα και την τραβηξα για να βγει αλλα οχι οτι εβαλα μικρο σιμ.. ενας φιλος παλια ειχε πει οτι το εκανε και το εφτιαξαν εντος εγγυησης. αλλιως οκ, δε με ενοιαζε να δωσω 20 ευρω εφοσον εκανα το λαθος. απλα την πατησα γιατι ειχα τετοια σιμ και επρεπε να τη χρησιμοποιησω. παρολα αυτα μετα λειτουργουσε μεχρι ενα σημειο, δηλαδη εμπαινε η σιμ μεσα επαιζε, και απλα δεν την πεταγε ολη εξω, εσπρωχνε λιγο.

Οσο για το οτι παει εξω, δεν ξερω αλλα 7 μερες δεν ειναι απιθανο αν φυγει αμεσως..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...