Jump to content

Nostalgia @ myphone.gr: Η μεγαλύτερη «νοσταλγική» συλλογή ever...


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε 'ολους τους φίλους/ες,χαιρομαι να βλεπω συλλογες απο την εποχη που τα κινητά ηταν απλα τηλέφωνα,ξεχωριστα και μοναδικά!Αυτη ειναι η δικια μου συλλογη so far.. :)

**τρελό respect στην συλλογη του φιλου zografos!

http://img35.imageshack.us/img35/4485/classics2.jpghttp://img201.imageshack.us/img201/1209/classics1.jpg

 

Δευτερη φωτο, απ την τελευταια σειρα, τα τελευταια οκτω, γινεται να μου τα δωσεις?? Χαχαχα

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις έπεσε στα χέρια μου ένα ακόμα Siemens SL45 σε αρκετά καλή κατάσταση και είμαι πολύ χαρούμενος !

Επιφυλάσσομαι για photos, μιας και όπως βλέπω ούτε το άλλο μου SL45 είναι στις photos που ανέβασα ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕΛΟ RESPECT για όλη την συλλογή αλλά ειδικότερα για κάποια αναλογικά μοντέλα που αν δεν κάνω λάθος διέκρινα,όπως το nokia 121. Περιμένουμε λίστα με όσα και άν φυσικά είσαι διαθέσιμος να πουλήσεις. :dance:
Link to comment
Share on other sites

ΤΡΕΛΟ RESPECT για όλη την συλλογή αλλά ειδικότερα για κάποια αναλογικά μοντέλα που αν δεν κάνω λάθος διέκρινα,όπως το nokia 121. Περιμένουμε λίστα με όσα και άν φυσικά είσαι διαθέσιμος να πουλήσεις. :dance:

 

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Όσον αφορά την πιθανότητα να πουλήσω, ειλικρινά ... ΔΕΝ μπορώ ! Και για ... συναισθηματικούς λόγους αλλά και για να αποφύγω παρεξηγήσεις. Εκείνο όμως που είμαι διατεθειμένος να κάνω είναι ανταλλαγές, κάποια μοντέλα που έχω 2πλα, 3πλα κλπ με άλλα ... Οπότε, αν υπάρχει τέτοια πιθανότητα, συνεχίζουμε σε PM. ;)

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Νομιίζω ότι πήρε το ματι μου ένα Vodafone 845 σε μια φώτο. Κατά λάθος μπήκε αυτό?

Συγχαρητήρια για τη συλλογή πάντως φίλε μου! :) Όταν τα είδα όλα μαζί δεν το πίστευα! Έγω έχω 2 Sony Ericsson J110i προς πώληση για 20 ευρώ.Αν σε ενδιαφέρουν... :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το Joy μπήκε κατά λάθος ! Για τα J110i δεν ενδιαφέρομαι, είναι πολύ νέα για τα γούστα μου :-)

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Αφού σε ενδιαφέρουνε πιο παλιά τηλέφωνα χθες βρήκα ένα Siemens C25 και ένα Nokia 3200 πλήρως λειτουργικά :happy:
Link to comment
Share on other sites

Το C25 το έχω ήδη 4-5 φορές ... Το 3200, θα μ' ενδιέφερε. Στείλε μου ένα PM με την πρόταση σου για να μην είμαστε OffTopic ... Edited by zografos

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη έκανα λάθος τελικά είναι το 2300 είναι όχι το 3200
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αυτή είναι συλλογή!!!!

μπράβο. και εγώ μάζευα παλιά αλλά τα σκούντηξα τα περισσότερα λόγο κρίσης...

πουλάω την παλιά-μικρή μου συλλογή: nokia: 3210, 5110, 5140, 5210, 6110, 6111, 6150, 7360, 8850 ericsson: T18, A2618s, R380s

sony ericsson: Z200, K700i, W300i, T650i, F500, K300i

siemens: M45i, M55, S35i, A55, SL55

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι συλλογή!!!!

μπράβο. και εγώ μάζευα παλιά αλλά τα σκούντηξα τα περισσότερα λόγο κρίσης...

 

Σωστός !!! :p

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Θα με συνχγωρησετε και συγνωμη κιολας προκαταβολικα,, αλλα το nokia 3650 στην πρωτη φωτογραφια τα σπαει!!

Μπορει αληθως να ειναι μελιτζανα αλλα κλεβει πραγματικα την παρασταση πανω στο τραπεζακι.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα με συνχγωρησετε και συγνωμη κιολας προκαταβολικα,, αλλα το nokia 3650 στην πρωτη φωτογραφια τα σπαει!!

Μπορει αληθως να ειναι μελιτζανα αλλα κλεβει πραγματικα την παρασταση πανω στο τραπεζακι.:)

 

Έχεις δίκιο, αλλά είναι στο ... κρεβατάκι :lol:

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Άφωνος. Καταπληκτική συλλογή. Μπράβο σου. :)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αλήθεια, δεν υπάρχει καμιά πρόταση για ανταλλαγή/ανταλλαγές ?

Αααααα και ... δέχομαι και ... δωρεές !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
αυτό το sharp που μοιάζει με laptop κυκλοφόρησε στην Ελλάδα

 

To Zaurus ???? Ναι ! Κυκλοφόρησαν ΚΑΠΟΙΑ από αυτά τα μοντέλα ... Υπήρχε Zaurus 1,2,3,4 και 5 νομίζω και πρέπει να κυκλοφόρησαν Ελλάδα τα 3 πρώτα ... Μετά "κέρδισαν" τα αντίστοιχα μοντέλα της Ericsson ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Η δικη μου συλλογη ειναι εδω:

 

http://s18.postimg.org/8xk8khic9/image.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Η δικη μου συλλογη ειναι εδω:

 

http://s18.postimg.org/8xk8khic9/image.png

 

Βάλε κάποια στιγμή μια Real Photo ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Η δικη μου συλλογη ειναι εδω:

 

http://s18.postimg.org/8xk8khic9/image.png

 

Βαλε τα σ' ενα τραπεζι και τραβα τα μια φωτο. Θα ειναι πιο ωραια, μια real life!

Quadra 660av
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...