Jump to content

[ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ] BMW Vs Mercedes-Benz


SlRator
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο πιστεύετε ότι είναι καλύτερη;  

319 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο πιστεύετε ότι είναι καλύτερη;

    • BMW
      175
    • Mercedes
      144


Recommended Posts

?????

Κάτι πιο σαφές?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 425
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να μαστε παλι εδω, με of topic αλλα δε φταιω!

 

Τι δε σου αρεσε και τι εχει το υφος μου; Αν νομιζεις οτι γραφω παραμυθια της χαλιμας τοτε μπορεις ενα/ενα να τα αμφισβητισεις...

Αν το προβλημα ειναι η προστυχη εκφραση που χρησιμοποιησα σε ενα σημειο του ποστ και εφοσων και οι υπολοιποι χρηστες θιγονται, δεν εχω κανενα προβλημα να ζητησω συγγνωμη που προκαλεσα τα ηθη και το κοινο και αποσυρω την εκφραση!

 

Αλλα δε μπορω να καταλαβω τι σε χαλαει, δε μπορεις να γινεις πιο σαφης; OverClocker σε εμενα αναφερεσε;

 

Αν εννοεις τι αυτοκινητο ψηφιζω τελικα, τοτε καταλαβαινεις οτι η δηλωση μου ειναι πως η BMW κατασκευαζει αυτοκινητα οπου δεν ειναι για το μεσο Ελληνα οδηγο καθως απαιτειτε οχι τοσο εμπειρια οσο γνωσεις για σωστη και ασφαλή οδηγηση που θαρρω πως μονο μεσω ειδικων σεμιναριων μπορει να επιτευχθει. Μη με ρωτατε πως τα οδηγει τοσος κοσμος, ειναι αλλο ζητημα.

Για τα Μερσεντες λεω οτι και τα 2 μοντελα που εχω οδηγησει μου προσφεραν σιγουρια και σταθεροτητα σε ολες τις ταχυτητες που οδηγησα.

 

Αυτα και σας παρακαλω αν θελετε να ποσταρουμε εκτος θεματος ή αν θελετε να κανουμε καυγα και να προσβαλουμε ο ενας τον αλλον καλυτερα να το κανουμε με Προσωπικα Μηνυματα και οχι με εξυπναδες!

 

Και παλι καλο σας απογευμα!

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Xmmmm......kati allo pou den aneferes gia to "patinaz" me thn BMW einai se ti katastasei vriskontan ta elastika sou....

Parolauta, mou einai ligo xlwmo na efuges me ta 4 se tetoio autokinhtodromo (einai korufaias poiothtas,etsi den einai??) phgainontas mono me 60xlm!!

Twra pali den xerw...ti na pw....oti eixe kati katw o dromos??

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

oxi oxi............ kamia sxesi....... pareksigisi!!

apla mou fenete poli periergo to oti i BMW feugi apo to dromo eno mia mercedes den feugi............ kai poso mallon mia 3ara en eti 2000 pou kata kosmon exi makran to kalitero ESP.............. tora tha mou pis apo ena simio kai meta oi nomoi tis fisis den katalabenoun apo ilektronika.......

apla leo (xoris ixnos epithesis kai ironias) mipos ekanes esi kapia koutsoukelia/ strabotimonia/ lathos xirisimo/ iperektimisi kai epilthe auto to apotelesma???

 

P.s

den me pithi idika to gegonos oti i A class einai statheri........

Link to comment
Share on other sites

και εγώ mercedes ψήφισα αλλά δεν μπορώ να δεχτώ οτι οι σημερινές bmw χρειάζονται οδηγούς-γνώστες αλλιώς κινδυνεύεις... σε καμια περίπτωση δηλαδή.

 

An uponoeis oti einai ekdosh veltiomenh apo kapoion oiko, den ufistatai kati tetoio....

όχι φυσικά, το αυτοκίνητο ειναι της bmw απλά μου κανει εντύπωση γιατι δεν το χουν στο site τους!!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος orka (24 Μάι. 2004 , 20:54)

 

Μου αρέσουν και τα δύο. Κατα καιρούς έχουν βγάλει καταπληκτικά αυτοκίνητα.

Βασικά θα ψηφίσω Mercedes για κανένα άλλο λόγο, παρά μόνο οτι απο σχεδιαστικής άποψης η BMW με τα τελευταία της μοντέλα τα έχει ψιλοχαλάσει. Αυτή είναι η προσωπική μου έκτίμηση αλλά και εκτίμηση πολλών που ασχολούνται με τα αυτοκκίνητα.

 

Αν εννοεις την 5αρα και την 6αρα που σχεδιασε ο νεος σχεδιαστης Chris Bangle εχεις δικιο.Πιστευω να μην εννοεις την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Ε46!!

Η την επισης πανεμορφη Ζ4(επισης δημιουργημα του κυριου αυτου).

Link to comment
Share on other sites

Vasika to omorfo kai to asxhmo einai kathara thema goustou.....emena h Z4 apo mprosta me xalaei apo ligo ews polu....san klameno m....i mou moiazei....h 5ara pali me trelainei...polu gamath sxediastika...

Opote den mporoume na poume auth einai omorfh enw auth einai asxhmh...einai thema tou kathenos na krinei analoga me ta gousta tou... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

BMW 5 xalara....

Tha se parakalousa ki egw (opws exoun kanei kai polloi alloi pisteuw..) na grafeis pio eukolonohta....an den htan auto to THESIS ekei akoma tha prospathousa na dw ti sugkrineis...kai vaze kai kana erwthmatiko,den vlaptei.. :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι μου!

 

Εδω ειμαι και σημερα να σας παραθεσω διευκρυνισεις μιας και ειδα πως υπηρχαν ενστασεις...

 

Αρχικα θα απαντησω στο χρηστη Netboy.

Οσον αφορα τα ελαστικά, ενδεχωμενος να εχεις δικαιο. Και λεω ενδεχομενος γιατι δε μπορω να δικαιολογησω τη φθορα ελαστικων σε αυτοκινητο 6 μηνων. Να σας θυμησω οτι ηταν μοντελο Ιανουριος 2000 και το συμβαν ελαβε χωρα τον Ιουλιο του 2000. 6 μηνες τοση φθορα; Εσεις δηλαδη καθε ποτε τα αλλαζετε τα λαστιχα του αυτοκινητου σας (το εσας παει προς οσους εχουν και οδηγουν αυτοκινητο και το ερωτημα ειναι ρητορικο). Αν ηταν βεβαια φθαρμενα δε μπορω να το δω γιατι δε ξερω. Και επισης εκεινη την ωρα που ειχα γινει "μουσκεμα" το τελευταιο που μπορουσα να σκεφτω ηταν να κανω αναλυση των ελαστικων μιας BMW 6 μηνων.

Για το δρομο τωρα, ξαναλεω οτι προκειται για κομματι οδου που σε βγαζει στην Autobahn και οχι αυτη καθ΄αυτην την Autobahn (που δεν εχει καμια σχεση με το χωραφοδρομο Αθηνας-Θεσσαλονικης). Η ποιοτητας της επισης δε μπορει να αξιολογηθει καθοτι μιλαμε για 400μετρα τα οποια δεν προσφερουν και το καλυτερο συμπερασμα ιδιως οταν εχεις βρεξει πριν παρα πολυ. Αυτο το τονιζω, οποτε σιγουρα δεν υπηρχαν σκονες ή γλιτσα απο προηγουμενη ψιχαλα! Ο δρομος δηλαδη ηταν μια χαρα πλυμενος.

Τωρα αν τα βλεπεις λιγο χλωμα ολα αυτα, επρεπε να δεις ποσο χλωμος ημουν οταν κατεβηκα απο το αυτοκινητο εκεινη τη στιγμη. Δυστυχως ειναι απο τις περιπτωσεις που δε μπορεις να ευχηθεις να το παθει ο αλλος για να καταλαβει...

Δε θελω να επικαλεστω το νεαρο της ηλικιας σου, αλλα εδω δε αναφερουμε τι εχουμε ακουσει και πιστευουμε οτι μπορει να συμβαινει! Εδω αναφερουμε γεγονοτα και εμπειριες που αποκτηθηκαν με χιλιομετρα σε Εθνικες οδους της Ευρωπης και της Ελλαδας και οχι απο βιβλια και τη τηλεοραση!

 

Φιλε μου popolaros, δε σου ειπα οτι η ΑClass ειναι πιο σταθερη απο τη BMW. Σου ειπα, τι περιστατικο μου συναιβει με το ενα μοντελο και τη ερεθισματα πηρα απο το αλλο... Οταν τρεξεις και εσυ με 220 με την ΑClass τοτε να μου πεις τις εντυπωσεις, οχι λοιπον τωρα με βαση το τι θελεις να πιστευεις επειδη ειναι το οχημα ψιλο και πριν απο 4 χρονια ειχε αποσυρθει προσωρινα για τη δε περασε με επιτυχια το τεστ του ταρανδου (λες και εχει καμια αλλη εταιρια το αντιστοιχο τεστ). Μακαρι να ηταν στραβοτιμονια! Θα ελεγα οκ, φταιω! Δε θα ειχα κανενα προβλημα να πω, ειδα εναν λαγο και με αδεξιο χειρισμο κοντεψα να..., αλλα εδω βγηκα αυθορμητα και ειπα αυτο που μου συνεβει!

 

Υ.Γ: Πως θα ανεβασω 4 φωτογραφιες με συνολικο μεγεθος περιπου 500ΚΒ;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Kai dld thes na mas peis oti sta kala kathoumena to autokinhto efage skampili kai efeuge me ta 4??? Auto den uparxei periptwsh na to patheis oxi me BMW, alla oute me autobianchi.....! H monh exhghsh einai oti kati uphrxe sto dromo....

Oso gia to nearo ths hlikias mou pou les, mporei na thelw akoma 10 mhnes peripou gia na enhlikiwthw alla se plhroforw oti odhgaw apo ta 10 mou xronia autokinhto monos mou, kai exw kanei ouk oliga xiliometra, kai akoma exw kanei pampolles fores thn diadromh Thiva-Athina alla kai alles ethnikes odous, opote exw mia kapoia empeiria sto timoni kai den eimai kai toso asxetos...

Tha mou peis twra ti mas leei to tsoutseki????

Exw pathei ki egw polla sto dromo, exw glitwsei polles fores, 2 fores exw trakarei alla kai polles fores to exw glitwsei....opote mporw na exw apopsi gia to pws sumperiferetai ena amaxi sto dromo kai katw apo poies sunthikes mporei na xefugei....

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας βαση των προσωπικων του εμπειριων,βιωματων αλλα και το τι εχει ακουσει διμιουργει μια αποψη για καθε αυτοκινητο που εχει οδηγησει,που ειχε,που ειχε ενας φιλος του κτλ...Εσενα σου κατσε στραβα με μπεμπα...Σε αλλους οχι. Αυτο δε σημαινει κατι τι ιδιαιτερο...

Σε ευχαριστουμε που μοιραστηκες την εμπειρια σου αλλα και τις αποψεις σου για αυτα τα αυτοκινητα αλλα απο εκει και περα δε θα βγαλουμε εμεις συμπερασματα βαση αυτων...Ετσι δεν ειναι?

Φιλικα...

Link to comment
Share on other sites

Zerocool (αν θυμαμαι το nick) πολυ σωστα! Σου ειπα εγω να μην αγορασεις BMW επειδη εμενα μου ετυχε αυτο;

Εγω ειπα οτι με βαση αυτην μου την εμπειρια δε προκειται να οδηγησω (ποσο μαλλον να αγορασω) BMW, εταιρια και αυτοκινητα που τα βλεπεις και θες να βγαλεις φωτογραφια (η καινουρια 5 ειναι οχημα που σου βαζει πορνηρες ιδεες).

Τωρα για το "παλικαρι" που κανει το Αθηνα-Θηβα απο τα 10 του, ουδεν σχολιο! Κουραγιο...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Den eipa oti kanw th diadromh auth apo tote pou eixa voithitikes sto podhlato....mhn parexhgeis ta legomena mou kai mhn eirwneuesai...apla sou apanthsa sauto pou eipes oti epeidh eimai mikros kai den exw opws les empeiria ston dromo den metraei ti akouw....happy now?

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeTBoY (26 Μάι. 2004 , 10:09)

 

Kai dld thes na mas peis oti sta kala kathoumena to autokinhto efage skampili kai efeuge me ta 4??? Auto den uparxei periptwsh na to patheis oxi me BMW, alla oute me autobianchi.....! H monh exhghsh einai oti kati uphrxe sto dromo....

Oso gia to nearo ths hlikias mou pou les, mporei na thelw akoma 10 mhnes peripou gia na enhlikiwthw alla se plhroforw oti odhgaw apo ta 10 mou xronia autokinhto monos mou, kai exw kanei ouk oliga xiliometra, kai akoma exw kanei pampolles fores thn diadromh Thiva-Athina alla kai alles ethnikes odous, opote exw mia kapoia empeiria sto timoni kai den eimai kai toso asxetos...

Tha mou peis twra ti mas leei to tsoutseki????

Exw pathei ki egw polla sto dromo, exw glitwsei polles fores, 2 fores exw trakarei alla kai polles fores to exw glitwsei....opote mporw na exw apopsi gia to pws sumperiferetai ena amaxi sto dromo kai katw apo poies sunthikes mporei na xefugei....

 

 

Και εγώ από τα 10 περίπου ξεκίνησα να κάνω τα πρώτα μου βήματα με τον πατέρα μου δίπλα και στα 14 περίπου το έπερνα μόνος μου και όντος μέχρι τα 18 που το πήρα και νόμιμα μπορώ να πω οτι είχα κάποια καλή εμπειρία για τα δεδομένα και ΝΟΜΙΖΑ οτι ήμουν "ο γ@μάω" και όλοι δίπλα μου είναι άσχετοι. Τώρα μετά από 8 χρόνια καταλαβαίνω οτι ακόμα και τότε ήμουν άσχετος σε σχέση με τώρα. Έτσι είναι πάντα νομίζουμε οτι τα ξέρουμε όλα αλλά όσο μεγαλώνουμε καταλαβαίνουμε περισσότερα. Οπότε μην βιάζεσαι να κρίνεις.

Και από το πανεπιστήμιο όταν θα βγαίνεις νομίζεις οτι τα ξέρεις όλα, μέχρι να μπεις στην κανονική ζωή και να δεις οτι απλά την ζωή την γαργάλησες και οτι έχεις πολύ δρόμο μπροστά σου.........

Όχι δεν είμαι παππούς, αλλά ξέρω πολύ καλά πως σκέφτεσαι.....

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Με αυτά λοιπόν που λέει ο gnikolai με δικαιώνει πλήρως.Οι mercedes είναι γεροντίστικα αυτοκίνητα,αντε και να τα οδηγήσει καμία χαζογκόμενα. Όποιος ψάχνεται για πραγματική σπορ οδήγηση θα επιλέξη bmw ή κάτι απο γαλλία μεριά.Το τη αίσθηση ασφάλειας προσφέρουν οι merc το έχω διαπιστώσει μόνος μου, τ'αυτοκίνητα γέρνουν σαν τη βάρκα του μπάρμπα γιώργη στις στροφές,άντε καλό ψάρεμα gnikolai χαχα. :D
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (:) :o :* :stupid: :up: :down:: SonyEricssonP900/R101 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Mercedes rulezzzzz. Αυτοκίνητα διαχρονικά, που αντέχουν στο πέρασμα του χρόνου, καλοσχεδιασμένα, όμορφη εσωτερική σχεδίαση, προσφέρουν πολλές καινοτομίες, είναι αυτοκίνητα που τα έχουν οι σημαντικότεροι άντρες του κόσμου και τέλος φέρουν το σήμα και την εγγύηση της Mercedes. Για να μην μιλήσω για το service της Mercedes που οι τύποι είναι άψογοι! C200,E200,SLK rulez! από κάθε άποψη! :) :o

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Παρτε να εχετε ενα γεροντιστικο αυτοκινητο, ενα αυτοκινητο βαρκα, για ψαρεμα! Υπνε που παιρνεις τα παιδια, ελα παρε και τουτο...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jackdaniels (27 Μάι. 2004 , 09:41)

 

Με αυτά λοιπόν που λέει ο gnikolai με δικαιώνει πλήρως.Οι mercedes είναι γεροντίστικα αυτοκίνητα,αντε και να τα οδηγήσει καμία χαζογκόμενα. Όποιος ψάχνεται για πραγματική σπορ οδήγηση θα επιλέξη bmw ή κάτι απο γαλλία μεριά.Το τη αίσθηση ασφάλειας προσφέρουν οι merc το έχω διαπιστώσει μόνος μου, τ'αυτοκίνητα γέρνουν σαν τη βάρκα του μπάρμπα γιώργη στις στροφές,άντε καλό ψάρεμα gnikolai χαχα. :D

 

εχμ περι βάρκας μάλλον ανήκουν σε mercedes άλλης εποχής ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

gnikolai δεν ειναι προς τιμην σου να ριχνεις το επιπεδο της συζητησης...Ο NeTBoY εχει καποια γνωμη για τον εαυτο του (με την οποια ουτε εγω συμφωνω) αλλα ουτε τη γνωμη προκειται να του αλλαξεις (ισως καταλαβει μονος του καποια στιγμη ισως και οχι..) και στην τελικη δεν ειναι αυτο το θεμα μας!

Οσο γι αυτα που λεει ο Μανος μας ειπε ολα εκεινα τα στοιχεια που ΔΕΝ εχει μια μπεμπα...Δεν ειναι διαχρονικα,δεν ειναι καλοσχεδιασμενα,δεν εχουν ομορφη εσωτερικη σχεδιαση,δεν προσφερουν καινοτομειες και δεν ειναι εγγυηση το ονομα BMW !!! Οτι πειτε...Παω πασο!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου Zer0cooL24!

 

φαινεται μετα απο το τελικο του Champions χασαμε τη μπαλα καπως ε; Καλα δεν ειδες τι εγραψε το jackdaniels; Εγω ριχνω το επιπεδο τη συζητησης; Ληγμενα παιρνετε; Ειδες να προσπαθω να αλλαξω τη γνωμη κανενος; Σας αναφερα τι μου συνεβει και βγηκε ενας στην αρχη και μου ειπε οτι λεει παραμυθια λες και ηταν ο καταστευστης του μοντελου που οδηγησα και που μου συνεβει...

Και πριν 3-4 ποστ ενας αλλος γραφει οτι η Mercedes ειναι βαρκα για χαζογκομενες και μου ευχηθηκε καλο ψαρεμα! Και εσυ μου λες ριχνω το επιπεδο της συζητησης; Ποιας συζητησης ακριβως; Αν δε μπορειτε να δικαιολογησετε οτι ενα μοντελο της BMW παρουσιαζει φαινομενα υπερστροφης, οπως και τα περισσοτερα μοντελα της εταιριας μου λες αν ριχνω το επιπεδο της συζητησης...

 

Υ.Γ: Το "παρτε να εχετε" οφειλετε στο γεγονος οτι εκτος απο το ποστ ανεβασα και μια φωτογραφια, ή τουλαχιστον νομιζα οτι ανεβασα μια φωτογραφια για να συνεφερω το παλικαρι που ελεγε για γεροντιστικες βαρκες για χαζογκομενες και βαρκαρηδες. Να προσεχουμε λοιπον, ολα τα ποστς το τι γραφει ο καθενας γιατι αλλιως εκτιθομεθα...

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

Έχω οδηγήσει mercedes για πολλά χιλιόμετρα.Στο βομώ τις άνεσης θυσιάζεται η οδηκή συμπεριφορά και η συμπεριφορά του συστήματος διέυθηνσης. ΤΑ ΕΠΑΝΑΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝΤΑ ΣΦΑΙΡΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΡΓΟΥΝΤΑΙ ΑΠ'ΤΗΝ MERCEDES!!!!!!! Δεν χριάζεται να τονίσω οτι δεν έχεις καμία αίσθηση του δρόμου μ'αυτο το συστημα διευθηνσης,αν αυτο δεν ειναι θυσία τοτε τη είναι, και αν αυτο που έγραψα είναι υπερβολή, τότε αυτο που λές εσύ οτι έπαθες με bmw είναι μούφα τελίως! Δεν ξέρω αν λες ψέματα όμως συμπερένω ότι κάτι πάτησες και έφυγε τ'αμάξη, γιατή αυτό που περιγράφης δεν γίνετε ούτε με ποδήλατο όχι αυτοκίνητο εκκατομυρίων όπως η bmw. Και αν πραγματικά απενεργοποιήσης τα ηλεκτρονικα σε μια μερσ, σε καμία περίπτωση δεν θα έχεις το ίδιο στύσημο και ζύγισμα με μια μπεμπα στο σασί και τις αναρτήσεις,σε ίδιες κατηγορίες τιμής ενοείτε.
Link to comment
Share on other sites

Re paidia pros theou, den eipa oti exw kaluterh empeiria sto timoni apo enan megalutero ths hlikias mou!! Egw apla anefera oti odhgaw apo mikros oxi gia na to paixw magas kai oti eimai o "xeras"!

To anefera giati o filos gnikolai eipe oti eimai mikros kai oti exw apopsi mono apo oti vlepw kai oti akouw! Mono gia auto....

Anyway, telos to off-topic....

Kai erxomaste pali sta idia....

Mporeis esu na mou dikaiologhseis to fainomeno upostrofhs se ena autokinhto, eite einai BMW eite einai Ferrari eite einai otidhpote, me to sugekrimeno paradeigma pou aneferes? Apla den stekei kati tetoio apo mono tou! Giauto kai eipa oti isws na pathses kati me to autokinhto kai den to katalaves (ladia,petrelaio,mousto, h den xerw kai gw ti allo)! Alliws den dikaiologeitai tetoia sumperifora tou autokinhtou....

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

>Έχω οδηγήσει mercedes για πολλά χιλιόμετρα.

Πολυ ωραια!

 

>Στο βομώ τις άνεσης θυσιάζεται η οδηκή συμπεριφορά

Πως επιρρεαζεται στη Μερσεντες η οδική συμπεριφορά επειδη εχει ηλεκτρικα καθισματα για παραδειγμα δε καταλαβα...

 

>και η συμπεριφορά του συστήματος διέυθηνσης.

Αυτο φανταζομαι επιρρεαζεται απο τον αυτοματο κλιματισμο;

 

>Δεν χριάζεται να τονίσω οτι δεν έχεις καμία αίσθηση του δρόμου

Μηπως να αλλαξουμε το τιτλο; Να βαλουμε ποια θεωρειτε καλυτερη; Τη BMW ή την Hundai;

 

> και αν αυτο που έγραψα είναι υπερβολή,

Δε ξερω; εγω θα κρινω αν ειναι υπερβολη; Μας διαβαζει κοσμος...

 

>τότε αυτο που λές εσύ οτι έπαθες με bmw είναι μούφα τελίως!

Συγγνωμη στα μελη του φορουμ, αλλα επροκλι8ει αυτη τη στιγμη! Σου ευχομαι λοιπον να παθεις ακριβως το ιδιο για να καταλαβεις! Και μαλιστα να καταστραφει η BMW σου (εσυ ελπιζω να μη παθεις τιποτα για να μπορεις να το γραψεις εδω στο φορουμ και μετα να μη σε πιστευει κανεις...)! Μη μου πειτε τωρα, τι του ευχομαι του ανθρωπου;! Του ευχομαι να παθει Ο,ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ επαθα και αν, οπως λετε, δεν μου συνεβει και ειναι μουφα τοτε τι ανυσηχειτε;

 

>Δεν ξέρω αν λες ψέματα όμως συμπερένω ότι κάτι πάτησες

Βρε! Αδικησε! Αφου απο το γραφειο σου, μπροστα στον υπολογιστη σου, συμπαιρενεις ετσι ευκολα, μηπως να πηγαινες να δουλεψεις σε καμια ασφαλιστικη; Μηπως στη BMW; Για τη F1 λεω, να πας για μηχανικος εκει! Με τοσες γνωσεις...χανεσε...

 

>γιατή αυτό που περιγράφης δεν γίνετε ούτε με ποδήλατο

Δεν οδηγουσα ποδηλατο!

 

>όχι αυτοκίνητο εκκατομυρίων όπως η bmw.

Ελα τωρα; ειναι τοσο ακριβη; Και παρουσιαζει προβληματα υπερστροφης; Μπα! Καποιο λαθος!

 

>σε καμία περίπτωση δεν θα έχεις το ίδιο στύσημο και ζύγισμα

Οχι βεβαια! ειπαμε! δεν ειπαμε; η BMW κανει τα καλυτερα και ασφαλεστερα αυτοκινητα στο κοσμο και οτι εισαι ο κορυφαιος μηχανικος που βγαζει συμπερασματα απο τον υπολογιστη! Τι να λεμε τωρα για στησιμο και ζυγισμα...Αμα μιλαει η γνωση...

 

>σε ίδιες κατηγορίες τιμής ενοείτε.

Εννοειτε βεβαια; Αληθεια μηπως το Ατος ειναι και αυτο καλυτερο απο τις Mercedes;

Don't ask, what your country can do for you!

Ask what you, can do for your country!

Link to comment
Share on other sites

>και η συμπεριφορά του συστήματος διέυθηνσης.

Αυτο φανταζομαι επιρρεαζεται απο τον αυτοματο κλιματισμο;

 

>Δεν χριάζεται να τονίσω οτι δεν έχεις καμία αίσθηση του δρόμου

Μηπως να αλλαξουμε το τιτλο; Να βαλουμε ποια θεωρειτε καλυτερη; Τη BMW ή την Hundai;

 

 

Sthn anesh den einai mono clima,thermenomena kathismata,kai tetoia mpixlimpidia...einai kai sumperifora tou autokinhtou ston dromo,anarthsh,hlektronika susthmata klp kai genikotera pws "pataei" to autokinhto sto dromo kai ti aisthisi metaferei ston odhgo...

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...