Jump to content

Αoson M19


Tabletistas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η μυρουδια θα φυγει με τον καιρο.υποστηριζει στικακια για 3g αλλα ειναι καποια συγκεκριμενα.εγω τι εκανα για να εχω ιντερνετ παντου.εχω ενα κινητο samsung(gti 5500) με android και wifi και εχω κανει tethering,συνδεετε το tablet στο κινητο και ολα καλα.εγω με το ιντερνετ δεν εχω προβλημα παει σφαιρα.δες το ρουτερ σου ..και δεν το εχω ρουταρει αφου δεν χρειαζεται,ειμαι πολυ ευχαριστημενος ετσι οπως ειναι!!το σκεφτομαι ουτε καν την 4.0 να μην βαλω οταν με το καλο βγει..

 

γιατι το δικο σου δεν εχει ελληνικα???

 

:ninja: :music::music::music: :ninja:

 

Tο παρήγγειλα 02/06/2012 από το http://www.merimobiles.com & 18/06/2012 στις 16:00μμ μου ήρθε με Courier.

http://www.b2conlineshop.com/bmz_cache/f/f7bb34757ade87247d9776c07c16593c.image.300x300.jpg

 

Έχω κάποιες ερωτήσεις :

 

1) Για να φορτίσει η μπαταρία του πόσες ώρες απαιτούνται;

2) «έχω κάνει tethering» τι σημαίνει ; Πώς δηλαδή γίνεται αυτό; (sakis0547)

3) Εγχειρίδιο χρήσης στα Αγγλικά υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 204
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tethering είναι μια λειτουργία διαμοιρασμου Wi-Fi.έχω στο κινητό μια κάρτα cosmote με δωρεάν ιντερνετ.ενεργοποιω την λειτουργία και τώρα μπορούν όσες συσκευές έχουν Wi-Fi να συνδεθούν στο κινητό μου και να έχουν ίντερνετ.

Η μπαταρία γύρω στην μιάμιση με δυο ώρες κάνει να φοιτήσει.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολους,

και πηγαινω στο προκειμενω με καποιες ερωτησεις μπορει off topic αλλα μαλλον ειναι το ποιο κοντινο θεμα.

Ενδιαφερομαι για το Μ11 ποιο καινουργιο μαλλον απο το Μ19,εαν καποιος απο απο εσας εχει αποψη παρακαλω θα με βοηθουσε.

Επισης η εκδοση με 3G internal σημαινη οτι ειναι και τηλ?(μην γελατε ειμαι ασχετος).

Επισης αν καποιος μπορει να αντιπαραθεση τα δυο tablets θα μου ηταν χρησιμο.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλημέρα σε όλους , έχω το πρώτο απλό m19 και απλά ρωτάω αν υπάρχει κάποιο καλό νέο firmware ή rom να του περάσω

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα..έχω ένα tablet το Aoson M19 και θα ήθελα να το ρουτάρω για να μπορώ να μπαίνω απο wifi με wep...μήπως θα μπορούσε να με βοηθήσει κάποιος;

 

μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει να ρουτάρω το tablet μου Aoson M19;

Edited by Frontier
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...