Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η εγγυηση δεν καλυπτει τον φορτιστη σου απο τη στιγμη που φορτιζε κανονικα στην αρχη και χαλασε.Θα πουν ενα ωραιοτατο "ειναι δικια σου υπαιτιοτητα" και αντε βγαλε ακρη.Ακομα και η θυρα να ειχε προβλημα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα το ριχνανε σε σενα το φταιξιμο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εφόσον δεν έχει βλάβες ο φορτιστής και το κινητο ούτε εξωτερικά χτυπήματα δεν μπορώ να καταλάβω πως θα το ρίξουν σε μένα
Link to comment
Share on other sites

Δεν κανει καλη επαφη ο φορτιστης απο,τι καταλαβα.Στην αρχη φορτιζε κανονικα και μετα χαλασε;Πως γινεται απο μονο του;

(δεν ξερεις τι εστι service και μαλιστα της Sony)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το φορτιστή τον έχω πάντα σε συγκεκριμένη θέση.Το μόνο που κάνω είναι να το βγάζω και να τον ξαναβάζω στην πρίζα.Και προσέχω πως τον συνδέω με τον κινητο.Τελικά φταίει το καλώδιο usb και οχι η αλλή μ@λ@κι@ που μπαίνει στην πρίζα.Τι να πω?!Αρχίζω να μετανιώνω για την αγορά.Όχι για το κινητό και το φορτιστή αλλά για την απαίσια "εξυπηρέτηση" της Sony.
Link to comment
Share on other sites

Αν θες δοκιμασε να το πας καπου που σε βολευει.Να δουμε τι θα σου πουνε σε καποιο service.(Οι του τηλεφωνου ειναι λακαμαδες οι πιο πολλοι)

Αλλα αν φταιει το καλωδιο και οχι ο φορτιστης, ειναι πανφθηνο το ενα usb καλωδιακι..

Νταξει ρε συ, συμβαινουν αυτα.Χαλανε τα μαραφετια οσο και αν τα προσεχουμε.Εγω στη θεση σου απο το να μπλεξω με service και ταλαιποριες, θα εδινα 2-3 ευρω( δεν παιζει ναχει παραπανω) και θα παιρνα ενα καλωδιο usb

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το φορτιστή τον έχω πάντα σε συγκεκριμένη θέση.Το μόνο που κάνω είναι να το βγάζω και να τον ξαναβάζω στην πρίζα.Και προσέχω πως τον συνδέω με τον κινητο.Τελικά φταίει το καλώδιο usb και οχι η αλλή μ@λ@κι@ που μπαίνει στην πρίζα.Τι να πω?!Αρχίζω να μετανιώνω για την αγορά.Όχι για το κινητό και το φορτιστή αλλά για την απαίσια "εξυπηρέτηση" της Sony.

 

σε οποια εταιρεια και να πηγαινες (με εξαιρεση ισως την lg) δεν υπηρχε περιπτωση να σου δωσουν καινουργιο φορτιστη η εστω usb καλωδιο.

Link to comment
Share on other sites

τους ειπα οτι μενω Κορινθο αλλά μου είπαν οτι βολεύει μόνο η Πάτρα.

 

Ρε Σπύρο και εγώ από Κόρινθο είμαι και έχουμε service point εδώ...ιντερφον Πολυχρονοπούλου...διεύθυνση Εθνικής Αντιστάσεως 12 τηλ.27410-22288

Link to comment
Share on other sites

Τι μ@λακίες μου'λεγαν στο τηλεφωνο τοτε?θα παω αυριο να δω τι γινεται.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αποκλείεται να μην έχει εγγύηση ακόμα και το καλώδιο, μπορεί για ένα χρόνο ή και λιγότερο αλλά δεν νομίζω καθόλου το κινητό είναι καινούργιο ούτε τρίμηνο δεν έχει
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα αξεσουάρ των τηλεφώνων έχουν ένα χρόνο εγγύηση. Σπύρο πήγαινε μια βόλτα κι όμορφα κι ωραία με την απόδειξή σου ενημέρωσέ τους ποιο είναι το πρόβλημά σου. Ας μην συνεχίσουμε άλλο την κουβέντα στο παρόν θέμα. Το κάνουμε ήδη εδώ.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=21035

δηλαδη τωρα περιμενουμε 2 updates.το ενα που θα διορθωσει τα bugs και το αλλο...?παιζει να ειναι η ics?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=21035

δηλαδη τωρα περιμενουμε 2 updates.το ενα που θα διορθωσει τα bugs και το αλλο...?παιζει να ειναι η ics?

 

6.0.Β.3.184. Απο τωρα διαθεσιμη!!!

Τωρα κανω την αναβαθμηση μεσω PCC!!!

sks13 :alien:
Link to comment
Share on other sites

ουτε εμενα μου βγαζει κατι. μαλλον εχει αρχισει η διανομη. παντως περιμενετε να δουμε τι ψαρια θα πιανει απο αυτους που την βαζουνε διορθωνει κατι η τα κανει χειροτερα.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. το media go πως κάνει συγχρονισμό τα αρχεία από το τηλέφωνο στο πρόγραμμα ? Το αντίθετο έχει επιλογή ADD TO DEVICE.
Link to comment
Share on other sites

ναι απο το πρωι. δεν ειδα καμια μα καμια διαφορα. δεν ειχα ομως κανενα προβλημα με το σημα ουτε με την παλια
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μου ήρθε και μένα ειδοποίηση για update! ( το 184) Ερώτηση, το κάνω άφοβα η πρέπει να κάνω κάποιο backup? Υπάρχει περίπτωση να χάσω κάτι?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...