Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λειτουργούν ανάλογα με το περιβάλοντα φωτισμό, όταν έχει αρκετό φως δεν ανάβουν, και όταν έχει λίγο φως ανάβουν και μετά από λίγη ώρα σβήνουν και ανάβουν πάλι όταν τα πατήσεις.

 

αν έπεσε με την πλάτη , καλά εισαι ;)

Link to comment
Share on other sites

το θέμα με την μπαταρία το έχω κι εγώ, παρόλο που μερικές φορές είναι και ψυχολογικό γιατί υπάρχει το αριθμητικό ποσοστό, ενώ πρώτα δεν υπήρχε, η αλήθεια είναι με τη νέα έκδοση τρώει περισσότερη μπαταρία από πριν...

Αν αρχίζεις και παίζεις 2-3 ώρες έχεις φάει τα 2/3 της μπαταρίας χαλαρά...

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Εχω κ εγω περιπου 2 μηνες το Sole,ολα καλα μεχρι τωρα! Ομως στις τελευταιες 3-4 φορτισεις προσεξα κατι, το λαμπακι απο κοκκινο γινεται πρασινο απο το 90% και συνεχιζει κανονικα να

φορτιζει! Εχει συμβει σε κανεναν αλλον κατι παρομοιο? Να το παω για service? Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρησιμοποιώ τον nova launcher αλλ ενα προβλημα.Όταν πάω στα wwidgets δεν μπορώ να χρησημοποιησω κάποια από τα widgets πιυ είχε απι την αρχή το κινητό,ξέρει κανείς γιατι γίνεται αυτό;

 

Πανό αυτό δεν ειναι πρόβλημα έτσι γίνεται σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Nero55 δεν λεω οτι ειναι κατι το σημαντικο, απλα σκαλωσα λιγο που το ειδα να το κανει τωρα ενω τον πρωτο καιρο ηταν ολα καλα! Καλα το εχουν τα περισσοτερα αυτο το θεμα? Δεν το ξερα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρησιμοποιώ τον nova launcher αλλ ενα προβλημα.Όταν πάω στα wwidgets δεν μπορώ να χρησημοποιησω κάποια από τα widgets πιυ είχε απι την αρχή το κινητό,ξέρει κανείς γιατι γίνεται αυτό;

 

Πανό αυτό δεν ειναι πρόβλημα έτσι γίνεται σε όλους.

 

το έιχα προσέξει και εγώ νομίζω οτι απλά δεν είναι συμβατά τα widget της sony με άλλους launchers,πρέπει να βρείς καινούργια ...

 

Nero55 δεν λεω οτι ειναι κατι το σημαντικο, απλα σκαλωσα λιγο που το ειδα να το κανει τωρα ενω τον πρωτο καιρο ηταν ολα καλα! Καλα το εχουν τα περισσοτερα αυτο το θεμα? Δεν το ξερα..

 

όπως λέει και ο nero55 έτσι ήταν απο πάντα απλά δεν το είχες προσέξει το έιχαμε αναφέρει και στις πρώτες σελίδες ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πρόβλημα.. Έτσι το έχουν φτιάξει..

Ευχαριστω παιδια.. ελπιζω να μην εχω αλλο θεμα γιατι κατα τ'αλλα ειναι πολυ καλη συσκευη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους..Εχω κ εγω περιπου 2 μηνες το Sole,ολα καλα μεχρι τωρα! Ομως στις τελευταιες 3-4 φορτισεις προσεξα κατι, το λαμπακι απο κοκκινο γινεται πρασινο απο το 90% και συνεχιζει κανονικα να

φορτιζει! Εχει συμβει σε κανεναν αλλον κατι παρομοιο? Να το παω για service? Ευχαριστω..

 

πάντα έτσι ήταν η φόρτιση!

το λαμπάκι γινόταν πράσινο από το 90%

John... John Saban!

για τους φίλους Γιάννης ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Σπύρο ακόμα αρχή είναι! θα δούμε στην πορεία και ελπίζω να βγει κάτι και για μας! ;)

 

πάντως με το ics νιώθω ότι έχω ξανά καινούριο κινητό!

John... John Saban!

για τους φίλους Γιάννης ;)

Link to comment
Share on other sites

 

το καλό είναι ότι δεν είναι στη λίστα με τα κινητά που ΔΕΝ θα πάρουν σίγουρα.. από εκεί και πέρα βλέπουμε..

 

μας φύλανε έκπληξη την 4.2 κατευθείαν :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

το καλό είναι ότι δεν είναι στη λίστα με τα κινητά που ΔΕΝ θα πάρουν σίγουρα.. από εκεί και πέρα βλέπουμε..

 

μας φύλανε έκπληξη την 4.2 κατευθείαν :P :P :P

 

Άμα πάρει το Go, δεν βλέπω ούτε ένα λόγο να μην πάρουν Jellybean τα U και Sole.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα αναβαθμιστει το Xperia J που ειναι μόνοπυρηνο και δεν θα πάρει ζελεδακι το sole?δεν το νομίζω...+ ο λόγος που είπε ο androides,μπορείς να μου πεις το όνομα σου(αν θες) γιατι δεν μπορώ να σε λεω έτσι!(εμένα Μάκη(

 

Sent from my MT27i using Tapatalk 2

Edited by Nero55
Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα αναβαθμιστει το Xperia J που ειναι μόνοπυρηνο και δεν θα πάρει ζελεδακι το sole?δεν το νομίζω...+ ο λόγος που είπε ο androides,μπορείς να μου πεις το όνομα σου(αν θες) γιατι δεν μπορώ να σε λεω έτσι!(εμένα Μάκη(

 

Sent from my MT27i using Tapatalk 2

 

Μα το J ειναι πολυ λιγοτερο καιρο στην αγορα απο,τι το sole. Λογικο να παρει την επομενη εκδοση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

γιατι ρε παιδιά το sole τι είναι ? του 2012 δεν είναι ?και φοράει και την ίδια CPU με το GO αν δεν κάνω λάθος ...

Edited by iobelika
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πειτε μου λιγο πως μπορω να εμφανισω τις ρυθμισεις κειμενου με το απλο πληκτρολογιο. Θελω δηλαδη να επιλεξω για αντιγραφη ενα κομματι απο μια προταση. Παλια γινοταν κρατωντας πατημενο πανω σε ενα γραμμα το δαχτυλο . Τωρα το παταω και μου εμφανιζει μονο κατι σε μεγεθυντικο φακο που οταν το κουναω πηγαινει σε αλλα γραμματα

 

Σας παρακαλω μια απαντηση..

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Εδώ θα αναβαθμιστει το Xperia J που ειναι μόνοπυρηνο και δεν θα πάρει ζελεδακι το sole?δεν το νομίζω...+ ο λόγος που είπε ο androides,μπορείς να μου πεις το όνομα σου(αν θες) γιατι δεν μπορώ να σε λεω έτσι!(εμένα Μάκη(

 

Sent from my MT27i using Tapatalk 2

 

Σωτήρης. Χάρηκα! :)

 

Εφόσον παίρνει το Go θα είναι τρελό να μην πάρει το U και το Sole. Έως σκάνδαλο θα το χαρακτήριζα. Το πότε θα το πάρει ειναι άλλο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Μα το J ειναι πολυ λιγοτερο καιρο στην αγορα απο,τι το sole. Λογικο να παρει την επομενη εκδοση.

 

Ναι όμως αφού θα δώσουν στο J σημαίνει πως και το Sole που είναι καλύτερο μπορεί επίσης να πάρει ζελεδάκι χαλαρά....Έτσι και αλλιώς το sole καινούριο είναι δεν γίνεται(ούτε ένα χρόνο δεν είναι στην αγορά) να μην του δώσουν JB!!

Link to comment
Share on other sites

Και ας μη βιαζόμαστε για το ζελεδακι..δεν υποστηρίζει flash οπότε χάνουμε τη λειτουργικότητα που είχε πριν το διαδίκτυο,όσον αφορά αυτό το κομμάτι!
OmniRom 4.4.2 - ΑΚ KO v.242 - TWRP 2.6.3.3 @Dalvik_Must_Die@
Link to comment
Share on other sites

Και ας μη βιαζόμαστε για το ζελεδακι..δεν υποστηρίζει flash οπότε χάνουμε τη λειτουργικότητα που είχε πριν το διαδίκτυο,όσον αφορά αυτό το κομμάτι!

 

Μπορείς να το εγκαταστήσεις άμα θες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...