Jump to content

Sony Xperia Sole / Sola


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ανάψω λαμπάδα.... Ξεσκάλωσε. Έβγαλα τη SIM και την ξαναέβαλα και άνοιξε αλλά χωρις Launcher το έκλεισα και τώρα το κάνω με το SEUS. Ερώτηση αν με το καλό τελειώσει και είναι μια χαρά δεν θα είμαι πια root?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ας δουλέψει και ας μην είμαι root.

 

Εντάξει... Όλα οκ... Πάλι καλά... Σ'ευχαριστώ για το χρόνο σου Κοσμά... Να σαι καλά...

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=324988&page=177

 

Δυστυχώς ακόμα τίποτα,πηγα και σε αλλο PC,περιμενα λιγο μήπως στρωσει μόνο,πήρα στην Sony τηλ,αλλα τιποτα...Μαλλον μένω εκτος ICS? δεν βρισκω λυση πουθενα..

:protest:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΒΟΗΘΕΙΑ!!! Έκανα μεγάλη βλακεία. Τι το ήθελα το root... Έσβησα κατα λάθος το Xperia Home και τώρα που έκανα επανεκίνηση δεν μου ανοίγει το κινητό. Έχει κολλήσει εκεί που λέει XPERIA...SOS...

Για να σβησεις το Xperia Home(ο μαμα launcher ειναι αυτος?) πρεπει πρωτα να κατεβασεις καποιον αλλο launcher. Πιστευω για αυτο επαθες αυτο που επαθες.

Κατεβασε π.χ. τον nova ή τον apex ρυθμισε σαν ''πρωτο'' οποιον θες και μετα σβησε το Xperia Home.

Προσωπικα εχω σαν πρωτο τον apex αλλα εχω και τον nova σε περιπτωση που κρασαρει ο apex να υπαρχει και καποιος αλλος launcher για να ανοιξει το τηλεφωνο.

Τελος καλο ολα καλα :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

τελικά εγώ με τις διαφημίσεις έχω ακόμα πρόβλημα με το που συνδέομαι στο net βγάζει μήνυμα για κάτι donwload music Grrrrr
Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

plZ λίγο βοήθεια και από δω...προσπαθώ να βάλω ιcs στο κινητό αλλά τίποτα.

απελπίστηκα!:mad::worry:

 

Πες μας που κολλησες

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογη Album παρατηρω οτι ψιλο κολλαει. Δεν ειναι τοσο smooth το scrolling οσο στην GB. Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πέρασα την ics και εγώ και προς το παρόν δουλεύει καλά το κινητό. Το μόνο που θέλω να ρωτήσω είναι ότι μου έχει βγάλει μια ένδειξη δίπλα από το σήμα του δικτύου στη γραμμή ειδοποιήσεων και δεν ξέρω τι είναι και αν βγαίνει. Ανεβάζω και screenshot.http://imageshack.us/a/img11/6594/screenshot2012101113475.png

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

βασικά γενικώς δεν πραγματοποιεί....αναβάθμιση

για κάποιο λόγο δεν εντοπίζεται το τηλέφωνο

στο site της sony πήγα και προσπάθησα....

Link to comment
Share on other sites

στο site της sony? το seus κατέβασε και ακολούθησε τις οδηγίες. :happy:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

στο site της sony? το seus κατέβασε και ακολούθησε τις οδηγίες. :happy:

 

δηλαδη? μερικές φορές αυτά που λένε κάποιοι φαίνονται κινέζικο...so explain plz! :p

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πέρασα την ics και εγώ και προς το παρόν δουλεύει καλά το κινητό. Το μόνο που θέλω να ρωτήσω είναι ότι μου έχει βγάλει μια ένδειξη δίπλα από το σήμα του δικτύου στη γραμμή ειδοποιήσεων και δεν ξέρω τι είναι και αν βγαίνει. Ανεβάζω και screenshot.http://imageshack.us/a/img11/6594/screenshot2012101113475.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

εξοικονομηση ενεργειας ειναι για κοιτα αν ειναι τικαρισμενο στο διαχειριση ενεργειας. παντως καλο κανει οχι κακο

Link to comment
Share on other sites

εξοικονομηση ενεργειας ειναι για κοιτα αν ειναι τικαρισμενο στο διαχειριση ενεργειας. παντως καλο κανει οχι κακο

 

Κι εγώ τικαρισμένο το έχω...είναι ο,τι καλύτερο για όταν η οθόνη είναι σβηστή.

Link to comment
Share on other sites

εξοικονομηση ενεργειας ειναι για κοιτα αν ειναι τικαρισμενο στο διαχειριση ενεργειας. παντως καλο κανει οχι κακο

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό είναι, το έχω τικαρισμένο. Δεν το είχα προσέξει.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τικαρισμένο το έχω...είναι ο,τι καλύτερο για όταν η οθόνη είναι σβηστή.

 

Το πρόσεξα και εγώ. Χθες το βράδυ που ήταν σβηστή η οθόνη δεν έπεσε ούτε 1% το ποσοστό της μπαταρίας.

Link to comment
Share on other sites

τίποτα απολύτως έχω, απελπιστεί ........ούτε στο 2ο που μου δωσες μπορώ να κάνω κάτι

κολλάω στο σημείο που λέει συνδέστε το usb Και πιέστε παρατεταμένα το κουμπί μείωσης έντασης.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το κινητό σε μάξιμουμ κατανάλωση. Τα παντα ανοιχτα εκτος απο μπλε δόντι και φωτεινότητα στο αυτόματο. Απλα καθε βραδυ φορτισμα.

 

Αν δω οτι χειροτερευει θα φτιαξω τα nfc tags για να ανοιγοκλεινω δεδομενα κτλπ

Link to comment
Share on other sites

τίποτα απολύτως έχω, απελπιστεί ........ούτε στο 2ο που μου δωσες μπορώ να κάνω κάτι

κολλάω στο σημείο που λέει συνδέστε το usb Και πιέστε παρατεταμένα το κουμπί μείωσης έντασης.

 

αφού έχεις κλείσει το κινητό , πατάς πατημένο το κουμπί μείωσης έντασης και το συνδέεις στο usb με πατημένο το κουμπί. σε 5 δευτερόλεπτα περίπου θα σου πει να το αφήσεις λογικά...

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

αφού έχεις κλείσει το κινητό , πατάς πατημένο το κουμπί μείωσης έντασης και το συνδέεις στο usb με πατημένο το κουμπί. σε 5 δευτερόλεπτα περίπου θα σου πει να το αφήσεις λογικά...

 

οκ ευχαριστώωωωω είναι σε εξέλιξη , η αναβάθμιση (απλά και αυτοί δεν διευκρινίζουν πρώτα το κουμπί παρατεταμένο και μετά το Usb, λένε ταυτόχρονα και σε μπερδεύουν!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Sole / Sola

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...