Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy Note (N7000)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι είναι από τότε που βγήκε η JB όλες μα όλες οι εκδόσεις μείωσαν προσωπικά σε εμένα στο μισό την απόδοση της μπαταρίας. Μακάρι οι επόμενες εκδόσεις να έρθουν με σημαντική βελτίωση στην μπαταρία. Πάντως για να γυρίσω πίσω σε ICS χλωμό το βλέπω. Θα μείνω να περιμένω μήπως κάτι σημαντικό αλλάξει στο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα προσωπικά η Ultimate με χάλασε λίγο. Μάλλον με είχε "χαλάσει" η team και περίμενα πολλά :lol:. Καταρχήν ελλήψει aroma τρως στη μάπα όλο το bloatware της sammy. Δεύτερον τα 240dpi mods που είχες έτοιμα απ'το πρώτο boot με την team μου λείπουν. Τέλος με χάλασε ότι κάνει αισθητά περισσότερο χρόνο να επανέλθει στο desktop όταν πατάς το home button σε σχέση πάλι με την team. Γενικά είμαι αρκετά εως πολύ spoiled με την απόκριση και το smoothness, ακόμη και εις βάρος της αυτονομίας :p. Μάλλον θα αλλαξοπιστήσω :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω για ultimate (ή TU V3) υποχρεωτικά χωρίς Titanium Backup... Crashάρει συνέχει το Touchwiz Home και δεν μπορώ να κάνω τίποτα...

 

Edit: Δοκίμασα να κάνω Nandroid backup με CWM recovery και πήρα μήνυμα λάθους όταν έκανε backup το /data. Πάω για wipes και Ultimate. Θα το στήσω από την αρχή :)

Edited by BestMan

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

....μετα απο οσα διαβαζω μπορω να πω πως χαιρομαι που γυρισα σε sweet rom V5 με kernel speedmod k3-13....μπαταριαααααααααααααααααα.....μακρας διαρκειας απο σμουθ μια χαρα με email συγχρονισμενο και με 100 και κατι εφαρμογες.ZHTΩ H ISC!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάω για ultimate (ή TU V3) υποχρεωτικά χωρίς Titanium Backup... Crashάρει συνέχει το Touchwiz Home και δεν μπορώ να κάνω τίποτα...

 

Edit: Δοκίμασα να κάνω Nandroid backup με CWM recovery και πήρα μήνυμα λάθους όταν έκανε backup το /data. Πάω για wipes και Ultimate. Θα το στήσω από την αρχή :)

 

Σήμερα κατάφερα επιτέλους και έβαλα την ultimate.

Πάει σφαίρα σε μένα..Ένα κλικ πιο γρήγορη από την προηγούμενη βάση.ειδικά στο ίντερνετ φαίνεται η διαφορά.

Δεν μου δημιούργησε κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής σε αντίθεση με την προηγμένη βάση που μου έκανε πολλά τρελά.(κολλούσε πολλές φορές το κινητό στην αρχική οθόνη κτλ).

Από μπαταρία μου φαίνεται ελαφρώς καλύτερη.

Θα φανεί όμως αυτό αύριο.

Από launcher nova και πάλι nova.τζάμπα παιδευεστε παίδες με τον στοκ.

....μετα απο οσα διαβαζω μπορω να πω πως χαιρομαι που γυρισα σε sweet rom V5 με kernel speedmod k3-13....μπαταριαααααααααααααααααα.....μακρας διαρκειας απο σμουθ μια χαρα με email συγχρονισμενο και με 100 και κατι εφαρμογες.ZHTΩ H ISC!!!!

 

Μπαααα άστο φίλε δεν υπάρχει επιστροφή.

Σορυ αλλά καμία σχέση.

Μην βγάζετε συμπεράσματα.αυτοί την στιγμή όσοι βάλαμε jelly πειραματιζόμαστε.

Όλες είναι μπετα..κάτσε να βγει η πρώτη επίσημη και τα ξαναλέμε..

Πάντως η βελτίωση από την πρώτη μπετα μέχρι σήμερα είναι πολύ μεγάλη για μένα.Κάθε φορά όλο και πιο σταθερή γίνεται.

Παγωτό δεν γυρνάω με τίποτα.

Το κινητό είναι αγνώριστο έστω και έτσι.

Sent from my note

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

....μετα απο οσα διαβαζω μπορω να πω πως χαιρομαι που γυρισα σε sweet rom V5 με kernel speedmod k3-13....μπαταριαααααααααααααααααα.....μακρας διαρκειας απο σμουθ μια χαρα με email συγχρονισμενο και με 100 και κατι εφαρμογες.ZHTΩ H ISC!!!!

Διαλέγεις μπαταρία διαλέγω ταχύτητα. ...

Σήμερα κατάφερα επιτέλους και έβαλα την ultimate.

Πάει σφαίρα σε μένα..Ένα κλικ πιο γρήγορη από την προηγούμενη βάση.ειδικά στο ίντερνετ φαίνεται η διαφορά.

Δεν μου δημιούργησε κανένα πρόβλημα μέχρι στιγμής σε αντίθεση με την προηγμένη βάση που μου έκανε πολλά τρελά.(κολλούσε πολλές φορές το κινητό στην αρχική οθόνη κτλ).

Από μπαταρία μου φαίνεται ελαφρώς καλύτερη.

Θα φανεί όμως αυτό αύριο.

Από launcher nova και πάλι nova.τζάμπα παιδευεστε παίδες με τον στοκ.

Sent from my note

Συμφωνω απόλυτα σε όλα έτσι ακριβώς είναι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην προτρεχετε. Δεν έβγαλε κανείς συμπέρασμα σε συγκριτικό official ics με jelly. Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε μια ολοκληρωμένη ics μετά από τόσα στάδια που πέρασε με μια beta jelly. Όταν αρχίσουν οι official είναι αυτονόητο ότι θα είναι καλύτερες. Αλίμονο αν δεν ήταν.

 

Απλά για κάποιον που θέλει μπαταρία μέχρι να στρώσουν οι jelly τότε οι τελευταιες ics είναι σοβαρές υποψήφιες. Για κάποιον που θέλει ταχύτητα πάει σε jelly που ακόμα και έτσι όπως είναι τώρα η διαφορά είναι εμφανής.

 

Οπότε το τι ζητάει ο καθένας είναι υποκειμενικό. Για μένα που δεν κάνω και επαγγελματικη χρήση το Note, οι jelly παίζουν χωρίς αντίπαλο. Για τον επαγγελματία που είναι on the go και θέλει διάρκεια, δεν θα ψάχνει για φόρτιση κάθε τρεις και λίγο. Οπότε μην πυροβολούμε όσους τόλμησαν να συνεχίσουν να τρέχουν ics μέχρι να πάμε σε roms που πατάνε σε official jelly.

 

Φιλικά για να γίνεται κουβέντα,

Γιώργος

 

Edit : Περιμένω την ώρα και την στιγμή που θα βγει η official jelly, να αρχίσουνε να βγαίνουν και κερνελς της προκοπής για να γουστάρουμε και να μην ξέρουμε τι να πρωτοβαλουμε. Φωτιά θα πάρει το forum μας και πάλι :D

Edited by Nizl84
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην προτρεχετε. Δεν έβγαλε κανείς συμπέρασμα σε συγκριτικό official ics με jelly. Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε μια ολοκληρωμένη ics μετά από τόσα στάδια που πέρασε με μια beta jelly. Όταν αρχίσουν οι official είναι αυτονόητο ότι θα είναι καλύτερες. Αλίμονο αν δεν ήταν.

 

Απλά για κάποιον που θέλει μπαταρία μέχρι να στρώσουν οι jelly τότε οι τελευταιες ics είναι σοβαρές υποψήφιες. Για κάποιον που θέλει ταχύτητα πάει σε jelly που ακόμα και έτσι όπως είναι τώρα η διαφορά είναι εμφανής.

 

Οπότε το τι ζητάει ο καθένας είναι υποκειμενικό. Για μένα που δεν κάνω και επαγγελματικη χρήση το Note, οι jelly παίζουν χωρίς αντίπαλο. Για τον επαγγελματία που είναι on the go και θέλει διάρκεια, δεν θα ψάχνει για φόρτιση κάθε τρεις και λίγο. Οπότε μην πυροβολούμε όσους τόλμησαν να συνεχίσουν να τρέχουν ics μέχρι να πάμε σε roms που πατάνε σε official jelly.

 

Φιλικά για να γίνεται κουβέντα,

Γιώργος

 

Edit : Περιμένω την ώρα και την στιγμή που θα βγει η official jelly, να αρχίσουνε να βγαίνουν και κερνελς της προκοπής για να γουστάρουμε και να μην ξέρουμε τι να πρωτοβαλουμε. Φωτιά θα πάρει το forum μας και πάλι :D

 

Φίλε συμφωνώ σε όλα.

Απλά όπως το είπες και εσύ official jelly ακόμη δεν υπάρχει.

Ουσιαστικά δεν μπορεί να συγκριθεί καμία μπετα με καμιά official..

Όλα αυτά τα λέω για να μην δημιουργούνται λάθος συμπεράσματα.

Εμένα πολλά παιδιά που με στέλνουν πμ και με ρωτάνε πως θα βάλουν jelly τους λέω αν δεν ασχολείστε και αν έχετε το κινητό για επαγγελματική χρήση μην βάλετε ακόμη τίποτα..υπομονή:)

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

 

μολις περασα την ultimate... ολα καλα απο επαναφορες, αρκετα πιο γρηγορη απο την rocket...

 

εχω ενα θεμα... οταν του βαζω να μου κανει update τις εφαρμογες που βρισκει στο google play , μου βγαζει μυνημα λαθους, οτι εγινε σφαλμα στην ληψη...

 

φταιει το play ή κατι δεν κανω εγω σωστα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

 

μολις περασα την ultimate... ολα καλα απο επαναφορες, αρκετα πιο γρηγορη απο την rocket...

 

εχω ενα θεμα... οταν του βαζω να μου κανει update τις εφαρμογες που βρισκει στο google play , μου βγαζει μυνημα λαθους, οτι εγινε σφαλμα στην ληψη...

 

φταιει το play ή κατι δεν κανω εγω σωστα?

 

Πηγενε διαχείριση εφαρμογών ολες βρες το google pley και κανε εκαθαριση δεδομενων και μνήμης. Επενεκινηση και πες μου αν ειναι οκ μετα

Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα με Team Union v3 και είπα να δοκιμάσω την Ultimate 5.1, την βάζω με full wipes.

Την είχα κανα 24ωρο περίπου, όλα καλά, ελάχιστα πιο αργή από την team union, αλλά είχα ελληνικό πληκτρολόγιο, χωρίς να εγκαταστήσω το swift

Ώσπου εγκαθιστώ την δεύτερη κάμερα από τα updates. Πάω να τη δουλέψω στο video και κολλάει, προσπαθώ να κλείσω την εφαρμογή, τιποτα....

προσπαθω να κάνω επανεκίνηση απο το powerbutton, τίποτα...... καμία απόκριση, βγάζω-βάζω μπαταρία και κολλάει στην αρχική οθόνη.

Προς στιγμή τάχασα, ευτυχώς μπήκε recovery και ξανα team union v3,

Σημείωση, η ίδια εφαρμογή της δευτερης κάμερας δούλευε μια χαρά στην Team union,

N7000 SlimWizz
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ,εγώ είμαι με team union v2,με hydracore kernel ,καλή φαίνεται,όχι τέλεια,αλλά η μπαταρία μου έχει αλλάξει τα φωτα,την καταβροχθιζει για πλάκα,τη μέρα δεν τη βγάζω με τίποτα...

Δε μιλάω σχεδόν καθόλου,μόνο browsing...

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

Προς στιγμή τάχασα, ευτυχώς μπήκε recovery και ξανα team union v3,

Σημείωση, η ίδια εφαρμογή της δευτερης κάμερας δούλευε μια χαρά στην Team union,

 

Κι εγώ εκεί γύρισα, κυρίως λόγω speed. Γενικά είναι πιό προσεγμένη.

Link to comment
Share on other sites

Διαλέγεις μπαταρία διαλέγω ταχύτητα. ...

 

Συμφωνω απόλυτα σε όλα έτσι ακριβώς είναι.

 

Παιδιά μην προτρεχετε. Δεν έβγαλε κανείς συμπέρασμα σε συγκριτικό official ics με jelly. Δεν μπορούμε να συγκρίνουμε μια ολοκληρωμένη ics μετά από τόσα στάδια που πέρασε με μια beta jelly. Όταν αρχίσουν οι official είναι αυτονόητο ότι θα είναι καλύτερες. Αλίμονο αν δεν ήταν.

 

Απλά για κάποιον που θέλει μπαταρία μέχρι να στρώσουν οι jelly τότε οι τελευταιες ics είναι σοβαρές υποψήφιες. Για κάποιον που θέλει ταχύτητα πάει σε jelly που ακόμα και έτσι όπως είναι τώρα η διαφορά είναι εμφανής.

 

Οπότε το τι ζητάει ο καθένας είναι υποκειμενικό. Για μένα που δεν κάνω και επαγγελματικη χρήση το Note, οι jelly παίζουν χωρίς αντίπαλο. Για τον επαγγελματία που είναι on the go και θέλει διάρκεια, δεν θα ψάχνει για φόρτιση κάθε τρεις και λίγο. Οπότε μην πυροβολούμε όσους τόλμησαν να συνεχίσουν να τρέχουν ics μέχρι να πάμε σε roms που πατάνε σε official jelly.

 

Φιλικά για να γίνεται κουβέντα,

Γιώργος

 

Edit : Περιμένω την ώρα και την στιγμή που θα βγει η official jelly, να αρχίσουνε να βγαίνουν και κερνελς της προκοπής για να γουστάρουμε και να μην ξέρουμε τι να πρωτοβαλουμε. Φωτιά θα πάρει το forum μας και πάλι :D

 

Η απαντηση σου με καλυψε απολυτα και ισως και τουσ φιλους μας Φρενταρας και Αραδιτσας! ζητω συγνωμη αλλα επιμενω ISCREAMIKA!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά συνειδητοποιημενα είναι στην jelly. Παλιοί χρήστες που ξέρουν τι θέλουν από την συσκευή. Για κάποιον νέο όμως είναι καλύτερα να περιμένει τις επίσημες από κάθε άποψη.

Η jelly όταν κάνει τα πρώτα στέρεα βήματα θα αφήσει χιλιόμετρα πίσω την ics, είναι δεδομένο. Αν είχε την μπαταρία θα την είχε αφήσει από τώρα που είναι σε beta μορφή.

Η ics για μένα δεν έφθασε πότε το επίπεδο ολοκλήρωσης μιας gingerbread.

Αλλά η jelly νομίζω θα είναι ορόσημο γενικότερα για το Android στο πως θα κινηθεί. Μεγάλα και σημαντικά βήματα.

 

Edit: Το νέος είναι γενικό και αόριστο φίλε kolyvanis για να μην παρερμηνευθω. Όσοι ασχολούμαστε και μπαίνουμε εδώ μέσα, λίγο πολύ ξέρουμε τι θέλουμε και συζητάμε το hobby μας. :)

Edited by Nizl84
Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα με Team Union v3 και είπα να δοκιμάσω την Ultimate 5.1, την βάζω με full wipes.

Την είχα κανα 24ωρο περίπου, όλα καλά, ελάχιστα πιο αργή από την team union, αλλά είχα ελληνικό πληκτρολόγιο, χωρίς να εγκαταστήσω το swift

Ώσπου εγκαθιστώ την δεύτερη κάμερα από τα updates. Πάω να τη δουλέψω στο video και κολλάει, προσπαθώ να κλείσω την εφαρμογή, τιποτα....

προσπαθω να κάνω επανεκίνηση απο το powerbutton, τίποτα...... καμία απόκριση, βγάζω-βάζω μπαταρία και κολλάει στην αρχική οθόνη.

Προς στιγμή τάχασα, ευτυχώς μπήκε recovery και ξανα team union v3,

Σημείωση, η ίδια εφαρμογή της δευτερης κάμερας δούλευε μια χαρά στην Team union,

 

επιβεβαιωνω και γω...

 

παιδια, ΜΑΚΡΥΑ απ΄αυτο το .zip!!!

 

edit : αν το παθετε, δεν χρειαζετε να ξαναφλασαρετε...

 

<<you don't have to reinstall from scratch, just backup your "stuck" ROM from recovery and immediately do a restore.>>

Edited by nikosnt74
Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα με Team Union v3 και είπα να δοκιμάσω την Ultimate 5.1, την βάζω με full wipes.

Την είχα κανα 24ωρο περίπου, όλα καλά, ελάχιστα πιο αργή από την team union, αλλά είχα ελληνικό πληκτρολόγιο, χωρίς να εγκαταστήσω το swift

Ώσπου εγκαθιστώ την δεύτερη κάμερα από τα updates. Πάω να τη δουλέψω στο video και κολλάει, προσπαθώ να κλείσω την εφαρμογή, τιποτα....

προσπαθω να κάνω επανεκίνηση απο το powerbutton, τίποτα...... καμία απόκριση, βγάζω-βάζω μπαταρία και κολλάει στην αρχική οθόνη.

Προς στιγμή τάχασα, ευτυχώς μπήκε recovery και ξανα team union v3,

Σημείωση, η ίδια εφαρμογή της δευτερης κάμερας δούλευε μια χαρά στην Team union,

 

Την βγάλανε κιόλας από τα updates την συγκεκριμένη εφαρμογή.

φαντάζομαι σε κρακ δουλεύει σωστά γιατί η συγκεκριμένη ρομ βασίζεται σε προηγούμενη βάση.

Τα παιδιά συνειδητοποιημενα είναι στην jelly. Παλιοί χρήστες που ξέρουν τι θέλουν από την συσκευή. Για κάποιον νέο όμως είναι καλύτερα να περιμένει τις επίσημες από κάθε άποψη.

Η jelly όταν κάνει τα πρώτα στέρεα βήματα θα αφήσει χιλιόμετρα πίσω την ics, είναι δεδομένο. Αν είχε την μπαταρία θα την είχε αφήσει από τώρα που είναι σε beta μορφή.

Η ics για μένα δεν έφθασε πότε το επίπεδο ολοκλήρωσης μιας gingerbread.

Αλλά η jelly νομίζω θα είναι ορόσημο γενικότερα για το Android στο πως θα κινηθεί. Μεγάλα και σημαντικά βήματα.

 

Edit: Το νέος είναι γενικό και αόριστο φίλε kolyvanis για να μην παρερμηνευθω. Όσοι ασχολούμαστε και μπαίνουμε εδώ μέσα, λίγο πολύ ξέρουμε τι θέλουμε και συζητάμε το hobby μας. :)

Συμφωνώ σε όλα.

Με jelly το κινητό πάει σε άλλο επίπεδο.

Απλά όμως όπως είπα και πριν από την στιγμή που δεν υπάρχει κατι επίσημο δεν υπάρχει και κάτι για να συγκρίνεις. .

Λίγο υπομονή και θα δούμε τρελα πράγματα από την συσκευή μας.

Εδώ οι dev κάνουν παπάδες με μια μπετα φανταστείτε με μια επίσημη τι θα γίνει.

Sent from my note

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Νέος είμαι στο note το πήρα μεταχειρισμενο 300 €. Έκατσα λίγο με ics. Τώρα είμαι jelly ( team union) παρόλο τη μικρή εμπειρία μου πιστεύω ότι τώρα είναι καλύτερο
Link to comment
Share on other sites

Στην ultimate Στα update fix and mods έχει 3 αναβαθμίσεις ξέρεις κάνεις τι κάνουν;

 

Μόλις έβαλα το μπλε κύκλο για την μπαταρία λειτουργεί κανονικά.

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άλλο?

Διάβαζω στο τοπικ του note2 ότι το πενακι αναγνωρίζει ελληνικά στην γραφή.

Δοκίμασα το δικό μας σήμερα στα αγγλικά και δουλεύει.

Είναι τόσο δύσκολο να γίνει στα ελληνικά και στο δικό μας κινητό αυτό? .

Πραγματικά είναι εντυπωσιακή λειτουργία.

Sent from my note.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα το μπλε κύκλο για την μπαταρία λειτουργεί κανονικά.

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άλλο?

Διάβαζω στο τοπικ του note2 ότι το πενακι αναγνωρίζει ελληνικά στην γραφή.

Δοκίμασα το δικό μας σήμερα στα αγγλικά και δουλεύει.

Είναι τόσο δύσκολο να γίνει στα ελληνικά και στο δικό μας κινητό αυτό? .

Πραγματικά είναι εντυπωσιακή λειτουργία.

Sent from my note.

 

Αναγνωριζει κανονικα ελληνικα! και στην ICS και τωρα με JB (TU V1)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Αναγνωριζει κανονικα ελληνικα! και στην ICS και τωρα με JB (TU V1)

 

Σοβαρά αναγνωρίζει Ελληνικά? Γράφεις δηλαδή με το πενακι και στα βγάζει ελληνικά?

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά αναγνωρίζει Ελληνικά? Γράφεις δηλαδή με το πενακι και στα βγάζει ελληνικά?

Sent from my note

 

Ναι, αλλά θέλει δουλειά ακόμη...

 

επιβεβαιωνω και γω...

 

παιδια, ΜΑΚΡΥΑ απ΄αυτο το .zip!!!

 

edit : αν το παθετε, δεν χρειαζετε να ξαναφλασαρετε...

 

<<you don't have to reinstall from scratch, just backup your "stuck" ROM from recovery and immediately do a restore.>>

 

Για ποιό αρχείο μιλάμε;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Δες και μόνος σου! !:)

 

Καλημέρα.

Αυτό βλέπω και εγω τώρα δουλεύει αλλά είναι δύσχρηστο.

Στο note2 δηλαδή υπάρχει αυτή η λειτουργία και δουλεύει στο 100.%?

Αυτό ρωτάω γιατί στο δικό μας είναι δύσκολο να γράψεις με το πενακι.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...