Jump to content

Ειδήσεις


Avior
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Τούρκος υπουργός Εξωτερικών Αμπντουλάχ Γκιουλ επικοινώνησε τηλεφωνικά με την υπουργό Εξωτερικών Ντόρα Μπακογιάννη. Οι δύο υπουργοί Εξωτερικών εξέφρασαν τη λύπη τους για το συμβάν και έμειναν σύμφωνοι ότι το συμβάν δεν θα πρέπει να επηρεάσει την επιδίωξη και των δύο χωρών για βελτίωση των σχέσεών τους

Ποίο γεγονός θα επηρεάσει τις σχέσεις των δύο χωρών;Ο βομβαρδίσμος της Αθήνας μήπως; :mad: Ξεκαθαρίζω πως δεν επιθυμώ τον πόλεμο,άλλα διπλωματικά θα έπρεπε να κάνουμε περισσότερα πράγματα.Με τον σταυρό στο χέρι και συνεχη υποχωρητικότητα τίποτα δεν γίνεται.Νομίζω πως θα πρέπει κάποτε να πούμε "ως εδώ".

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως θα έπρεπε πολυ απλά να γίνει μια ανακοίνωση που να λέει οτι ή κόβει τις μ@λ@κίες η Τουρκία ή δεν θα δεί ποτέ Ευρωπαίκη Ένωση.

Και με την ευκαιρία,γιατί επενδύουμε χρήματα στους γείτονες;Τα χρήματα που διέθεσε (θα διαθέσει; ) π.χ, η Εθνική για την εξαγορά της τούρκικης τράπεζας,δεν μπορούσε να τα επενδύσει στην Ελλάδα,σε οποιονδήποτε τομέα.Ζητάμε συνέχεια ξένες επενδύσεις,όταν εμείς οι ίδιοι επενδύουμε σε όλα τα Βαλκάνια και όχι στην χώρα μας.

Μέτοχοι στην τράπεζα είναι και τα ασφαλιστικά μας ταμεία.Άρα οι εισφορές μας στο ΙΚΑ επενδύονται στην Τουρκία εν μέρει.Σαφώς μπορεί να αποδόσουν λόγω της μεγάλης αγοράς στην Τουρκία,αλλά μπορεί λόγω μίας παρόμοιας κρίσης με την σημέρινη,να χαθούν πολλά!

ο πρωτος κανονας για να κανεις μια χωρα να παρει την κατιουσα ειναι ενας

αγοραζεις....

οπως εχουμε πολλα κομματια γης και βιομηχανιες στα σκοπια οπως και στην αλβανια οπως παντου φαντασου να εχουμε στην τουρκια 55% γη κατα ελληνα.... αμα τις κλεισουμε παει η χωρα ειναι μια πρακτικη η οποια σε βαζει σε σκεψεις για το τι θα γινει:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ποίο γεγονός θα επηρεάσει τις σχέσεις των δύο χωρών;Ο βομβαρδίσμος της Αθήνας μήπως; :mad: Ξεκαθαρίζω πως δεν επιθυμώ τον πόλεμο,άλλα διπλωματικά θα έπρεπε να κάνουμε περισσότερα πράγματα.Με τον σταυρό στο χέρι και συνεχη υποχωρητικότητα τίποτα δεν γίνεται.Νομίζω πως θα πρέπει κάποτε να πούμε "ως εδώ".

το ειπαμε το 74 και ειδες τι εγινε για 10 χρονια πουθενα τουρκικο αεροπλανο αλλα οταν εχεις "κοτες" στην εξουσια και κανεις βλακειες ωστε να φανεις καλος στα ματια αλλων ε ναι τι να περιμενεις? φαντασου ουτε σε πιεσεις δεν αντεχουν ποσο μαλλον αν γινει το μπαμ

Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος κανονας για να κανεις μια χωρα να παρει την κατιουσα ειναι ενας

αγοραζεις....

οπως εχουμε πολλα κομματια γης και βιομηχανιες στα σκοπια οπως και στην αλβανια οπως παντου φαντασου να εχουμε στην τουρκια 55% γη κατα ελληνα.... αμα τις κλεισουμε παει η χωρα ειναι μια πρακτικη η οποια σε βαζει σε σκεψεις για το τι θα γινει:rolleyes:

 

Ναι ακριβως αυτο .... δεν βλεπω με τα Σκοπια τι γινεται .... μας κανει οτι θελει με το ζητημα του ονοματος της Μακεδονιας ... και εκει υποχωρουμε .... που οφελησε το οτι εχουμε επενδυσει και βοηθησει τη χωρα αυτη ....

 

φιλικα ...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

ο πρωτος κανονας για να κανεις μια χωρα να παρει την κατιουσα ειναι ενας

αγοραζεις....

οπως εχουμε πολλα κομματια γης και βιομηχανιες στα σκοπια οπως και στην αλβανια οπως παντου φαντασου να εχουμε στην τουρκια 55% γη κατα ελληνα.... αμα τις κλεισουμε παει η χωρα ειναι μια πρακτικη η οποια σε βαζει σε σκεψεις για το τι θα γινει:rolleyes:

Σύμφωνοι!Αλλά η τράπεζα δεν είναι βιομηχανία.Είναι εύκολο να αποσυρθούν οι όποιες καταθέσεις σε μια μεγάλη κρίση (το ίδιο φαντάζομαι θα κάναμε και μεις αν υπήρχε τουρκική υράπεζα στην Ελλάδα).Άρα στην συγκεκριμένη αγορά το πάνω χέρι το έχουν οι Τουρκοι.

Ναι ακριβως αυτο .... δεν βλεπω με τα Σκοπια τι γινεται .... μας κανει οτι θελει με το ζητημα του ονοματος της Μακεδονιας ... και εκει υποχωρουμε .... που οφελησε το οτι εχουμε επενδυσει και βοηθησει τη χωρα αυτη ....

Συμφωνώ και σ'αυτο.Νόμιζω πως στην περίπτωση αυτή θα έπρεπε να χρησιμοποιήσουμε "βρώμικα" μέσα (χρηματισμό και εξαγορά) που αν και ηθικά δεν είναι σωστή,θα έχει αποτελέσματα στα εθνικά μας συμφέροντα.Το ίδιο κάνουν οι ΗΠΑ (π.χ. Κύπρος και σχέδιο Ανάν) και το Ισραήλ και άλλες πολλές χώρες.Πρίν λίγες μέρες δεν υπήρχε θέμα με τον τυπάκο στην Αυστραλία που μιλούσε για σκλαβωμένη "Μακεδονία";Πιστεύεις,hydro,πως τα έλεγε λόγω ιδεολογίας ή λόγω του πακέτου που πήρε απο τους σκοπιανούς εκεί;

[sIGPIC][/sIGPIC]

...Barcelona,such a beautiful horizon

Barcelona,like a jewel in the sun

Por ti sere gaviota de tu bella mar...

my blog

Link to comment
Share on other sites

το ειπαμε το 74 και ειδες τι εγινε για 10 χρονια πουθενα τουρκικο αεροπλανο αλλα οταν εχεις "κοτες" στην εξουσια και κανεις βλακειες ωστε να φανεις καλος στα ματια αλλων ε ναι τι να περιμενεις? φαντασου ουτε σε πιεσεις δεν αντεχουν ποσο μαλλον αν γινει το μπαμ

 

Αφού πήραν τη μισή Κύπρο...

Nick
Link to comment
Share on other sites

Αφού πήραν τη μισή Κύπρο...

το οτι την βοηθαμε δεν παει να πει οτι η κυπρος ειναι ελληνικη προσωπικα το να βοηθας καποιον και μετα να κανει λες και δεν σε ξερει ειναι τουλαχιστον απαραδεκτο..

τα σκοπια η βουλγαρια η αλβανια ζουν απο εμας σχεδον και αμα αποσυρουμε βιομηχανιες κτλ η οικονομια θα παει κατα διαολου εκει περα ^^ στον πολεμο δεν κοιτας να χτυπησεις πρωτα πυραυλους και εγκαταστασεις αλλα την οικονομια και τον πολιτισμο..

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβως αυτο .... δεν βλεπω με τα Σκοπια τι γινεται .... μας κανει οτι θελει με το ζητημα του ονοματος της Μακεδονιας ... και εκει υποχωρουμε .... που οφελησε το οτι εχουμε επενδυσει και βοηθησει τη χωρα αυτη ....

 

φιλικα ...:)

για φαντασου τι θα γινει αμα πει η ελλαδα οτι αποσυρουμε οτι ελληνικο εχουμε εκει?........ απο μακεδονια θα λεγεται αφραγκια :p και θα παει κατα διαολου η χωρα τοτε ποιος θα εχει το πανω χερι?:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου ... εγω λεω απλως πως αφου ελεγχουμε σε ενα μεγαλο βαθμο την οικονομια τους γιατι δεν εκμεταλευομαστε το γεγονος αυτο προς οφελος της αποφασης για το ονομα των Σκοπιων .

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

παντως εδω μιλαμε για κανονικη επιχειρηση των τουρκων για κατασκοπευτικη αεροφωτογραφηση τι αλλο? s300 το νατο λεει οτι φταιμε εμεις μεσα στο δικο μας εναεριο εθνικο χωρο..

η αμερικη εμμεσως πλην σαφως ειπε οτι μπορουσαμε ακομη και να το φαμε αλλα μαλλον δεν ξερω αν θα το πουν το οτι μολις πηγε το csar τουρκιας ηρθαν και 6 τουρκικα f16...... ακουσον ακουσον

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου ... εγω λεω απλως πως αφου ελεγχουμε σε ενα μεγαλο βαθμο την οικονομια τους γιατι δεν εκμεταλευομαστε το γεγονος αυτο προς οφελος της αποφασης για το ονομα των Σκοπιων .

γιατι θα ειναι χρησιμο μονο σε πολεμο θα κανουμε και οι δυο προετοιμασιες και μολις φτασει στο ζενιθ η κατασταση λεμε δεν θελουμε πολεμο...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ησουν μπροστα οταν επεσαν τα αεροπλανα; Πως εισαι σιγουρος οτι εμεις δεν ριξαμε το τουρκικο; Το ειπαν τα καναλια;

Φίλε μου, είσαι πολύ εριστικός. Αυτή την εντύπωση τουλάχιστον μου δίνεις.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, είσαι πολύ εριστικός. Αυτή την εντύπωση τουλάχιστον μου δίνεις.

 

Ξεκινας με μια βεβαιοτητα, που στην επομενη κιολας προταση γινεται πιθανοτητα.

Επι της ουσιας, μπορει να ειμαι και εριστικος, πιθανοτατα γιατι εχω βαρεθει να συζηταω με τηλεοπτικους ορους και με τσιαμτσικο-βερυκιανες ατακες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να πω το εξης. Χωρις να ειμαι υπερ του πολεμου κατι που αλλωστε δεν φερνει λυση. Ωστοσο καντε μια αποτιμιση ποσο ανθρωπινο δυναμικο εχει χασει η ελλαδα σε συγκρουσεις με την τουρκια και ποσους εμεις. Τα στοιχεια ειναι συντριπτικα. Επομενως δεν πρεπει κατι να γινει να σταματισει αυτο? Πολιτικη , διπλωματια δεν ξερω οτι θελει ας γινει αρκει να μην χανεται νεος κοσμος. Επισης κατι που μου εκανε εντυπωση χωρις να σημαινει οτι υποστιριζω πλιτικα τον εναν ή των αλλο αλλα το 1996 ολοι μιλουσαμε για προδωσια τωρα μιλαμε για αυναινεση. Τι απο τα δυο γινεται τελικα?
Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε μου, έχω παρατηρήσει οτι σε όλα τα θέματα σπεύδεις ως δικηγόρος των τούρκων και πολλές φορές και σε διάφορα άλλα, ως κατήγορος των Ελλήνων. Δεν μπορώ να το εξηγήσω αυτό.:worry:

Συγγνώμη αλλά επειδή ο άνθρωπος είπε το αυτονόητο και ήταν ο μοναδικός που μίλησε με επιχειρήματα γίνεται κατήγορος των Ελλήνων; Στη συγκεκριμένη περίπτωση το σφάλμα ήταν όλο δικό μας - πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν γίνεται μια ζωή να φταίνε οι άλλοι και ποτέ έμεις. Δεν είναι δυνατόν επειδή κάποιος δεν υπέβαλε σχέδιο πτήσης (και δεν μπήκε στον εναέριο χώρο όπως λένε διάφοροι) να πάει ο έλληνας πιλότος και να εμπλέκεται σε αερομαχία. Η αποστολή του ήταν απλώς να ελέγξει ποιό ήταν το άγνωστο αεροσκάφος που μπήκε στο FIR Αθηνών.

 

Δε μπορώ άλλο (επειδή έχω γνωρίσει τέτοιους εκεί που υπηρετούσα) με τους πιλότους που την έχουν δει Τομ Κρουζ στο Τοπ Γκαν και έχουν λογική καβαλάω το αεροπλάνο και πάω να **** τους Τούρκους.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

 

Ωστοσο καντε μια αποτιμιση ποσο ανθρωπινο δυναμικο εχει χασει η ελλαδα σε συγκρουσεις με την τουρκια και ποσους εμεις. Τα στοιχεια ειναι συντριπτικα. Επομενως ...

 

Για να πας στο "επομενως" πρεπει πρωτα να δικαιολογησεις το επιχειρημα σου, οχι να το θεωρησεις ως αξιωμα. Μπορεις λοιπον να μας παραθεσεις τα συντριπτικα στοιχεια;

Γιατι εγω ας πουμε ξερω οτι το 96 (με καποια επιφυλαξη για το ετος) ελληνας πιλοτος κατεριψε με πυραυλο τουρκικο αεροσκαφος και ενας πιλοτος σκοτωθηκε. Συνολικα στοιχεια δεν εχω, θα ημουν ευτυχης αν τα παρεθετες.

 

Γενικοτερα (και δεν αναφερομαι σε σενα), οσον αφορα το χθεσινο γεγονος, οι τακτικες επιλογες ηταν δυο:

 

- Να υπαρξει διπλωματικη αποκλιμακωση (οπως και εγινε)

- Να υπαρξει κλιμακωση

 

Η δευτερη περιπτωση ειναι συζητησιμη μονο αν εχεις την διαθεση να προχωρησεις την κλιμακωση και οχι αφου βγαλεις τα μισα σου πλοια και αεροπλανα να παρακαλας τριτες χωρες να σε σωσουν. Αν λοιπον θελατε πολεμικο επεισοδιο και πιθανο πολεμο πειτε το για να συζητησουμε επι πραγματικης βασεως. Ειδαλλως, κλειστε την τηλεοραση γιατι κανει κακο.

Link to comment
Share on other sites

Για να πας στο "επομενως" πρεπει πρωτα να δικαιολογησεις το επιχειρημα σου, οχι να το θεωρησεις ως αξιωμα. Μπορεις λοιπον να μας παραθεσεις τα συντριπτικα στοιχεια;

Γιατι εγω ας πουμε ξερω οτι το 96 (με καποια επιφυλαξη για το ετος) ελληνας πιλοτος κατεριψε με πυραυλο τουρκικο αεροσκαφος και ενας πιλοτος σκοτωθηκε. Συνολικα στοιχεια δεν εχω, θα ημουν ευτυχης αν τα παρεθετες.

 

Γενικοτερα (και δεν αναφερομαι σε σενα), οσον αφορα το χθεσινο γεγονος, οι τακτικες επιλογες ηταν δυο:

 

- Να υπαρξει διπλωματικη αποκλιμακωση (οπως και εγινε)

- Να υπαρξει κλιμακωση

 

Η δευτερη περιπτωση ειναι συζητησιμη μονο αν εχεις την διαθεση να προχωρησεις την κλιμακωση και οχι αφου βγαλεις τα μισα σου πλοια και αεροπλανα να παρακαλας τριτες χωρες να σε σωσουν. Αν λοιπον θελατε πολεμικο επεισοδιο και πιθανο πολεμο πειτε το για να συζητησουμε επι πραγματικης βασεως. Ειδαλλως, κλειστε την τηλεοραση γιατι κανει κακο.

Φιλε οπως θα καταλαβες και απο το προηγουμενο μου post ειμαι κατα του πολεμου. Αλλα εσυ το παιρνεις οτι οποιος λεει οτι πρεπει να γινει κατι ειναι υπερ της κλιμακωσης και της βιας. Δεν ειναι ετσι. Επισης θελω να σου πω οτι τηλεοραση δεν βλεπω καθολου διοτι εδω που ειμαι δεν μπορω να δω. Απο εκει και περα 1996 υποθεση Ιμια χανονται 3 δικοι μας κανενας τουρκος. Χτες παει ενας δικος μας. Και επειδη δεν εχω ολοκληρωτικα στοιχεια μπορω να σου πω οτι εχουν γινει τουλαχιστον αλλα τοσα στον Εβρο. Τα οποια αν ψαξεις σε αρχεια θα βρεις πληροφοριες. Επισης για μενα το 4 με κανεναν ειναι συντριπτικο σε αναλογια και με τους πλυθισμους των χωρων.

Τελος ωραια εγινε αποκλιμακωση και συμφωνω αλλα θελω να μου πεις τι γινετε απο εδω και περα για να μην ξαναγινουν αυτα. αν ακολουθαμε ιδια τακτικη οποτε η τουρκια θα εχει προβληματα εμεις θα εχουμε και νεκρο.

Τωρα τα περι πολεμοχαρις και λοιπα δεν με αγγιζουν διοτι δεν ειμαι υπερ αυτου.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά επειδή ο άνθρωπος είπε το αυτονόητο και ήταν ο μοναδικός που μίλησε με επιχειρήματα γίνεται κατήγορος των Ελλήνων; Στη συγκεκριμένη περίπτωση το σφάλμα ήταν όλο δικό μας - πρέπει να καταλάβουμε ότι δεν γίνεται μια ζωή να φταίνε οι άλλοι και ποτέ έμεις. Δεν είναι δυνατόν επειδή κάποιος δεν υπέβαλε σχέδιο πτήσης (και δεν μπήκε στον εναέριο χώρο όπως λένε διάφοροι) να πάει ο έλληνας πιλότος και να εμπλέκεται σε αερομαχία. Η αποστολή του ήταν απλώς να ελέγξει ποιό ήταν το άγνωστο αεροσκάφος που μπήκε στο FIR Αθηνών.

 

Δε μπορώ άλλο (επειδή έχω γνωρίσει τέτοιους εκεί που υπηρετούσα) με τους πιλότους που την έχουν δει Τομ Κρουζ στο Τοπ Γκαν και έχουν λογική καβαλάω το αεροπλάνο και πάω να **** τους Τούρκους.

οταν και οι δυο πλευρες λενε οτι ο τουρκος εκανε αδεξιο χειρισμο την ωρα που ηταν διπλα στο rf-4 ο ελληνας συ το λες οτι φταιμε εμεις τοτε ναι...

ιδωμεν :rolleyes:

αλλωστε απο επισημα χειλη ηταν αυτα

εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε

Link to comment
Share on other sites

To post μου ειχε δυο σκελη. Το δευτερο που ουσιαστικα απαντας δεν αναφεροταν σε σενα προσωπικα (το δηλωσα εξ αρχης αλλωστε).

Για το πρωτο σκελος, το 4 με κανεναν δεν ισχυει. Σου ανεφερα περιπτωση καταριψης με πυραυλο και οχι πανω σε συνηθεις κοντριτσες.

Το 'κατι πρεπει να γινει' ειναι γενικο. Εγω ειπα ποια ηταν τα πιθανα σεναρια κατα τη γνωμη μου. Αν νομιζεις οτι υπαρχει και αλλος δρομος, υπεδειξε τον και ας τον συζητησουμε.

Link to comment
Share on other sites

οταν και οι δυο πλευρες λενε οτι ο τουρκος εκανε αδεξιο χειρισμο την ωρα που ηταν διπλα στο rf-4 ο ελληνας συ το λες οτι φταιμε εμεις τοτε ναι...

ιδωμεν :rolleyes:

αλλωστε απο επισημα χειλη ηταν αυτα

εξω απο το χορο πολλα τραγουδια λενε

Λέω ότι τον εξαναγκάζει σε λάθος πιέζοντας τον - επαναλαμβάνω ότι σκοπός της αποστολής του ήταν η αναγνώριση του άγνωστου αεροπλάνου που εισήλθε στο FIR, το ατύχημα προκλήθηκε από το γεγονός ότι τον πίεσε πολύ.

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be RUNNING AROUND IN DARKENED ROOMS, MUNCHING MAGIC PILLS and listening to REPETITIVE ELECTRONIC MUSIC." Kristian Wilson, Nintendo, Inc, 1989
Link to comment
Share on other sites

Επισης κατι που μου εκανε εντυπωση χωρις να σημαινει οτι υποστιριζω πλιτικα τον εναν ή των αλλο αλλα το 1996 ολοι μιλουσαμε για προδωσια τωρα μιλαμε για αυναινεση. Τι απο τα δυο γινεται τελικα?
Το συγκεκριμένο που αναφέρεις είναι ενδεικτικό του επιπέδου της τότε αντιπολίτευσης και της νυν.

 

Επόσης τα περιστατικά δεν είναι ούτε κατά διάνοια συγκρίσιμα.

Άλλο το να κάνουν απόβαση οι Τούρκοι σε ελληνικό νησί και να έχουμε Έλληνες νεκρούς, και άλλο το να μπει στο FIR Αθηνών τουρκικό αεροσκάφος για εκατομμυριοστή φορά και από λάθος να συγκρουστεί με ελληνικό.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επόσης τα περιστατικά δεν είναι ούτε κατά διάνοια συγκρίσιμα.

Άλλο το να κάνουν απόβαση οι Τούρκοι σε ελληνικό νησί και να έχουμε Έλληνες νεκρούς, και άλλο το να μπει στο FIR Αθηνών τουρκικό αεροσκάφος για εκατομμυριοστή φορά και από λάθος να συγκρουστεί με ελληνικό.

Αυτό ποιος μας το διαβεβαιώνει; Και ποιος μας λέει ότι δεν ήτο οργανωμένο σχέδιο από τους Τούρκους για να θέσει θέμα γκρίζων ζωνών και θέμα συγκυριαρχίας έρευνας και διάσωσης στο Αιγαίο. Άλλωστε μόλις πρόσφατα γινόταν αυτή η συζήτηση... Τόσο τυχαία όλα πια; :shifty: :worry:

 

Ο αείμνηστος πάντως σε παρόμοια περίπτωση είπε την ιστορική φράση «βυθίσατε το Χώρα». Εμείς σήμερα (χθες) είπαμε «αφήστε τον Τούρκο να τον πάρουν οι δικοί του να ησυχάσουμε. Φασαρίες ΔΕΝ θέλουμε...» Και λέγοντας φασαρίες δεν εννοώ κατ'ανάγκην πόλεμο, απλά περίμενα σθεναρότερη αντίσταση. Τι θα πει έβγαλε ο Τούρκος όπλο; Οι δικοί μας δεν είχαν όπλο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...